Може ли Уулвърхямптън да постигне добър резултат срещу Манчестър Юнайтед?

5001

Уулвърхямптън Уондърърс постигна равенство срещу Манчестър Юнайтед по-рано този сезон. Сега, отборът на мениджъра Нуно Ешпирито Санто посреща Червените дяволи във вторник вечер на „Молиню“.

Вълците надвиха Манчестър Юнайтед в средата на март във ФА Къп на „Молиню“ и ще се надяват да направят същото още веднъж.

Манчестър Юнайтед започва двубоя в по-добра форма след като надделя над Уотфорд с 2-1 през уикенда. Мениджърът Уле Гюнар Сулшер бе назначен за постоянен треньор на Манчестър Юнайтед миналата седмица. Червените дяволи обаче последваха назначаването му с лош резултат. Пол Погба получи доста критики за играта, която демонстрира, напомняща на представянето му от по-рано този сезон.

Маркус Рашфорд и Антони Марсиал отбелязаха попадения в двубоя срещу Уотфорд, като втория бе в отлична форма. Марсиал се завърна от контузия в мача с Уотфорд, но отново получи травма. Очаква се той да пропусне гостуването на Манчестър Юнайтед на „Молиню“. Рашфорд отбеляза 10 гола в 27 мача. Седем от головете му бяха отбелязани от средата на декември до сега, когато Сулшер бе назначен за временен треньор на тима. След като бе назначен за постоянно, големият въпрос е дали Манчестър Юнайтед ще продължи да се представя добре под управлението на норвежеца.

Уулвърхямптън Уондърърс победи само веднъж в изминалите си 6 срещи от Висшата лига. Вълците са фокусирани върху полуфинала на ФА Къп срещу Уотфорд на 7 април. Отборът на Санто е с една стъпка по-близо до финала на купата на „Уембли“ и ще се концентрира върху това да премине през двубоя във вторник без да бъдат контузени ключови футболисти.

Златно-черните загубиха с 2-0 от Бърнли през уикенда. Въпреки че надиграха Бърнли през целия двубой, Вълците претърпяха поражение благодарение на грешка в защитата, направена от централния защитник Конър Коуди. Санто избра да остави звездния си нападател Раул Хименес да почива от началото на срещата. Мексиканският национал, който отбеляза 12 гола в 31 мача, игра само в последните 30 минути.

Хименес вкара гол в двубоя на Вълците от четвъртфиналите на ФА Къп срещу Манчестър Юнайтед през март. Санто може да не пусне Хименес в игра за всичките 90 минути, тъй като ще пази нападателя си за полуфиналите на ФА Къп. Мениджърът може би ще смени най-добрите си играчи, за да ги запази отпочинали и във форма.

Уулвърхямптън Уондърърс и Манчестър Юнайтед се изправиха един срещу друг два пъти този сезон. И двата двубоя завършиха с попадения и на двата отбора. В срещата от Висшата лига бяха отбелязани над 1.5 гола. Пет от изминалите 6 двубоя на Манчестър Юнайтед завършиха с над 1.5 попадения. Освен това, в 5 от последните 6 срещи на Вълците също бяха вкарани над 1.5 гола.

В мача във вторник вечер вероятно ще бъдат отбелязани доста попадения. Дали Уулвърхямптън Уондърърс отново ще отнеме точки на Манчестър Юнайтед?