Футболът е математика
Любими Български> Настройки>
Затворете[X]

Други първенства

json_m
Футболни прогнози за

Inactivetv (INA) - Kazan (RUB)

23/05/2020 17:20
2
Домакин - Гост Вероятност в% Форбет Прогноза рез. Брой голове Време Най-висок коеф. Опт. залог Резултат
1 X 2
Кръг
flag_ E12
Inactivetv (INA)Kazan (RUB)
23/05/2020 17:20
202357 2 2 - 3 3.11 -
FT
1 - 2
(0 - 1)

Мачове между двата отбора:

23.05.20
Inactivetv (INA)
1 - 2
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
22.05.20
Inactivetv (INA)
2 - 4
(2 - 1)
Kazan (RUB)
E12
19.05.20
Inactivetv (INA)
2 - 1
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
18.05.20
Inactivetv (INA)
2 - 2
(1 - 2)
Kazan (RUB)
E12
18.05.20
Inactivetv (INA)
0 - 2
(0 - 2)
Kazan (RUB)
E12
16.05.20
Kazan (RUB)
2 - 1
(0 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
14.05.20
Inactivetv (INA)
2 - 3
(0 - 2)
Kazan (RUB)
E12
13.05.20
Kazan (RUB)
4 - 3
(3 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
13.05.20
Inactivetv (INA)
3 - 4
(3 - 1)
Kazan (RUB)
E12
09.05.20
Kazan (RUB)
4 - 1
(1 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
08.05.20
Kazan (RUB)
1 - 1
(1 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
21.04.20
Kazan (RUB)
4 - 1
(1 - 0)
Inactivetv (INA)
E12
15.04.20
Inactivetv (INA)
0 - 3
(0 - 2)
Kazan (RUB)
E12
11.04.20
Kazan (RUB)
1 - 1
(1 - 0)
Inactivetv (INA)
E12
10.04.20
Kazan (RUB)
4 - 2
(4 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
04.04.20
Inactivetv (INA)
2 - 5
(1 - 3)
Kazan (RUB)
E12
03.04.20
Inactivetv (INA)
2 - 2
(2 - 1)
Kazan (RUB)
E12
02.04.20
Inactivetv (INA)
4 - 1
(2 - 0)
Kazan (RUB)
E12
31.03.20
Kazan (RUB)
2 - 3
(1 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
31.03.20
Inactivetv (INA)
2 - 2
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
Inactivetv (INA)
1
17%
Равенства
1
17%
Kazan (RUB)
4
67%
Още [+]

Коефициенти за мача от водещите букмейкъри

# 1 X 2

Последни 6 мача (INA)

23.05.20
Inactivetv (INA)
1 - 2
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
23.05.20
Inactivetv (INA)
2 - 2
(2 - 0)
Vega Squadron (VEG)
E12
22.05.20
Inactivetv (INA)
2 - 4
(2 - 1)
Kazan (RUB)
E12
22.05.20
Inactivetv (INA)
2 - 1
(0 - 1)
FC Dimonchello (DNK)
E12
22.05.20
Vega Squadron (VEG)
3 - 1
(2 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
21.05.20
Nyancat FC (NFC)
3 - 0
(2 - 0)
Inactivetv (INA)
E12
19.05.20
Inactivetv (INA)
0 - 1
(0 - 1)
Pele Warriors (PWR)
E12
19.05.20
Papa Krych (ROB)
4 - 2
( - )
Inactivetv (INA)
E12
19.05.20
Inactivetv (INA)
2 - 1
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
19.05.20
Inactivetv (INA)
3 - 4
(3 - 3)
Tundra (TES)
E12
19.05.20
Papa Krych (ROB)
2 - 1
(1 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
18.05.20
Inactivetv (INA)
0 - 2
(0 - 2)
Kazan (RUB)
E12
18.05.20
Inactivetv (INA)
2 - 1
(1 - 0)
Team Ruspro (R11)
E12
18.05.20
Team Ruspro (R11)
4 - 1
(2 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
18.05.20
Shemyakin Onze (PSG)
0 - 1
(0 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
18.05.20
Inactivetv (INA)
2 - 2
(1 - 2)
Kazan (RUB)
E12
18.05.20
Inactivetv (INA)
2 - 1
(2 - 1)
Tundra (TES)
E12
16.05.20
Inactivetv (INA)
1 - 8
(1 - 4)
Ez1d (EZ1)
E12
16.05.20
Kazan (RUB)
2 - 1
(0 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
16.05.20
Inactivetv (INA)
1 - 2
(1 - 0)
Tundra (TES)
E12
16.05.20
Shemyakin Onze (PSG)
2 - 2
(2 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
15.05.20
Gambit (GMB)
3 - 1
(1 - 0)
Inactivetv (INA)
E12
15.05.20
Inactivetv (INA)
0 - 2
(0 - 2)
Pele Warriors (PWR)
E12
15.05.20
Forze (FRZ)
2 - 6
(0 - 2)
Inactivetv (INA)
E12
15.05.20
Inactivetv (INA)
0 - 5
(0 - 3)
Catalonia FC (CFC)
E12
14.05.20
Team Ruspro (R11)
3 - 2
(1 - 0)
Inactivetv (INA)
E12
14.05.20
Vega Squadron (VEG)
1 - 4
(1 - 2)
Inactivetv (INA)
E12
14.05.20
Inactivetv (INA)
2 - 3
(0 - 2)
Kazan (RUB)
E12
14.05.20
Inactivetv (INA)
1 - 2
(0 - 1)
Team Ruspro (R11)
E12
14.05.20
Vega Squadron (VEG)
5 - 2
(3 - 2)
Inactivetv (INA)
E12
14.05.20
Royal Bears (RLB)
1 - 3
(1 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
13.05.20
Kabush (KAB)
5 - 1
(2 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
13.05.20
Kazan (RUB)
4 - 3
(3 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
13.05.20
Inactivetv (INA)
3 - 4
(3 - 1)
Kazan (RUB)
E12
13.05.20
Inactivetv (INA)
1 - 2
(1 - 1)
Kabush (KAB)
E12
13.05.20
FC Dimonchello (DNK)
2 - 4
(0 - 2)
Inactivetv (INA)
E12
12.05.20
Pele Warriors (PWR)
3 - 2
(2 - 2)
Inactivetv (INA)
E12
09.05.20
Inactivetv (INA)
2 - 2
(1 - 1)
Pele Warriors (PWR)
E12
09.05.20
Inactivetv (INA)
0 - 3
(0 - 0)
FC Dimonchello (DNK)
E12
09.05.20
Team Ruspro (R11)
1 - 0
(1 - 0)
Inactivetv (INA)
E12
09.05.20
Kazan (RUB)
4 - 1
(1 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
08.05.20
Inactivetv (INA)
1 - 4
(1 - 2)
FC Dimonchello (DNK)
E12
08.05.20
Kazan (RUB)
1 - 1
(1 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
08.05.20
Inactivetv (INA)
1 - 5
(1 - 2)
WestCoastUNT (WCU)
E12
07.05.20
Shemyakin Onze (PSG)
2 - 1
(1 - 0)
Inactivetv (INA)
E12
07.05.20
Shemyakin Onze (PSG)
5 - 2
(4 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
07.05.20
Inactivetv (INA)
1 - 4
(0 - 2)
Papa Krych (ROB)
E12
07.05.20
Inactivetv (INA)
1 - 1
(1 - 1)
Shemyakin Onze (PSG)
E12
07.05.20
Pele Warriors (PWR)
3 - 2
(3 - 0)
Inactivetv (INA)
E12
07.05.20
Inactivetv (INA)
4 - 3
(2 - 1)
Papa Krych (ROB)
E12
07.05.20
Catalonia FC (CFC)
4 - 5
(2 - 2)
Inactivetv (INA)
E12
06.05.20
Inactivetv (INA)
2 - 4
(1 - 3)
Pele Warriors (PWR)
E12
06.05.20
Vega Squadron (VEG)
2 - 1
(1 - 0)
Inactivetv (INA)
E12
06.05.20
Inactivetv (INA)
2 - 1
(1 - 1)
Pele Warriors (PWR)
E12
06.05.20
Inactivetv (INA)
2 - 3
(1 - 1)
Royal Bears (RLB)
E12
06.05.20
Kabush (KAB)
0 - 0
(0 - 0)
Inactivetv (INA)
E12
05.05.20
Vega Squadron (VEG)
3 - 2
(0 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
05.05.20
Royal Bears (RLB)
2 - 1
(0 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
05.05.20
Shemyakin Onze (PSG)
4 - 3
(2 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
05.05.20
Inactivetv (INA)
2 - 1
(0 - 0)
Pele Warriors (PWR)
E12
05.05.20
Inactivetv (INA)
2 - 3
(1 - 2)
FC Dimonchello (DNK)
E12
02.05.20
Inactivetv (INA)
0 - 3
(0 - 1)
Ez1d (EZ1)
E12
02.05.20
Inactivetv (INA)
0 - 2
(0 - 0)
Team Ruspro (R11)
E12
02.05.20
Inactivetv (INA)
2 - 3
(0 - 3)
Ez1d (EZ1)
E12
02.05.20
Team Ruspro (R11)
2 - 3
(1 - 2)
Inactivetv (INA)
E12
02.05.20
Inactivetv (INA)
0 - 2
(0 - 2)
FC Dimonchello (DNK)
E12
01.05.20
Vega Squadron (VEG)
3 - 4
(2 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
01.05.20
Inactivetv (INA)
4 - 1
(2 - 0)
Royal Bears (RLB)
E12
01.05.20
Kabush (KAB)
1 - 1
(1 - 0)
Inactivetv (INA)
E12
01.05.20
Inactivetv (INA)
1 - 2
(0 - 1)
Catalonia FC (CFC)
E12
01.05.20
Inactivetv (INA)
0 - 4
(0 - 3)
Kabush (KAB)
E12
01.05.20
Royal Bears (RLB)
2 - 4
(2 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
01.05.20
Shemyakin Onze (PSG)
1 - 2
(1 - 0)
Inactivetv (INA)
E12
30.04.20
Inactivetv (INA)
3 - 1
(3 - 0)
Royal Bears (RLB)
E12
30.04.20
Royal Bears (RLB)
3 - 6
(2 - 4)
WestCoastUNT (WCU)
E12
30.04.20
Tundra (TES)
6 - 1
(4 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
30.04.20
Inactivetv (INA)
1 - 2
(0 - 1)
Team Ruspro (R11)
E12
30.04.20
WestCoastUNT (WCU)
3 - 1
(1 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
29.04.20
Inactivetv (INA)
1 - 2
(0 - 1)
Team Ruspro (R11)
E12
29.04.20
Shemyakin Onze (PSG)
2 - 1
(1 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
29.04.20
Inactivetv (INA)
3 - 4
(1 - 3)
Ez1d (EZ1)
E12
28.04.20
Papa Krych (ROB)
3 - 0
(2 - 0)
Inactivetv (INA)
E12
22.04.20
Vega Squadron (VEG)
4 - 1
(1 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
22.04.20
Inactivetv (INA)
0 - 4
(0 - 0)
Shemyakin Onze (PSG)
E12
21.04.20
Inactivetv (INA)
0 - 3
(0 - 0)
Ez1d (EZ1)
E12
21.04.20
Royal Bears (RLB)
3 - 2
(1 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
21.04.20
Inactivetv (INA)
2 - 1
(1 - 0)
Nyancat FC (NFC)
E12
21.04.20
Inactivetv (INA)
1 - 4
(1 - 1)
Pele Warriors (PWR)
E12
21.04.20
FC Dimonchello (DNK)
6 - 1
(3 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
21.04.20
Kazan (RUB)
4 - 1
(1 - 0)
Inactivetv (INA)
E12
18.04.20
Royal Bears (RLB)
3 - 1
(1 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
18.04.20
Inactivetv (INA)
2 - 2
(1 - 2)
FC Dimonchello (DNK)
E12
18.04.20
Inactivetv (INA)
0 - 4
(0 - 2)
Forze (FRZ)
E12
18.04.20
Kabush (KAB)
5 - 1
(3 - 0)
Inactivetv (INA)
E12
17.04.20
Pele Warriors (PWR)
2 - 0
(1 - 0)
Inactivetv (INA)
E12
17.04.20
Inactivetv (INA)
3 - 3
(2 - 1)
Catalonia FC (CFC)
E12
17.04.20
Kabush (KAB)
1 - 6
(0 - 4)
Inactivetv (INA)
E12
17.04.20
Pele Warriors (PWR)
2 - 1
(2 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
17.04.20
Inactivetv (INA)
2 - 1
(1 - 0)
Catalonia FC (CFC)
E12
16.04.20
Inactivetv (INA)
2 - 1
(1 - 1)
Forze (FRZ)
E12
16.04.20
Inactivetv (INA)
0 - 1
(0 - 1)
Shemyakin Onze (PSG)
E12
16.04.20
Pele Warriors (PWR)
2 - 1
(0 - 0)
Inactivetv (INA)
E12
16.04.20
Inactivetv (INA)
3 - 0
(1 - 0)
Royal Bears (RLB)
E12
16.04.20
Inactivetv (INA)
1 - 1
(0 - 1)
Tundra (TES)
E12
16.04.20
Shemyakin Onze (PSG)
0 - 2
(0 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
16.04.20
Pele Warriors (PWR)
5 - 1
(2 - 0)
Inactivetv (INA)
E12
15.04.20
Vega Squadron (VEG)
3 - 3
(0 - 2)
Inactivetv (INA)
E12
15.04.20
Inactivetv (INA)
0 - 3
(0 - 0)
Team Ruspro (R11)
E12
15.04.20
Inactivetv (INA)
0 - 3
(0 - 2)
Kazan (RUB)
E12
15.04.20
Pele Warriors (PWR)
4 - 0
(2 - 0)
Inactivetv (INA)
E12
11.04.20
Pele Warriors (PWR)
3 - 2
(1 - 0)
Inactivetv (INA)
E12
11.04.20
Inactivetv (INA)
3 - 2
(2 - 2)
Forze (FRZ)
E12
11.04.20
Kazan (RUB)
1 - 1
(1 - 0)
Inactivetv (INA)
E12
10.04.20
Inactivetv (INA)
1 - 2
(0 - 0)
FC Dimonchello (DNK)
E12
10.04.20
Papa Krych (ROB)
2 - 0
(2 - 0)
Inactivetv (INA)
E12
10.04.20
Inactivetv (INA)
3 - 3
(1 - 2)
Forze (FRZ)
E12
10.04.20
Kazan (RUB)
4 - 2
(4 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
10.04.20
Inactivetv (INA)
3 - 0
(1 - 0)
Forze (FRZ)
E12
10.04.20
Inactivetv (INA)
5 - 2
(1 - 2)
Royal Bears (RLB)
E12
08.04.20
Catalonia FC (CFC)
2 - 0
(2 - 0)
Inactivetv (INA)
E12
08.04.20
Forze (FRZ)
1 - 0
(0 - 0)
Inactivetv (INA)
E12
08.04.20
Inactivetv (INA)
1 - 2
(0 - 0)
Catalonia FC (CFC)
E12
08.04.20
Inactivetv (INA)
0 - 3
(0 - 2)
Forze (FRZ)
E12
08.04.20
FC Dimonchello (DNK)
2 - 4
(2 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
08.04.20
Pele Warriors (PWR)
0 - 1
(0 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
07.04.20
Team Ruspro (R11)
5 - 1
(2 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
07.04.20
Inactivetv (INA)
0 - 1
(0 - 1)
Vega Squadron (VEG)
E12
07.04.20
Shemyakin Onze (PSG)
2 - 1
(2 - 0)
Inactivetv (INA)
E12
07.04.20
Inactivetv (INA)
1 - 0
(0 - 0)
Pele Warriors (PWR)
E12
04.04.20
Inactivetv (INA)
2 - 0
(1 - 0)
Royal Bears (RLB)
E12
04.04.20
Team Ruspro (R11)
2 - 1
(1 - 0)
Inactivetv (INA)
E12
04.04.20
Inactivetv (INA)
2 - 5
(1 - 3)
Kazan (RUB)
E12
04.04.20
FC Dimonchello (DNK)
2 - 0
(1 - 0)
Inactivetv (INA)
E12
03.04.20
Inactivetv (INA)
2 - 2
(2 - 1)
Kazan (RUB)
E12
03.04.20
Inactivetv (INA)
0 - 2
(0 - 1)
Vega Squadron (VEG)
E12
03.04.20
Catalonia FC (CFC)
4 - 2
(3 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
02.04.20
Kabush (KAB)
2 - 1
(2 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
02.04.20
Team Ruspro (R11)
2 - 1
( - )
Inactivetv (INA)
E12
02.04.20
Team Ruspro (R11)
2 - 1
(1 - 0)
Inactivetv (INA)
E12
02.04.20
Catalonia FC (CFC)
3 - 1
(2 - 0)
Inactivetv (INA)
E12
02.04.20
Inactivetv (INA)
4 - 1
(2 - 0)
Kazan (RUB)
E12
02.04.20
Inactivetv (INA)
1 - 1
(0 - 0)
Pele Warriors (PWR)
E12
02.04.20
Catalonia FC (CFC)
3 - 0
(1 - 0)
Inactivetv (INA)
E12
02.04.20
Team Ruspro (R11)
2 - 1
(1 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
01.04.20
Forze (FRZ)
4 - 1
(3 - 0)
Inactivetv (INA)
E12
01.04.20
Inactivetv (INA)
1 - 2
(1 - 1)
Shemyakin Onze (PSG)
E12
01.04.20
FC Dimonchello (DNK)
3 - 1
(1 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
01.04.20
Inactivetv (INA)
3 - 2
(1 - 2)
Ez1d (EZ1)
E12
01.04.20
Shemyakin Onze (PSG)
0 - 3
(0 - 2)
Inactivetv (INA)
E12
31.03.20
Inactivetv (INA)
1 - 2
(1 - 1)
Forze (FRZ)
E12
31.03.20
Kazan (RUB)
2 - 3
(1 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
31.03.20
Royal Bears (RLB)
3 - 2
(3 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
31.03.20
Inactivetv (INA)
2 - 2
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
31.03.20
Inactivetv (INA)
1 - 1
(0 - 0)
Shemyakin Onze (PSG)
E12
31.03.20
Royal Bears (RLB)
1 - 0
(1 - 0)
Inactivetv (INA)
E12
31.03.20
Vega Squadron (VEG)
1 - 1
( - )
Inactivetv (INA)
E12
30.03.20
Team Ruspro (R11)
3 - 1
(1 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
30.03.20
Royal Bears (RLB)
2 - 0
(2 - 0)
Inactivetv (INA)
E12
30.03.20
Inactivetv (INA)
1 - 2
(0 - 2)
FC Dimonchello (DNK)
E12
30.03.20
Inactivetv (INA)
1 - 1
(0 - 1)
Shemyakin Onze (PSG)
E12
27.03.20
Team Ruspro (R11)
2 - 2
(1 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
27.03.20
Inactivetv (INA)
1 - 4
(1 - 1)
Royal Bears (RLB)
E12
27.03.20
Inactivetv (INA)
0 - 0
(0 - 0)
Nyancat FC (NFC)
E12
27.03.20
Pele Warriors (PWR)
2 - 1
(1 - 0)
Inactivetv (INA)
E12
Победи
1
17%
Равенства
1
17%
Загуби
4
67%
Още [+]

Последни 6 мача (RUB)

23.05.20
Inactivetv (INA)
1 - 2
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
22.05.20
Kazan (RUB)
3 - 2
(1 - 1)
FC Dimonchello (DNK)
E12
22.05.20
Kazan (RUB)
1 - 2
(0 - 1)
Vega Squadron (VEG)
E12
22.05.20
Inactivetv (INA)
2 - 4
(2 - 1)
Kazan (RUB)
E12
22.05.20
Kazan (RUB)
1 - 1
(0 - 1)
Vega Squadron (VEG)
E12
22.05.20
Kazan (RUB)
1 - 0
(0 - 0)
Nyancat FC (NFC)
E12
22.05.20
FC Dimonchello (DNK)
1 - 0
(1 - 0)
Kazan (RUB)
E12
21.05.20
Kazan (RUB)
0 - 3
(0 - 0)
Vega Squadron (VEG)
E12
21.05.20
Gambit (GMB)
1 - 2
(1 - 0)
Kazan (RUB)
E12
21.05.20
Gambit (GMB)
6 - 2
(4 - 0)
Kazan (RUB)
E12
21.05.20
Kazan (RUB)
3 - 0
(2 - 0)
Vega Squadron (VEG)
E12
21.05.20
Kazan (RUB)
1 - 4
(0 - 2)
Catalonia FC (CFC)
E12
21.05.20
Tundra (TES)
1 - 1
(1 - 1)
Kazan (RUB)
E12
20.05.20
Kazan (RUB)
1 - 1
(0 - 1)
Kabush (KAB)
E12
20.05.20
Kazan (RUB)
3 - 1
(1 - 1)
Shemyakin Onze (PSG)
E12
20.05.20
WestCoastUNT (WCU)
1 - 2
(0 - 2)
Kazan (RUB)
E12
20.05.20
Kazan (RUB)
3 - 1
(3 - 0)
Shemyakin Onze (PSG)
E12
20.05.20
WestCoastUNT (WCU)
3 - 3
( - )
Kabush (KAB)
E12
20.05.20
Kazan (RUB)
1 - 0
(0 - 0)
Catalonia FC (CFC)
E12
20.05.20
Shemyakin Onze (PSG)
3 - 2
(2 - 1)
WestCoastUNT (WCU)
E12
20.05.20
Kabush (KAB)
1 - 3
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
19.05.20
Inactivetv (INA)
2 - 1
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
19.05.20
Kazan (RUB)
5 - 0
(2 - 0)
Papa Krych (ROB)
E12
19.05.20
Kazan (RUB)
1 - 2
( - )
Pele Warriors (PWR)
E12
19.05.20
Tundra (TES)
4 - 2
(3 - 1)
Kazan (RUB)
E12
18.05.20
Inactivetv (INA)
0 - 2
(0 - 2)
Kazan (RUB)
E12
18.05.20
Shemyakin Onze (PSG)
1 - 5
(0 - 3)
Kazan (RUB)
E12
18.05.20
Shemyakin Onze (PSG)
3 - 1
(1 - 0)
Kazan (RUB)
E12
18.05.20
Kazan (RUB)
0 - 0
(0 - 0)
Tundra (TES)
E12
18.05.20
Kazan (RUB)
4 - 1
(2 - 0)
Team Ruspro (R11)
E12
18.05.20
Inactivetv (INA)
2 - 2
(1 - 2)
Kazan (RUB)
E12
17.05.20
Kazan (RUB)
4 - 0
(0 - 0)
Tundra (TES)
E12
17.05.20
Kazan (RUB)
3 - 2
(1 - 2)
Pele Warriors (PWR)
E12
17.05.20
Team Ruspro (R11)
0 - 2
(0 - 2)
Kazan (RUB)
E12
17.05.20
Kazan (RUB)
5 - 2
(2 - 0)
Pele Warriors (PWR)
E12
17.05.20
Kazan (RUB)
3 - 3
(2 - 2)
Tundra (TES)
E12
17.05.20
Kabush (KAB)
0 - 1
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
16.05.20
Kazan (RUB)
5 - 1
(2 - 0)
Shemyakin Onze (PSG)
E12
16.05.20
Tundra (TES)
4 - 2
(3 - 1)
Kazan (RUB)
E12
16.05.20
Tundra (TES)
5 - 2
(4 - 1)
Kazan (RUB)
E12
16.05.20
Kazan (RUB)
2 - 1
(0 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
16.05.20
Kazan (RUB)
0 - 1
(0 - 0)
Ez1d (EZ1)
E12
16.05.20
Shemyakin Onze (PSG)
1 - 2
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
15.05.20
Papa Krych (ROB)
1 - 1
(1 - 0)
Kazan (RUB)
E12
15.05.20
Kazan (RUB)
2 - 3
(0 - 2)
Team Ruspro (R11)
E12
15.05.20
Tundra (TES)
3 - 1
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
15.05.20
Kazan (RUB)
2 - 3
(1 - 1)
Vega Squadron (VEG)
E12
14.05.20
Vega Squadron (VEG)
1 - 3
(1 - 1)
Kazan (RUB)
E12
14.05.20
Inactivetv (INA)
2 - 3
(0 - 2)
Kazan (RUB)
E12
14.05.20
Kazan (RUB)
0 - 0
(0 - 0)
Vega Squadron (VEG)
E12
14.05.20
Kazan (RUB)
2 - 3
(0 - 1)
Royal Bears (RLB)
E12
14.05.20
Team Ruspro (R11)
0 - 4
(0 - 2)
Kazan (RUB)
E12
13.05.20
Kazan (RUB)
1 - 1
(1 - 1)
Pele Warriors (PWR)
E12
13.05.20
Kazan (RUB)
4 - 3
(3 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
13.05.20
Inactivetv (INA)
3 - 4
(3 - 1)
Kazan (RUB)
E12
13.05.20
Kazan (RUB)
1 - 0
(1 - 0)
FC Dimonchello (DNK)
E12
13.05.20
Kazan (RUB)
1 - 1
(1 - 0)
Pele Warriors (PWR)
E12
13.05.20
Kabush (KAB)
1 - 2
(0 - 2)
Kazan (RUB)
E12
12.05.20
Ez1d (EZ1)
2 - 3
(1 - 1)
Kazan (RUB)
E12
12.05.20
Forze (FRZ)
3 - 5
(1 - 2)
Kazan (RUB)
E12
12.05.20
Forze (FRZ)
4 - 2
(2 - 0)
Kazan (RUB)
E12
12.05.20
Kazan (RUB)
3 - 0
(2 - 0)
Pele Warriors (PWR)
E12
12.05.20
Kazan (RUB)
1 - 3
(0 - 1)
Nyancat FC (NFC)
E12
12.05.20
Ez1d (EZ1)
3 - 2
(0 - 2)
Kazan (RUB)
E12
11.05.20
Catalonia FC (CFC)
6 - 3
(3 - 1)
Kazan (RUB)
E12
11.05.20
Vega Squadron (VEG)
2 - 3
(1 - 0)
Kazan (RUB)
E12
11.05.20
Kazan (RUB)
0 - 4
(0 - 1)
Vega Squadron (VEG)
E12
11.05.20
Nyancat FC (NFC)
1 - 2
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
11.05.20
Kazan (RUB)
1 - 1
(1 - 1)
Pele Warriors (PWR)
E12
11.05.20
Catalonia FC (CFC)
4 - 1
(2 - 1)
Kazan (RUB)
E12
10.05.20
Team Ruspro (R11)
2 - 4
(1 - 2)
Kazan (RUB)
E12
10.05.20
Kabush (KAB)
3 - 2
(2 - 1)
Kazan (RUB)
E12
10.05.20
Tundra (TES)
2 - 2
(1 - 1)
Kazan (RUB)
E12
10.05.20
Kazan (RUB)
3 - 1
(3 - 0)
Team Ruspro (R11)
E12
10.05.20
Kazan (RUB)
0 - 1
(0 - 1)
Kabush (KAB)
E12
10.05.20
Vega Squadron (VEG)
4 - 1
(2 - 1)
Kazan (RUB)
E12
09.05.20
Kazan (RUB)
2 - 0
(1 - 0)
Team Ruspro (R11)
E12
09.05.20
Kazan (RUB)
4 - 2
(3 - 0)
Pele Warriors (PWR)
E12
09.05.20
Team Ruspro (R11)
1 - 7
(0 - 3)
Kazan (RUB)
E12
09.05.20
Kazan (RUB)
2 - 3
(1 - 2)
FC Dimonchello (DNK)
E12
09.05.20
Pele Warriors (PWR)
0 - 2
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
09.05.20
Kazan (RUB)
4 - 1
(1 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
08.05.20
Kazan (RUB)
1 - 0
(0 - 0)
WestCoastUNT (WCU)
E12
08.05.20
Kazan (RUB)
2 - 0
(1 - 0)
FC Dimonchello (DNK)
E12
08.05.20
Shemyakin Onze (PSG)
1 - 3
(1 - 1)
WestCoastUNT (WCU)
E12
08.05.20
Kazan (RUB)
1 - 1
(1 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
08.05.20
Kazan (RUB)
1 - 1
(0 - 0)
FC Dimonchello (DNK)
E12
08.05.20
Shemyakin Onze (PSG)
0 - 3
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
07.05.20
FC Dimonchello (DNK)
2 - 0
(1 - 0)
Kazan (RUB)
E12
07.05.20
Team Ruspro (R11)
5 - 2
(4 - 1)
Kazan (RUB)
E12
07.05.20
FC Dimonchello (DNK)
2 - 1
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
07.05.20
Kazan (RUB)
5 - 1
(4 - 0)
Royal Bears (RLB)
E12
07.05.20
Kazan (RUB)
0 - 3
(0 - 3)
Team Ruspro (R11)
E12
07.05.20
Vega Squadron (VEG)
1 - 2
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
06.05.20
Kazan (RUB)
3 - 0
(2 - 0)
Shemyakin Onze (PSG)
E12
06.05.20
Kazan (RUB)
1 - 5
(0 - 2)
Tundra (TES)
E12
06.05.20
Team Ruspro (R11)
0 - 1
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
06.05.20
Kazan (RUB)
1 - 3
(0 - 2)
Nyancat FC (NFC)
E12
06.05.20
Kazan (RUB)
3 - 2
(2 - 0)
Shemyakin Onze (PSG)
E12
06.05.20
Tundra (TES)
1 - 2
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
05.05.20
Ez1d (EZ1)
5 - 1
(3 - 0)
Kazan (RUB)
E12
05.05.20
Kazan (RUB)
0 - 2
(0 - 1)
Vega Squadron (VEG)
E12
05.05.20
Kazan (RUB)
1 - 3
(1 - 1)
Tundra (TES)
E12
05.05.20
Papa Krych (ROB)
4 - 0
(3 - 0)
Kazan (RUB)
E12
04.05.20
Ez1d (EZ1)
4 - 0
(1 - 0)
Kazan (RUB)
E12
04.05.20
Kazan (RUB)
2 - 0
(2 - 0)
Catalonia FC (CFC)
E12
04.05.20
Pele Warriors (PWR)
4 - 1
(2 - 0)
Kazan (RUB)
E12
04.05.20
Kazan (RUB)
1 - 2
(1 - 2)
Team Ruspro (R11)
E12
03.05.20
Pele Warriors (PWR)
0 - 2
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
03.05.20
Kazan (RUB)
2 - 1
(0 - 0)
Vega Squadron (VEG)
E12
03.05.20
Tundra (TES)
2 - 1
(1 - 1)
Kazan (RUB)
E12
03.05.20
Kazan (RUB)
1 - 1
(1 - 1)
Vega Squadron (VEG)
E12
03.05.20
Shemyakin Onze (PSG)
1 - 1
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
03.05.20
Kazan (RUB)
3 - 1
(1 - 0)
Pele Warriors (PWR)
E12
02.05.20
Papa Krych (ROB)
6 - 1
(1 - 1)
Kazan (RUB)
E12
02.05.20
Gambit (GMB)
2 - 1
(2 - 1)
Kazan (RUB)
E12
02.05.20
Kazan (RUB)
2 - 0
(1 - 0)
Tundra (TES)
E12
02.05.20
Papa Krych (ROB)
4 - 2
(3 - 2)
Kazan (RUB)
E12
02.05.20
Kazan (RUB)
1 - 3
(0 - 2)
Gambit (GMB)
E12
02.05.20
Ez1d (EZ1)
0 - 4
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
01.05.20
WestCoastUNT (WCU)
2 - 0
(2 - 0)
Kazan (RUB)
E12
01.05.20
Kazan (RUB)
7 - 1
(3 - 1)
Vega Squadron (VEG)
E12
01.05.20
Papa Krych (ROB)
2 - 0
(1 - 0)
Kazan (RUB)
E12
01.05.20
Kazan (RUB)
0 - 1
(0 - 1)
Pele Warriors (PWR)
E12
30.04.20
Ez1d (EZ1)
2 - 2
(1 - 2)
Kazan (RUB)
E12
30.04.20
Kazan (RUB)
1 - 3
(0 - 3)
Gambit (GMB)
E12
30.04.20
Catalonia FC (CFC)
6 - 1
(3 - 1)
Kazan (RUB)
E12
30.04.20
Kazan (RUB)
1 - 1
(1 - 0)
Vega Squadron (VEG)
E12
29.04.20
Kazan (RUB)
1 - 3
(1 - 0)
Pele Warriors (PWR)
E12
29.04.20
Kazan (RUB)
1 - 1
(1 - 0)
Gambit (GMB)
E12
29.04.20
Kazan (RUB)
4 - 1
(1 - 1)
FC Dimonchello (DNK)
E12
29.04.20
Pele Warriors (PWR)
1 - 1
(1 - 1)
Kazan (RUB)
E12
29.04.20
Kazan (RUB)
3 - 2
(1 - 0)
Gambit (GMB)
E12
29.04.20
Catalonia FC (CFC)
2 - 3
(2 - 3)
Kazan (RUB)
E12
28.04.20
Vega Squadron (VEG)
1 - 3
(1 - 3)
Kazan (RUB)
E12
28.04.20
Kazan (RUB)
4 - 0
(2 - 0)
Pele Warriors (PWR)
E12
28.04.20
Kazan (RUB)
2 - 0
(0 - 0)
Pele Warriors (PWR)
E12
28.04.20
Nyancat FC (NFC)
3 - 3
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
28.04.20
Kazan (RUB)
3 - 2
(1 - 2)
Kabush (KAB)
E12
28.04.20
Vega Squadron (VEG)
3 - 0
(3 - 0)
Kazan (RUB)
E12
27.04.20
Kazan (RUB)
3 - 2
(2 - 2)
FC Dimonchello (DNK)
E12
27.04.20
Kazan (RUB)
2 - 3
(1 - 2)
Royal Bears (RLB)
E12
27.04.20
Kazan (RUB)
2 - 3
(0 - 1)
Pele Warriors (PWR)
E12
27.04.20
Kazan (RUB)
3 - 0
(0 - 0)
Royal Bears (RLB)
E12
27.04.20
Team Ruspro (R11)
2 - 3
(2 - 1)
Kazan (RUB)
E12
27.04.20
FC Dimonchello (DNK)
1 - 0
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
26.04.20
Catalonia FC (CFC)
1 - 2
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
26.04.20
Kazan (RUB)
3 - 0
(1 - 0)
WestCoastUTD (WCU)
E12
26.04.20
Catalonia FC (CFC)
2 - 1
(1 - 1)
Kazan (RUB)
E12
26.04.20
Royal Bears (RLB)
0 - 2
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
26.04.20
WestCoastUNT (WCU)
2 - 2
(2 - 0)
Royal Bears (RLB)
E12
26.04.20
Kazan (RUB)
3 - 0
(2 - 0)
Tundra (TES)
E12
26.04.20
Kazan (RUB)
4 - 1
(2 - 1)
WestCoastUNT (WCU)
E12
25.04.20
Kazan (RUB)
2 - 1
(0 - 1)
Ez1d (EZ1)
E12
25.04.20
Gambit (GMB)
5 - 0
(4 - 0)
Kazan (RUB)
E12
25.04.20
Nyancat FC (NFC)
4 - 2
(1 - 1)
Kazan (RUB)
E12
25.04.20
Kazan (RUB)
0 - 0
(0 - 0)
Shemyakin Onze (PSG)
E12
25.04.20
Kazan (RUB)
1 - 3
(1 - 2)
Gambit (GMB)
E12
24.04.20
Ez1d (EZ1)
1 - 2
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
24.04.20
Kazan (RUB)
0 - 1
(0 - 1)
Catalonia FC (CFC)
E12
24.04.20
Kazan (RUB)
2 - 1
(2 - 1)
WestCoastUNT (WCU)
E12
24.04.20
Forze (FRZ)
0 - 6
(0 - 3)
Kazan (RUB)
E12
24.04.20
Kazan (RUB)
5 - 2
(3 - 1)
Vega Squadron (VEG)
E12
24.04.20
Catalonia FC (CFC)
2 - 0
(1 - 0)
Kazan (RUB)
E12
24.04.20
Kazan (RUB)
1 - 1
(1 - 1)
WestCoastUNT (WCU)
E12
23.04.20
Kazan (RUB)
1 - 1
(1 - 1)
Nyancat FC (NFC)
E12
23.04.20
Tundra (TES)
2 - 1
(2 - 1)
Kazan (RUB)
E12
23.04.20
Nyancat FC (NFC)
0 - 3
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
23.04.20
Team Ruspro (R11)
3 - 1
(1 - 0)
Kazan (RUB)
E12
23.04.20
Kazan (RUB)
0 - 1
(0 - 1)
Tundra (TES)
E12
23.04.20
Kazan (RUB)
2 - 0
(1 - 0)
Ez1d (EZ1)
E12
22.04.20
Kazan (RUB)
1 - 1
(0 - 0)
Team Ruspro (R11)
E12
22.04.20
Kazan (RUB)
2 - 1
(1 - 1)
Nyancat FC (NFC)
E12
22.04.20
Kabush (KAB)
2 - 2
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
22.04.20
Kazan (RUB)
4 - 0
(0 - 0)
Nyancat FC (NFC)
E12
22.04.20
Kazan (RUB)
4 - 1
(0 - 0)
Tundra (TES)
E12
22.04.20
Team Ruspro (R11)
1 - 5
(1 - 2)
Kazan (RUB)
E12
21.04.20
Kazan (RUB)
3 - 0
(1 - 0)
FC Dimonchello (DNK)
E12
21.04.20
Kazan (RUB)
2 - 3
(1 - 2)
Nyancat FC (NFC)
E12
21.04.20
FC Dimonchello (DNK)
1 - 4
(1 - 2)
Kazan (RUB)
E12
21.04.20
Kazan (RUB)
1 - 2
(0 - 1)
Pele Warriors (PWR)
E12
21.04.20
Nyancat FC (NFC)
1 - 1
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
21.04.20
Kazan (RUB)
4 - 1
(1 - 0)
Inactivetv (INA)
E12
20.04.20
Kazan (RUB)
1 - 2
(1 - 0)
Shemyakin Onze (PSG)
E12
20.04.20
Pele Warriors (PWR)
2 - 0
(2 - 0)
Kazan (RUB)
E12
20.04.20
Pele Warriors (PWR)
2 - 3
(0 - 2)
Kazan (RUB)
E12
20.04.20
Kazan (RUB)
1 - 1
(1 - 0)
Vega Squadron (VEG)
E12
20.04.20
Kazan (RUB)
1 - 1
(0 - 0)
Nyancat FC (NFC)
E12
20.04.20
Shemyakin Onze (PSG)
2 - 2
(1 - 1)
Kazan (RUB)
E12
19.04.20
Royal Bears (RLB)
3 - 2
(2 - 1)
Kazan (RUB)
E12
19.04.20
Royal Bears (RLB)
3 - 2
( - )
Kazan (RUB)
E12
19.04.20
Kazan (RUB)
1 - 4
( - )
Catalonia FC (CFC)
E12
19.04.20
Kazan (RUB)
1 - 4
(1 - 2)
Catalonia FC (CFC)
E12
19.04.20
Tundra (TES)
0 - 0
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
19.04.20
Kazan (RUB)
0 - 0
(0 - 0)
Pele Warriors (PWR)
E12
18.04.20
Catalonia FC (CFC)
2 - 3
(2 - 0)
Kazan (RUB)
E12
18.04.20
Gambit (GMB)
4 - 0
(3 - 0)
Kazan (RUB)
E12
18.04.20
Kazan (RUB)
1 - 1
(0 - 0)
Team Ruspro (R11)
E12
17.04.20
Kazan (RUB)
1 - 2
(0 - 1)
Royal Bears (RLB)
E12
17.04.20
Kazan (RUB)
4 - 2
(2 - 1)
Shemyakin Onze (PSG)
E12
17.04.20
Shemyakin Onze (PSG)
0 - 2
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
17.04.20
Kazan (RUB)
1 - 1
(1 - 1)
Royal Bears (RLB)
E12
17.04.20
Tundra (TES)
2 - 5
(1 - 3)
Kazan (RUB)
E12
17.04.20
Kazan (RUB)
1 - 1
(1 - 0)
Nyancat FC (NFC)
E12
16.04.20
Kazan (RUB)
3 - 3
(1 - 1)
Forze (FRZ)
E12
16.04.20
Catalonia FC (CFC)
3 - 1
(2 - 0)
Kazan (RUB)
E12
16.04.20
Kazan (RUB)
1 - 2
(1 - 1)
Nyancat FC (NFC)
E12
15.04.20
Kazan (RUB)
2 - 1
(0 - 1)
Pele Warriors (PWR)
E12
15.04.20
Kazan (RUB)
0 - 0
( - )
Vega Squadron (VEG)
E12
15.04.20
Kazan (RUB)
1 - 1
(0 - 0)
Pele Warriors (PWR)
E12
15.04.20
Inactivetv (INA)
0 - 3
(0 - 2)
Kazan (RUB)
E12
15.04.20
Team Ruspro (R11)
0 - 2
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
14.04.20
Kazan (RUB)
5 - 0
(2 - 1)
Tundra (TES)
E12
14.04.20
Kazan (RUB)
2 - 1
(1 - 0)
Team Ruspro (R11)
E12
14.04.20
Kazan (RUB)
2 - 1
(1 - 1)
Tundra (TES)
E12
14.04.20
Shemyakin Onze (PSG)
2 - 3
(2 - 0)
Kazan (RUB)
E12
14.04.20
Team Ruspro (R11)
1 - 1
(1 - 1)
Kazan (RUB)
E12
14.04.20
Kazan (RUB)
4 - 1
(4 - 0)
Royal Bears (RLB)
E12
13.04.20
Royal Bears (RLB)
1 - 3
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
13.04.20
Kazan (RUB)
4 - 5
(3 - 4)
Team Ruspro (R11)
E12
13.04.20
Royal Bears (RLB)
2 - 1
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
13.04.20
Kazan (RUB)
2 - 1
(2 - 0)
Tundra (TES)
E12
13.04.20
Kazan (RUB)
2 - 2
(1 - 1)
Team Ruspro (R11)
E12
13.04.20
Catalonia FC (CFC)
2 - 2
(1 - 2)
Kazan (RUB)
E12
12.04.20
Royal Bears (RLB)
3 - 2
(2 - 1)
Kazan (RUB)
E12
12.04.20
Kazan (RUB)
0 - 1
(0 - 1)
Catalonia FC (CFC)
E12
12.04.20
Vega Squadron (VEG)
2 - 1
(2 - 1)
Kazan (RUB)
E12
12.04.20
Kazan (RUB)
0 - 4
(0 - 3)
Nyancat FC (NFC)
E12
11.04.20
Kazan (RUB)
3 - 1
(1 - 1)
FC Dimonchello (DNK)
E12
11.04.20
Kazan (RUB)
4 - 1
(2 - 1)
Pele Warriors (PWR)
E12
11.04.20
FC Dimonchello (DNK)
1 - 3
(1 - 2)
Kazan (RUB)
E12
11.04.20
Kazan (RUB)
1 - 1
(0 - 0)
Pele Warriors (PWR)
E12
11.04.20
Kazan (RUB)
1 - 1
(1 - 0)
Inactivetv (INA)
E12
11.04.20
Forze (FRZ)
5 - 1
(1 - 2)
Kazan (RUB)
E12
10.04.20
Forze (FRZ)
5 - 1
(3 - 0)
Kazan (RUB)
E12
10.04.20
Papa Krych (ROB)
3 - 1
(2 - 0)
Kazan (RUB)
E12
10.04.20
Royal Bears (RLB)
1 - 2
(0 - 2)
Kazan (RUB)
E12
10.04.20
Kazan (RUB)
4 - 2
(4 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
10.04.20
Forze (FRZ)
1 - 0
(1 - 0)
Kazan (RUB)
E12
10.04.20
Kazan (RUB)
0 - 1
(0 - 0)
Papa Krych (ROB)
E12
09.04.20
Forze (FRZ)
1 - 1
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
09.04.20
Shemyakin Onze (PSG)
1 - 3
(0 - 2)
Kazan (RUB)
E12
09.04.20
Tundra (TES)
3 - 1
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
09.04.20
Shemyakin Onze (PSG)
2 - 0
(2 - 0)
Kazan (RUB)
E12
09.04.20
Kazan (RUB)
3 - 0
(1 - 0)
Ez1d (EZ1)
E12
09.04.20
Kazan (RUB)
1 - 1
(1 - 1)
Forze (FRZ)
E12
08.04.20
Kazan (RUB)
1 - 1
(1 - 1)
Team Ruspro (R11)
E12
08.04.20
Kazan (RUB)
4 - 0
(4 - 0)
Ez1d (EZ1)
E12
08.04.20
Royal Bears (RLB)
1 - 3
(1 - 2)
Kazan (RUB)
E12
08.04.20
Kazan (RUB)
2 - 1
(1 - 1)
Kabush (KAB)
E12
08.04.20
Kazan (RUB)
1 - 1
(1 - 0)
Ez1d (EZ1)
E12
08.04.20
Team Ruspro (R11)
0 - 1
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
07.04.20
Kazan (RUB)
3 - 2
(0 - 2)
Kabush (KAB)
E12
07.04.20
Kazan (RUB)
1 - 2
(1 - 0)
Catalonia FC (CFC)
E12
07.04.20
Tundra (TES)
2 - 1
(1 - 1)
Kazan (RUB)
E12
07.04.20
FC Dimonchello (DNK)
1 - 3
(1 - 1)
Kazan (RUB)
E12
07.04.20
Kazan (RUB)
2 - 1
(1 - 0)
Kabush (KAB)
E12
07.04.20
Kazan (RUB)
2 - 2
(1 - 1)
Catalonia FC (CFC)
E12
06.04.20
Forze (FRZ)
1 - 0
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
06.04.20
Kazan (RUB)
1 - 2
(0 - 2)
Shemyakin Onze (PSG)
E12
06.04.20
Vega Squadron (VEG)
2 - 2
(2 - 1)
Kazan (RUB)
E12
06.04.20
Kazan (RUB)
0 - 0
(0 - 0)
Pele Warriors (PWR)
E12
05.04.20
Royal Bears (RLB)
1 - 2
(1 - 2)
Kazan (RUB)
E12
05.04.20
Team Ruspro (R11)
0 - 0
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
05.04.20
Tundra (TES)
2 - 4
(0 - 4)
Kazan (RUB)
E12
05.04.20
Kazan (RUB)
0 - 2
(0 - 1)
Royal Bears (RLB)
E12
05.04.20
Kazan (RUB)
1 - 0
(1 - 0)
Pele Warriors (PWR)
E12
05.04.20
Team Ruspro (R11)
3 - 2
(2 - 1)
Kazan (RUB)
E12
04.04.20
Kazan (RUB)
0 - 1
(0 - 0)
FC Dimonchello (DNK)
E12
04.04.20
Kazan (RUB)
1 - 0
(0 - 0)
Royal Bears (RLB)
E12
04.04.20
Kazan (RUB)
2 - 0
(1 - 0)
Team Ruspro (R11)
E12
04.04.20
Kazan (RUB)
4 - 0
(0 - 0)
FC Dimonchello (DNK)
E12
04.04.20
Inactivetv (INA)
2 - 5
(1 - 3)
Kazan (RUB)
E12
04.04.20
Royal Bears (RLB)
2 - 2
(1 - 1)
Kazan (RUB)
E12
03.04.20
Kazan (RUB)
1 - 2
(1 - 1)
Kabush (KAB)
E12
03.04.20
Kazan (RUB)
2 - 3
(2 - 1)
Catalonia FC (CFC)
E12
03.04.20
Inactivetv (INA)
2 - 2
(2 - 1)
Kazan (RUB)
E12
03.04.20
Kazan (RUB)
1 - 1
(0 - 0)
Catalonia FC (CFC)
E12
03.04.20
Kazan (RUB)
2 - 1
(2 - 0)
Kabush (KAB)
E12
02.04.20
Vega Squadron (VEG)
5 - 1
(3 - 0)
Kazan (RUB)
E12
02.04.20
Catalonia FC (CFC)
5 - 4
(4 - 2)
Kazan (RUB)
E12
02.04.20
Kazan (RUB)
2 - 0
(1 - 0)
Team Ruspro (R11)
E12
02.04.20
Inactivetv (INA)
4 - 1
(2 - 0)
Kazan (RUB)
E12
02.04.20
Kazan (RUB)
1 - 5
(0 - 5)
Catalonia FC (CFC)
E12
02.04.20
Kazan (RUB)
2 - 1
(1 - 0)
Team Ruspro (R11)
E12
02.04.20
Pele Warriors (PWR)
1 - 2
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
01.04.20
Royal Bears (RLB)
4 - 3
(1 - 2)
Kazan (RUB)
E12
01.04.20
Kazan (RUB)
0 - 2
(0 - 1)
Tundra (TES)
E12
01.04.20
Kazan (RUB)
0 - 0
(0 - 0)
Team Ruspro (R11)
E12
01.04.20
Kabush (KAB)
0 - 1
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
31.03.20
Kazan (RUB)
2 - 3
(1 - 1)
Inactivetv (INA)
E12
31.03.20
Kazan (RUB)
0 - 1
(0 - 0)
Vega Squadron (VEG)
E12
31.03.20
Inactivetv (INA)
2 - 2
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
31.03.20
Kazan (RUB)
1 - 2
(0 - 2)
Royal Bears (RLB)
E12
31.03.20
Kazan (RUB)
4 - 1
(2 - 0)
Vega Squadron (VEG)
E12
31.03.20
Shemyakin Onze (PSG)
0 - 3
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
30.03.20
Kazan (RUB)
1 - 4
(1 - 2)
Tundra (TES)
E12
30.03.20
Vega Squadron (VEG)
3 - 0
(2 - 0)
Kazan (RUB)
E12
30.03.20
Forze (FRZ)
0 - 2
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
30.03.20
Kazan (RUB)
1 - 1
(1 - 0)
Tundra (TES)
E12
30.03.20
Pele Warriors (PWR)
1 - 1
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
30.03.20
Kazan (RUB)
1 - 3
(1 - 1)
Vega Squadron (VEG)
E12
29.03.20
Kazan (RUB)
1 - 3
(0 - 1)
Team Ruspro (R11)
E12
29.03.20
Shemyakin Onze (PSG)
1 - 2
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
29.03.20
Kazan (RUB)
2 - 0
(2 - 0)
Tundra (TES)
E12
29.03.20
Nyancat FC (NFC)
0 - 3
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
29.03.20
Kazan (RUB)
3 - 0
(2 - 0)
Team Ruspro (R11)
E12
28.03.20
Team Ruspro (R11)
2 - 0
(1 - 0)
Kazan (RUB)
E12
28.03.20
Pele Warriors (PWR)
1 - 1
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
28.03.20
Shemyakin Onze (PSG)
2 - 1
(1 - 1)
Kazan (RUB)
E12
28.03.20
Kazan (RUB)
2 - 1
(0 - 0)
Forze (FRZ)
E12
28.03.20
Pele Warriors (PWR)
3 - 1
(2 - 1)
Kazan (RUB)
E12
28.03.20
Kazan (RUB)
1 - 4
(1 - 2)
Team Ruspro (R11)
E12
27.03.20
Forze (FRZ)
1 - 3
(0 - 2)
Kazan (RUB)
E12
27.03.20
Shemyakin Onze (PSG)
1 - 2
(0 - 2)
Kazan (RUB)
E12
27.03.20
Kazan (RUB)
2 - 2
(1 - 1)
Vega Squadron (VEG)
E12
27.03.20
Tundra (TES)
0 - 2
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
27.03.20
Kazan (RUB)
0 - 1
(0 - 1)
Shemyakin Onze (PSG)
E12
27.03.20
Forze (FRZ)
2 - 1
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
Победи
4
67%
Равенства
1
17%
Загуби
1
17%
Още [+]

(INA) Домакински мачове

23.05.20
Inactivetv (INA)
1 - 2
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
23.05.20
Inactivetv (INA)
2 - 2
(2 - 0)
Vega Squadron (VEG)
E12
22.05.20
Inactivetv (INA)
2 - 4
(2 - 1)
Kazan (RUB)
E12
22.05.20
Inactivetv (INA)
2 - 1
(0 - 1)
FC Dimonchello (DNK)
E12
19.05.20
Inactivetv (INA)
0 - 1
(0 - 1)
Pele Warriors (PWR)
E12
19.05.20
Inactivetv (INA)
2 - 1
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
19.05.20
Inactivetv (INA)
3 - 4
(3 - 3)
Tundra (TES)
E12
18.05.20
Inactivetv (INA)
0 - 2
(0 - 2)
Kazan (RUB)
E12
18.05.20
Inactivetv (INA)
2 - 1
(1 - 0)
Team Ruspro (R11)
E12
18.05.20
Inactivetv (INA)
2 - 2
(1 - 2)
Kazan (RUB)
E12
18.05.20
Inactivetv (INA)
2 - 1
(2 - 1)
Tundra (TES)
E12
16.05.20
Inactivetv (INA)
1 - 8
(1 - 4)
Ez1d (EZ1)
E12
16.05.20
Inactivetv (INA)
1 - 2
(1 - 0)
Tundra (TES)
E12
15.05.20
Inactivetv (INA)
0 - 2
(0 - 2)
Pele Warriors (PWR)
E12
15.05.20
Inactivetv (INA)
0 - 5
(0 - 3)
Catalonia FC (CFC)
E12
14.05.20
Inactivetv (INA)
2 - 3
(0 - 2)
Kazan (RUB)
E12
14.05.20
Inactivetv (INA)
1 - 2
(0 - 1)
Team Ruspro (R11)
E12
13.05.20
Inactivetv (INA)
3 - 4
(3 - 1)
Kazan (RUB)
E12
13.05.20
Inactivetv (INA)
1 - 2
(1 - 1)
Kabush (KAB)
E12
09.05.20
Inactivetv (INA)
2 - 2
(1 - 1)
Pele Warriors (PWR)
E12
09.05.20
Inactivetv (INA)
0 - 3
(0 - 0)
FC Dimonchello (DNK)
E12
08.05.20
Inactivetv (INA)
1 - 4
(1 - 2)
FC Dimonchello (DNK)
E12
08.05.20
Inactivetv (INA)
1 - 5
(1 - 2)
WestCoastUNT (WCU)
E12
07.05.20
Inactivetv (INA)
1 - 4
(0 - 2)
Papa Krych (ROB)
E12
07.05.20
Inactivetv (INA)
1 - 1
(1 - 1)
Shemyakin Onze (PSG)
E12
07.05.20
Inactivetv (INA)
4 - 3
(2 - 1)
Papa Krych (ROB)
E12
06.05.20
Inactivetv (INA)
2 - 4
(1 - 3)
Pele Warriors (PWR)
E12
06.05.20
Inactivetv (INA)
2 - 1
(1 - 1)
Pele Warriors (PWR)
E12
06.05.20
Inactivetv (INA)
2 - 3
(1 - 1)
Royal Bears (RLB)
E12
05.05.20
Inactivetv (INA)
2 - 1
(0 - 0)
Pele Warriors (PWR)
E12
05.05.20
Inactivetv (INA)
2 - 3
(1 - 2)
FC Dimonchello (DNK)
E12
02.05.20
Inactivetv (INA)
0 - 3
(0 - 1)
Ez1d (EZ1)
E12
02.05.20
Inactivetv (INA)
0 - 2
(0 - 0)
Team Ruspro (R11)
E12
02.05.20
Inactivetv (INA)
2 - 3
(0 - 3)
Ez1d (EZ1)
E12
02.05.20
Inactivetv (INA)
0 - 2
(0 - 2)
FC Dimonchello (DNK)
E12
01.05.20
Inactivetv (INA)
4 - 1
(2 - 0)
Royal Bears (RLB)
E12
01.05.20
Inactivetv (INA)
1 - 2
(0 - 1)
Catalonia FC (CFC)
E12
01.05.20
Inactivetv (INA)
0 - 4
(0 - 3)
Kabush (KAB)
E12
30.04.20
Inactivetv (INA)
3 - 1
(3 - 0)
Royal Bears (RLB)
E12
30.04.20
Inactivetv (INA)
1 - 2
(0 - 1)
Team Ruspro (R11)
E12
29.04.20
Inactivetv (INA)
1 - 2
(0 - 1)
Team Ruspro (R11)
E12
29.04.20
Inactivetv (INA)
3 - 4
(1 - 3)
Ez1d (EZ1)
E12
22.04.20
Inactivetv (INA)
0 - 4
(0 - 0)
Shemyakin Onze (PSG)
E12
21.04.20
Inactivetv (INA)
0 - 3
(0 - 0)
Ez1d (EZ1)
E12
21.04.20
Inactivetv (INA)
2 - 1
(1 - 0)
Nyancat FC (NFC)
E12
21.04.20
Inactivetv (INA)
1 - 4
(1 - 1)
Pele Warriors (PWR)
E12
18.04.20
Inactivetv (INA)
2 - 2
(1 - 2)
FC Dimonchello (DNK)
E12
18.04.20
Inactivetv (INA)
0 - 4
(0 - 2)
Forze (FRZ)
E12
17.04.20
Inactivetv (INA)
3 - 3
(2 - 1)
Catalonia FC (CFC)
E12
17.04.20
Inactivetv (INA)
2 - 1
(1 - 0)
Catalonia FC (CFC)
E12
16.04.20
Inactivetv (INA)
2 - 1
(1 - 1)
Forze (FRZ)
E12
16.04.20
Inactivetv (INA)
0 - 1
(0 - 1)
Shemyakin Onze (PSG)
E12
16.04.20
Inactivetv (INA)
3 - 0
(1 - 0)
Royal Bears (RLB)
E12
16.04.20
Inactivetv (INA)
1 - 1
(0 - 1)
Tundra (TES)
E12
15.04.20
Inactivetv (INA)
0 - 3
(0 - 0)
Team Ruspro (R11)
E12
15.04.20
Inactivetv (INA)
0 - 3
(0 - 2)
Kazan (RUB)
E12
11.04.20
Inactivetv (INA)
3 - 2
(2 - 2)
Forze (FRZ)
E12
10.04.20
Inactivetv (INA)
1 - 2
(0 - 0)
FC Dimonchello (DNK)
E12
10.04.20
Inactivetv (INA)
3 - 3
(1 - 2)
Forze (FRZ)
E12
10.04.20
Inactivetv (INA)
3 - 0
(1 - 0)
Forze (FRZ)
E12
10.04.20
Inactivetv (INA)
5 - 2
(1 - 2)
Royal Bears (RLB)
E12
08.04.20
Inactivetv (INA)
1 - 2
(0 - 0)
Catalonia FC (CFC)
E12
08.04.20
Inactivetv (INA)
0 - 3
(0 - 2)
Forze (FRZ)
E12
07.04.20
Inactivetv (INA)
0 - 1
(0 - 1)
Vega Squadron (VEG)
E12
07.04.20
Inactivetv (INA)
1 - 0
(0 - 0)
Pele Warriors (PWR)
E12
04.04.20
Inactivetv (INA)
2 - 0
(1 - 0)
Royal Bears (RLB)
E12
04.04.20
Inactivetv (INA)
2 - 5
(1 - 3)
Kazan (RUB)
E12
03.04.20
Inactivetv (INA)
2 - 2
(2 - 1)
Kazan (RUB)
E12
03.04.20
Inactivetv (INA)
0 - 2
(0 - 1)
Vega Squadron (VEG)
E12
02.04.20
Inactivetv (INA)
4 - 1
(2 - 0)
Kazan (RUB)
E12
02.04.20
Inactivetv (INA)
1 - 1
(0 - 0)
Pele Warriors (PWR)
E12
01.04.20
Inactivetv (INA)
1 - 2
(1 - 1)
Shemyakin Onze (PSG)
E12
01.04.20
Inactivetv (INA)
3 - 2
(1 - 2)
Ez1d (EZ1)
E12
31.03.20
Inactivetv (INA)
1 - 2
(1 - 1)
Forze (FRZ)
E12
31.03.20
Inactivetv (INA)
2 - 2
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
31.03.20
Inactivetv (INA)
1 - 1
(0 - 0)
Shemyakin Onze (PSG)
E12
30.03.20
Inactivetv (INA)
1 - 2
(0 - 2)
FC Dimonchello (DNK)
E12
30.03.20
Inactivetv (INA)
1 - 1
(0 - 1)
Shemyakin Onze (PSG)
E12
27.03.20
Inactivetv (INA)
1 - 4
(1 - 1)
Royal Bears (RLB)
E12
27.03.20
Inactivetv (INA)
0 - 0
(0 - 0)
Nyancat FC (NFC)
E12
Победи
2
33%
Равенства
1
17%
Загуби
3
50%
Още [+]

(RUB) Гостувания

23.05.20
Inactivetv (INA)
1 - 2
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
22.05.20
Inactivetv (INA)
2 - 4
(2 - 1)
Kazan (RUB)
E12
22.05.20
FC Dimonchello (DNK)
1 - 0
(1 - 0)
Kazan (RUB)
E12
21.05.20
Gambit (GMB)
1 - 2
(1 - 0)
Kazan (RUB)
E12
21.05.20
Gambit (GMB)
6 - 2
(4 - 0)
Kazan (RUB)
E12
21.05.20
Tundra (TES)
1 - 1
(1 - 1)
Kazan (RUB)
E12
20.05.20
WestCoastUNT (WCU)
1 - 2
(0 - 2)
Kazan (RUB)
E12
20.05.20
Shemyakin Onze (PSG)
3 - 2
(2 - 1)
WestCoastUNT (WCU)
E12
20.05.20
Kabush (KAB)
1 - 3
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
19.05.20
Inactivetv (INA)
2 - 1
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
19.05.20
Tundra (TES)
4 - 2
(3 - 1)
Kazan (RUB)
E12
18.05.20
Inactivetv (INA)
0 - 2
(0 - 2)
Kazan (RUB)
E12
18.05.20
Shemyakin Onze (PSG)
1 - 5
(0 - 3)
Kazan (RUB)
E12
18.05.20
Shemyakin Onze (PSG)
3 - 1
(1 - 0)
Kazan (RUB)
E12
18.05.20
Inactivetv (INA)
2 - 2
(1 - 2)
Kazan (RUB)
E12
17.05.20
Team Ruspro (R11)
0 - 2
(0 - 2)
Kazan (RUB)
E12
17.05.20
Kabush (KAB)
0 - 1
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
16.05.20
Tundra (TES)
4 - 2
(3 - 1)
Kazan (RUB)
E12
16.05.20
Tundra (TES)
5 - 2
(4 - 1)
Kazan (RUB)
E12
16.05.20
Shemyakin Onze (PSG)
1 - 2
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
15.05.20
Papa Krych (ROB)
1 - 1
(1 - 0)
Kazan (RUB)
E12
15.05.20
Tundra (TES)
3 - 1
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
14.05.20
Vega Squadron (VEG)
1 - 3
(1 - 1)
Kazan (RUB)
E12
14.05.20
Inactivetv (INA)
2 - 3
(0 - 2)
Kazan (RUB)
E12
14.05.20
Team Ruspro (R11)
0 - 4
(0 - 2)
Kazan (RUB)
E12
13.05.20
Inactivetv (INA)
3 - 4
(3 - 1)
Kazan (RUB)
E12
13.05.20
Kabush (KAB)
1 - 2
(0 - 2)
Kazan (RUB)
E12
12.05.20
Ez1d (EZ1)
2 - 3
(1 - 1)
Kazan (RUB)
E12
12.05.20
Forze (FRZ)
3 - 5
(1 - 2)
Kazan (RUB)
E12
12.05.20
Forze (FRZ)
4 - 2
(2 - 0)
Kazan (RUB)
E12
12.05.20
Ez1d (EZ1)
3 - 2
(0 - 2)
Kazan (RUB)
E12
11.05.20
Catalonia FC (CFC)
6 - 3
(3 - 1)
Kazan (RUB)
E12
11.05.20
Vega Squadron (VEG)
2 - 3
(1 - 0)
Kazan (RUB)
E12
11.05.20
Nyancat FC (NFC)
1 - 2
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
11.05.20
Catalonia FC (CFC)
4 - 1
(2 - 1)
Kazan (RUB)
E12
10.05.20
Team Ruspro (R11)
2 - 4
(1 - 2)
Kazan (RUB)
E12
10.05.20
Kabush (KAB)
3 - 2
(2 - 1)
Kazan (RUB)
E12
10.05.20
Tundra (TES)
2 - 2
(1 - 1)
Kazan (RUB)
E12
10.05.20
Vega Squadron (VEG)
4 - 1
(2 - 1)
Kazan (RUB)
E12
09.05.20
Team Ruspro (R11)
1 - 7
(0 - 3)
Kazan (RUB)
E12
09.05.20
Pele Warriors (PWR)
0 - 2
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
08.05.20
Shemyakin Onze (PSG)
1 - 3
(1 - 1)
WestCoastUNT (WCU)
E12
08.05.20
Shemyakin Onze (PSG)
0 - 3
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
07.05.20
FC Dimonchello (DNK)
2 - 0
(1 - 0)
Kazan (RUB)
E12
07.05.20
Team Ruspro (R11)
5 - 2
(4 - 1)
Kazan (RUB)
E12
07.05.20
FC Dimonchello (DNK)
2 - 1
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
07.05.20
Vega Squadron (VEG)
1 - 2
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
06.05.20
Team Ruspro (R11)
0 - 1
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
06.05.20
Tundra (TES)
1 - 2
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
05.05.20
Ez1d (EZ1)
5 - 1
(3 - 0)
Kazan (RUB)
E12
05.05.20
Papa Krych (ROB)
4 - 0
(3 - 0)
Kazan (RUB)
E12
04.05.20
Ez1d (EZ1)
4 - 0
(1 - 0)
Kazan (RUB)
E12
04.05.20
Pele Warriors (PWR)
4 - 1
(2 - 0)
Kazan (RUB)
E12
03.05.20
Pele Warriors (PWR)
0 - 2
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
03.05.20
Tundra (TES)
2 - 1
(1 - 1)
Kazan (RUB)
E12
03.05.20
Shemyakin Onze (PSG)
1 - 1
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
02.05.20
Papa Krych (ROB)
6 - 1
(1 - 1)
Kazan (RUB)
E12
02.05.20
Gambit (GMB)
2 - 1
(2 - 1)
Kazan (RUB)
E12
02.05.20
Papa Krych (ROB)
4 - 2
(3 - 2)
Kazan (RUB)
E12
02.05.20
Ez1d (EZ1)
0 - 4
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
01.05.20
Papa Krych (ROB)
2 - 0
(1 - 0)
Kazan (RUB)
E12
30.04.20
Ez1d (EZ1)
2 - 2
(1 - 2)
Kazan (RUB)
E12
30.04.20
Catalonia FC (CFC)
6 - 1
(3 - 1)
Kazan (RUB)
E12
29.04.20
Pele Warriors (PWR)
1 - 1
(1 - 1)
Kazan (RUB)
E12
29.04.20
Catalonia FC (CFC)
2 - 3
(2 - 3)
Kazan (RUB)
E12
28.04.20
Vega Squadron (VEG)
1 - 3
(1 - 3)
Kazan (RUB)
E12
28.04.20
Nyancat FC (NFC)
3 - 3
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
28.04.20
Vega Squadron (VEG)
3 - 0
(3 - 0)
Kazan (RUB)
E12
27.04.20
Team Ruspro (R11)
2 - 3
(2 - 1)
Kazan (RUB)
E12
27.04.20
FC Dimonchello (DNK)
1 - 0
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
26.04.20
Catalonia FC (CFC)
1 - 2
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
26.04.20
Catalonia FC (CFC)
2 - 1
(1 - 1)
Kazan (RUB)
E12
26.04.20
Royal Bears (RLB)
0 - 2
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
25.04.20
Gambit (GMB)
5 - 0
(4 - 0)
Kazan (RUB)
E12
25.04.20
Nyancat FC (NFC)
4 - 2
(1 - 1)
Kazan (RUB)
E12
24.04.20
Ez1d (EZ1)
1 - 2
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
24.04.20
Forze (FRZ)
0 - 6
(0 - 3)
Kazan (RUB)
E12
24.04.20
Catalonia FC (CFC)
2 - 0
(1 - 0)
Kazan (RUB)
E12
23.04.20
Tundra (TES)
2 - 1
(2 - 1)
Kazan (RUB)
E12
23.04.20
Nyancat FC (NFC)
0 - 3
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
23.04.20
Team Ruspro (R11)
3 - 1
(1 - 0)
Kazan (RUB)
E12
22.04.20
Kabush (KAB)
2 - 2
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
22.04.20
Team Ruspro (R11)
1 - 5
(1 - 2)
Kazan (RUB)
E12
21.04.20
FC Dimonchello (DNK)
1 - 4
(1 - 2)
Kazan (RUB)
E12
21.04.20
Nyancat FC (NFC)
1 - 1
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
20.04.20
Pele Warriors (PWR)
2 - 0
(2 - 0)
Kazan (RUB)
E12
20.04.20
Pele Warriors (PWR)
2 - 3
(0 - 2)
Kazan (RUB)
E12
20.04.20
Shemyakin Onze (PSG)
2 - 2
(1 - 1)
Kazan (RUB)
E12
19.04.20
Royal Bears (RLB)
3 - 2
(2 - 1)
Kazan (RUB)
E12
19.04.20
Royal Bears (RLB)
3 - 2
( - )
Kazan (RUB)
E12
19.04.20
Tundra (TES)
0 - 0
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
18.04.20
Catalonia FC (CFC)
2 - 3
(2 - 0)
Kazan (RUB)
E12
18.04.20
Gambit (GMB)
4 - 0
(3 - 0)
Kazan (RUB)
E12
17.04.20
Shemyakin Onze (PSG)
0 - 2
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
17.04.20
Tundra (TES)
2 - 5
(1 - 3)
Kazan (RUB)
E12
16.04.20
Catalonia FC (CFC)
3 - 1
(2 - 0)
Kazan (RUB)
E12
15.04.20
Inactivetv (INA)
0 - 3
(0 - 2)
Kazan (RUB)
E12
15.04.20
Team Ruspro (R11)
0 - 2
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
14.04.20
Shemyakin Onze (PSG)
2 - 3
(2 - 0)
Kazan (RUB)
E12
14.04.20
Team Ruspro (R11)
1 - 1
(1 - 1)
Kazan (RUB)
E12
13.04.20
Royal Bears (RLB)
1 - 3
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
13.04.20
Royal Bears (RLB)
2 - 1
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
13.04.20
Catalonia FC (CFC)
2 - 2
(1 - 2)
Kazan (RUB)
E12
12.04.20
Royal Bears (RLB)
3 - 2
(2 - 1)
Kazan (RUB)
E12
12.04.20
Vega Squadron (VEG)
2 - 1
(2 - 1)
Kazan (RUB)
E12
11.04.20
FC Dimonchello (DNK)
1 - 3
(1 - 2)
Kazan (RUB)
E12
11.04.20
Forze (FRZ)
5 - 1
(1 - 2)
Kazan (RUB)
E12
10.04.20
Forze (FRZ)
5 - 1
(3 - 0)
Kazan (RUB)
E12
10.04.20
Papa Krych (ROB)
3 - 1
(2 - 0)
Kazan (RUB)
E12
10.04.20
Royal Bears (RLB)
1 - 2
(0 - 2)
Kazan (RUB)
E12
10.04.20
Forze (FRZ)
1 - 0
(1 - 0)
Kazan (RUB)
E12
09.04.20
Forze (FRZ)
1 - 1
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
09.04.20
Shemyakin Onze (PSG)
1 - 3
(0 - 2)
Kazan (RUB)
E12
09.04.20
Tundra (TES)
3 - 1
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
09.04.20
Shemyakin Onze (PSG)
2 - 0
(2 - 0)
Kazan (RUB)
E12
08.04.20
Royal Bears (RLB)
1 - 3
(1 - 2)
Kazan (RUB)
E12
08.04.20
Team Ruspro (R11)
0 - 1
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
07.04.20
Tundra (TES)
2 - 1
(1 - 1)
Kazan (RUB)
E12
07.04.20
FC Dimonchello (DNK)
1 - 3
(1 - 1)
Kazan (RUB)
E12
06.04.20
Forze (FRZ)
1 - 0
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
06.04.20
Vega Squadron (VEG)
2 - 2
(2 - 1)
Kazan (RUB)
E12
05.04.20
Royal Bears (RLB)
1 - 2
(1 - 2)
Kazan (RUB)
E12
05.04.20
Team Ruspro (R11)
0 - 0
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
05.04.20
Tundra (TES)
2 - 4
(0 - 4)
Kazan (RUB)
E12
05.04.20
Team Ruspro (R11)
3 - 2
(2 - 1)
Kazan (RUB)
E12
04.04.20
Inactivetv (INA)
2 - 5
(1 - 3)
Kazan (RUB)
E12
04.04.20
Royal Bears (RLB)
2 - 2
(1 - 1)
Kazan (RUB)
E12
03.04.20
Inactivetv (INA)
2 - 2
(2 - 1)
Kazan (RUB)
E12
02.04.20
Vega Squadron (VEG)
5 - 1
(3 - 0)
Kazan (RUB)
E12
02.04.20
Catalonia FC (CFC)
5 - 4
(4 - 2)
Kazan (RUB)
E12
02.04.20
Inactivetv (INA)
4 - 1
(2 - 0)
Kazan (RUB)
E12
02.04.20
Pele Warriors (PWR)
1 - 2
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
01.04.20
Royal Bears (RLB)
4 - 3
(1 - 2)
Kazan (RUB)
E12
01.04.20
Kabush (KAB)
0 - 1
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
31.03.20
Inactivetv (INA)
2 - 2
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
31.03.20
Shemyakin Onze (PSG)
0 - 3
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
30.03.20
Vega Squadron (VEG)
3 - 0
(2 - 0)
Kazan (RUB)
E12
30.03.20
Forze (FRZ)
0 - 2
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
30.03.20
Pele Warriors (PWR)
1 - 1
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
29.03.20
Shemyakin Onze (PSG)
1 - 2
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
29.03.20
Nyancat FC (NFC)
0 - 3
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
28.03.20
Team Ruspro (R11)
2 - 0
(1 - 0)
Kazan (RUB)
E12
28.03.20
Pele Warriors (PWR)
1 - 1
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
28.03.20
Shemyakin Onze (PSG)
2 - 1
(1 - 1)
Kazan (RUB)
E12
28.03.20
Pele Warriors (PWR)
3 - 1
(2 - 1)
Kazan (RUB)
E12
27.03.20
Forze (FRZ)
1 - 3
(0 - 2)
Kazan (RUB)
E12
27.03.20
Shemyakin Onze (PSG)
1 - 2
(0 - 2)
Kazan (RUB)
E12
27.03.20
Tundra (TES)
0 - 2
(0 - 1)
Kazan (RUB)
E12
27.03.20
Forze (FRZ)
2 - 1
(0 - 0)
Kazan (RUB)
E12
Победи
3
50%
Равенства
1
17%
Загуби
2
33%
Още [+]

Цялостна статистика

(INA)
Изиграни мачове: 177
(RUB)
Изиграни мачове: 350
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
252
1.42
2.25
399
605
1.73
1.53
537
Под/Над
1.5
24
14%
86%
153
64
18%
82%
286
2.5
45
25%
75%
132
127
36%
64%
223
3.5
94
53%
47%
83
196
56%
44%
154

Мачове Гол-Гол (Да/Не)
124
70%
30%
53
224
64%
36%
126
Сухи мрежи (Да/Не)
23
13%
87%
154
93
27%
73%
257
Отбелязан гол (Да/Не)
132
75%
25%
45
277
79%
21%
73



Избрана среща

Домакин - Гост Форбет
Am1
Ширак
Арарат

04/06/2020 14:30
1

Топ трендове