Acasă
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Ligile mele
SUA
>
MLS
Fotbal
Pronosticuri azi
295
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
49
Pronosticuri maine
30
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
446
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
64
Favorite
Liste
>
Britanic
Top European
European
80
American
85
African
18
Asiatic
13
Australijski
Internaţional
16
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
8
Copa America
8
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
8
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
Ligue 2
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Andorra
>
Primera Divisio
2. Division
2
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
Championship
League One
League Two
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
1st Division
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
5
Primera C
3
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
12
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
First League
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
Npl NSW
Brisbane Premier
Npl West
Npl South
Npl Queensland
Npl Tasmania
Northern Nsw
2
Npl Victoria
Npl Act 1
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
Erste Division
Regionalliga East
Regionalliga Central
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
Landesliga Wien
Landesliga Burgenland
Landesliga Niederösterreich
Landesliga Oberösterreich
Landesliga Steiermark
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
Landesliga Kärnten
Azerbaidjan
>
Premier League
First Division
Azerbaijan Cup
Bahrain
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
2e Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Belize
>
Premier League
Benin
>
League 1
Bermuda
>
Premier Division
Bielorusia
>
Vyscha Liga
3
Pershaya Liga
2
Bielorusia Reserves
Cupa Bielorusiei
16
Women Premier League
2
Second League
Super Cup
Women's Cup
4
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
Kup BiH
1st League FBiH
1st League: RS
Botswana
>
Premier League
Brazilia
>
Braziliei Série A
8
Serie B
4
Serie C
7
Serie D
24
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
4
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
1
Catarinense
Catarinense 2
4
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
5
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
3
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
3
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
2
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Copa Paulista
3
Supercopa
Brasileiro U20
9
Carioca U20
Mineiro U20
1
Paranaense U19
Paulista U20
2
Brasileiro Women
6
Paulista Women
5
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
Second Leaguе
Third League - South-East
Third League - South-West
Third League - North-East
Third League - North-West
Bulgarian Cup
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
Camerun
>
Elite One
Elite Two
Canada
>
Canadian Premier League
1
Soccer League
2
Canadian Championship
Cehia
>
Synot liga
Druha Liga
CFL
MSFL
Pohar CMFS
Division A
Division B
Division C
Division D
Division E
Division F
Chile
>
Primera Division
1
Primera B
8
Copa Chile
21
Super Cup
China
>
Super League
League one
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
3
Cipru
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
Primera B
1
Super Cup
Copa Colombia
Coreea De Sud
>
K-League 1
K-League 2
National League
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
Liga de Ascenso
Croația
>
HNL
First NL
3. HNL Center
3. HNL North
3. HNL South
3. HNL East
3. HNL West
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
Danemarca
>
Superliga
1. Division
2. Division
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
Djibouti
>
Division 1
Ecuador
>
Serie A
8
Serie B
5
Egipt
>
Premier
Second League
Egypt Cup
3
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
Elveția
>
Super League
Challenge League
Swiss Cup
Estonia
>
Meistriliiga
Esiliiga
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
1
Fiji
>
National Football League
2
Filipine
>
Football League
1
Finlanda
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
3
Suomen Cup
8
Franța
>
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
Georgia
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Germania
>
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Ghana
>
Premier League
9
Gibraltar
>
National League
Grecia
>
Super League
Super League 2
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
Primera Division
Guineea
>
Ligue 1
2
Haiti
>
Championnat National
Honduras
>
Liga Nacional
Hong Kong
>
Premier League
Second Division
FA Cup
India
>
I-League
Super League
Indonezia
>
Liga 1
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
2
1. Deild
Faroe Islands Cup
Iran
>
IPL
League 1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
Irlanda
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
6
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
League Cup
Israele
>
Premier League
Liga Leumit
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
Serie B
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
1
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
Primavera 2
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
Jamaica
>
Premier League
Japonia
>
J-League
1
J2-League
J3-League
Football League
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
3
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
Super League
3
Kosovo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
Lesotho
>
Premier League
Letonia
>
Virsliga
3
1. Liga
2
Latvian Cup
Liban
>
Premier League
2
Libia
>
Premier League
Lituania
>
A Lyga
1
1 Lyga
3
Lithuanian Cup
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
Macao
>
Elite League
1
Macedonia de Nord
>
First League
Second League
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Maroc
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
Mauritius
>
Mauritian League
4
Mexic
>
Primera Division
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Moldova
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
Mongolia
>
Premier League
Muntenegru
>
First League
Second League
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Nigeria
>
Premier League
6
Norvegia
>
Eliteserien
7
1. Division
8
2. Division
5
NM Cupen
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
17
Oman
>
Professional League
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
Paraguay
>
Primera Division
6
Division Intermedia
4
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
Segunda División
4
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
1. Liga
2. Liga
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
Segunda Liga
Liga 3
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Republica Congo
>
Premier League
Republica Dominicană
>
LDF
2
România
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Rusia
>
Premier League
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
1
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
PFL - Center
7
PFL - Ural
PFL - East
PFL - Sud
8
Kubok
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
SUA
>
MLS
NASL
USL Championship
1
US Open Cup
San Marino
>
Campionato
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
Championship
League One
League two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
Singapur
>
S-League
1
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
3
Spania
>
LaLiga
Segunda Division
1
Primera División RFEF
1
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
4
Copa Federacion
Primera Division Women
1
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
4
Allsvenskan
8
Div 1 Norra
2
Div 1 Sodra
3
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Tailanda
>
Premier League
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
3
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
Togo
>
Championnat National
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
Tunisia
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcia
>
Süper Lig
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
UAE
>
Football League
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
Persha Liga
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
Uganda
>
Premier League
Ungaria
>
NB I
NB II
Magyar Kupa
Uruguay
>
Primera Division
4
Segunda Division
3
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
4
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
Segunda Division
Copa Venezuela
Vietnam
>
V.League 1
1
V.League 2
Second Division
National Cup
Super Cup
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
5
Țara Galilor
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Țările de Jos
>
Eredivisie
Eerste Divisie
Tweede Divisie
Derde Divisie
Cupa KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
1
OFC Champions League
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Sub/Peste 9.5 colțuri pronosticuri 31.05.2024
<
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
>
20:00
Ora
Campionate
Gazda - Oaspete
Probabilitate in %
Sub/Peste
9.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul colțuri
Timp
Coef.cel mai inalt
Colțuri
31.05.2024
Germania Oberliga NOFV Nord
De5
TSG Neustrelitz
Anker Wismar
31/05/2024 19:30
70
30
Sub
6 - 3
6.22
19°
-
FT
3 - 7
Italia Primavera 1
ItP
Sassuolo U19
Roma U19
31/05/2024 20:30
38
62
Peste
6 - 7
10.93
18°
-
FT
4 - 8
Italia Primavera 3
ItP
Juve Stabia U19
Pro Vercelli U19
31/05/2024 15:00
56
44
Sub
5 - 4
7.95
22°
-
FT
3 - 6
Rusia Division 2 - sud
Ru4
Spartak Nalchik
Alania-d
31/05/2024 15:30
96
4
Sub
1 - 2
0.63
24°
-
FT
Ru4
Pobeda
FK Taganrog
31/05/2024 15:30
67
33
Sub
5 - 2
5.29
-
FT
8 - 8
Ru4
Kuban Holding
Rostov II
31/05/2024 16:00
89
11
Sub
1 - 3
1.16
27°
-
FT
6 - 7
Ru4
FK Biolog
Rubin Yalta
31/05/2024 16:00
78
22
Sub
3 - 1
2.54
32°
-
FT
5 - 3
Ru4
Legion-Dynamo M.
Angusht Nazran
31/05/2024 16:00
78
22
Sub
5 - 1
3.61
23°
-
FT
2 - 3
Ru4
Nart Cherkessk
Druzhba Maykop
31/05/2024 17:00
82
18
Sub
3 - 2
3.00
-
FT
Ru4
SKChF Sevastopol
Stroitel Kamensk-Shakht.
31/05/2024 17:00
94
6
Sub
0 - 2
0.72
-
FT
Ru4
Dynamo Stavropol
Dynamo Makhachkala
31/05/2024 17:00
94
6
Sub
3 - 1
1.31
20°
-
FT
5 - 3
Austria Regionalliga East
AtE
SR Donaufeld Wien
FC Mannsdorf
31/05/2024 18:00
49
51
Peste
6 - 6
10.08
17°
-
FT
7 - 4
AtE
FCM Traiskirchen
Austria Wien II
31/05/2024 19:30
54
46
Sub
3 - 6
8.49
17°
-
FT
AtE
Team Wiener Linien
Ardagger
31/05/2024 19:30
61
39
Sub
6 - 3
7.25
17°
-
FT
2 - 2
AtE
Oberwart / Rotenturm
Rapid Wien II
31/05/2024 19:30
57
43
Sub
4 - 5
8.80
19°
-
FT
6 - 9
AtE
Favoritner AC
Wiener SK
31/05/2024 19:30
52
48
Sub
3 - 6
8.95
17°
-
FT
7 - 5
AtE
ASV Drassburg
Wiener Viktoria
31/05/2024 19:30
42
58
Peste
4 - 6
10.97
18°
-
FT
3 - 4
AtE
SC Neusiedl
FC Mauerwerk
31/05/2024 19:30
59
41
Sub
4 - 4
8.02
19°
-
FT
2 - 6
Austria Regionalliga Central
AtC
Wallern / Marienkirchen
Ried II
31/05/2024 19:00
82
18
Sub
3 - 4
3.25
-
FT
AtC
ASK Voitsberg
Union Gurten
31/05/2024 19:00
75
25
Sub
5 - 4
4.86
16°
-
FT
4 - 2
AtC
DSC
ASK Klagenfurt
31/05/2024 19:00
74
26
Sub
2 - 5
4.51
16°
-
FT
2 - 13
AtC
SC Weiz
TuS Bad Gleichenberg
31/05/2024 19:00
73
27
Sub
4 - 2
3.69
16°
-
FT
AtC
USV Allerheiligen
Union Vöcklamarkt
31/05/2024 19:00
81
19
Sub
2 - 4
4.35
16°
-
FT
6 - 4
AtC
LASK Juniors
FC Gleisdorf 09
31/05/2024 19:00
72
28
Sub
5 - 3
5.47
14°
-
FT
6 - 4
AtC
St Anna am Aigen
Wolfsberger AC II
31/05/2024 19:00
55
45
Sub
4 - 5
7.95
16°
-
FT
3 - 2
AtC
WSC Hertha
Vorwärts Steyr
31/05/2024 19:00
81
19
Sub
2 - 2
2.54
13°
-
FT
5 - 2
Austria Landesliga Wien
AtL
Red Star-Penzing
FC Stadlau
31/05/2024 18:00
72
28
Sub
4 - 2
4.96
17°
-
FT
AtL
SV Donau
Wienerberg
31/05/2024 18:30
62
38
Sub
5 - 3
7.19
17°
-
FT
AtL
SV Schwechat
Gerasdorf Stammersdorf
31/05/2024 18:30
69
31
Sub
6 - 2
5.90
17°
-
FT
4 - 2
Austria Landesliga Burgenland
AtL
Parndorf
Marz
31/05/2024 19:30
70
30
Sub
5 - 1
5.05
18°
-
FT
5 - 0
AtL
Leithaprodersdorf
Kohfidisch
31/05/2024 19:30
88
12
Sub
2 - 2
2.05
18°
-
FT
Austria Landesliga Niederösterreich
AtL
Schrems
Kottingbrunn
31/05/2024 19:30
86
14
Sub
4 - 1
3.66
16°
-
FT
6 - 1
AtL
SV Gloggnitz
Korneuburg
31/05/2024 19:30
89
11
Sub
0 - 5
1.57
17°
-
FT
AtL
Wiener Neustadt
Zwettl
31/05/2024 20:00
86
14
Sub
2 - 3
3.41
18°
-
FT
Austria Landesliga Oberösterreich
AtL
St. Valentin
Friedburg / Pöndorf
31/05/2024 18:30
97
3
Sub
2 - 0
0.46
13°
-
FT
AtL
Union Perg
Bad Schallerbach
31/05/2024 20:00
96
4
Sub
2 - 3
0.45
14°
-
FT
AtL
Mondsee
Vortuna Bad Leonfelden
31/05/2024 20:00
93
7
Sub
3 - 1
0.76
13°
-
FT
Austria Landesliga Steiermark
AtL
Lafnitz II
Koflach
31/05/2024 19:00
79
21
Sub
3 - 1
2.20
16°
-
FT
6 - 2
AtL
Union Gamlitz
FSC Hochegger Dächer
31/05/2024 19:00
87
13
Sub
5 - 0
2.39
15°
-
FT
6 - 5
AtL
SC Bruck an der Mur
Fürstenfeld
31/05/2024 19:00
71
29
Sub
2 - 5
4.94
15°
-
FT
AtL
Ilz
Lebring
31/05/2024 19:00
82
18
Sub
2 - 2
2.97
17°
-
FT
AtL
Fehring
Frauental
31/05/2024 19:00
82
18
Sub
3 - 1
2.81
17°
-
FT
4 - 7
AtL
TuS Heiligenkreuz
Schladming
31/05/2024 19:00
70
30
Sub
3 - 2
5.44
16°
-
FT
AtL
Gnas
SC Kalsdorf
31/05/2024 19:00
63
37
Sub
2 - 2
7.89
16°
-
FT
AtL
Wildon
Tillmitsch
31/05/2024 19:00
80
20
Sub
3 - 3
2.94
16°
-
FT
Bielorusia Premier League
By1
FK Smorgon
Slavia Mozyr
31/05/2024 16:30
89
11
Sub
0 - 1
1.53
20°
-
FT
By1
BATE Borisov
FK Slutsk
31/05/2024 18:30
85
15
Sub
1 - 1
2.63
20°
-
FT
Bosnia si Hertegovina RS
Ba3
FK Laktasi
Leotar Trebinje
31/05/2024 17:30
88
12
Sub
3 - 2
2.11
26°
-
FT
3 - 0
Bulgaria A Grupa
Bg1
CSKA-Sofia
CSKA 1948
31/05/2024 19:00
39
61
Peste
7 - 4
12.11
22°
-
FT
4 - 5
Cehia Synot liga
Cz1
Mlada Boleslav
Hradec Kralove
31/05/2024 18:00
31
69
Peste
5 - 5
12.27
18°
-
FT
3 - 2
Republica Cehă CFL
Cz3
SK Zápy
Banik Most - Sous
31/05/2024 18:00
51
49
Sub
6 - 3
9.17
16°
-
FT
17 - 1
Cz3
Karlovy Vary
Viktoria Plzen B
31/05/2024 18:00
42
58
Peste
4 - 7
9.73
15°
-
FT
Cz3
FC Pisek
FK Kraluv Dvur
31/05/2024 18:00
60
40
Sub
4 - 5
8.10
16°
-
FT
7 - 7
Cz3
Arsenal Ceska Lipa
Slovan Liberec B
31/05/2024 18:00
49
51
Peste
4 - 6
10.11
16°
-
FT
6 - 4
Republica Cehă MSFL
Cz3
Viktoria Otrokovice
Banik Ostrava B
31/05/2024 17:00
60
40
Sub
4 - 5
8.35
18°
-
FT
Cz3
FK Blansko
Frydek-Mistek
31/05/2024 17:00
56
44
Sub
3 - 4
7.46
17°
-
FT
10 - 3
Cz3
Start Brno
SK Unicov
31/05/2024 18:00
44
56
Peste
5 - 5
10.28
18°
-
FT
7 - 5
Cz3
Hlucin
Slovacko B
31/05/2024 19:00
59
41
Sub
6 - 3
8.12
18°
-
FT
5 - 3
Cz3
SK Hranice
RSM Hodonin
31/05/2024 19:00
55
45
Sub
3 - 4
7.69
16°
-
FT
6 - 2
Cehia Division D
Cz4
Slavoj Polna
Velke Mezirici
31/05/2024 18:00
62
38
Sub
5 - 4
7.40
16°
-
FT
Cehia Division E
Cz4
Strani
Slavicin
31/05/2024 17:30
77
23
Sub
3 - 4
3.75
16°
-
FT
Cz4
Baťov
Tatran Všechovice
31/05/2024 18:00
76
24
Sub
1 - 5
4.50
16°
-
FT
9 - 5
Danemarca Superliga
Dk1
FC København
Randers FC
31/05/2024 19:00
48
52
Peste
5 - 5
10.31
23°
-
FT
3 - 7
Danemarca 2. Division
Dk3
Aarhus Fremad
Middelfart G & BK
31/05/2024 18:00
46
54
Peste
5 - 8
10.70
20°
-
FT
4 - 5
Dk3
FC Roskilde
Nykøbing FC
31/05/2024 19:00
27
73
Peste
7 - 4
12.82
21°
-
FT
11 - 2
Dk3
Esbjerg fB
AB Gladsaxe
31/05/2024 19:00
45
55
Peste
5 - 5
10.88
20°
-
FT
7 - 2
Estonia Meistriliiga
Ee1
Nõmme United
Parnu
31/05/2024 19:00
30
70
Peste
4 - 9
12.26
23°
-
FT
3 - 8
Faroe Islands 1. deild
Fo2
HB II
AB Argir
31/05/2024 20:00
87
13
Sub
3 - 3
2.15
11°
-
FT
Finlanda Veikkausliiga
Fi1
Ilves Tampere
KuPS Kuopio
31/05/2024 17:00
41
59
Peste
8 - 5
10.90
28°
-
FT
3 - 9
Fi1
Inter Turku
FC Haka
31/05/2024 17:00
41
59
Peste
6 - 4
10.69
22°
-
FT
8 - 10
Fi1
Seinajoen JK
IFK Mariehamn
31/05/2024 17:00
41
59
Peste
6 - 4
9.78
24°
-
FT
9 - 2
Fi1
AC Oulu
HJK Helsinki
31/05/2024 19:00
34
66
Peste
5 - 6
11.47
25°
-
FT
4 - 4
Finlanda Ykkosliiga
Fi2
KäPa Helsinki
PK-35 Vantaa
31/05/2024 17:30
45
55
Peste
4 - 7
10.52
22°
-
FT
6 - 3
Finlanda Kakkonen
Fi3
MyPa
Grankulla IFK
31/05/2024 17:30
42
58
Peste
7 - 4
10.92
25°
-
FT
5 - 6
Fi3
FC Kiffen
PPJ
31/05/2024 18:00
42
58
Peste
7 - 5
10.81
22°
-
FT
4 - 9
Fi3
NJS Nurmijärvi
FC Futura
31/05/2024 18:00
68
32
Sub
6 - 3
7.93
25°
-
FT
7 - 1
Islanda Premier
Is1
FH Hafnarfjordur
Fram Reykjavik
31/05/2024 21:15
34
66
Peste
8 - 5
11.34
9°
-
FT
7 - 4
Islanda 1. Division
Is2
UMF Njardvik
Thor Akureyri
31/05/2024 20:00
34
66
Peste
5 - 5
11.21
8°
-
FT
5 - 6
Is2
Trottur Reykjavik
IR Reykjavik
31/05/2024 21:15
54
46
Sub
2 - 7
8.66
9°
-
FT
5 - 6
Is2
UMF Grindavik
Keflavik IF
31/05/2024 21:15
44
56
Peste
4 - 6
10.28
9°
-
FT
6 - 8
Is2
Leiknir Reykjavik
Afturelding
31/05/2024 21:15
46
54
Peste
6 - 5
9.81
9°
-
FT
2 - 11
Islanda 2.Division
Is3
UMF Selfoss
Trottur Vogum
31/05/2024 20:00
77
23
Sub
3 - 2
3.80
10°
-
FT
8 - 3
Is3
KF Fjallabyggd
Fjardabyggd/Leiknir
31/05/2024 20:00
81
19
Sub
1 - 5
3.30
12°
-
FT
Is3
KFG Gardabaer
Aegir Thorlakshofn
31/05/2024 21:15
62
38
Sub
4 - 5
6.92
9°
-
FT
Is3
Reynir Sandgerdi
Vikingur Olafsvik
31/05/2024 21:15
89
11
Sub
3 - 1
2.81
8°
-
FT
3 - 5
Irlanda Premier League
Ie1
Waterford United
Bohemians FC
31/05/2024 20:45
43
57
Peste
6 - 4
10.59
16°
-
FT
5 - 5
Ie1
St Patricks Dublin
Galway United
31/05/2024 20:45
57
43
Sub
4 - 5
8.43
15°
-
FT
3 - 6
Ie1
Shelbourne FC
Sligo Rovers
31/05/2024 20:45
45
55
Peste
6 - 4
10.73
15°
-
FT
7 - 1
Ie1
Dundalk FC
Derry City
31/05/2024 20:45
57
43
Sub
4 - 5
8.23
14°
-
FT
5 - 9
Ie1
Drogheda Utd
Shamrock Rovers
31/05/2024 20:45
42
58
Peste
4 - 6
11.34
15°
-
FT
4 - 2
Irlanda First Division
Ie2
Athlone Town
Cork City
31/05/2024 20:45
59
41
Sub
2 - 7
7.67
13°
-
FT
6 - 6
Ie2
Cobh Ramblers
Kerry
31/05/2024 20:45
47
53
Peste
5 - 5
9.94
16°
-
FT
7 - 7
Ie2
UCD Dublin
Bray Wanderers
31/05/2024 20:45
66
34
Sub
6 - 3
7.04
15°
-
FT
3 - 2
Ie2
Treaty United
Longford Town
31/05/2024 20:45
52
48
Sub
5 - 4
9.10
16°
-
FT
8 - 4
Ie2
Finn Harps
Wexford Youths
31/05/2024 20:45
49
51
Peste
4 - 6
9.54
14°
-
FT
7 - 5
Letonia Latvijas Kauss
LvC
Leevon / PPK
Upesciema Warriors
31/05/2024 18:00
66
34
Sub
3 - 0
6.31
-
FT
Lituania A Lyga
Lt1
DFK Dainava
Hegelmann Litauen
31/05/2024 18:00
51
49
Sub
3 - 6
9.48
18°
-
FT
4 - 9
Lituania 1 Lyga
Lt2
FK Babrungas
FK Riteriai
31/05/2024 17:00
42
58
Peste
6 - 7
10.13
20°
-
FT
11 - 4
Lt2
NFA Kaunas
Neptunas Klaipeda
31/05/2024 17:30
38
62
Peste
8 - 6
11.34
21°
-
FT
4 - 7
Lt2
FK Garliava
FK Banga-2
31/05/2024 18:00
38
62
Peste
8 - 2
11.01
20°
-
FT
9 - 2
Luxembourg Divizia Națională
Lu1
UN Käerjéng
US Hostert
31/05/2024 19:30
88
12
Sub
0 - 0
2.87
16°
-
AET
FT
8 - 6
Muntenegru Prva Crnogorska Liga
Me1
FK Otrant
Mladost Donja Gorica
31/05/2024 17:30
69
31
Sub
3 - 5
6.76
22°
-
FT
0 - 6
Me1
FK Podgorica
Jedinstvo BP
31/05/2024 19:00
70
30
Sub
4 - 3
6.47
20°
-
FT
4 - 1
Norvegia 1. Division
No2
Lyn Oslo
Mjondalen IF
31/05/2024 19:00
55
45
Sub
3 - 5
9.11
25°
-
FT
7 - 7
Suedia Div 1 Norra
Se3
Piteå IF
Umea FC
31/05/2024 19:00
49
51
Peste
3 - 7
9.70
19°
-
FT
2 - 11
Se3
Karlstad BK
FBK Karlstad
31/05/2024 19:00
31
69
Peste
8 - 5
12.33
24°
-
FT
6 - 2
Suedia Div 1 Sodra
Se4
Ljungskile SK
Falkenbergs FF
31/05/2024 19:00
36
64
Peste
4 - 8
10.85
22°
-
FT
2 - 9
Elveția Super League
Ch1
FC Thun
Grasshoppers
31/05/2024 20:30
32
68
Peste
6 - 9
13.49
11°
-
FT
5 - 7
Brazilia Serie B
Br2
Ceará SC
Coritiba
01/06/2024 00:00
40
60
Peste
6 - 5
10.08
28°
-
FT
9 - 3
Br2
Goiás
Sport Recife
01/06/2024 02:30
49
51
Peste
4 - 6
9.88
23°
-
FT
9 - 8
Brazilia Serie D
Br4
Iguatu/CE
Potiguar-M/RN
01/06/2024 00:00
55
45
Sub
5 - 4
8.26
29°
-
FT
7 - 2
Brazilia Campeonato Mineiro 2
BrM
Aymorés
Valeriodoce
01/06/2024 00:30
45
55
Peste
5 - 7
11.05
18°
-
FT
5 - 7
Brazilia Campeonato Paulista U20
BrP
Metropolitano FC U20
Paulínia U20
31/05/2024 20:00
59
41
Sub
5 - 4
7.46
20°
-
FT
BrP
Presidente Prudente U20
Marília U20
31/05/2024 20:00
83
17
Sub
0 - 5
2.71
-
FT
BrP
Novorizontino U20
Tupã U20
31/05/2024 20:00
73
27
Sub
4 - 1
4.79
28°
-
FT
10 - 1
BrP
VOCEM U20
Grêmio Prudente U20
31/05/2024 20:00
80
20
Sub
4 - 3
3.03
23°
-
FT
2 - 12
BrP
Rio Branco EC U20
XV de Piracicaba U20
31/05/2024 20:00
66
34
Sub
3 - 5
5.62
23°
-
FT
4 - 8
BrP
Inter Limeira U20
Independente SP U20
31/05/2024 20:00
72
28
Sub
4 - 2
6.57
23°
-
FT
6 - 4
BrP
Taquaritinga U20
Velo Clube U20
31/05/2024 20:00
79
21
Sub
0 - 5
3.61
27°
-
FT
BrP
Mirassol U20
Tanabi SP U20
31/05/2024 20:00
63
37
Sub
5 - 2
6.44
25°
-
FT
10 - 1
BrP
José Bonifácio U20
Rio Preto U20
31/05/2024 20:00
66
34
Sub
4 - 3
5.88
-
FT
5 - 2
BrP
Olímpia U20
Fernandópolis U20
31/05/2024 20:00
71
29
Sub
5 - 2
5.17
28°
-
FT
BrP
Oeste U20
Osasco Audax U20
31/05/2024 20:00
62
38
Sub
3 - 3
8.21
21°
-
FT
5 - 1
BrP
Grêmio Osasco U20
Referência U20
31/05/2024 20:00
56
44
Sub
4 - 5
8.83
21°
-
FT
5 - 5
BrP
Flamengo SP U20
Ibrachina U20
31/05/2024 20:00
46
54
Peste
3 - 8
10.67
20°
-
FT
1 - 7
BrP
Nacional SP U20
Guarulhos U20
31/05/2024 20:00
36
64
Peste
8 - 2
11.15
20°
-
FT
10 - 3
BrP
Água Santa U20
São Caetano U20
31/05/2024 20:00
46
54
Peste
4 - 6
10.87
20°
-
FT
7 - 5
BrP
Aster Brasil SP U20
EC São Bernardo U20
31/05/2024 20:00
67
33
Sub
5 - 4
6.36
26°
-
FT
BrP
Jabaquara U20
Mauá U20
31/05/2024 20:00
78
22
Sub
5 - 2
4.36
21°
-
FT
5 - 2
BrP
Mauaense U20
Santo André U20
31/05/2024 20:00
64
36
Sub
3 - 2
7.21
-
FT
5 - 7
BrP
Botafogo SP U20
Comercial U20
31/05/2024 20:00
55
45
Sub
6 - 3
8.54
25°
-
FT
4 - 5
BrP
Inter de Bebedouro U20
Francana U20
31/05/2024 20:00
72
28
Sub
2 - 3
5.97
27°
-
FT
BrP
Ferroviária U20
São Carlos U20
31/05/2024 20:00
64
36
Sub
5 - 2
7.13
25°
-
FT
5 - 0
BrP
Rio Claro SP U20
XV de Jaú U20
31/05/2024 20:00
78
22
Sub
4 - 3
4.43
23°
-
FT
2 - 7
BrP
Aguai U20
Porto Ferreira U20
31/05/2024 20:00
48
52
Peste
6 - 5
10.02
-
FT
4 - 3
BrP
Brasilis FC U20
Guaçuano U20
31/05/2024 20:00
69
31
Sub
3 - 4
6.73
23°
-
FT
BrP
Ponte Preta U20
Itapirense U20
31/05/2024 20:00
76
24
Sub
3 - 3
4.58
20°
-
FT
2 - 2
BrP
União São João U20
Cosmopolitano U20
31/05/2024 20:00
73
27
Sub
3 - 3
3.85
-
FT
6 - 5
BrP
Elosport U20
Sfera U20
31/05/2024 20:00
49
51
Peste
1 - 9
10.10
-
FT
BrP
Taubaté U20
União Mogi U20
31/05/2024 20:00
60
40
Sub
5 - 2
8.68
21°
-
FT
9 - 0
BrP
Pinda Ferroviária U20
Joseense U20
31/05/2024 20:00
75
25
Sub
3 - 4
5.38
-
FT
2 - 4
BrP
Ituano U20
Comercial de Tietê U20
31/05/2024 20:00
72
28
Sub
7 - 2
5.75
23°
-
FT
5 - 2
BrP
Guarani U20
Capivariano U20
31/05/2024 20:00
60
40
Sub
4 - 4
7.16
22°
-
FT
5 - 5
BrP
Desportivo Brasil U20
São Bento U20
31/05/2024 20:00
62
38
Sub
3 - 4
7.14
23°
-
FT
3 - 3
Brazilia Campeonato Mineiro U20
BrM
Minas Boca U20
Três Corações U20
31/05/2024 15:00
98
2
Sub
0 - 1
0.54
25°
-
FT
BrM
Futgol U20
XV de Novembro U20
31/05/2024 15:30
92
8
Sub
3 - 0
2.63
25°
-
FT
1 - 3
Argentina Nacional B
Ar2
Arsenal Sarandi
Racing de Cordoba
31/05/2024 20:00
59
41
Sub
4 - 3
7.85
16°
-
FT
9 - 3
Ar2
Colon Santa Fe
Atletico Rafaela
01/06/2024 02:10
56
44
Sub
4 - 5
7.90
15°
-
FT
10 - 2
Columbia Primera A
Co1
La Equidad
Once Caldas
01/06/2024 00:00
46
54
Peste
6 - 4
9.92
14°
-
FT
3 - 2
Columbia Primera B
Co2
Cúcuta Deportivo
Llaneros FC (COL)
31/05/2024 22:00
43
57
Peste
4 - 6
10.86
30°
-
FT
8 - 3
Co2
Unión Magdalena
Deportes Quindío
01/06/2024 02:00
52
48
Sub
6 - 3
8.56
30°
-
FT
10 - 2
Chile Primera Division
Cl1
Cobreloa
O Higgins
01/06/2024 02:30
48
52
Peste
6 - 4
9.62
15°
-
FT
3 - 4
Ecuador Serie A
Ec1
Tecnico
El Nacional Quito
01/06/2024 02:00
63
37
Sub
4 - 4
8.53
16°
-
FT
4 - 1
Paraguay Division Intermedia
Py2
Independiente FBC
Fernando de la Mora
31/05/2024 23:00
39
61
Peste
7 - 5
10.73
24°
-
FT
4 - 10
Py2
Deportivo Santaní
3 de Febrero
01/06/2024 01:30
71
29
Sub
4 - 3
5.64
21°
-
FT
Peru Segunda División
Pe2
Deportivo Llacuaba
Carlos Stein
31/05/2024 22:00
43
57
Peste
7 - 3
10.33
24°
-
FT
8 - 1
Pe2
Ayacucho FC
Deportivo Municipal
31/05/2024 22:00
54
46
Sub
2 - 7
9.39
19°
-
FT
3 - 2
Uruguay Segunda Division
Uy2
La Luz FC
Sportivo Cerrito
31/05/2024 19:00
52
48
Sub
4 - 5
9.20
13°
-
FT
7 - 4
Uy2
Atenas San Carlos
Albion FC (URU)
01/06/2024 00:00
79
21
Sub
1 - 5
4.79
11°
-
FT
6 - 4
SUA Major League Soccer
Us1
New York City FC
San Jose Earthquakes
01/06/2024 01:30
39
61
Peste
6 - 4
10.19
15°
-
FT
4 - 6
Aruba Division di Honor
Aw1
Dakota
Britannia
01/06/2024 02:00
82
18
Sub
3 - 2
2.84
32°
-
FT
Japonia J-League
Jp1
Sagan Tosu
FC Tokyo
31/05/2024 12:00
33
67
Peste
5 - 5
14.06
18°
-
FT
8 - 4
Jp1
Sanfrecce
Jubilo Iwata
01/06/2024 07:00
46
54
Peste
8 - 3
9.93
20°
-
FT
5 - 2
Japonia J2-League
Jp2
Oita Trinita
Tokushima Vortis
01/06/2024 07:00
52
48
Sub
5 - 4
9.35
22°
-
FT
4 - 7
Jp2
Fujieda MYFC
Ventforet Kofu
01/06/2024 07:00
54
46
Sub
4 - 4
9.14
23°
-
FT
0 - 5
Japonia J3-League
Jp3
Matsumoto Yamaga
FC Imabari
01/06/2024 07:00
45
55
Peste
6 - 5
10.50
22°
-
FT
7 - 3
Jp3
Omiya Ardija
Nagano Parceiro
01/06/2024 07:00
49
51
Peste
5 - 5
9.91
25°
-
FT
4 - 4
Japonia Football League
Jp4
Honda FC
Okinawa SV
01/06/2024 06:00
71
29
Sub
4 - 4
5.60
24°
-
FT
6 - 5
Jp4
Sony Sendai
Veertien Mie
01/06/2024 06:00
78
22
Sub
4 - 2
3.95
18°
-
FT
3 - 4
Jp4
Tochigi Uva
Yokogawa Musashino
01/06/2024 07:00
60
40
Sub
5 - 4
7.11
24°
-
FT
5 - 6
Coreea De Sud National League
Kr3
Daejeon Korail
Ulsan Citizen
31/05/2024 12:00
56
44
Sub
6 - 3
8.65
16°
-
FT
3 - 4
Kr3
Busan Kyotong
Yeoju Citizen
01/06/2024 07:00
55
45
Sub
4 - 5
8.76
23°
-
FT
4 - 4
Bahrain Premier League
Bh1
Al Hidd Club
Malkiya
31/05/2024 18:00
56
44
Sub
5 - 4
8.47
32°
-
FT
14 - 3
Bh1
Ittihad (BHR)
East Riffa
31/05/2024 18:00
56
44
Sub
3 - 5
8.65
32°
-
FT
3 - 7
Egipt Egypt Cup
EgC
NBE SC
Petrojet Suez
31/05/2024 16:00
74
26
Sub
5 - 0
4.31
35°
-
FT
6 - 1
EgC
Baladiyyat Al Mahalla
El Gouna
31/05/2024 16:00
68
32
Sub
2 - 4
6.37
25°
-
Pen.
FT
6 - 2
EgC
Pyramids
Nasr Cairo
31/05/2024
45
55
Peste
10 - 0
9.78
32°
-
Postp.
Indonezia Soccer Championship A
Id1
Madura United FC
Persib Bandung
31/05/2024 14:00
59
41
Sub
5 - 4
7.45
27°
-
FT
10 - 3
Irak Premier League
Iq1
Newroz SC (IRQ)
Quwa Al Jawiya
31/05/2024 15:15
66
34
Sub
4 - 5
5.54
35°
-
FT
2 - 12
Iq1
Najaf FC
Zakho FC
31/05/2024 17:30
76
24
Sub
3 - 2
4.87
33°
-
FT
5 - 7
Iq1
Naft SC Baghdad
Karbalaa FC
31/05/2024 17:30
82
18
Sub
4 - 1
4.38
37°
-
FT
Iq1
Zawra'a Baghdad
Mina'a Basra
31/05/2024 19:45
71
29
Sub
6 - 3
6.11
37°
-
FT
9 - 1
Kazahstan Premier League
Kz1
FC Astana
Aksu Stepnogorsk
01/06/2024 00:00
75
25
Sub
5 - 0
4.47
11°
-
Cancl.
Mongolia Premier League
Mn1
Khovd FC
FC Ulaanbaatar
31/05/2024 13:15
51
49
Sub
3 - 6
9.22
15°
-
FT
3 - 11
Arabia Saudită King Cup
SaC
Al Hilal Riyadh
Al Nassr Riyadh
31/05/2024 20:00
52
48
Sub
7 - 2
8.95
41°
-
Pen.
FT
4 - 4
Tadjikistan Vysshaya Liga
Tj1
Barqi Tojik Dushanbe
FK Eskhata
31/05/2024 15:00
85
15
Sub
1 - 4
2.09
-
FT
3 - 4
EAU Division 1
Ae2
Al Rams
Dubba Al Fujairah
31/05/2024 16:15
49
51
Peste
6 - 5
9.86
34°
-
Cancl.
Uzbekistan Liga Profesionistă de Fotbal
Uz1
Surkhon
Sogdiana Jizzakh
31/05/2024 16:00
59
41
Sub
2 - 3
8.81
32°
-
FT
6 - 6
Uz1
FC AGMK
Metallurg Bekabad
31/05/2024 16:30
60
40
Sub
5 - 4
8.89
23°
-
FT
6 - 4
Vietnam V-League
Vn1
Nam Dinh FC
Song Lam Nghe An
31/05/2024 13:00
64
36
Sub
7 - 2
6.35
26°
-
FT
4 - 3
Vn1
Binh Duong FC
Ho Chi Minh
31/05/2024 13:00
41
59
Peste
6 - 4
12.05
26°
-
FT
7 - 2
Vn1
Ha Noi FC
Sanna Khanh Hoa
31/05/2024 14:15
69
31
Sub
5 - 3
6.27
26°
-
FT
9 - 1
Vietnam National Football Second League
Vn3
Ha Noi II
Kon Tum
31/05/2024 10:00
76
24
Sub
5 - 2
4.60
27°
-
FT
Vn3
Bac Ninh
Dak Lak FC
31/05/2024 11:00
70
30
Sub
3 - 5
6.60
-
FT
Vn3
PVF Vietnam
Da Nang II
31/05/2024 12:00
74
26
Sub
7 - 1
5.65
24°
-
FT
Algieria Division 2
Dz2
Olympique Akbou
IB Khemis Khechna
31/05/2024 17:00
80
20
Sub
4 - 3
4.32
30°
-
FT
6 - 6
Burkina Faso Premier League
Bf1
KOZAF
RC Bobo-Dioulasso
31/05/2024 18:00
97
3
Sub
1 - 1
0.47
38°
-
FT
1 - 9
Bf1
Forces Armees
Rail Club Kadiogo
31/05/2024 18:00
86
14
Sub
4 - 1
3.48
38°
-
FT
Bf1
AS Douanes
Vitesse FC (BFA)
31/05/2024 18:00
87
13
Sub
4 - 2
2.43
38°
-
FT
Bf1
Majestic
Etoile Filante
31/05/2024 18:00
84
16
Sub
2 - 4
4.14
38°
-
FT
Bf1
ASEC Koudougou
Salitas
31/05/2024 18:00
88
12
Sub
1 - 3
2.49
39°
-
FT
Bf1
Rahimo
Sporting Cascades
31/05/2024 18:00
99
1
Sub
2 - 0
0.22
37°
-
FT
Ghana Premier League
Gh1
Accra Hearts of Oak
Nations
31/05/2024 20:00
71
29
Sub
3 - 2
5.89
30°
-
FT
5 - 7
Coasta de Fildeș Ligue 1
CI1
Zoman
AFAD Djékanou
31/05/2024 17:30
79
21
Sub
3 - 3
3.71
29°
-
FT
Kenya Super League
Ke2
Mathare United
Vihiga Bullets
31/05/2024 11:00
58
42
Sub
6 - 3
7.82
21°
-
FT
10 - 2
Ke2
Vihiga United
Naivas
01/06/2024 02:00
63
37
Sub
4 - 4
5.91
15°
-
FT
3 - 8
Malawi Super League
Mw1
CIVO United
Baka City
31/05/2024 14:30
92
8
Sub
3 - 0
2.51
27°
-
FT
2 - 4
Maroc Botola 2
Ma2
Stade Marocain
CODM Meknès
31/05/2024 18:00
80
20
Sub
5 - 2
4.01
23°
-
FT
7 - 7
Ma2
Wydad Fès
Chabab Khénifra
31/05/2024 18:00
78
22
Sub
4 - 2
4.94
37°
-
FT
Ma2
Kawkab Marrakech
Ittifaq Marrakech
31/05/2024 18:00
73
27
Sub
3 - 2
5.08
34°
-
FT
2 - 3
Ma2
RAC Casablanca
Rapide Oued Zem
31/05/2024 18:00
77
23
Sub
4 - 3
3.68
22°
-
FT
Ma2
JS Massira
Difaâ El Jadidi
31/05/2024 18:00
88
12
Sub
1 - 4
2.38
25°
-
FT
Ma2
OC Khourigba
AS Sale
31/05/2024 18:00
86
14
Sub
2 - 4
3.25
31°
-
FT
Ma2
Raja Beni Mellal
Ben Guerir
31/05/2024 18:00
80
20
Sub
2 - 4
4.25
39°
-
FT
Ma2
Olympique Dcheira
USM Oujda
31/05/2024 18:00
84
16
Sub
2 - 0
3.34
25°
-
FT
Sierra Leone Premier League
Sl1
Ports Authority
Luawa
31/05/2024 18:30
90
10
Sub
2 - 4
1.65
28°
-
FT
5 - 2
Tunisia Ligue Professionnelle 1
Tn1
US Monastir
CS Sfaxien
31/05/2024 18:30
72
28
Sub
7 - 2
5.45
32°
-
FT
Tunisia Ligue Professionnelle 2
Tn2
CS Korba
AS Ariana
31/05/2024 16:30
83
17
Sub
2 - 2
2.92
25°
-
FT
6 - 6
Tn2
JS Kairouanaise
Kalâa Sport
31/05/2024 16:30
96
4
Sub
1 - 3
1.35
37°
-
FT
Tn2
JS Omranienne
Jendouba Sport
31/05/2024 16:30
89
11
Sub
5 - 0
1.30
28°
-
FT
Tn2
SC Ben Arous
CS Hammam-Lif
31/05/2024 16:30
80
20
Sub
3 - 1
3.85
28°
-
FT
5 - 1
Tn2
AS Oued Ellil
ES Rades
31/05/2024 16:30
85
15
Sub
1 - 2
3.14
28°
-
FT
5 - 3
Tn2
CS M'saken
ES Hammam-Sousse
31/05/2024 16:30
89
11
Sub
4 - 1
3.45
36°
-
FT
4 - 0
Australia NPL NSW 1
AuN
Manly United
Sydney U21
31/05/2024 11:30
59
41
Sub
3 - 3
7.50
19°
-
FT
8 - 0
AuN
WS Wanderers Youth
Hills Brumbies
01/06/2024 07:00
42
58
Peste
6 - 4
10.21
15°
-
FT
7 - 3
Australia Npl Victoria
AuV
Heidelberg United
Thunder SC
31/05/2024 11:15
52
48
Sub
5 - 4
9.08
15°
-
FT
4 - 2
AuV
Manningham United Blues
Green Gully SC
01/06/2024 07:00
39
61
Peste
3 - 7
10.89
13°
-
FT
4 - 8
AuV
Avondale FC
Melbourne Knights
01/06/2024 07:00
51
49
Sub
5 - 4
9.40
13°
-
FT
5 - 3
Australia Npl South Australian
AuS
Modbury Jets
Adelaide U21
01/06/2024 06:30
37
63
Peste
6 - 6
12.11
9°
-
FT
6 - 2
Australia Npl Tasmania
AuT
Launceston United
Devonport City
01/06/2024 06:15
62
38
Sub
2 - 6
6.41
11°
-
FT
AuT
Hobart Zebras
South Hobart
01/06/2024 06:30
44
56
Peste
3 - 7
11.40
11°
-
FT
1 - 2
Australia Northern Nsw
AuN
Broadmeadow
Cooks Hill United
31/05/2024 10:30
35
65
Peste
7 - 6
11.89
18°
-
FT
8 - 4
AuN
Lambton Jaffas
Edgeworth Eagles
01/06/2024
37
63
Peste
6 - 7
11.48
13°
-
Postp.
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Meci selectat
Cn1
Shijiazhuang
Qingdao Jonoon
16/06/2024 13:00
X
Major League Soccer Eastern Conference
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
Inter Miami CF
38
19
11
5
3
16
2
FC Cincinnati
36
17
11
3
3
9
3
New York Red Bulls
30
18
8
6
4
6
4
New York City FC
29
17
9
2
6
6
5
Charlotte FC
28
18
8
4
6
1
6
Columbus Crew
27
15
7
6
2
9
7
Toronto FC
24
18
7
3
8
-3
8
Philadelphia Union
20
17
4
8
5
3
9
Nashville SC
20
17
4
8
5
-2
10
DC United
19
18
4
7
7
-7
11
Chicago Fire
18
18
4
6
8
-9
12
Montreal Impact
18
17
4
6
7
-12
13
Atlanta United
17
17
4
5
8
1
14
Orlando City SC
17
17
4
5
8
-10
15
New England Revolution
16
16
5
1
10
-14
Major League Soccer Western Conference
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
Real Salt Lake
34
18
9
7
2
17
2
Los Angeles FC
33
17
10
3
4
11
3
Los Angeles Galaxy
31
18
8
7
3
8
4
Minnesota United
29
17
8
5
4
5
5
Vancouver Whitecaps
25
17
7
4
6
4
6
Colorado Rapids
25
18
7
4
7
0
7
Houston Dynamo
23
17
6
5
6
0
8
Austin FC
23
18
6
5
7
-6
9
Seattle Sounders
21
18
5
6
7
1
10
Portland Timbers
21
18
5
6
7
0
11
Saint Louis City
18
17
3
9
5
-4
12
FC Dallas
17
17
4
5
8
-5
13
Sporting Kansas City
14
18
3
5
10
-8
14
San Jose Earthquakes
11
17
3
2
12
-17
Predictie al zilei
Uy2
Oriental (URU)
Colón
17/06/2024 01:30
X
Video Highlight
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program