Acasă
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Ligile mele
SUA
>
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
131
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
12
Pronosticuri maine
193
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
823
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
1497
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
58
Favorite
Liste
>
Britanic
4
Top European
23
European
361
American
87
African
62
Asiatic
106
Australijski
39
Internaţional
Cupa Națională
3
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
1
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
10
Bundesliga
1
Serie A
10
Ligue 1
Eredivisie
4
Liga Portugal
Braziliei Série A
Prima Ligă Scoțiană
1
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
1
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
2
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
1
Ligue 2
16
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
8
Andorra
>
Primera Divisio
2. Division
2
Copa Constitucio
1
Anglia
>
Premier League
Championship
1
League One
League Two
National League
National League N.
National League S.
FA cup
1
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
1
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
9
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
1
Nacional B
1
Primera B
13
Primera C
4
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
19
Copa Argentina
2
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
2
First League
4
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
2
Australia
>
A-League
1
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
1
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
1
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
1
Landesliga Kärnten
8
Azerbaidjan
>
Premier League
5
First Division
5
Azerbaijan Cup
Bahrain
>
Premier League
2
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
5
Federation Cup
1
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
6
2e Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
2
Super League Women
3
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Belize
>
Premier League
1
Benin
>
League 1
8
Bermuda
>
Premier Division
Bielorusia
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Bielorusia Reserves
Cupa Bielorusiei
1
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
7
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
6
Kup BiH
1
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Botswana
>
Premier League
8
Brazilia
>
Braziliei Série A
Serie B
1
Serie C
Serie D
2
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
1
Catarinense
Catarinense 2
5
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
13
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
8
Carioca U20
Mineiro U20
7
Paranaense U19
Paulista U20
Brasileiro Women
Paulista Women
5
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
1
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
11
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
7
Bulgarian Cup
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
8
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
Camerun
>
Elite One
Elite Two
Canada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
3
Cehia
>
Synot liga
7
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
1
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Chile
>
Primera Division
Primera B
Copa Chile
Super Cup
China
>
Super League
2
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
Cipru
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
4
Primera B
2
Super Cup
Copa Colombia
1
Coreea De Sud
>
K-League 1
6
K-League 2
3
National League
8
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
1
Liga de Ascenso
Croația
>
HNL
5
First NL
6
Croatian Cup
1
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
5
Danemarca
>
Superliga
1
1. Division
6
2. Division
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Djibouti
>
Division 1
5
Ecuador
>
Serie A
2
Serie B
5
Egipt
>
Premier
4
Second League
Egypt Cup
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
1
Elveția
>
Super League
3
Challenge League
Swiss Cup
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
1
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fiji
>
National Football League
5
Filipine
>
Football League
7
Finlanda
>
Veikkausliiga
9
Ykkosliiga
5
Kakkonen
Suomen Cup
Franța
>
Ligue 1
Ligue 2
1
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
1
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
4
Georgia
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Germania
>
Bundesliga
1
2. Bundesliga
1
3. Liga
DFB Pokal
1
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
2
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
6
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
9
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Ghana
>
Premier League
1
Gibraltar
>
National League
Grecia
>
Super League
Super League 2
10
Football League
Greek Cup
1
Guatemala
>
Liga Nacional
Primera Division
Guineea
>
Ligue 1
4
Haiti
>
Championnat National
2
Honduras
>
Liga Nacional
1
Hong Kong
>
Premier League
5
Second Division
FA Cup
India
>
I-League
Super League
Indonezia
>
Liga 1
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
1
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Iran
>
IPL
League 1
1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
8
Irlanda
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
3
1. Division
1
2. Division
6
Icelandic Cup
League Cup
Israele
>
Premier League
3
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
10
Serie B
2
Serie C
3
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
1
Primavera 1
Primavera 2
Primavera 3
2
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
1
Ivory Coast
>
Ligue 1
Jamaica
>
Premier League
Japonia
>
J-League
11
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
10
Emperor Cup
24
Super Cup
Jordan
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
7
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
1
Kosovo
>
Superleague
Kosovar Cup
1
Kuwait
>
Premier League
3
Emir Cup
1
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
Lesotho
>
Premier League
Letonia
>
Virsliga
1
1. Liga
7
Latvian Cup
Liban
>
Premier League
3
Libia
>
Premier League
5
Lituania
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
3
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
8
Macao
>
Elite League
Macedonia de Nord
>
First League
Second League
Macedonian Cup
1
Malaezia
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Maroc
>
Botola 1
1
Botola 2
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
Mauritius
>
Mauritian League
1
Mexic
>
Primera Division
1
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
1
Liga Premier Serie B
Moldova
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
1
Mongolia
>
Premier League
5
Muntenegru
>
First League
5
Second League
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
4
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Nigeria
>
Premier League
10
Norvegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
2
NM Cupen
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
17
Oman
>
Professional League
6
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
2
Paraguay
>
Primera Division
6
Division Intermedia
8
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
Segunda Liga
Liga 3
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
1
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Republica Congo
>
Premier League
Republica Dominicană
>
LDF
4
România
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Rusia
>
Premier League
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - Sud
3
Kubok
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
SUA
>
MLS
14
NASL
USL Championship
11
US Open Cup
8
San Marino
>
Campionato
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
1
Championship
League One
League two
FA Cup
1
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
1
Sierra Leone
>
Premier League
3
Singapur
>
S-League
4
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
1
2. liga
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
2
Spania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
5
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
36
Copa Federacion
Primera Division Women
7
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
8
Allsvenskan
1
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
4
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Tailanda
>
Premier League
8
Thai League 2
1
Thai League 3
FA Cup
League Cup
2
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
5
Togo
>
Championnat National
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
Tunisia
>
Ligue 1
4
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcia
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
1
TFF 2. Lig
2
TFF 3. Lig
Turkish Cup
1
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
3
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Uganda
>
Premier League
1
Ungaria
>
NB I
NB II
9
Magyar Kupa
Uruguay
>
Primera Division
Segunda Division
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
1
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
4
Segunda Division
Vietnam
>
V.League 1
5
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
9
Țara Galilor
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Țările de Jos
>
Eredivisie
4
Eerste Divisie
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
Cupa KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
>
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
2
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
Europa League
1
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Sub/Peste 9.5 colțuri pronosticuri 26.05.2024
<
Pronosticuri 1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
>
20:00
Ora
Campionate
Gazda - Oaspete
Probabilitate in %
Sub/Peste
9.5
Pr.
Pron. rez.
Numarul colțuri
Timp
Coef.cel mai inalt
Colțuri
26.05.2024
Us2
New Mexico United
San Antonio FC
26/05/2024 03:00
48
52
Peste
6 - 6
10.18
23°
-
Us1
Colorado Rapids
Minnesota United
26/05/2024 03:30
31
69
Peste
6 - 7
12.42
17°
-
Us2
Sacramento Republic
Birmingham Legion
26/05/2024 04:00
43
57
Peste
5 - 6
10.19
16°
-
Us2
Orange County SC
Loudoun United
26/05/2024 04:00
47
53
Peste
5 - 5
9.71
16°
-
Us1
Vancouver Whitecaps
Inter Miami CF
26/05/2024 04:30
56
44
Sub
4 - 4
8.45
12°
-
Us1
Los Angeles Galaxy
Houston Dynamo
26/05/2024 04:30
43
57
Peste
5 - 5
10.37
17°
-
Us1
Portland Timbers
Sporting Kansas City
26/05/2024 04:30
51
49
Sub
5 - 4
9.18
13°
-
Us1
San Jose Earthquakes
Austin FC
26/05/2024 04:30
39
61
Peste
5 - 5
11.27
14°
-
Ru4
Dinamo Vladivostok
Akademiya Tambov
26/05/2024 06:00
92
8
Sub
4 - 0
0.63
11°
-
Jp1
Vissel Kobe
Tokyo Verdy
26/05/2024 07:00
45
55
Peste
6 - 4
9.91
21°
-
Jp2
Oita Trinita
Renofa Yamaguchi
26/05/2024 07:00
48
52
Peste
6 - 4
9.69
26°
-
Jp2
Roasso Kumamoto
Montedio Yamagata
26/05/2024 07:00
45
55
Peste
5 - 8
10.00
30°
-
Jp2
Shimizu S-Pulse
Mito HollyHock
26/05/2024 07:00
45
55
Peste
7 - 5
10.13
18°
-
Jp2
Iwaki FC
Tokushima Vortis
26/05/2024 07:00
49
51
Peste
5 - 5
9.84
19°
-
Jp2
Blaublitz Akita
Thespakusatsu
26/05/2024 07:00
49
51
Peste
6 - 5
9.63
15°
-
Jp2
Vegalta Sendai
Fagiano Okayama
26/05/2024 07:00
52
48
Sub
4 - 5
9.49
28°
-
AuN
Wollongong FC
Marconi Stallions
26/05/2024 07:00
53
47
Sub
5 - 4
8.56
16°
-
AuN
Rockdale City Suns
St George City FA
26/05/2024 07:00
47
53
Peste
5 - 6
9.81
17°
-
AuN
Sydney United
CCM Academy
26/05/2024 07:00
43
57
Peste
7 - 3
10.41
17°
-
AuV
Oakleigh Cannons
Heidelberg United
26/05/2024 07:00
45
55
Peste
6 - 4
10.84
16°
-
AuQ
Brisbane Roar U21
Brisbane City
26/05/2024 07:00
56
44
Sub
4 - 2
7.57
23°
-
Kr3
Siheung Citizen
Hwaseong FC
26/05/2024 07:00
59
41
Sub
6 - 3
8.21
24°
-
Kr3
Busan Kyotong
Yangpyeong FC
26/05/2024 07:00
59
41
Sub
6 - 3
8.75
20°
-
Jp1
FC Tokyo
Gamba Osaka
26/05/2024 08:00
51
49
Sub
4 - 3
9.43
22°
-
Jp1
Nagoya Grampus
Kyoto Sanga
26/05/2024 08:00
44
56
Peste
5 - 6
10.36
24°
-
Jp1
Cerezo Osaka
Sanfrecce
26/05/2024 08:00
48
52
Peste
5 - 5
10.10
21°
-
AuV
South Melbourne
Moreland City
26/05/2024 08:00
42
58
Peste
6 - 6
10.61
16°
-
Kr3
Mokpo City
Daejeon Korail
26/05/2024 08:00
53
47
Sub
4 - 5
9.07
21°
-
Jp1
Urawa Red Diamonds
Machida Zelvia
26/05/2024 09:00
46
54
Peste
6 - 6
10.19
23°
-
Cn2
Heilongjiang Lava
Dongguan United
26/05/2024 09:00
47
53
Peste
7 - 3
9.90
19°
-
AuQ
Gold Coast United
Sunshine Coast
26/05/2024 09:00
53
47
Sub
2 - 6
8.64
22°
-
HK1
North District
Eastern AA
26/05/2024 09:00
44
56
Peste
7 - 5
10.30
27°
-
HK1
Kitchee SC
Lee Man FC
26/05/2024 09:00
35
65
Peste
6 - 8
10.44
27°
-
HK1
Hong Kong FC
Sham Shui Po SA
26/05/2024 09:00
45
55
Peste
6 - 4
10.29
27°
-
HK1
Hong Kong U23
Tai Po FC
26/05/2024 09:00
39
61
Peste
3 - 7
11.70
27°
-
HK1
Resources Capital
Southern District
26/05/2024 09:00
46
54
Peste
4 - 6
10.18
27°
-
Kr1
Daegu FC
Gangwon FC
26/05/2024 09:30
65
35
Sub
4 - 3
7.39
26°
-
Cn2
Dalian Zhixing
Chongqing Tongliang
26/05/2024 09:30
59
41
Sub
3 - 6
8.46
16°
-
Cz3
Slavia Praha B
Jiskra Domazlice
26/05/2024 10:15
54
46
Sub
4 - 5
8.26
14°
-
Cz3
Admira Praha
FC Pisek
26/05/2024 10:15
42
58
Peste
7 - 5
10.63
14°
-
Cz3
Pardubice B
Usti nad Labem
26/05/2024 10:15
41
59
Peste
5 - 6
9.99
14°
-
Cz3
Mlada Boleslav B
Teplice B
26/05/2024 10:15
51
49
Sub
4 - 5
8.77
15°
-
Cz3
Hradec Kralove B
Arsenal Ceska Lipa
26/05/2024 10:15
34
66
Peste
5 - 5
11.85
14°
-
AtL
Vorwärts Brigittenau
Slovan HAC
26/05/2024 10:30
59
41
Sub
5 - 4
9.42
16°
-
Ee2
FC Tallinn
Paide II
26/05/2024 11:30
59
41
Sub
6 - 2
8.61
9°
-
Ee2
Levadia II Tallinn
Tartu JK Welco
26/05/2024 11:30
67
33
Sub
5 - 4
8.05
9°
-
Ee2
Flora Tallinn II
Tallinna Kalev II
26/05/2024 11:30
45
55
Peste
6 - 5
10.79
9°
-
Ee2
FC Elva
Viimsi JK
26/05/2024 11:30
62
38
Sub
3 - 4
6.74
13°
-
Ee2
Harju Jalgpallikool
JK Tabasalu
26/05/2024 11:30
55
45
Sub
4 - 5
8.28
10°
-
Sg1
Tanjong Pagar Utd
Hougang United
26/05/2024 12:00
64
36
Sub
2 - 4
7.90
29°
-
Kr1
Jeju United
Suwon FC
26/05/2024 12:00
46
54
Peste
5 - 5
10.50
26°
-
Ru4
Strogino Moscow
Zenit Penza
26/05/2024 12:00
98
2
Sub
2 - 1
0.50
14°
-
EsW
Valencia W
Sevilla W
26/05/2024 12:00
58
42
Sub
5 - 4
8.41
18°
-
Th1
Bangkok United
Uthai Thani FC
26/05/2024 13:00
39
61
Peste
7 - 5
11.16
30°
-
Th1
Buriram United
Khon Kaen United
26/05/2024 13:00
44
56
Peste
7 - 6
10.88
32°
-
Th1
Port FC
Nakhon Pathom
26/05/2024 13:00
54
46
Sub
4 - 4
9.00
30°
-
Th1
Bangkok Glass
Police Tero FC
26/05/2024 13:00
46
54
Peste
7 - 3
10.52
30°
-
Th1
Ratchaburi FC
Prachuap
26/05/2024 13:00
55
45
Sub
4 - 5
9.46
31°
-
Th1
Chiangrai United
Muangthong United
26/05/2024 13:00
60
40
Sub
4 - 3
7.48
25°
-
Th1
Sukhothai FC
Lamphun Warrior
26/05/2024 13:00
43
57
Peste
7 - 6
10.93
30°
-
Th1
Chonburi FC
Trat FC
26/05/2024 13:00
39
61
Peste
8 - 3
9.75
31°
-
Lt2
FK Tauras
Kauno Zalgiris-2
26/05/2024 13:00
56
44
Sub
2 - 5
7.94
13°
-
D1W
FC Thy - Thisted Q
Østerbro W
26/05/2024 13:00
57
43
Sub
5 - 4
9.38
12°
-
D1W
Brondby W
AGF W
26/05/2024 13:00
57
43
Sub
5 - 3
8.09
13°
-
Cn2
Qingdao Red Lions
Suzhou Dongwu
26/05/2024 13:30
47
53
Peste
4 - 6
10.45
16°
-
Es1
Getafe
Real Mallorca
26/05/2024 14:00
67
33
Sub
4 - 4
7.78
17°
-
Dk2
HB Koge
Næstved BK
26/05/2024 14:00
53
47
Sub
5 - 3
9.30
14°
-
Dk2
FC Helsingor
B93 København
26/05/2024 14:00
51
49
Sub
4 - 4
8.50
13°
-
By1
Arsenal Dzyarzhynsk
BATE Borisov
26/05/2024 14:00
87
13
Sub
0 - 1
1.71
13°
-
Lv2
Supernova Riga
JFK Ventspils
26/05/2024 14:00
49
51
Peste
3 - 8
9.51
11°
-
Lv2
FK Ogre
Valmiera II
26/05/2024 14:00
32
68
Peste
7 - 8
12.30
-
My1
Negeri Sembilan
Selangor FA
26/05/2024 14:15
84
16
Sub
0 - 1
5.00
31°
-
Hr1
HNK Rijeka
Slaven Belupo
26/05/2024 15:00
62
38
Sub
6 - 3
8.48
17°
-
Ba1
NK Posusje
Zvijezda 09
26/05/2024 15:00
68
32
Sub
5 - 2
7.27
16°
-
Ba1
FK Zeljeznicar
Borac Banja Luka
26/05/2024 15:00
53
47
Sub
4 - 5
9.46
11°
-
Ba1
FK Tuzla City
Velez Mostar
26/05/2024 15:00
65
35
Sub
2 - 4
7.26
12°
-
Ba1
Igman Konjic
Zrinjski Mostar
26/05/2024 15:00
51
49
Sub
4 - 5
9.42
14°
-
Ba1
GOSK Gabela
Sloga Doboj
26/05/2024 15:00
72
28
Sub
4 - 3
5.75
16°
-
Ba1
Siroki Brijeg
FK Sarajevo
26/05/2024 15:00
60
40
Sub
2 - 6
8.95
15°
-
Pl2
Stal Rzeszow
Polonia Warszawa
26/05/2024 15:00
40
60
Peste
5 - 5
11.39
14°
-
Pl2
GKS Tychy
Gornik Leczna
26/05/2024 15:00
43
57
Peste
4 - 6
10.76
16°
-
Pl2
Wisla Krakow
Nieciecza KS
26/05/2024 15:00
39
61
Peste
6 - 6
9.60
15°
-
Pl2
Arka Gdynia
GKS Katowice
26/05/2024 15:00
64
36
Sub
4 - 4
7.28
11°
-
Pl2
Miedz Legnica
Lechia Gdansk
26/05/2024 15:00
30
70
Peste
6 - 5
12.53
14°
-
Pl2
Chrobry Glogow
Zaglebie Sosnowiec
26/05/2024 15:00
57
43
Sub
5 - 4
7.88
15°
-
Pl2
Motor Lublin
Podbeskidzie
26/05/2024 15:00
54
46
Sub
6 - 3
8.39
13°
-
Pl2
Wisla Plock
Resovia
26/05/2024 15:00
47
53
Peste
6 - 4
10.40
14°
-
Pl2
Odra Opole
Znicz Pruszkow
26/05/2024 15:00
52
48
Sub
5 - 4
8.92
15°
-
Az1
Turan Tovuz
Kapaz PFK
26/05/2024 15:00
39
61
Peste
7 - 4
10.88
15°
-
De5
SV Straelen
Meerbusch
26/05/2024 15:00
60
40
Sub
5 - 3
7.85
12°
-
Cancl.
De5
Kleve
Union Frintrop
26/05/2024 15:00
65
35
Sub
3 - 3
6.27
12°
-
De5
SF Hamborn
Germania Ratingen
26/05/2024 15:00
66
34
Sub
4 - 4
8.28
12°
-
De5
VfB Homberg
Büderich
26/05/2024 15:00
68
32
Sub
4 - 4
6.90
13°
-
De5
TVD Velbert
Schwarz-Weiß Essen
26/05/2024 15:00
60
40
Sub
7 - 2
8.14
11°
-
NIW
Derry City W
Crusaders Strikers W
26/05/2024 15:00
58
42
Sub
0 - 6
7.00
7°
-
Gr2
Levadiakos
AEK Athens B
26/05/2024 15:30
55
45
Sub
5 - 4
8.31
17°
-
De5
Teutonia St. Tonis
Mülheimer
26/05/2024 15:30
80
20
Sub
5 - 2
3.43
12°
-
De5
VfB 03 Hilden
SV Sonsbeck
26/05/2024 15:30
73
27
Sub
2 - 1
5.25
13°
-
CH
Leeds United
Southampton
26/05/2024 16:00
45
55
Peste
7 - 5
10.52
-
Cz1
Slavia Praha
Mlada Boleslav
26/05/2024 16:00
40
60
Peste
9 - 4
11.36
14°
-
Cz1
Banik Ostrava
Slovacko
26/05/2024 16:00
43
57
Peste
8 - 5
10.59
14°
-
Cz1
Sparta Praha
Viktoria Plzen
26/05/2024 16:00
45
55
Peste
6 - 6
10.47
14°
-
Lt1
FK Banga
DFK Dainava
26/05/2024 16:00
44
56
Peste
7 - 3
10.93
13°
-
By1
Shakhter Soligorsk
FK Smorgon
26/05/2024 16:00
90
10
Sub
1 - 1
1.30
13°
-
Se3
Karlbergs BK
Assyriska FF
26/05/2024 16:00
45
55
Peste
4 - 8
9.97
11°
-
Se3
Stocksund
AFC Eskilstuna
26/05/2024 16:00
35
65
Peste
8 - 3
10.86
-
Se3
Hammarby TTF
Piteå IF
26/05/2024 16:00
53
47
Sub
5 - 4
9.11
11°
-
Lu1
Swift Hesperange
UNA Strassen
26/05/2024 16:00
70
30
Sub
4 - 2
6.45
11°
-
Lu1
Victoria Rosport
FC Marisca Miersch
26/05/2024 16:00
59
41
Sub
5 - 2
8.36
10°
-
Lu1
Union Titus Pétange
FC Schifflingen
26/05/2024 16:00
73
27
Sub
2 - 5
4.84
11°
-
Lu1
FC Mondercange
UN Käerjéng
26/05/2024 16:00
74
26
Sub
4 - 2
5.81
-
Lu1
RFCU Luxemburg
US Mondorf
26/05/2024 16:00
69
31
Sub
4 - 3
6.33
11°
-
Lu1
CS Fola Esch
FC Differdange 03
26/05/2024 16:00
55
45
Sub
3 - 6
8.50
11°
-
Lu1
FC Wiltz
F91 Dudelange
26/05/2024 16:00
81
19
Sub
1 - 5
3.53
10°
-
Lu1
FC Niedercorn
Jeunesse Esch
26/05/2024 16:00
52
48
Sub
5 - 4
9.02
11°
-
Ru4
Salyut Belgorod
Kosmos Elektrostal
26/05/2024 16:00
93
7
Sub
0 - 5
0.82
12°
-
Lv2
Tukums II
Riga FC II
26/05/2024 16:00
47
53
Peste
4 - 6
9.59
11°
-
De5
Union Nettetal
SF Baumberg
26/05/2024 16:00
73
27
Sub
3 - 4
5.74
12°
-
NIW
Cliftonville W
Larne W
26/05/2024 16:00
89
11
Sub
2 - 1
2.50
9°
-
Es1
Celta Vigo
Valencia
26/05/2024 16:15
48
52
Peste
5 - 5
10.74
12°
-
Es1
Las Palmas
Deportivo Alavés
26/05/2024 16:15
42
58
Peste
5 - 5
11.82
17°
-
EsW
Real Sociedad W
Real Madrid W
26/05/2024 16:30
45
55
Peste
6 - 7
10.88
13°
-
No1
Sarpsborg 08
Stromsgodset IF
26/05/2024 17:00
30
70
Peste
8 - 6
12.26
11°
-
No1
Viking FK
HamKam
26/05/2024 17:00
28
72
Peste
6 - 5
12.96
11°
-
No1
FK Haugesund
Sandefjord
26/05/2024 17:00
46
54
Peste
7 - 5
9.58
11°
-
No1
Rosenborg BK
Kristiansund BK
26/05/2024 17:00
47
53
Peste
6 - 4
10.11
12°
-
No1
Odd BK
Lillestrom SK
26/05/2024 17:00
31
69
Peste
3 - 7
12.25
12°
-
Hu2
Gyirmót FC
Haladas
26/05/2024 17:00
43
57
Peste
6 - 4
12.54
18°
-
Hu2
Vasas SC
Soroksar
26/05/2024 17:00
46
54
Peste
7 - 3
10.03
18°
-
Hu2
Kazincbarcikai SC
Budafoki LC
26/05/2024 17:00
61
39
Sub
3 - 4
8.06
13°
-
Hu2
Pécsi MFC
Szegedi AK
26/05/2024 17:00
52
48
Sub
2 - 6
9.44
14°
-
Hu2
FC Ajka
Gyori ETO FC
26/05/2024 17:00
56
44
Sub
3 - 6
7.58
16°
-
Hu2
Mosonmagyarovari
BFC Siofok
26/05/2024 17:00
47
53
Peste
4 - 6
9.56
15°
-
Hu2
Csakvari TK
Tiszakécske
26/05/2024 17:00
70
30
Sub
3 - 3
6.56
16°
-
Hu2
Budapesti VSC
Budapest Honved
26/05/2024 17:00
47
53
Peste
3 - 7
9.71
-
Rs2
Dubočica Leskovac
FK Metalac
26/05/2024 17:00
74
26
Sub
3 - 3
6.40
12°
-
Rs2
Mladost Novi Sad
Proleter Novi Sad
26/05/2024 17:00
69
31
Sub
5 - 2
6.33
17°
-
Rs2
Sloboda Uzice
Radnicki Beograd
26/05/2024 17:00
74
26
Sub
4 - 1
6.10
10°
-
Rs2
OFK Vršac
FK Kolubara
26/05/2024 17:00
78
22
Sub
3 - 4
4.06
14°
-
Cz3
Slovan Liberec B
Sokol Brozany
26/05/2024 17:00
55
45
Sub
4 - 5
8.58
15°
-
Hr1
Dinamo Zagreb
Rudeš Zagreb
26/05/2024 17:30
53
47
Sub
4 - 4
8.77
15°
-
Fi1
KuPS Kuopio
EIF Ekenas
26/05/2024 17:30
48
52
Peste
6 - 4
9.68
6°
-
Fi1
IFK Mariehamn
IF Gnistan
26/05/2024 17:30
49
51
Peste
6 - 4
9.51
8°
-
Az1
Araz Nakhchivan
Qarabag FK
26/05/2024 17:30
40
60
Peste
4 - 7
10.31
16°
-
Hr2
NK Solin
Bijelo Brdo
26/05/2024 17:30
58
42
Sub
4 - 3
8.43
18°
-
It1
Atalanta
Torino
26/05/2024 18:00
56
44
Sub
4 - 4
8.56
-
It1
Napoli
Lecce
26/05/2024 18:00
40
60
Peste
7 - 5
10.76
-
Tr1
Hatayspor
Rizespor
26/05/2024 18:00
58
42
Sub
4 - 4
7.69
10°
-
Tr1
Trabzonspor
MKE Ankaragücü
26/05/2024 18:00
64
36
Sub
5 - 4
7.74
16°
-
Tr1
Kasımpasa SK
Besiktas JK
26/05/2024 18:00
52
48
Sub
4 - 5
8.74
15°
-
Tr1
Adana Demirspor
Istanbul Basaksehir
26/05/2024 18:00
48
52
Peste
5 - 5
10.22
18°
-
Tr1
Pendikspor
Gaziantep
26/05/2024 18:00
55
45
Sub
4 - 5
8.32
13°
-
Tr1
Konyaspor
Galatasaray SK
26/05/2024 18:00
42
58
Peste
4 - 6
12.11
10°
-
Tr1
Fenerbahçe SK
Istanbulspor AS
26/05/2024 18:00
47
53
Peste
5 - 5
10.27
15°
-
By1
Slavia Mozyr
Dinamo Minsk
26/05/2024 18:00
90
10
Sub
1 - 1
1.18
11°
-
Lv2
Skanstes
Rīgas FS II
26/05/2024 18:00
46
54
Peste
4 - 6
10.58
10°
-
Lt2
Hegelmann Litauen 2
FK Garliava
26/05/2024 18:00
48
52
Peste
7 - 3
10.13
15°
-
AdC
UE Santa Coloma
Pas de la Casa
26/05/2024 18:00
47
53
Peste
8 - 3
9.75
6°
-
PtC
FC Porto
Sporting CP
26/05/2024 18:15
52
48
Sub
8 - 1
8.94
14°
-
Es2
Albacete Balompie
CD Mirandés
26/05/2024 18:30
39
61
Peste
5 - 5
10.18
16°
-
Es2
SD Amorebieta
Espanyol
26/05/2024 18:30
59
41
Sub
3 - 4
8.21
13°
-
Es2
Burgos CF
CD Tenerife
26/05/2024 18:30
55
45
Sub
4 - 4
8.90
12°
-
Es2
FC Cartagena
SD Huesca
26/05/2024 18:30
57
43
Sub
3 - 6
9.48
18°
-
Es2
Elche
CD Eldense
26/05/2024 18:30
49
51
Peste
7 - 4
10.14
17°
-
Es2
Racing Ferrol
CD Leganes
26/05/2024 18:30
63
37
Sub
5 - 4
7.13
13°
-
Es2
Racing Santander
Real Zaragoza
26/05/2024 18:30
39
61
Peste
6 - 4
10.87
14°
-
Es2
Levante UD
Alcorcón
26/05/2024 18:30
59
41
Sub
5 - 3
8.33
18°
-
Es2
Real Oviedo
FC Andorra
26/05/2024 18:30
45
55
Peste
7 - 3
9.59
12°
-
Es2
Sporting Gijón
SD Eibar
26/05/2024 18:30
43
57
Peste
7 - 4
9.95
12°
-
Es2
Real Valladolid
Villarreal B
26/05/2024 18:30
58
42
Sub
4 - 5
8.71
13°
-
Be1
Club Brugge
Cercle Brugge
26/05/2024 18:30
62
38
Sub
4 - 4
8.29
12°
-
Be1
Royal Antwerp
Anderlecht
26/05/2024 18:30
65
35
Sub
5 - 4
7.72
13°
-
Be1
Union Saint-Gilloise
Racing Genk
26/05/2024 18:30
49
51
Peste
6 - 4
9.90
12°
-
Lt1
FA Siauliai
VMFD Zalgiris
26/05/2024 18:30
62
38
Sub
4 - 5
7.12
12°
-
EsW
Real Betis W
Madrid CFF W
26/05/2024 18:30
47
53
Peste
5 - 5
10.39
18°
-
Al1
Partizani Tirana
Egnatia Rrogozhine
26/05/2024 19:00
71
29
Sub
6 - 3
6.31
-
No1
SK Brann
Molde FK
26/05/2024 19:15
45
55
Peste
8 - 4
10.14
11°
-
It1
Lazio
Sassuolo
26/05/2024 20:45
45
55
Peste
5 - 5
10.56
-
It1
Hellas Verona
Inter
26/05/2024 20:45
59
41
Sub
4 - 5
7.88
-
It1
Frosinone
Udinese
26/05/2024 20:45
37
63
Peste
7 - 5
10.06
-
It1
Empoli
Roma
26/05/2024 20:45
42
58
Peste
4 - 6
9.84
-
Es1
Sevilla
Barcelona
26/05/2024 21:00
37
63
Peste
3 - 7
12.08
18°
-
BrC
Sport Recife
Fortaleza
26/05/2024 23:00
38
62
Peste
6 - 5
9.73
25°
-
BrC
Bahia
CRB/AL
26/05/2024 23:00
53
47
Sub
5 - 4
8.80
27°
-
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Meci selectat
Il1
Hapoel Haifa
Maccabi Tel Aviv
21/05/2024 19:30
2
Major League Soccer Eastern Conference
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
Inter Miami CF
31
15
9
4
2
16
2
FC Cincinnati
30
14
9
3
2
8
3
New York Red Bulls
23
14
6
5
3
4
4
New York City FC
23
14
7
2
5
2
5
Toronto FC
22
14
7
1
6
1
6
Columbus Crew
21
13
5
6
2
6
7
Charlotte FC
21
14
6
3
5
1
8
Philadelphia Union
17
13
4
5
4
4
9
DC United
17
14
4
5
5
-4
10
Orlando City SC
16
13
4
4
5
-5
11
Nashville SC
15
13
3
6
4
-3
12
Atlanta United
13
13
3
4
6
1
13
Montreal Impact
12
13
3
3
7
-14
14
Chicago Fire
10
14
2
4
8
-13
15
New England Revolution
7
12
2
1
9
-16
Major League Soccer Western Conference
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
Real Salt Lake
28
14
8
4
2
13
2
Minnesota United
24
12
7
3
2
7
3
Los Angeles Galaxy
22
14
5
7
2
4
4
Austin FC
22
14
6
4
4
2
5
Los Angeles FC
21
13
6
3
4
5
6
Colorado Rapids
21
14
6
3
5
1
7
Vancouver Whitecaps
19
13
5
4
4
4
8
Houston Dynamo
18
13
5
3
5
-1
9
Saint Louis City
16
13
3
7
3
-1
10
Seattle Sounders
14
14
3
5
6
-1
11
Portland Timbers
13
14
3
4
7
-3
12
FC Dallas
12
12
3
3
6
-4
13
Sporting Kansas City
11
13
2
5
6
-3
14
San Jose Earthquakes
10
14
3
1
10
-11
Predictie al zilei
BrC
Vasco da Gama
Fortaleza
22/05/2024 02:30
X
Video Highlight
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program