cal Fotbalul este matematica
Mai
Mai mult
Avancronici Scoruri live Jucători accidentați Comparație echipe
Setări
Fus orar
cfimg
Cotă

    Italia Serie B

    Gazda - Oaspete
    Prob. %
    1X2
    Pr.
    Pron. rez.
    Numarul golurilor
    Timp
    Coef.cel mai inalt
     Rez. 
    Kelly
    Etapa 7, Sezon obișnuit
    It2
    692012
    12-1
    2 - 1
    2.73
    70°F
    -133
    -133 +280 +350 no no no
    FT
    2 - 2(1 - 1)
    0.28
    It2
    234433
    X0-0
    0 - 0
    1.80
    66°F
    +200
    +155 +200 +180 no no no
    FT
    1 - 2(1 - 0)
    0.16
    It2
    122464
    20-2
    0 - 2
    1.79
    68°F
    -111
    +333 +230 -111 no no no
    FT
    2 - 1(1 - 0)
    0.19
    It2
    553511
    12-1
    2 - 1
    2.79
    64°F
    -133
    -133 +250 +350 no no no
    FT
    2 - 2(2 - 0)
    0.1
    It2
    582220
    12-0
    2 - 0
    2.47
    66°F
    -139
    -139 +240 +375 no no no
    FT
    1 - 1(1 - 1)
    0.09
    It2
    174439
    X2-2
    2 - 2
    3.35
    68°F
    +230
    +220 +230 +115 no no no
    FT
    0 - 2(0 - 0)
    0.2
    It2
    344224
    X1-1
    1 - 1
    2.00
    70°F
    +210
    +105 +210 +270 no no no
    FT
    3 - 1(1 - 1)
    0.14
    It2
    153648
    21-2
    1 - 2
    2.67
    70°F
    +260
    +105 +210 +260 no no no
    5
    0 - 0
    0.28
    It2
    273934
    X1-1
    1 - 1
    2.30
    72°F
    +220
    +125 +220 +210 no no no
    0.11
    It2
    343035
    20-1
    0 - 1
    1.50
    63°F
    +350
    -125 +240 +350 no no no
    0.16
    Etapa 6, Sezon obișnuit
    It2
    512722
    12-1
    2 - 1
    2.88
    64°F
    +175
    +175 +220 +162 no no no
    FT
    4 - 1(4 - 1)
    0.23
    It2
    294724
    X1-1
    1 - 1
    2.20
    68°F
    +230
    -111 +230 +310 no no no
    FT
    1 - 1(0 - 0)
    0.23
    It2
    373627
    12-0
    2 - 0
    2.33
    64°F
    +170
    +170 +210 +170 no no no
    FT
    0 - 0(0 - 0)
    It2
    212851
    21-2
    1 - 2
    2.71
    70°F
    -111
    +290 +260 -111 no no no
    FT
    2 - 4(0 - 0)
    It2
    214930
    X2-2
    2 - 2
    3.38
    66°F
    +240
    -111 +240 +310 no no no
    FT
    2 - 0(1 - 0)
    0.28
    It2
    274033
    X2-2
    2 - 2
    3.10
    70°F
    +230
    +190 +230 +140 no no no
    FT
    0 - 3(0 - 1)
    0.14
    It2
    273736
    X2-2
    2 - 2
    3.83
    66°F
    +220
    +230 +220 +120 no no no
    FT
    0 - 0(0 - 0)
    0.08
    It2
    213445
    20-1
    0 - 1
    1.67
    64°F
    +230
    +120 +210 +230 no no no
    FT
    1 - 3(0 - 2)
    0.19
    It2
    58366
    11-0
    1 - 0
    1.00
    68°F
    -118
    -118 +250 +320 no no no
    FT
    0 - 2(0 - 1)
    0.09
    It2
    363528
    12-1
    2 - 1
    2.52
    70°F
    +100
    +100 +230 +275 no no no
    FT
    3 - 2(1 - 2)
    <
    Octombrie 2026
    Fotbal pronosticurile
    >
    {"9":"Septembrie 2026","10":"Octombrie 2026","11":"Noiembrie 2026"}
    LuMaMiJoViSâDu
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Sezon obișnuit

    OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
    1
    Palermo 19 7 6 1 0 9
    2
    Mantova FC 14 7 4 2 1 5
    3
    AC Pisa 13 7 4 1 2 5
    4
    Modena FC 13 7 4 1 2 4
    5
    FC Südtirol 12 6 3 3 0 6
    6
    Ascoli 12 7 3 3 1 3
    7
    Benevento Calcio 11 7 3 2 2 3
    8
    Avellino 10 6 3 1 2 4
    9
    Virtus Entella 9 7 2 3 2 2
    10
    Verona 8 7 2 2 3 2
    11
    Carrarese Calcio 7 7 2 1 4 -1
    12
    Padova Calcio 7 7 2 1 4 -4
    13
    Cesena 7 6 1 4 1 -1
    14
    Empoli 7 7 2 1 4 -4
    15
    US Arezzo 7 6 2 1 3 -7
    16
    Cremonese 6 7 1 3 3 -4
    17
    Vicenza Calcio 6 7 1 3 3 -6
    18
    Sampdoria 4 6 1 1 4 -7
    19
    Catanzaro 4 7 1 1 5 -6
    20
    Juve Stabia 2 6 1 3 2 -3
    CORRECTIONS
    Juve Stabia: -4 Numarul punctelor:
    Promotion
    Play-off Semi-finals
    Play-off Quarter-finals
    Relegation Play-off
    Relegation

    Predictie al zilei

    9.
    2.
    Junior Barranquilla nu a primit gol în ultimele 3 deplasări împotriva celor de la Deportivo Cali în Primera A.