Rezultate live

flag_1
England: Premier League
21:00
Arsenal
Chelsea
flag_1
England: Championship
21:00
Leicester
Southampton
flag_1
England: League One
20:45
Cambridge Utd
Wycombe
20:45
Cheltenham
Peterborough
flag_1
England: League Two
20:45
Barrow
Bradford City
20:45
Colchester
Doncaster
flag_1
England: National League - Play Offs
AWD
Solihull Moors
Gateshead
flag_8
France: Ligue 2
20:45
Auxerre
Laval
20:45
Bastia
Concarneau
20:45
Bordeaux
Dunkerque
20:45
Caen
Annecy
20:45
Grenoble
St Etienne
20:45
Guingamp
Angers
20:45
Quevilly Rouen
Amiens
20:45
Rodez
Paris FC
20:45
Troyes
Pau FC
20:45
Valenciennes
AC Ajaccio
flag_105
Algeria: Ligue 2
16:00
Bordj Menail
Annaba
flag_105
Algeria: Algeria Cup
21:45
MC Alger
Constantine
flag_19
Argentina: Primera Nacional
HT
Quilmes
Patronato
00:00
Ferro
Alvarado
flag_19
Argentina: Torneo Federal
FT
Sportivo Belgrano
Gimnasia E.R.
flag_19
Argentina: Primera B - Apertura
20:30
Laferrere
San Martin Burzaco
flag_19
Argentina: Primera C - Apertura
20:30
Berazategui
Claypole
20:30
Justo Jose de Urquiza
Leandro N. Alem
flag_19
Argentina: Reserve League - First Stage
20:00
Barracas Central 2
Atl. Tucuman 2
20:00
Godoy Cruz 2
Boca Juniors 2
20:00
Racing Club 2
Banfield 2
20:00
Velez Sarsfield 2
Belgrano 2
flag_107
Armenia: Premier League
15:00
BKMA
Shirak Gyumri
17:00
Urartu
Noah
flag_107
Armenia: First League
14:00
Alashkert 2
FC Gandzasar
flag_357
Aruba: Division Di Honor - Relegation
01:00
Unistars
Atl. Deportivo
03:00
Santa Fe
Real Koyari
02:00
Caravel
Jong Aruba
Asia: Afc Champions League - Play Offs
20:00
Al Hilal
Al Ain
Asia: Afc Cup - Play Offs
18:00
Al Nahda
Al Ahed
Asia: Afc Asian Cup U23
17:30
Kuwait U23
Malaysia U23
17:30
Uzbekistan U23
Vietnam U23
flag_66
Australia: Npl Queensland
12:30
Redlands
Moreton City Excelsior
flag_66
Australia: Queensland Premier League
11:30
Eastern Suburbs
Mitchelton
12:15
Ipswich
Southside Eagles
flag_27
Austria: Bundesliga - Relegation Group
18:30
A. Lustenau
Wolfsberger AC
18:30
Tirol
Austria Vienna
20:30
BW Linz
Altach
flag_260
Bahrain: Premier League
18:00
Al-Hala
Al-Shabbab
18:00
East Riffa
Al Riffa
18:00
Sitra
Al-Hidd
flag_217
Bangladesh: Federation Cup - Play Offs
11:00
Sheikh Jamal
Bangladesh Police
flag_28
Belgium: Jupiler Pro League - Conference League Group
20:30
St. Liege
KV Mechelen
20:30
St. Truiden
Gent
20:30
Westerlo
Leuven
flag_92
Bosnia And Herzegovina: Wwin Liga Bih
16:00
Igman K.
GOSK Gabela
18:00
Velez Mostar
Sloga Doboj
20:30
Zeljeznicar
Siroki Brijeg
flag_20
Brazil: Serie B
57
Vila Nova FC
Guarani
02:00
Brusque
Mirassol
flag_20
Brazil: Serie C - First Stage
FT
Confianca
Londrina
FT
Ferroviaria
ABC
flag_20
Brazil: Maranhense - Play Offs
00:30
Moto Club
Maranhao
flag_20
Brazil: Roraimense - Second Stage
01:00
Sao Raimundo RR
River-RR
flag_20
Brazil: Goiano U20
20:30
Royal U20
Trindade U20
flag_365
Burkina Faso: Premier League
18:00
Etoile Filante
ASFA Yennega
18:00
Rahimo
Sonabel Ouagadougou
18:00
USFA
Vitesse
20:15
Majestic
Bobo-Dioulasso
flag_179
Cameroon: Elite One - Relegation Group
15:00
Les Astres
Fovu Baham
17:00
Fortuna Mfou
Bamenda
17:00
UMS de Loum
Union Douala
flag_122
Chile: Primera B
43
La Serena
CD Santa Cruz
44
U. De Concepcion
Curico Unido
flag_127
Colombia: Primera A - Apertura
FT
Chico
Aguilas
03:20
Dep. Pasto
La Equidad
flag_127
Colombia: Copa Colombia
02:45
Tigres
Cucuta
flag_118
Costa Rica: Primera Division - Clausura
04:00
Guanacasteca
Herediano
flag_43
Cyprus: Cyta Championship - Relegation Group
16:00
Achnas
Apollon
18:00
Zakakiou
Doxa
flag_144
Ecuador: Serie B
22:00
Manta
Gualaceo
02:00
Vargas Torres
Guayaquil City
flag_130
Egypt: Premier League
16:00
Smouha
Baladiyat El Mahalla
Postp.
Al Ahly
Ceramica Cleopatra
19:00
Pharco
Al Masry
flag_130
Egypt: Division 2 A - Relegation Group
15:30
Abu Qir Semad
Misr Lel Makkasa
15:30
Asyut Petroleum
Aswan SC
15:30
Gomhoriat Shebin
Dekernes
15:30
Makadi
Telecom Egypt
15:30
Nasr Taadeen
Nogoom FC
flag_1
England: National League South - Play Offs
20:45
Braintree
Bath
flag_1
England: Isthmian League Premier Division
20:45
Cheshunt
Horsham FC
20:45
Concord
Bognor Regis
20:45
Potters Bar
Hastings
20:45
Whitehawk
Enfield Town
flag_1
England: Professional Development League
14:00
Bristol City U21
Hull U21
14:00
Cardiff U21
Peterborough U21
14:00
Ipswich U21
Wigan U21
14:00
Swansea U21
Burnley U21
14:00
Watford U21
Coventry U21
15:00
Millwall U21
Barnsley U21
20:00
QPR U21
Birmingham U21
flag_1
England: Premier League U18
13:00
West Brom U18
Southampton U18
flag_54
Finland: Suomen Cup
18:00
Kyparamaki
PEPO
18:30
Mikkeli 2
KeuPa
19:00
NuPS 2
PPS/Old Stars
flag_7
Germany: Oberliga Bayern Nord
18:15
Neumarkt
Eltersdorf
flag_383
Guinea: Ligue 1
18:00
Flamme Olympique
Renaissance
flag_36
Hungary: Hungarian Cup
20:00
Paks
Kisvarda
flag_58
Iceland: Icelandic Cup
21:15
Fjolnir
Selfoss
flag_44
India: Isl - Play Offs
16:00
Odisha FC
Mohun Bagan
flag_288
Iraq: Stars League
14:45
Al Karkh
Al-Qassim
17:15
Al Zawraa
Naft Al-Basra
19:30
Al Najaf
Baghdad
flag_6
Italy: Coppa Italia
21:00
Lazio
Juventus
flag_277
Jamaica: Premier League - Play Offs
40
Arnett Gardens
Portmore
flag_431
Kyrgyzstan: Premier Liga
13:00
Aldier
Talant
Postp.
Muras United
Abdish-Ata
flag_119
Latvia: Virsliga
12:00
Grobina
RFS
16:30
FK Liepaja
Jelgava
flag_120
Lithuania: A Lyga
18:00
Siauliai FA
Suduva
flag_363
Malawi: Super League
14:30
Big Bullets
Baka City
flag_68
Mexico: Liga Mx U23 - Clausura
00:45
Club Tijuana U23
Puebla U23
flag_68
Mexico: Liga Mx Women - Clausura
14
Club America W
U.N.A.M.- Pumas W
05:05
Monterrey W
Atl. San Luis W
Netherlands: Divisie 1 U18 - Spring Season
15:00
PSV U18
AZ Alkmaar U18
18:30
Utrecht U18
Ajax U18
flag_168
Northern Ireland: Nifl Championship
19:45
Knockbreda
HandW Welders
flag_12
Norway: Nm Cup
18:00
Skeid
Raufoss
flag_231
Oman: Professional League
15:45
Al-Wahda
Al-Shabab
15:50
Ibri
Dhofar
flag_148
Paraguay: Division Intermedia
87
Deportivo Santani
Sp. Carapegua
flag_139
Peru: Liga 2
22:30
Dep. Municipal
Deportivo Coopsol
flag_25
Poland: Division 1
18:00
Podbeskidzie
Tychy
18:00
Zaglebie Sosnowiec
S. Rzeszow
20:30
R. Rzeszow
Wisla
flag_40
Romania: Liga 1 - Relegation Group
16:00
FC Voluntari
U Craiova 1948
18:30
FC Botosani
Din. Bucuresti
flag_149
Saudi Arabia: Division 1
17:50
Al Adalah
Al Jandal
18:30
Al Orubah
Al Kholood
19:45
Al-Faisaly
Al Arabi
flag_38
South Africa: Premier League
19:30
Mamelodi Sundowns
Sekhukhune
South America: Copa Libertadores - Group Stage
00:00
Caracas
Rosario Central
00:00
Estudiantes L.P.
Gremio
02:00
Atletico-MG
Penarol
02:00
Liverpool M.
San Lorenzo
02:30
Colo Colo
Alianza Lima
South America: Copa Sudamericana - Group Stage
00:00
Union La Calera
Cruzeiro
02:00
Deportivo Garcilaso
Cuiaba
02:00
Sportivo Trinidense
Nacional Potosi
02:30
Argentinos Jrs
Corinthians
flag_11
Sweden: Superettan
19:00
Degerfors
Helsingborg
flag_47
Switzerland: Challenge League
19:30
Bellinzona
Schaffhausen
19:30
Xamax
Wil
20:15
Baden
Aarau
flag_345
Tanzania: Ligi Kuu Bara
15:00
JKT Tanzania
Young Africans
18:00
Dodoma Jiji
Simba
Turkey: Turkish Cup
19:30
Ankaragucu
Besiktas
flag_402
Turkmenistan: Yokary Liga
14:00
Merw
Nebitci
flag_386
Uganda: Premier League
18:00
Vipers
Maroons
flag_55
USA: Mls Next Pro
FT
Chicago Fire II
Carolina Core
flag_65
Wales: Cymru North
19:30
Caersws FC
Llanidloes
20:30
Denbigh
Bangor 1876
World: Friendly International
12:00
Romania U16
China U16
14:00
Spain U18
Switzerland U18
17:00
Denmark U16
Poland U16
18:55
Portugal U19
Spain U19
World: Club Friendly
16:30
Al Salmiya
Al Sahel
17:30
Al Qadisiya
Kazma SC
Major League Soccer Eastern Conference
OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
1
Inter Miami CF 18 10 5 3 2 7
2
New York Red Bulls 16 9 4 4 1 4
3
FC Cincinnati 15 9 4 3 2 2
4
Columbus Crew 14 9 3 5 1 3
5
Philadelphia Union 13 7 3 4 0 5
6
Toronto FC 13 9 4 1 4 -3
7
Atlanta United 11 8 3 2 3 4
8
New York City FC 11 9 3 2 4 0
9
Charlotte FC 11 9 3 2 4 -2
10
Montreal Impact 11 8 3 2 3 -4
11
DC United 10 9 2 4 3 -2
12
Orlando City SC 9 8 2 3 3 -5
13
Chicago Fire 9 9 2 3 4 -7
14
Nashville SC 7 8 1 4 3 -7
15
New England Revolution 4 8 1 1 6 -9
Major League Soccer Western Conference
OVERALL TABLE PCT MJ V E Î +/-
1
Los Angeles Galaxy 18 9 5 3 1 6
2
Vancouver Whitecaps 16 8 5 1 2 8
3
Real Salt Lake 15 9 4 3 2 7
4
Colorado Rapids 15 9 4 3 2 2
5
Minnesota United 14 8 4 2 2 4
6
Houston Dynamo 13 8 4 1 3 1
7
Los Angeles FC 12 9 3 3 3 1
8
Saint Louis City 12 9 2 6 1 1
9
Austin FC 12 9 3 3 3 -1
10
Sporting Kansas City 11 9 2 5 2 1
11
Portland Timbers 10 9 2 4 3 0
12
Seattle Sounders 6 8 1 3 4 0
13
FC Dallas 5 8 1 2 5 -5
14
San Jose Earthquakes 3 9 1 0 8 -11

Predictie al zilei