Fotbalul este matematica
Favorite Român> Setări>
Închide[X]

Аlte campionate

Gazda - Oaspete Probabilitate in% Forebet Pron. rez. Numarul golurilor Timp Coef.cel mai inalt Pariu opt. Rezultat
1 X 2
 28.10.2020
Us1
Montreal ImpactNashville SC
28/10/2020 00:00
372240 2 0 - 1 1.88 2.45
FT
0 - 1
(0 - 1)
Mx2
ZacatecasTampico Madero
28/10/2020 00:00
472825 1 2 - 0 2.39 18° 2.05
FT
1 - 1
(1 - 0)
Ve1
Deportivo LaraMineros Guyana
28/10/2020 01:00
442531 1 2 - 0 2.32 23° 2.35 0.03
FT
1 - 1
(1 - 1)
Ec2
Atlético PorteñoManta FC
28/10/2020 01:00
213842 2 0 - 1 1.80 21° 2.75 0.09
FT
1 - 0
(0 - 0)
CS
Unión La CaleraDeportes Tolima
28/10/2020 01:30
313435 2 0 - 1 1.14 12° 3.25 0.06
FT
0 - 0
(0 - 0)
BrC
Botafogo RJCuiabá Esporte
28/10/2020 01:30
79146 1 2 - 0 2.00 24° 1.57 0.42
FT
0 - 1
(0 - 0)
Uy2
CA Villa TeresaTacuarembó FC
28/10/2020 01:45
243937 X 1 - 1 2.14 14° 2.90 0.07
FT
2 - 1
(1 - 0)
Co2
Atlético HuilaBoca Juniors Cali
28/10/2020 02:00
493318 1 1 - 0 0.75 25° 1.40
FT
3 - 1
(2 - 1)
Mx2
Pumas TabascoAlebrijes de Oaxaca
28/10/2020 02:05
433522 1 2 - 0 1.67 22° 2.10
FT
0 - 2
(0 - 1)
243145 2 0 - 2 1.66 -
FT
0 - 2
(0 - 0)
Cr1
CS HeredianoSan Carlos
28/10/2020 03:00
482823 1 1 - 0 2.11 20° 2.85 0.2
FT
1 - 1
(0 - 0)
373428 1 2 - 0 1.50 12°-13° 2.45
FT
2 - 0
(1 - 0)
JpC
Fukuyama CityMM Mizushima
28/10/2020 05:00
432631 1 1 - 0 1.82 4.00 0.24
FT
2 - 0
(1 - 0)
Kz2
FK AktobeFK Arys
28/10/2020 06:00
463519 1 2 - 0 2.42 3°-5° 1.36
FT
1 - 0
(1 - 0)
Kz2
FK AtyrauSDYuShOR-8 Astana
28/10/2020 06:00
324523 X 2 - 2 3.33 2°-5° 3.60 0.24
FT
1 - 1
(1 - 1)
Kz2
FK AtyrauSDYuShOR-8 Astana
28/10/2020 06:00
363034 1 1 - 0 1.25 2°-5° 1.57
FT
1 - 1
(1 - 1)
94645 X 0 - 0 0.83 23° 3.40 0.24
FT
1 - 1
(1 - 1)
Cn2
KunshanChengdu Qianbao
28/10/2020 08:00
171568 2 0 - 1 1.50 18°-19° -
FT
1 - 1
(0 - 1)
Cn2
Sichuan FCGuizhou Zhicheng
28/10/2020 08:00
263934 X 1 - 1 2.25 -2° -
FT
2 - 1
(0 - 1)
Cn3
Hebei EliteQingdao Jonoon
28/10/2020 08:00
352936 2 0 - 2 2.43 12°-13° -
FT
0 - 1
(0 - 0)
Cn3
Hunan XiangtaoGuangxi Baoyun
28/10/2020 08:00
611524 1 1 - 0 2.14 22° -
FT
2 - 3
(2 - 1)
503020 1 1 - 0 1.81 19° -
FT
2 - 0
(1 - 0)
Cn3
Yunnan KunluZhejiang Yiteng
28/10/2020 08:00
341650 2 0 - 2 2.00 21° -
FT
1 - 1
(1 - 0)
Cn3
DXCD FCShenzhen Bogang
28/10/2020 08:00
283735 X 1 - 1 1.09 23°-24° -
FT
1 - 2
(0 - 0)
Cn3
Nanjing FengfanJiangsu Yancheng
28/10/2020 08:00
274429 X 1 - 1 1.13 -
FT
3 - 0
(2 - 0)
JpC
Honda FCMaruyasu Okazaki
28/10/2020 08:00
591823 1 3 - 0 2.65 20° 1.37
FT
1 - 0
(0 - 0)
Cn1
Shenzhen FCShijiazhuang
28/10/2020 08:30
412533 1 2 - 0 2.38 18°-19° 1.91
FT
1 - 0
(0 - 0)
Kz2
FK MaktaaralKyran Shymkent
28/10/2020 09:00
342541 2 1 - 2 1.75 2.75 0.07
FT
0 - 0
(0 - 0)
Ru3
Krylia-2 SovetovFC Novosibirsk
28/10/2020 10:00
102169 2 0 - 1 0.75 1.44
Kz2
Akzhayik OralBolat Temirtau
28/10/2020 10:00
642115 1 3 - 0 2.56 4°-6° 1.18
FT
1 - 0
(0 - 0)
Kz2
Zhetysu IIAkademiya Ontustik
28/10/2020 10:00
403129 1 3 - 1 2.50 2.38
FT
2 - 1
(2 - 1)
JpC
Niigata Univ HWFukui United
28/10/2020 10:00
432631 1 1 - 0 1.82 -
FT
0 - 2
(0 - 1)
Jp1
Vegalta SendaiVissel Kobe
28/10/2020 11:00
293140 2 1 - 2 2.81 17°-18° 1.83
FT
2 - 3
(0 - 0)
Jp1
FC TokyoKashiwa Reysol
28/10/2020 11:00
422533 1 2 - 1 2.56 20° 2.16
FT
1 - 3
(0 - 1)
Jp1
SanfrecceYokohama Marinos
28/10/2020 11:00
343135 2 1 - 3 2.70 15° 2.60
FT
3 - 1
(1 - 0)
Uz1
SurkhonLok. Tashkent
28/10/2020 11:00
204139 X 1 - 1 1.96 17° 4.00 0.21
FT
1 - 1
(1 - 1)
Cn2
Nantong ZhiyunSuzhou Dongwu
28/10/2020 11:00
473222 1 1 - 0 2.25 17° 1.55
FT
1 - 1
(0 - 1)
Ge2
Metalurgi RustaviMerani Martvili
28/10/2020 11:00
293833 X 1 - 1 2.27 19°-20° 3.20 0.1
FT
3 - 1
(2 - 1)
Jp3
Gamba Osaka U23Fukushima United
28/10/2020 11:00
353034 1 3 - 1 3.72 20° 2.88
FT
0 - 0
(0 - 0)
JpC
Fuji UniversityReinmeer Aomori FC
28/10/2020 11:00
174340 X 2 - 2 3.13 -
FT
1 - 2
(0 - 2)
JpC
Univ TsukubaYokogawa Musashino
28/10/2020 11:00
442927 1 1 - 0 2.16 -
AT
3 - 2
(0 - 0)
JpC
Arterivo WakayamaTIAMO Hirakata
28/10/2020 11:00
61336 1 3 - 0 2.73 4.00 0.48
AT
3 - 2
(0 - 1)
JpC
NIFS KanoyaOita Trinita
28/10/2020 11:00
272053 2 0 - 1 2.33 1.40
FT
1 - 2
(0 - 0)
Tr3
PazarsporKaracabey Bld.
28/10/2020 12:00
282745 2 1 - 3 2.75 17°-18° 1.85
FT
1 - 1
(0 - 0)
Tr3
Van BBBodrumspor SK
28/10/2020 12:00
631819 1 3 - 1 3.63 15°-16° -
FT
1 - 1
(0 - 1)
Tr3
Anadolu SelcuksporElazığspor
28/10/2020 12:00
192160 2 0 - 1 1.25 21° -
FT
3 - 0
(1 - 0)
Tr3
Etimesgut BSSerik Belediyespor
28/10/2020 12:00
154044 2 0 - 1 0.88 22°-23° 2.25
FT
2 - 0
(0 - 0)
Tr3
TurgutlusporKardemir Karabuk
28/10/2020 12:00
9046 1 2 - 0 1.38 23°-24° 1.10
FT
2 - 1
(1 - 0)
Tr3
EyüpsporPendikspor
28/10/2020 12:00
572321 1 3 - 1 2.50 21° 1.78 0.02
FT
1 - 0
(0 - 0)
473618 1 2 - 0 1.25 19° 1.67
FT
0 - 1
(0 - 0)
Tr3
SakaryasporSivas Bld. SK
28/10/2020 12:00
444611 X 1 - 1 2.00 23° 3.50 0.24
FT
2 - 2
(2 - 1)
Tr3
Hekimoğlu TrabzonUtas Usakspor
28/10/2020 12:00
453124 1 1 - 0 1.17 26°-27° -
FT
1 - 2
(0 - 1)
Tr3
KastamonusporBayburt Ozel Idare
28/10/2020 12:00
432433 1 3 - 1 4.50 24° -
FT
1 - 0
(0 - 0)
Tr3
Tarsus İdman YurduBugsaş Spor
28/10/2020 12:00
244829 X 1 - 1 2.17 27°-28° 4.00 0.31
FT
4 - 0
(2 - 0)
Tr3
24 ErzincansporHacettepe SK
28/10/2020 12:00
68239 1 1 - 0 1.17 23°-24° 1.50 0.04
FT
2 - 0
(0 - 0)
Tr3
Nigde BelediyesporKocaelispor
28/10/2020 12:00
321355 2 0 - 2 1.00 18° 1.40
FT
0 - 0
(0 - 0)
Tr3
Ankara DemirsporManisa BBSK
28/10/2020 12:00
312050 2 1 - 2 1.63 22°-23° 1.67
FT
0 - 1
(0 - 0)
Tr3
Ergene VelimeşeCorum Bld.
28/10/2020 12:00
222949 2 0 - 1 1.38 19°-20° -
FT
1 - 0
(1 - 0)
Tr3
İnegölsporAfjet Afyonspor
28/10/2020 12:00
233442 2 1 - 2 3.33 23°-24° 2.55 0.05
FT
2 - 2
(0 - 2)
LvC
FK VentspilsRigas Futbola skola
28/10/2020 12:00
253144 2 1 - 3 2.52 11°-12° 1.73
FT
1 - 0
(0 - 0)
MdC
Dinamo-AutoSocol Copceac
28/10/2020 12:00
592318 1 3 - 0 10.23 18° -
FT
13 - 0
(6 - 0)
MdC
Petrocub S-GFCM Ungheni
28/10/2020 12:00
642115 1 1 - 0 1.59 16°-17° -
FT
4 - 1
(2 - 1)
MdC
FC SperantaDacia Chisinau
28/10/2020 12:00
353629 X 2 - 2 2.68 16°-17° -
AT
1 - 1
(1 - 1)
232255 2 0 - 3 3.52 -
FT
0 - 4
(0 - 2)
MdC
Zimbru ChisinauFC Florești
28/10/2020 12:00
361549 2 0 - 2 2.31 17°-18° -
FT
0 - 1
(0 - 0)
Tr4
PayassporBuca FK
28/10/2020 12:00
331552 2 0 - 1 1.00 27°-28° -
FT
0 - 1
(0 - 1)
Tr4
Altındağ Bld.Erokspor
28/10/2020 12:00
453421 1 1 - 0 1.00 -
FT
0 - 1
(0 - 0)
Tr4
OsmaniyesporIsparta Davrazspor
28/10/2020 12:00
382735 1 1 - 0 1.17 29°-30° -
FT
1 - 2
(0 - 1)
Tr4
Adıyamanspor1954 Kelkit Bld.
28/10/2020 12:00
453223 1 1 - 0 0.88 -
FT
1 - 0
(0 - 0)
124643 X 0 - 0 1.83 28°-29° -
FT
1 - 0
(0 - 0)
Tr4
Kozanspor68 Aksaray Bld.
28/10/2020 12:00
332640 2 0 - 1 1.00 30° -
FT
0 - 1
(0 - 1)
Tr4
MuğlasporBergama Belediyespor
28/10/2020 12:00
182953 2 0 - 1 1.00 18°-19° -
FT
1 - 1
(1 - 1)
203347 2 0 - 1 0.75 -
FT
0 - 0
(0 - 0)
Tr4
SilivrisporSultanbeyli Bld.
28/10/2020 12:00
314326 X 1 - 1 2.38 20° -
FT
1 - 0
(0 - 0)
Tr4
Kırıkkale BüyükModafenspor
28/10/2020 12:00
291853 2 0 - 1 1.33 -
FT
0 - 0
(0 - 0)
Am2
West ArmeniaShirak-2
28/10/2020 12:00
771013 1 4 - 0 2.88 21°-23° -
FT
3 - 0
(0 - 0)
Kz2
Altai SemeyFK Ekibastuz
28/10/2020 12:00
343630 X 1 - 1 2.45 3.25 0.08
FT
0 - 2
(0 - 1)
Ru2
Tom TomskSKA-Khabarovsk
28/10/2020 12:30
333532 X 1 - 1 2.29 -2°--1° 3.10 0.04
FT
1 - 2
(0 - 1)
HuC
III. ker. TUESzegedi AK
28/10/2020 12:30
263341 2 1 - 2 3.28 1.83
FT
2 - 1
(1 - 1)
HuC
Zsámbéki SKTállya KSE
28/10/2020 12:30
343234 1 2 - 1 3.64 -
HuC
Kiskunfelegyhazi HTKDorogi FC
28/10/2020 12:30
153253 2 0 - 1 2.35 -
FT
1 - 5
(1 - 3)
HuC
Taksony SEKozarmisleny SE
28/10/2020 12:30
383428 1 1 - 0 1.82 -
FT
2 - 0
(0 - 0)
153055 2 0 - 1 2.27 -
FT
0 - 2
(0 - 0)
HuC
Lipoti PeksegZalaegerszegi TE
28/10/2020 12:30
172756 2 0 - 3 4.60 -
FT
1 - 3
(1 - 2)
HuC
Dabas-Gyón FCBudafoki LC
28/10/2020 12:30
252649 2 0 - 1 2.33 -
FT
2 - 3
(1 - 1)
HuC
Szentlorinc SEPuskás Akadémia
28/10/2020 12:30
112366 2 0 - 3 3.75 1.25
0 - 4
(0 - 0)
HuC
Gyöngyösi AKMezokovesd-Zsory
28/10/2020 12:30
272944 2 0 - 4 3.18 1.24
FT
1 - 4
(1 - 2)
HuC
Bátaszék SEMTK Budapest
28/10/2020 12:30
122761 2 0 - 1 1.70 -
382735 1 1 - 0 2.27 -
FT
0 - 1
(0 - 0)
HuC
Cegledi VSEFC Ajka
28/10/2020 12:30
164143 2 1 - 3 2.61 17° 1.67
FT
0 - 1
(0 - 1)
HuC
Erdi VSEKazincbarcikai SC
28/10/2020 12:30
305416 X 1 - 1 1.93 7.00 0.46
Aw
0 - 3
362935 1 2 - 1 2.73 2.15
AT
0 - 2
(0 - 0)
HuC
Salgótarjáni BTCPécsi MFC
28/10/2020 12:30
171964 2 1 - 5 4.49 -
FT
1 - 3
(1 - 2)
HuC
Tarpa SCBTE Felsőzsolca
28/10/2020 12:30
362935 1 2 - 1 2.73 -
FT
4 - 1
(2 - 0)
HuC
Budapesti VSCDebrecen VSC
28/10/2020 12:30
141967 2 0 - 2 2.39 1.10
FT
0 - 1
(0 - 1)
HuC
Egri FCVasas SC
28/10/2020 12:30
214336 X 2 - 2 3.47 16°-17° 4.75 0.28
FT
0 - 2
(0 - 2)
HuC
Nagykanizsa FCDebreceni EAC
28/10/2020 12:30
452134 1 3 - 1 3.64 2.80 0.14
FT
1 - 2
(0 - 1)
HuC
Monori SEBFC Siofok
28/10/2020 12:30
323731 X 2 - 2 2.65 17° 3.75 0.14
2 - 2
(0 - 0)
HuC
Cso-Ki SportHodmezovasarhely
28/10/2020 12:30
353134 1 2 - 1 2.73 -
FT
0 - 1
(0 - 1)
HuC
SoroksarGyori ETO FC
28/10/2020 12:30
342739 2 1 - 2 3.26 17°-18° 3.00 0.09
FT
3 - 2
(2 - 0)
HuC
ASR GázgyárKaposvari Rakoczi
28/10/2020 12:30
212950 2 1 - 3 3.77 -
HuC
Granit GyogyfurdoMOL Fehervar
28/10/2020 12:30
122464 2 0 - 2 1.99 -
FT
1 - 4
(0 - 0)
Cn1
Beijing GuoanGZ Evergrande FC
28/10/2020 12:35
302941 2 2 - 3 3.02 14°-15° 2.05
FT
0 - 0
(0 - 0)
Cn2
Taizhou YuandaChangchun YaTai
28/10/2020 12:35
263044 2 0 - 2 2.00 16°-17° 1.44
FT
0 - 2
(0 - 0)
571825 1 2 - 0 2.32 14°-15° 1.44
FT
1 - 1
(0 - 0)
Ru2
Spartak-2 MoscowFK Yenisey
28/10/2020 13:00
362440 2 1 - 2 2.81 10° 2.75 0.06
FT
1 - 1
(1 - 1)
Pl2
Radomiak RadomGKS Tychy
28/10/2020 13:00
373132 1 2 - 1 2.69 16°-17° 1.91
FT
2 - 2
(1 - 1)
Uz1
Mashal MubarekPakhtakor
28/10/2020 13:00
112267 2 0 - 3 2.70 12°-13° 1.18
FT
1 - 4
(1 - 2)
HuC
Kecskemeti TEKisvárda FC
28/10/2020 13:00
241462 2 0 - 1 1.65 17°-18° 1.29
FT
0 - 1
(0 - 1)
CD1
CS Don BoscoSimba(DRC)
28/10/2020 13:30
314920 X 1 - 1 1.50 31° -
CD1
JSKGroupe Bazano
28/10/2020 13:30
284329 X 1 - 1 1.07 -
Cy2
Kouris ErimisASIL Lysi
28/10/2020 13:30
335117 X 1 - 1 1.33 3.20 0.29
FT
2 - 0
(0 - 0)
Ge2
Dusheti AragviFC Zugdidi
28/10/2020 13:30
225226 X 1 - 1 2.50 -
FT
1 - 2
(0 - 1)
Ru2
FK Nizhny NovgorodFK Orenburg
28/10/2020 14:00
314128 X 1 - 1 2.14 2.88 0.1
FT
0 - 0
(0 - 0)
Ru2
Tekstilshchik Iv.Torpedo Moscow
28/10/2020 14:00
123058 2 0 - 3 2.58 1.53
FT
1 - 3
(0 - 0)
Hr2
Cibalia VinkovciHajduk Split II
28/10/2020 14:00
342640 2 1 - 2 3.25 15°-16° 3.64 0.17
FT
2 - 1
(1 - 1)
No2
KFUM OsloUllensaker/Kisa
28/10/2020 14:00
403723 1 2 - 1 3.03 1.66
FT
3 - 0
(3 - 0)
No2
Grorud ILAsane Fotball
28/10/2020 14:00
342541 2 1 - 3 4.13 2.20
FT
1 - 4
(0 - 2)
ItC
Torino FCUS Lecce
28/10/2020 14:00
394021 X 2 - 2 3.30 16° 4.20 0.21
AT
3 - 1
(1 - 1)
Ro2
ASU PoliDunarea Calarasi
28/10/2020 14:00
284923 X 1 - 1 2.13 16°-17° 3.25 0.26
FT
1 - 1
(0 - 1)
Ro2
SCM Gloria BuzauMiercurea Ciuc
28/10/2020 14:00
343928 X 1 - 1 2.25 16° 3.40 0.14
FT
0 - 1
(0 - 0)
Ro2
Pandurii Targu JiuFarul Constanta
28/10/2020 14:00
211960 2 0 - 3 3.17 15° 1.40
FT
0 - 1
(0 - 1)
LvC
FK LiepajaValmieras FK
28/10/2020 14:00
302842 2 2 - 3 2.77 12° 3.80 0.21
FT
2 - 0
(0 - 0)
MdC
Sheriff TiraspolIskra Moldova
28/10/2020 14:00
78139 1 5 - 0 3.09 16° -
FT
2 - 1
(1 - 1)
De4
Berlin AK 07VSG Altglienicke
28/10/2020 14:00
332741 2 2 - 3 3.33 13° 1.73
FT
2 - 0
(0 - 0)
ItC
Cagliari CalcioCremonese
28/10/2020 14:30
482527 1 1 - 0 2.33 19° 1.53
FT
1 - 0
(0 - 0)
Cz3
Jiskra DomazliceSlavia Praha B
28/10/2020 14:30
581527 1 3 - 2 4.69 -
De4
SC Freiburg IIBahlinger SC
28/10/2020 14:30
413425 1 3 - 1 3.88 12° 1.45
FT
4 - 3
(2 - 1)
Cy1
Nea SalaminaErmis Aradippou
28/10/2020 15:00
363727 X 1 - 1 2.58 24° 3.65 0.13
FT
0 - 1
(0 - 0)
Ru2
Alania VladikavkazAkron Togliatti
28/10/2020 15:00
602516 1 2 - 0 1.60 14° 1.33
FT
5 - 1
(2 - 0)
ItC
CittadellaSpezia Calcio
28/10/2020 15:00
333631 X 1 - 1 1.95 15° 3.44 0.1
FT
0 - 2
(0 - 0)
ItC
Cosenza CalcioMonopoli
28/10/2020 15:00
502723 1 2 - 1 3.06 16° 1.72
FT
2 - 1
(1 - 0)
Cl2
Deportes ValdiviaRangers Talca
28/10/2020 15:00
304426 X 2 - 2 2.92 14° 2.90 0.15
FT
0 - 1
(0 - 0)
Cl2
CobreloaSantiago Morning
28/10/2020 15:00
403822 1 2 - 0 2.48 21° 1.65
FT
2 - 3
(1 - 1)
Cl2
Puerto MonttDeportes Santa Cruz
28/10/2020 15:00
413623 1 2 - 0 2.13 10° 1.70
FT
4 - 1
(3 - 0)
463618 1 3 - 1 3.19 20° 2.63 0.13
FT
1 - 2
(1 - 0)
Ru2
Irtysh OmskFK Veles Moscow
28/10/2020 15:30
222454 2 0 - 1 0.63 -4° 1.70
FT
1 - 2
(0 - 1)
Ru2
Volgar AstrakhanFakel Voronezh
28/10/2020 15:30
384220 X 1 - 1 1.78 3.10 0.14
FT
2 - 1
(0 - 1)
KW
Tadamon (KUW)Sulaibikhat
28/10/2020 15:30
383032 1 2 - 0 1.96 29° 1.57
FT
1 - 2
(0 - 1)
CD1
BlessingAS Vita Club
28/10/2020 15:30
125136 X 0 - 0 0.75 -
Sa2
Al Nahdha (KSA)Al Bukiryah
28/10/2020 15:45
334027 X 2 - 2 3.16 28° 3.20 0.13
FT
3 - 2
(2 - 2)
Sa2
Al NojoomAl Khaleej Club
28/10/2020 15:45
203743 2 0 - 2 2.29 -
FT
0 - 2
(0 - 2)
Sa2
Al ShualahNajran SC
28/10/2020 15:50
283834 X 1 - 1 2.64 24° 3.20 0.1
FT
1 - 1
(1 - 1)
Cy1
Ethnikos AchnasAnorthosis FC
28/10/2020 16:00
223048 2 0 - 2 2.40 24° 1.46
FT
0 - 1
(0 - 0)
Si1
ND GoricaTabor Sezana
28/10/2020 16:00
351749 2 1 - 3 3.08 14° 2.47 0.14
FT
2 - 1
(2 - 0)
Ru2
Dynamo BryanskBaltika Kaliningrad
28/10/2020 16:00
313435 2 0 - 2 1.92 1.60
FT
1 - 3
(0 - 2)
Ru2
FC ChertanovoChayka FK Pesch
28/10/2020 16:00
382636 1 1 - 0 2.00 4.75 0.21
FT
1 - 2
(0 - 1)
Ru2
Neftekhimik Nizhn.FK Krasnodar-2
28/10/2020 16:00
582716 1 1 - 0 1.33 1.75 0.02
FT
5 - 0
(3 - 0)
Ru2
Krylia SovetovShinnik Yaroslavl
28/10/2020 16:00
692110 1 3 - 1 3.25 1.20
FT
4 - 1
(2 - 0)
Se3
Team ThorenSandvikens IF
28/10/2020 16:00
283042 2 1 - 3 3.70 1.29
FT
0 - 5
(0 - 1)
ItC
Brescia CalcioPerugia Calcio
28/10/2020 16:00
363826 X 2 - 2 2.70 15° 3.78 0.16
FT
3 - 0
(2 - 0)
ItC
Benevento CalcioEmpoli FC
28/10/2020 16:00
393328 1 1 - 0 2.16 18° 1.68
FT
2 - 4
(0 - 0)
Ro2
Petrolul PloiestiCSM Slatina
28/10/2020 16:00
541927 1 1 - 0 1.00 16° 1.25
FT
1 - 1
(0 - 0)
Pt3
LouresFC Alverca
28/10/2020 16:00
303238 2 1 - 2 2.50 20° 1.95
FT
0 - 2
(0 - 0)
CyC
Onisilos SotirasKarmiotissa
28/10/2020 16:00
392734 1 2 - 1 3.45 20° 7.50 0.3
FT
0 - 2
(0 - 0)
CyC
PAEEK KyreniaAPOEL FC
28/10/2020 16:00
234037 X 1 - 1 2.49 23° 11.00 0.34
FT
0 - 4
(0 - 2)
HuC
Dunaújváros PASEUjpest FC
28/10/2020 16:00
182359 2 0 - 3 2.93 17° 1.17
FT
0 - 6
(0 - 1)
HuC
Menfocsanak ESKHaladas
28/10/2020 16:00
122464 2 0 - 1 1.78 1.33
PtC
RebordeloVarzim SC
28/10/2020 16:00
532126 1 2 - 0 2.00 15.00 0.5
FT
1 - 3
(0 - 1)
PtC
FC FelgueirasValadares Gaia
28/10/2020 16:00
361054 2 3 - 4 4.00 16° 5.30 0.43
FT
2 - 1
(0 - 0)
PtC
Vilaverdense FCLourinhanense
28/10/2020 16:00
324919 X 1 - 1 1.50 19° -
Pn
1 - 1
(1 - 0)
Fr4
Les Herbiers VFUS Colomiers
28/10/2020 16:00
254431 X 1 - 1 1.75 14° 3.00 0.16
FT
1 - 2
(0 - 1)
233839 2 2 - 3 3.88 27° 1.80
FT
1 - 2
(1 - 1)
Sa2
Al HazmAl Ta'i
28/10/2020 16:05
543016 1 2 - 0 2.23 24° -
FT
3 - 1
(2 - 1)
Sa2
Jeddah ClubAl Jabalain
28/10/2020 16:25
392636 1 2 - 0 2.38 30° -
FT
1 - 2
(1 - 0)
Ba1
FK ZeljeznicarZrinjski Mostar
28/10/2020 16:30
452430 1 2 - 0 2.40 14° 2.10
FT
1 - 0
(0 - 0)
Ba1
FK ZeljeznicarZrinjski Mostar
28/10/2020 16:30
582220 1 2 - 0 1.65 14° 2.10 0.2
FT
1 - 0
(0 - 0)
Ba1
FK ZeljeznicarZrinjski Mostar
28/10/2020 16:30
572221 1 2 - 0 1.90 14° 2.10 0.18
FT
1 - 0
(0 - 0)
KW
Yarmouk (KUW)Burgan SC
28/10/2020 16:30
233047 2 1 - 3 3.25 2.00
FT
1 - 3
(0 - 0)
Hr1
Slaven BelupoLokomotiva Zagreb
28/10/2020 17:00
394120 X 2 - 2 3.32 12° 3.40 0.16
FT
0 - 0
(0 - 0)
Mai Mult [+]

< Octombrie 2020 >

{"9":"Septembrie 2020","10":"Octombrie 2020","11":"Noiembrie 2020"}
LuMaMiJoViDu
01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Meci selectat

Gazda - Oaspete Forebet
UEL
AEK Athens
Leicester City

29/10/2020 18:55
1