Limba English (United Kingdom) Deutsch (Deutschland) Español(España) italiano (Italia) français (France) Русский (Россия) ελληνικά (Ελλάδα) Български (България) Român (România) Polski (Polska)

    Fotbalul este matematica

    Close[X]
     

    Аlte campionate

    Gazda - Oaspete Probabilitate in% Forebet Pron. rez. Numarul golurilor Timp Coef.cel mai inalt Pariu opt. Rezultat
    1 X 2
     16.11.2019
    Br2
    BragantinoCriciúma
    16/11/2019 00:15
    592319 1 2 - 0 2.32 20° 1.41
    FT
    1 - 1
    (1 - 1)
    294130 X 1 - 1 1.17 29° 3.10 0.13
    FT
    2 - 2
    (1 - 1)
    Ar2
    San Martin S.J.Nueva Chicago
    16/11/2019 02:30
    443620 1 1 - 0 1.33 29° 2.05
    FT
    1 - 0
    (1 - 0)
    Ar2
    Gimnasia JujuyClub Almagro
    16/11/2019 02:30
    324820 X 1 - 1 2.33 10° 2.88 0.2
    FT
    0 - 0
    (0 - 0)
    Br2
    Atlético GOParaná Clube
    16/11/2019 02:30
    354025 X 1 - 1 2.34 21° 3.65 0.17
    FT
    1 - 0
    (0 - 0)
    Nz1
    Hamilton Wand.Auckland City
    16/11/2019 03:00
    191764 2 1 - 2 3.62 18° 1.46
    FT
    0 - 5
    (0 - 3)
    Nz1
    Waitakere UnitedCanterbury United
    16/11/2019 04:00
    451936 1 2 - 1 3.44 18° 3.55 0.23
    FT
    1 - 1
    (0 - 1)
    Nz1
    Hawke's Bay UtdTasman United
    16/11/2019 05:00
    492922 1 3 - 1 4.22 20° -
    FT
    2 - 0
    (2 - 0)
    342046 2 1 - 2 3.24 11° 2.69 0.14
    FT
    2 - 4
    (0 - 2)
    Jp2
    Renofa YamaguchiMontedio Yamagata
    16/11/2019 06:00
    332443 2 1 - 2 2.84 16° 1.72
    FT
    2 - 3
    (2 - 0)
    Jp2
    Avispa FukuokaZweigen Kanazawa
    16/11/2019 06:00
    293140 2 1 - 2 2.96 19°-20° 2.22
    FT
    0 - 2
    (0 - 1)
    Jp2
    Omiya ArdijaAlbirex Niigata
    16/11/2019 07:00
    413127 1 2 - 1 3.01 17°-19° 1.78
    FT
    1 - 1
    (0 - 0)
    Jp2
    Machida ZelviaKashiwa Reysol
    16/11/2019 07:00
    162361 2 0 - 2 1.38 18°-19° 1.71 0.06
    FT
    0 - 3
    (0 - 2)
    Jp2
    FC GifuVentforet Kofu
    16/11/2019 07:00
    163054 2 0 - 3 2.89 15°-16° 1.42
    FT
    1 - 3
    (0 - 0)
    Jp2
    Kyoto SangaJEF United Chiba
    16/11/2019 07:00
    413326 1 3 - 1 2.88 17°-18° 1.61
    FT
    1 - 0
    (0 - 0)
    Jp2
    Fagiano OkayamaYokohama FC
    16/11/2019 07:00
    293437 2 0 - 1 1.75 17°-18° 2.05
    FT
    0 - 1
    (0 - 1)
    Jp2
    Ehime FCRyukyu
    16/11/2019 07:00
    292546 2 0 - 2 2.17 16°-17° 4.30 0.3
    FT
    1 - 2
    (1 - 0)
    Jp2
    V-Varen NagasakiTochigi SC
    16/11/2019 07:00
    443026 1 2 - 1 2.82 17°-18° 2.35 0.03
    FT
    0 - 1
    (0 - 1)
    Au1
    CC MarinersAdelaide United
    16/11/2019 08:00
    283239 2 1 - 2 2.77 4°-9° 1.95
    FT
    1 - 3
    (1 - 3)
    Jp2
    Tokyo VerdyTokushima Vortis
    16/11/2019 08:00
    323137 2 1 - 2 3.77 17°-18° 1.61
    FT
    1 - 2
    (0 - 1)
    Jp2
    Kagoshima UnitedMito HollyHock
    16/11/2019 08:00
    162559 2 0 - 1 1.00 14°-15° 2.11 0.22
    FT
    1 - 0
    (1 - 0)
    Au1
    Western UnitedNewcastle Jets
    16/11/2019 10:30
    563113 1 1 - 0 1.50 13°-14° 2.08 0.15
    FT
    0 - 1
    (0 - 1)
    Ro2
    Farul ConstantaASC Daco-Getica
    16/11/2019 11:00
    632116 1 2 - 0 2.04 19° - Cancl.
    Ro2
    FCM ResitaRipensia Timisoara
    16/11/2019 11:00
    204436 X 1 - 1 1.63 18°-20° 3.25 0.19
    FT
    1 - 2
    (0 - 1)
    Ro2
    SCM Gloria BuzauDunarea Calarasi
    16/11/2019 11:00
    252946 2 0 - 3 4.38 19° 2.70 0.14
    FT
    3 - 1
    (2 - 0)
    Ro2
    Viitorul Tg. JiuMiercurea Ciuc
    16/11/2019 11:00
    422830 1 1 - 0 0.88 10°-12° -
    FT
    1 - 1
    (1 - 0)
    Cz3
    Pribram BSokol Hostouň
    16/11/2019 11:00
    531432 1 1 - 0 0.67 8°-9° -
    FT
    0 - 1
    (0 - 0)
    Cz3
    FC PisekAdmira Praha
    16/11/2019 11:15
    76915 1 1 - 0 1.08 11°-13° -
    Pn
    1 - 1
    (0 - 1)
    Cz3
    FK Jablonec BHradec Kralove B
    16/11/2019 11:15
    531829 1 2 - 1 2.88 -
    FT
    2 - 0
    (0 - 0)
    Cz3
    FK ŠtěchoviceJiskra Domazlice
    16/11/2019 11:15
    342244 2 1 - 2 2.79 -
    FT
    0 - 3
    (0 - 0)
    Cz3
    Mlada Boleslav BSokol Brozany
    16/11/2019 11:15
    721711 1 2 - 0 1.25 -
    FT
    7 - 0
    (4 - 0)
    Cz3
    Motorlet PrahaSK Benešov
    16/11/2019 11:15
    572221 1 1 - 0 1.67 -
    Pn
    2 - 2
    (0 - 1)
    Cz3
    Slovacko BDolni Benesov
    16/11/2019 11:15
    433125 1 2 - 1 2.88 13° -
    FT
    1 - 0
    (1 - 0)
    Cz3
    Frydek-MistekVelke Mezirici
    16/11/2019 11:15
    473716 1 2 - 0 2.38 11°-13° -
    FT
    3 - 0
    (2 - 0)
    Cz3
    SK UnicovMFK Vyskov
    16/11/2019 11:15
    463618 1 2 - 0 2.15 10°-11° 1.67
    FT
    2 - 2
    (1 - 1)
    Cz3
    Viktoria OtrokoviceSlovan Rosice
    16/11/2019 11:15
    232849 2 0 - 2 2.13 13° -
    FT
    1 - 0
    (1 - 0)
    Cz3
    FK PřepeřeSK Zápy
    16/11/2019 11:30
    332047 2 0 - 2 2.00 8°-9° -
    FT
    1 - 2
    (0 - 0)
    Ro2
    Rapid BucurestiPandurii Targu Jiu
    16/11/2019 12:00
    562716 1 2 - 0 2.43 16°-18° -
    FT
    4 - 0
    (1 - 0)
    Si2
    NK DobNK Krka
    16/11/2019 12:30
    334126 X 2 - 2 3.18 11° -
    FT
    0 - 1
    (0 - 1)
    Tr3
    Hacettepe SKAnadolu Selcukspor
    16/11/2019 12:30
    382734 1 2 - 1 2.50 17° -
    FT
    4 - 0
    (2 - 0)
    Tr3
    Sancaktepe BldPendikspor
    16/11/2019 12:30
    473023 1 1 - 0 1.25 18°-20° -
    FT
    2 - 2
    (2 - 0)
    Tr3
    TuzlasporAnkara Demirspor
    16/11/2019 12:30
    591624 1 3 - 2 3.38 18°-20° -
    FT
    0 - 1
    (0 - 1)
    Ee1
    Vaprus ParnuFC Kuressaare
    16/11/2019 13:00
    691615 1 3 - 1 3.50 4°-5° -
    FT
    1 - 4
    (1 - 1)
    Md1
    Sparta SelemetCodru Lozova
    16/11/2019 13:00
    70255 1 2 - 0 0.25 19°-20° -
    FT
    0 - 1
    (0 - 0)
    Ua2
    Kremen Kr.Cherkashchyna-Akademiya
    16/11/2019 13:00
    354520 X 2 - 2 4.00 11° -
    FT
    2 - 0
    (0 - 0)
    By2
    FK OrshaNaftan Novopolotsk
    16/11/2019 13:00
    262846 2 1 - 3 3.21 6°-7° -
    FT
    0 - 3
    (0 - 2)
    By2
    Belshina BobruiskFK Lida
    16/11/2019 13:00
    532919 1 3 - 1 3.64 -
    FT
    2 - 1
    (2 - 0)
    By2
    FK Volna PinskRukh Brest
    16/11/2019 13:00
    82469 2 0 - 2 1.80 11° -
    FT
    2 - 4
    (1 - 1)
    By2
    Granit MikashevichiFK Smorgon
    16/11/2019 13:00
    374221 X 1 - 1 2.15 10° -
    FT
    0 - 3
    (0 - 2)
    By2
    FK SlonimLokomotiv Gomel
    16/11/2019 13:00
    152857 2 0 - 2 2.38 10° -
    FT
    0 - 5
    (0 - 3)
    By2
    Khimik SvetlogorskFC Baranovichi
    16/11/2019 13:00
    473122 1 2 - 1 2.53 11°-12° -
    FT
    0 - 1
    (0 - 0)
    By2
    FC Sputnik RechitsaFK Krumkachy
    16/11/2019 13:00
    273538 2 1 - 3 4.29 9°-10° -
    FT
    0 - 2
    (0 - 2)
    Pt3
    Esperança de LagosLouletano
    16/11/2019 13:30
    152758 2 1 - 2 3.08 15° -
    FT
    1 - 1
    (0 - 1)
    Pl2
    PodbeskidzieZaglebie Sosnowiec
    16/11/2019 13:45
    383626 1 3 - 1 2.90 12° 1.78
    FT
    4 - 1
    (3 - 0)
    Es2
    CF FuenlabradaSD Huesca
    16/11/2019 14:00
    364024 X 1 - 1 2.23 8°-9° 2.90 0.08
    FT
    3 - 2
    (1 - 0)
    Lv1
    Supernova RigaFS METTA/LU Riga
    16/11/2019 14:00
    62299 1 3 - 0 2.50 4.80 0.52
    FT
    1 - 3
    (1 - 1)
    Ua2
    Balkany ZoryaFC Ahrobiznes
    16/11/2019 14:00
    303139 2 0 - 2 2.33 10° -
    FT
    0 - 1
    (0 - 1)
    Ua2
    MFK MikolaivFC Avanhard
    16/11/2019 14:00
    373034 1 3 - 1 2.73 11°-12° 2.49
    FT
    0 - 1
    (0 - 1)
    Pl3
    Lech II PoznanOlimpia Elblag
    16/11/2019 14:00
    162955 2 1 - 3 3.25 10°-11° -
    FT
    1 - 1
    (1 - 0)
    Pl3
    Blekitni StargardGornik Polkowice
    16/11/2019 14:00
    463024 1 2 - 1 3.38 2.15
    FT
    3 - 2
    (1 - 2)
    Pl3
    ResoviaStal Stalowa Wola
    16/11/2019 14:00
    572024 1 3 - 1 2.50 13° 1.50
    FT
    3 - 2
    (0 - 1)
    Ro2
    ASU PoliSportul Snagov
    16/11/2019 14:00
    313336 2 0 - 1 1.88 16° 6.50 0.24
    FT
    2 - 0
    (1 - 0)
    Ru3
    Chernomorets N.Alania Vladikavkaz
    16/11/2019 14:00
    352640 2 0 - 2 2.38 13°-16° -
    FT
    0 - 1
    (0 - 0)
    Cz2
    SK LisenMFK Chrudim
    16/11/2019 14:30
    523018 1 3 - 1 4.00 11° 1.83
    FT
    2 - 0
    (1 - 0)
    Si2
    NK RadomljeNK Rogaška
    16/11/2019 14:30
    711514 1 3 - 1 3.65 1.24
    FT
    5 - 0
    (2 - 0)
    Si2
    ND BiljeNK Dekani
    16/11/2019 14:30
    492822 1 2 - 0 2.29 11° 1.62
    FT
    1 - 2
    (0 - 0)
    Si2
    NK DravogradNafta Lendava
    16/11/2019 14:30
    193348 2 1 - 3 2.83 -
    FT
    1 - 3
    (1 - 2)
    Ba2
    Metalleghe-BSIHNK Capljina
    16/11/2019 14:30
    393329 1 3 - 1 3.02 11°-12° -
    FT
    2 - 2
    (2 - 1)
    432334 1 2 - 1 2.63 8°-10° -
    FT
    3 - 2
    (2 - 0)
    Ba2
    Olimpik SarajevoRadnik Hadzici
    16/11/2019 14:30
    741314 1 1 - 0 0.83 10°-12° -
    FT
    2 - 1
    (1 - 1)
    Ba2
    Zvijezda GradacacGorazde
    16/11/2019 14:30
    312345 2 0 - 2 2.00 17° -
    FT
    1 - 1
    (0 - 0)
    Ba2
    Budućnost BanovićiIgman Konjic
    16/11/2019 14:30
    392635 1 2 - 0 2.45 15°-16° -
    FT
    2 - 0
    (1 - 0)
    Ba2
    Jedinstvo BihacRudar Kakanj
    16/11/2019 14:30
    362341 2 1 - 3 2.69 -
    FT
    3 - 2
    (1 - 0)
    Cz3
    Slovan VelvaryFK Zbuzany
    16/11/2019 14:30
    373924 X 1 - 1 1.00 -
    FT
    4 - 2
    (1 - 1)
    Cz3
    TaborskoFK Kraluv Dvur
    16/11/2019 14:30
    66826 1 1 - 0 1.75 -
    Pn
    2 - 2
    (1 - 1)
    Cz3
    HlucinSigma Olomouc B
    16/11/2019 14:30
    252253 2 1 - 3 3.06 12° -
    FT
    1 - 0
    (0 - 0)
    Cz3
    SFK VrchovinaFK Blansko
    16/11/2019 14:30
    232849 2 0 - 2 1.50 -
    FT
    2 - 1
    (2 - 1)
    Cz3
    ČSK Uherský BrodBanik Ostrava B
    16/11/2019 14:30
    302842 2 0 - 1 0.88 10°-12° -
    FT
    1 - 4
    (1 - 1)
    Cz3
    ZnojmoFK Zlin B
    16/11/2019 14:30
    344026 X 1 - 1 1.98 -
    FT
    2 - 1
    (1 - 1)
    373231 1 2 - 0 2.04 12°-13° 2.05
    FT
    3 - 2
    (1 - 0)
    Gr3
    Niki VolosOlympiakos Volos
    16/11/2019 15:00
    154243 2 0 - 2 2.25 15° -
    FT
    2 - 0
    (0 - 0)
    Ua2
    PrykarpattyaVolyn Lutsk
    16/11/2019 15:00
    262252 2 1 - 2 3.79 11° -
    FT
    1 - 2
    (1 - 1)
    Ua2
    Inhulets PetroveMetalurg Z.
    16/11/2019 15:00
    682012 1 2 - 0 2.17 -
    FT
    3 - 2
    (0 - 1)
    NI1
    Institute FCLinfield Belfast
    16/11/2019 15:00
    142363 2 0 - 3 2.66 1.28
    FT
    0 - 3
    (0 - 2)
    CdF
    CSM GennevilliersLe Mans FC
    16/11/2019 15:00
    101278 2 0 - 3 3.01 -
    FT
    0 - 2
    (0 - 1)
    CdF
    US La ChariteAJ Auxerre
    16/11/2019 15:00
    153352 2 1 - 3 2.69 -
    FT
    0 - 4
    (0 - 2)
    CdF
    ASM BelfortGazélec Ajaccio
    16/11/2019 15:00
    215128 X 0 - 0 2.27 -
    FT
    1 - 0
    (0 - 0)
    CdF
    Auch FootballRodez AF
    16/11/2019 15:00
    251362 2 0 - 1 2.39 -
    FT
    0 - 5
    (0 - 3)
    CdF
    CS BettonUS Concarneau
    16/11/2019 15:00
    131968 2 1 - 2 2.61 -
    FT
    0 - 6
    (0 - 2)
    CdF
    Belfort SudAS Nancy
    16/11/2019 15:00
    61975 2 0 - 2 2.20 -
    CdF
    Noeux MinesCA Bastia
    16/11/2019 15:00
    152263 2 0 - 2 2.10 -
    FT
    0 - 2
    (0 - 0)
    CdF
    Saint-FlourAC Ajaccio
    16/11/2019 15:00
    211267 2 0 - 1 2.39 -
    FT
    3 - 1
    (1 - 1)
    NCQ
    MadagascarEthiopia
    16/11/2019 15:00
    463024 1 4 - 0 3.33 22° 1.70
    FT
    1 - 0
    (1 - 0)
    Nl3
    NoordwijkHHC Hardenberg
    16/11/2019 15:30
    173647 2 0 - 1 1.67 7°-8° -
    FT
    2 - 0
    (0 - 0)
    Nl3
    ScheveningenJong Volendam
    16/11/2019 15:30
    394021 X 1 - 1 2.00 -
    FT
    2 - 1
    (0 - 0)
    CdF
    Bergerac PérigordClermont Foot
    16/11/2019 15:30
    263044 2 1 - 2 2.77 2.55 0.08
    FT
    1 - 0
    (1 - 0)
    EuQ
    CyprusScotland
    16/11/2019 16:00
    313534 X 1 - 1 2.48 21° 3.26 0.06
    FT
    1 - 2
    (0 - 1)
    Pl2
    Stomil OlsztynGKS Belchatow
    16/11/2019 16:00
    353233 1 2 - 1 2.50 13° 2.12
    FT
    0 - 1
    (0 - 0)
    Uy1
    Atlético FénixCA Progreso
    16/11/2019 16:00
    312545 2 0 - 2 2.43 21° 2.40 0.06
    FT
    1 - 2
    (0 - 0)
    Ua2
    FC Obolon-BrovarHirnyk-Sport
    16/11/2019 16:00
    562122 1 2 - 1 2.94 10°-11° -
    FT
    0 - 2
    (0 - 1)
    Si2
    FC KoperND Gorica
    16/11/2019 16:00
    403327 1 3 - 1 2.63 13°-14° -
    FT
    0 - 2
    (0 - 1)
    Wl2
    Cwmbran CelticTaffs Well
    16/11/2019 16:00
    423424 1 2 - 1 3.14 -
    FT
    2 - 0
    (1 - 0)
    Nl3
    ASWHQuick Boys
    16/11/2019 16:00
    373528 1 2 - 0 1.17 -
    FT
    0 - 1
    (0 - 0)
    Nl3
    Kozakken BoysIJsselmeervogels
    16/11/2019 16:00
    272845 2 1 - 3 2.75 -
    FT
    1 - 3
    (1 - 2)
    Nl3
    SpakenburgExcelsior Maassluis
    16/11/2019 16:00
    403229 1 3 - 1 3.13 -
    FT
    1 - 0
    (1 - 0)
    CdF
    LB ChâteaurouxChamois Niortais
    16/11/2019 16:00
    423919 1 1 - 0 2.11 2.20
    Pn
    1 - 1
    (1 - 1)
    CdF
    SAS ÉpinalFC Sochaux
    16/11/2019 16:00
    252253 2 0 - 1 1.59 2.23 0.15
    FT
    2 - 0
    (1 - 0)
    NI2
    PSNI FCQueens Univ Belfast
    16/11/2019 16:00
    221959 2 1 - 4 4.38 5°-6° -
    FT
    5 - 3
    (3 - 0)
    NI2
    Dundela FCBallinamallard Utd
    16/11/2019 16:00
    402535 1 3 - 1 3.75 5°-6° -
    FT
    0 - 4
    (0 - 3)
    NI2
    Loughgall FCKnockbreda
    16/11/2019 16:00
    641917 1 3 - 1 3.84 -
    FT
    0 - 3
    (0 - 1)
    Wl1
    Cardiff MetCarmarthen Town
    16/11/2019 16:30
    463717 1 1 - 0 1.96 1.45
    FT
    0 - 3
    (0 - 2)
    Wl1
    Cefn Druids AFCBarry Town
    16/11/2019 16:30
    322048 2 1 - 2 3.18 2.15 0.03
    FT
    1 - 0
    (1 - 0)
    Wl2
    Afan LidoCwmamman United
    16/11/2019 16:30
    542027 1 3 - 1 2.63 -
    FT
    7 - 0
    (3 - 0)
    Wl2
    Bangor CityGresford Athletic
    16/11/2019 16:30
    461340 1 3 - 1 2.88 -
    FT
    1 - 1
    (0 - 1)
    Wl2
    Cambrian & ClydachSwansea Univ.
    16/11/2019 16:30
    152263 2 0 - 2 0.00 -
    FT
    1 - 1
    (1 - 0)
    Wl2
    Flint Town UtdCorwen FC
    16/11/2019 16:30
    65926 1 2 - 0 2.25 -
    FT
    3 - 1
    (2 - 1)
    Wl2
    HaverfordwestLlantwit Major
    16/11/2019 16:30
    462826 1 1 - 0 1.75 -
    FT
    2 - 1
    (1 - 0)
    Wl2
    LlandudnoPenrhyncoch
    16/11/2019 16:30
    442333 1 3 - 1 2.68 -
    FT
    4 - 0
    (0 - 0)
    Wl2
    Llangefni TownGuilsfield
    16/11/2019 16:30
    411345 2 0 - 2 2.05 -
    FT
    0 - 1
    (0 - 0)
    Wl2
    Llanrhaeadr FCRuthin Town
    16/11/2019 16:30
    521830 1 3 - 1 3.17 5°-6° -
    FT
    2 - 2
    (2 - 1)
    Wl2
    PorthmadogRhyl FC
    16/11/2019 16:30
    321553 2 0 - 3 2.50 -
    FT
    0 - 1
    (0 - 1)
    Wl2
    Prestatyn TownLlanfair United
    16/11/2019 16:30
    81217 1 3 - 1 2.83 -
    FT
    7 - 0
    (3 - 0)
    Nl3
    KatwijkDe Treffers
    16/11/2019 16:30
    234037 X 2 - 2 3.45 -
    FT
    2 - 0
    (0 - 0)
    Nl3
    Koninklijke HFCRijnsburgse Boys
    16/11/2019 16:30
    384121 X 2 - 2 3.50 7°-8° -
    FT
    2 - 1
    (0 - 1)
    L1
    BlackpoolAFC Wimbledon
    16/11/2019 17:00
    473023 1 2 - 0 2.29 1.71
    FT
    2 - 0
    (0 - 0)
    384022 X 1 - 1 2.38 3.45 0.16
    FT
    1 - 0
    (0 - 0)
    L1
    Coventry CityRochdale
    16/11/2019 17:00
    413326 1 1 - 0 2.03 1.62
    FT
    2 - 1
    (1 - 1)
    L1
    GillinghamLincoln City
    16/11/2019 17:00
    343531 X 1 - 1 2.38 3.34 0.07
    FT
    1 - 0
    (1 - 0)
    L1
    RotherhamAccrington Stanley
    16/11/2019 17:00
    512920 1 2 - 0 2.17 1.80
    FT
    1 - 0
    (1 - 0)
    L2
    Crawley TownMorecambe
    16/11/2019 17:00
    422632 1 2 - 0 2.47 1.92
    FT
    1 - 1
    (1 - 0)
    L2
    Exeter CityCheltenham
    16/11/2019 17:00
    353234 1 2 - 1 2.51 2.10
    FT
    0 - 0
    (0 - 0)
    L2
    Forest GreenPlymouth Argyle
    16/11/2019 17:00
    463122 1 2 - 0 2.00 2.30 0.04
    FT
    0 - 1
    (0 - 1)
    L2
    Leyton OrientScunthorpe Utd
    16/11/2019 17:00
    334028 X 1 - 1 2.60 3.50 0.16
    FT
    0 - 2
    (0 - 1)
    L2
    MacclesfieldMansfield
    16/11/2019 17:00
    284032 X 1 - 1 2.72 -
    FT
    0 - 0
    (0 - 0)
    L2
    NorthamptonCrewe Alexandra
    16/11/2019 17:00
    303634 X 2 - 2 2.66 3.50 0.1
    FT
    4 - 1
    (3 - 1)
    L2
    Port ValeCarlisle Utd
    16/11/2019 17:00
    443125 1 2 - 0 2.16 1.91
    FT
    2 - 1
    (0 - 1)
    Mai Mult [+]

    < Noiembrie 2019 >

    {"10":"Octombrie 2019","11":"Noiembrie 2019","12":"Decembrie 2019"}
    LuMaMiJoViDu
    010203
    04050607080910
    11121314151617
    18192021222324
    252627282930

    Meci selectat

    Gazda - Oaspete Forebet
    EuQ
    Luxembourg
    Portugal

    17/11/2019 15:00
    2