Limba English (United Kingdom) Deutsch (Deutschland) Español(España) italiano (Italia) français (France) Русский (Россия) ελληνικά (Ελλάδα) Български (България) Român (România) Polski (Polska)

    Fotbalul este matematica

    Close[X]
     

    Аlte campionate

    league_logo

    Pronosticuri in fotbal despre Ucraina Persha Liga
    22.11.2019

    Gazda - Oaspete Probabilitate in% Forebet Pron. rez. Numarul golurilor Timp Coef.cel mai inalt Pariu opt. Rezultat
    1 X 2
    Etapa 19
    352739 2 0 - 2 2.33 -
    302744 2 2 - 3 3.20 -
    151669 2 0 - 2 2.00 -
    502326 1 3 - 1 2.50 -
    302347 2 2 - 3 4.50 -
    522622 1 1 - 0 1.50 -
    622414 1 1 - 0 2.26 -
    242551 2 1 - 2 3.03 -
    Etapa 18
    flag_151 Ua2
    Rukh VynnykyMetalist Kharkov
    15/11/2019 14:30
    244431 X 1 - 1 2.67 -
    FT
    1 - 0
    (0 - 0)
    flag_151 Ua2
    Kremen Kr.Cherkashchyna-Akademiya
    16/11/2019 13:00
    354520 X 2 - 2 4.00 11° -
    FT
    2 - 0
    (0 - 0)
    flag_151 Ua2
    Balkany ZoryaFC Ahrobiznes
    16/11/2019 14:00
    303139 2 0 - 2 2.33 10° -
    FT
    0 - 1
    (0 - 1)
    flag_151 Ua2
    MFK MikolaivFC Avanhard
    16/11/2019 14:00
    373034 1 3 - 1 2.73 11°-12° 2.49
    FT
    0 - 1
    (0 - 1)
    flag_151 Ua2
    PrykarpattyaVolyn Lutsk
    16/11/2019 15:00
    262252 2 1 - 2 3.79 11° -
    FT
    1 - 2
    (1 - 1)
    flag_151 Ua2
    Inhulets PetroveMetalurg Z.
    16/11/2019 15:00
    682012 1 2 - 0 2.17 -
    FT
    3 - 2
    (0 - 1)
    flag_151 Ua2
    FC Obolon-BrovarHirnyk-Sport
    16/11/2019 16:00
    562122 1 2 - 1 2.94 10°-11° -
    FT
    0 - 2
    (0 - 1)
    flag_151 Ua2
    Chernomorets Od.FC Mynai
    16/11/2019 17:00
    232552 2 0 - 1 1.50 11° -
    FT
    1 - 1
    (1 - 1)

    Meci selectat

    Gazda - Oaspete Forebet
    EuQ
    Luxembourg
    Portugal

    17/11/2019 15:00
    2

    OVERALL TABLE PTS GP W D L GF GA +/-
    1. Volyn Lutsk 37 18 11 4 3 36 23 13
    2. FC Obolon-Brovar 37 18 11 4 3 27 17 10
    3. Rukh Vynnyky 36 17 11 3 3 28 11 17
    4. Metalist Kharkov 35 18 10 5 3 27 14 13
    5. Inhulets Petrove 34 18 10 4 4 29 13 16
    6. FC Mynai 34 18 10 4 4 29 20 9
    7. FC Ahrobiznes 34 18 11 1 6 28 19 9
    8. FC Avanhard 30 18 9 3 6 22 19 3
    9. Hirnyk-Sport 24 17 7 3 7 22 25 -3
    10. Chernomorets Od. 22 18 6 4 8 20 25 -5
    11. Prykarpattya 20 18 6 2 10 28 29 -1
    12. MFK Mikolaiv 17 18 4 5 9 23 30 -7
    13. Balkany Zorya 14 18 3 5 10 13 28 -15
    14. Kremen Kr. 13 18 3 4 11 25 39 -14
    15. Metalurg Z. 8 18 2 2 14 14 33 -19
    16. Cherkashchyna-Akademiya 6 18 1 3 14 15 41 -26