Fotbalul este matematica
Favorite Român> Setări>
Închide[X]

Ligile mele

Аlte campionate

league_logo Pronosticuri in fotbal despre Belarus Second League

Gazda - Oaspete
Probabilitate in %
1X2
Forebet
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rezultat
Pariu opt.
Etapa 6, Brest Region East
By3
343235
2
1 - 2
1.00
-
- - -
FT
By3
491437
1
3 - 2
2.75
22°
-
- - -
FT
By3
372835
1
2 - 1
3.00
15°
-
- - -
FT
By3
492327
1
2 - 0
1.75
15°
-
- - -
FT
Etapa 6, Gomel Region
By3
242650
2
1 - 3
4.25
-
- - -
By3
254036
X
0 - 0
0.33
-
- - -
By3
263539
2
0 - 1
1.33
-
- - -
By3
302743
2
0 - 2
2.38
-
- - -
FT
Etapa 6, Grodno Region
By3
262450
2
1 - 4
4.00
-
- - -
FT
By3
332938
2
2 - 3
3.25
19°
-
- - -
FT
By3
393031
1
2 - 0
2.00
-
- - -
FT
By3
383230
1
2 - 1
3.25
-
- - -
FT
By3
273142
2
0 - 2
1.75
-
- - -
FT
By3
403426
1
3 - 1
2.75
-
- - -
Etapa 6, Minsk Region North
By3
342540
2
1 - 3
2.67
-
- - -
FT
By3
422434
1
2 - 1
2.50
22°
-
- - -
FT
By3
382636
1
4 - 1
2.75
-
- - -
FT
By3
322840
2
0 - 2
2.33
-
- - -
FT
By3
332839
2
1 - 2
3.00
-
- - -
FT
Etapa 6, Mogilev Region
By3
372835
1
2 - 0
2.00
-
- - -
FT
By3
342937
2
0 - 2
1.50
21°
-
- - -
FT
By3
402238
1
1 - 0
1.75
19°
-
- - -
Etapa 6, Vitebsk Region East
By3
412435
1
2 - 1
2.50
-
- - -
Cancl.
By3
272449
2
0 - 1
2.25
-
- - -
FT
Etapa 6, Brest Region West
By3
472429
1
2 - 1
5.00
-
- - -
FT
By3
362440
2
2 - 4
5.17
-
- - -
FT
By3
422830
1
7 - 1
5.13
-
- - -
FT
By3
292546
2
0 - 2
2.00
-
- - -
FT
Etapa 6, Vitebsk Region West
By3
253243
2
0 - 2
0.50
-
- - -
FT
By3
332642
2
1 - 2
1.00
-
- - -
FT
Etapa 6, Minsk Region South
By3
422731
1
2 - 1
3.00
-
- - -
By3
252748
2
1 - 2
2.50
-
- - -
FT
By3
342442
2
0 - 1
1.75
20°
-
- - -
FT
By3
412634
1
1 - 0
1.75
-
- - -
FT
By3
402733
1
3 - 2
3.00
20°
-
- - -
FT
Etapa 5, Brest Region East
By3
423127
1
2 - 0
2.00
-
- - -
Aw
3 - 0
By3
322543
2
0 - 1
1.33
-
- - -
FT
2 - 4(2 - 3)
By3
402633
1
2 - 1
2.50
-
- - -
FT
2 - 5(1 - 1)
By3
352936
2
0 - 2
2.00
-
- - -
FT
5 - 1(2 - 0)
Etapa 5, Gomel Region
By3
431839
1
5 - 3
5.00
-
- - -
FT
0 - 0(0 - 0)
By3
164441
X
2 - 2
3.21
-
- - -
FT
4 - 2(1 - 0)
By3
283339
2
0 - 1
1.00
-
- - -
FT
0 - 3(0 - 0)
By3
383330
1
2 - 0
0.25
-
- - -
FT
5 - 2(3 - 1)
Etapa 5, Grodno Region
By3
373429
1
2 - 1
3.25
-
- - -
FT
0 - 2(0 - 1)
By3
362737
2
1 - 2
2.50
-
- - -
FT
8 - 1(5 - 0)
By3
422829
1
3 - 1
2.50
-
- - -
FT
0 - 2(0 - 1)
By3
412832
1
2 - 1
3.50
-
- - -
FT
2 - 1(0 - 1)
By3
314029
X
1 - 1
2.50
-
- - -
FT
0 - 0(0 - 0)
By3
382933
1
1 - 0
1.50
-
- - -
FT
18 - 0(9 - 0)
Etapa 5, Minsk Region North
By3
353728
X
1 - 1
2.00
-
- - -
Postp.
By3
402931
1
1 - 0
0.75
19°
-
- - -
FT
14 - 0(4 - 0)
By3
452628
1
2 - 1
2.50
-
- - -
FT
0 - 1(0 - 0)
By3
402732
1
1 - 0
1.67
-
- - -
FT
2 - 0(0 - 0)
By3
373033
1
3 - 0
3.75
13°
-
- - -
FT
7 - 4(3 - 1)
By3
382735
1
2 - 0
2.25
-
- - -
FT
4 - 3(2 - 1)
By3
362934
1
2 - 1
2.75
-
- - -
FT
2 - 1(1 - 1)
By3
432829
1
1 - 0
1.50
-
- - -
FT
5 - 2(4 - 2)
By3
392932
1
3 - 1
5.00
21°
-
- - -
FT
6 - 2(3 - 1)
By3
392932
1
1 - 0
0.25
20°
-
- - -
FT
3 - 0(1 - 0)
Etapa 5, Mogilev Region
By3
353133
1
2 - 0
2.33
-
- - -
FT
0 - 3(0 - 1)
By3
392832
1
3 - 1
2.92
19°
-
- - -
FT
1 - 2(0 - 0)
By3
492725
1
2 - 0
1.75
-
- - -
FT
4 - 1(3 - 1)
Etapa 5, Vitebsk Region East
By3
422831
1
1 - 0
0.75
-
- - -
FT
0 - 8(0 - 3)
By3
442729
1
5 - 1
2.00
-
- - -
FT
4 - 1(1 - 0)
By3
283042
2
0 - 1
1.25
-
- - -
FT
1 - 0(1 - 0)
Etapa 5, Brest Region West
By3
372538
2
1 - 2
1.17
-
- - -
FT
2 - 3(1 - 1)
By3
352837
2
0 - 2
1.75
-
- - -
FT
6 - 0(1 - 0)
By3
382636
1
4 - 2
4.50
-
- - -
FT
3 - 2(2 - 0)
By3
303536
2
0 - 2
1.50
-
- - -
FT
0 - 3(0 - 1)
Etapa 5, Vitebsk Region West
By3
432928
1
2 - 0
0.50
-
- - -
FT
1 - 1(0 - 1)
By3
442630
1
1 - 0
1.25
-
- - -
FT
0 - 0(0 - 0)
By3
372439
2
0 - 2
0.88
-
- - -
FT
0 - 2(0 - 2)
Etapa 5, Minsk Region South
By3
372835
1
3 - 1
3.50
16°
-
- - -
FT
6 - 0(3 - 0)
By3
462728
1
3 - 1
3.00
14°
-
- - -
FT
1 - 0(0 - 0)
By3
322245
2
1 - 3
4.42
14°
-
- - -
FT
4 - 1(2 - 1)
By3
392734
1
1 - 0
1.50
-
- - -
FT
4 - 4(1 - 3)
By3
452728
1
2 - 0
2.17
18°
-
- - -
FT
2 - 2(1 - 0)
By3
323137
2
0 - 2
1.75
21°
-
- - -
FT
8 - 0(5 - 0)
By3
352836
2
0 - 2
2.13
-
- - -
FT
2 - 5(1 - 1)
By3
373429
1
1 - 0
1.33
-
- - -
FT
2 - 0(0 - 0)
Second League Brest Region East
OVERALL TABLE PTS GP W D L GF GA +/-
1
DYuSSh-3 Pinsk 9 3 3 0 0 15 2 13
2
Ivatsevichi 9 3 3 0 0 11 1 10
3
FK Luninets 9 3 3 0 0 6 1 5
4
FK Ivanovo 7 4 2 1 1 9 10 -1
5
Pripyat Olshany 6 4 2 0 2 10 10 0
6
Granit Mikashevichi 1 4 0 1 3 3 15 -12
7
Nadezhda Gorodishche 0 4 0 0 4 2 8 -6
8
DUSSH Stolin 0 3 0 0 3 5 14 -9
Second League Brest Region West
OVERALL TABLE PTS GP W D L GF GA +/-
1
BZHS Brest 9 4 3 0 1 26 5 21
2
Dinamo Brest Malorita 9 3 3 0 0 24 3 21
3
Niva Dolbizno 9 4 3 0 1 16 4 12
4
FK Kobrin 6 3 2 0 1 10 3 7
5
Krechet Bereza 4 4 1 1 2 2 10 -8
6
FK Vysokoe 4 4 1 1 2 5 17 -12
7
FK Drohichyn 3 4 1 0 3 5 22 -17
8
FK Pruzhany 0 4 0 0 4 4 28 -24
Second League Gomel Region
OVERALL TABLE PTS GP W D L GF GA +/-
1
Bumprom 10 4 3 1 0 13 0 13
2
MKK-Dnepr 7 3 2 1 0 10 2 8
3
Vertikal Kalinkovichi 7 5 2 1 2 10 19 -9
4
GOLHU Gomel 5 3 1 2 0 7 4 3
5
Montazhnik 5 3 1 2 0 6 3 3
6
FK Zhlobin 5 5 1 2 2 10 14 -4
7
Khimik Svetlogorsk 2 4 0 2 2 5 13 -8
8
MNPZ Mozyr 1 5 0 1 4 1 7 -6
Second League Grodno Region
OVERALL TABLE PTS GP W D L GF GA +/-
1
Ostrovets FC 12 4 4 0 0 36 2 34
2
Smena Volkovysk 7 4 2 1 1 14 7 7
3
HCS-Olympia 7 4 2 1 1 12 9 3
4
FK Lida-2 7 3 2 1 0 9 7 2
5
Chayka Zelva 6 4 2 0 2 7 8 -1
6
FSK Grodnensky 6 3 2 0 1 4 18 -14
7
Cementnik 5 4 1 2 1 7 7 0
8
Neman Mosty 4 4 1 1 2 6 5 1
9
FK Slonim Siti 4 4 1 1 2 5 9 -4
10
FK Shchuchyn 3 3 0 3 0 5 5 0
11
FK Oshmyany 3 4 1 0 3 7 20 -13
12
FK Svislach 2 4 0 2 2 6 11 -5
13
Belaya Rus 0 3 0 0 3 3 13 -10
Second League Minsk Region North
OVERALL TABLE PTS GP W D L GF GA +/-
1
SMI Autotrans 13 5 4 1 0 33 13 20
2
FK Kolos 12 5 4 0 1 8 4 4
3
FC Molodechno 10 4 3 1 0 24 1 23
4
Falko Cherkassy 9 5 3 0 2 10 7 3
5
FK Uzda 7 3 2 1 0 11 7 4
6
Viliya Vileyka 6 5 2 0 3 15 11 4
7
Berezino 4 4 1 1 2 3 18 -15
8
FC Smolevichi 3 4 1 0 3 6 8 -2
9
Livadija 0 4 0 0 4 6 21 -15
10
FK Krupki 0 5 0 0 5 5 31 -26
Second League Minsk Region South
OVERALL TABLE PTS GP W D L GF GA +/-
1
FK Kletsk 10 4 3 1 0 9 4 5
2
Neman Stolbtsy 9 4 3 0 1 17 3 14
3
BGU Minsk 9 4 3 0 1 18 6 12
4
Energetik-BGATU 7 4 2 1 1 14 7 7
5
Partizan Minsk 7 3 2 1 0 7 3 4
6
Viktoriya Maryina Horka 7 5 2 1 2 13 11 2
7
Starye Dorogi 5 4 1 2 1 9 9 0
8
Stroitel Kopyl 3 3 1 0 2 2 8 -6
9
FK Slutsk-2 1 3 0 1 2 4 13 -9
10
FC Veras Nesvizh 1 4 0 1 3 0 18 -18
11
FK Lyuban 0 4 0 0 4 4 15 -11
Second League Mogilev Region
OVERALL TABLE PTS GP W D L GF GA +/-
1
FK Osipovichi 9 4 3 0 1 13 5 8
2
Dnepr Mogilev II 9 3 3 0 0 8 2 6
3
Belshina II 6 3 2 0 1 7 2 5
4
Gorki 6 3 2 0 1 5 3 2
5
FK Krasnopole 6 4 2 0 2 6 6 0
6
FK Kostyukovichi 0 3 0 0 3 1 11 -10
7
Spartak Shklov 0 4 0 0 4 3 14 -11
Second League Vitebsk Region East
OVERALL TABLE PTS GP W D L GF GA +/-
1
Gazovik Vitebsk 9 3 3 0 0 20 1 19
2
Dorozhnik Orsha 9 4 3 0 1 10 4 6
3
Gorodok lions 9 4 3 0 1 4 6 -2
4
Prodtsentr Vitebsk 3 3 1 0 2 10 4 6
5
Niva Tolochin 3 4 1 0 3 6 8 -2
6
FK Chashniki 0 4 0 0 4 0 27 -27
Second League Vitebsk Region West
OVERALL TABLE PTS GP W D L GF GA +/-
1
FK Miory 10 4 3 1 0 9 4 5
2
FK Senno 7 3 2 1 0 4 1 3
3
FC Polotsk 6 4 2 0 2 7 5 2
4
PMC Pastavy 4 3 1 1 1 6 4 2
5
FK Lepel 1 3 0 1 2 3 6 -3
6
FK Glubokoe 0 3 0 0 3 1 10 -9