Fotbalul este matematica
Favorite Român> Setări>
Închide[X]

Аlte campionate

league_logo

Pronosticuri in fotbal despre Belarus Reserves Championship
27.11.2020

Gazda - Oaspete Probabilitate in% Forebet Pron. rez. Numarul golurilor Timp Coef.cel mai inalt Pariu opt. Rezultat
1 X 2
Etapa 32
flag_371 ByR
Dinamo Minsk Res.BATE Res.
27/11/2020 11:30
372339 2 1 - 3 4.00 -
FT
4 - 2
(2 - 1)
flag_371 ByR
Vitebsk Res.Torpedo Zhodino Res.
27/11/2020 11:30
262351 2 1 - 3 3.75 2.25 0.12
FT
1 - 1
(0 - 0)
211860 2 1 - 3 3.33 2.00 0.2
FT
2 - 1
(1 - 1)
flag_371 ByR
Isloch Res.Gorodeya Res.
27/11/2020 12:00
741412 1 2 - 0 2.25 1.06
FT
7 - 2
(3 - 0)
flag_371 ByR
Slavia Res.Energetyk-BGU Res.
27/11/2020 12:00
232057 2 1 - 3 4.75 1.67
FT
4 - 0
(2 - 0)
flag_371 ByR
Slutsk Res.Smolevichy-STI Res.
27/11/2020 12:00
512524 1 3 - 0 3.50 1.73
FT
0 - 0
(0 - 0)
flag_371 ByR
Shakhtyor Res.Minsk Res.
27/11/2020 13:00
272548 2 1 - 3 3.25 4°-5° 1.67
FT
2 - 2
(0 - 1)
flag_371 ByR
Belshina Res.FK Ruh Brest Res.
29/11/2020 12:00
202457 2 0 - 2 2.33 1.91 0.1
FT
2 - 2
(1 - 1)
Etapa 31
271757 2 1 - 3 3.83 -
FT
0 - 2
(0 - 2)
flag_371 ByR
FK Ruh Brest Res.Shakhtyor Res.
21/11/2020 11:00
232254 2 1 - 3 2.83 1.50
FT
2 - 2
(2 - 0)
flag_371 ByR
Gorodeya Res.Dinamo Brest Res.
21/11/2020 12:00
182062 2 1 - 3 4.50 1.17
FT
0 - 4
(0 - 2)
flag_371 ByR
Minsk Res.Vitebsk Res.
21/11/2020 12:00
78166 1 4 - 1 4.75 -
FT
2 - 0
(1 - 0)
flag_371 ByR
Smolevichy-STI Res.Slavia Res.
21/11/2020 12:00
324028 X 1 - 1 2.33 -
FT
1 - 1
(1 - 1)
flag_371 ByR
Torpedo Zhodino Res.Isloch Res.
21/11/2020 12:00
212554 2 0 - 2 2.00 1.67
FT
4 - 2
(1 - 1)
flag_371 ByR
Neman Grodno Res.Slutsk Res.
21/11/2020 13:00
631917 1 1 - 0 1.75 1.44
FT
3 - 0
(2 - 0)
flag_371 ByR
BATE Res.Belshina Res.
21/11/2020 14:30
641620 1 3 - 1 3.67 1.73 0.15
FT
4 - 2
(3 - 1)

Meci selectat

Gazda - Oaspete Forebet
WCQ
Qatar
Bangladesh

04/12/2020 17:00
1

Reserves Championship
OVERALL TABLE PTS GP W D L GF GA +/-
1. Dinamo Minsk Res. 70 29 22 4 3 74 23 51
2. Minsk Res. 69 29 21 6 2 77 27 50
3. Shakhtyor Res. 63 31 19 6 6 72 38 34
4. Neman Grodno Res. 58 29 18 4 7 65 41 24
5. Isloch Res. 57 30 17 6 7 61 37 24
6. BATE Res. 48 30 15 3 12 54 53 1
7. FK Ruh Brest Res. 42 30 12 6 12 53 54 -1
8. Energetyk-BGU Res. 41 30 13 2 15 57 53 4
9. Torpedo Zhodino Res. 41 30 12 5 13 51 51 0
10. Dinamo Brest Res. 38 31 11 5 15 55 62 -7
11. Slutsk Res. 35 31 9 8 14 45 54 -9
12. Smolevichy-STI Res. 30 30 9 3 18 34 66 -32
13. Vitebsk Res. 29 30 7 8 15 44 67 -23
14. Belshina Res. 28 31 7 7 17 46 58 -12
15. Slavia Res. 26 29 6 8 15 33 57 -24
16. Gorodeya Res. 3 30 0 3 27 18 98 -80