Fotbalul este matematica
Favorite Român> Setări>
Închide[X]

Аlte campionate

league_logo

Pronosticuri in fotbal despre Bulgaria Second Professional Football League
04.12.2020

Gazda - Oaspete Probabilitate in% Forebet Pron. rez. Numarul golurilor Timp Coef.cel mai inalt Pariu opt. Rezultat
1 X 2
Etapa 16
flag_31 Bg2
Strumska SlavaPirin Blagoevgrad
04/12/2020 12:00
292644 2 1 - 3 3.00 -
flag_31 Bg2
FK Septemvri SimitliMinyor Pernik
04/12/2020 13:00
314029 X 0 - 0 0.88 -
flag_31 Bg2
FK SozopolLokomotiv Sofia
05/12/2020 11:00
183844 2 1 - 3 3.04 -
flag_31 Bg2
Sportist SvogeLokomotiv Gorna O.
05/12/2020 13:00
503020 1 2 - 0 2.13 -
flag_31 Bg2
Hebar PazardzhikLitex Lovech
05/12/2020 13:00
493417 1 2 - 0 2.42 -
flag_31 Bg2
Yantra GabrovoPFK Dobrudzha
05/12/2020 13:00
223940 2 0 - 2 1.50 -
flag_31 Bg2
Ludogorets IINeftohimik Burgas
07/12/2020 13:00
582715 1 2 - 0 1.93 -
Etapa 15
622216 1 2 - 0 2.13 1.36
FT
2 - 0
(1 - 0)
flag_31 Bg2
Kariana ErdenStrumska Slava
28/11/2020 13:30
522523 1 3 - 0 2.92 1.36
FT
2 - 1
(1 - 0)
flag_31 Bg2
Minyor PernikYantra Gabrovo
28/11/2020 13:30
414019 1 2 - 0 0.50 1.65
FT
2 - 0
(1 - 0)
flag_31 Bg2
Neftohimik BurgasFK Sozopol
28/11/2020 13:30
244630 X 1 - 1 1.75 10° 3.30 0.23
FT
0 - 1
(0 - 1)
flag_31 Bg2
PFK DobrudzhaHebar Pazardzhik
29/11/2020 11:00
243442 2 0 - 1 1.00 10° 2.10
FT
2 - 1
(2 - 1)
flag_31 Bg2
Sportist SvogeFK Septemvri
29/11/2020 11:00
374123 X 1 - 1 0.50 8°-9° 3.10 0.13
FT
5 - 1
(2 - 0)
flag_31 Bg2
Lokomotiv Gorna O.Ludogorets II
01/12/2020 13:30
254233 X 2 - 2 3.19 -4° 3.50 0.19
FT
0 - 2
(0 - 1)

Meci selectat

Gazda - Oaspete Forebet
UEL
Zorya Lugansk
Leicester City

03/12/2020 18:55
2

Second Professional Football League
OVERALL TABLE PTS GP W D L GF GA +/-
1. Kariana Erden 30 14 9 3 2 28 13 15
2. Lokomotiv Sofia 29 13 9 2 2 27 12 15
3. Ludogorets II 29 14 9 2 3 30 16 14
4. Pirin Blagoevgrad 29 14 9 2 3 31 15 16
5. Hebar Pazardzhik 25 14 7 4 3 28 15 13
6. Sportist Svoge 21 14 6 3 5 17 19 -2
7. FK Septemvri 21 14 6 3 5 19 22 -3
8. PFK Dobrudzha 16 13 4 4 5 13 16 -3
9. Strumska Slava 16 14 4 4 6 17 23 -6
10. Litex Lovech 16 13 4 4 5 18 18 0
11. FK Septemvri Simitli 15 14 5 0 9 15 23 -8
12. FK Sozopol 15 14 3 6 5 15 20 -5
13. Minyor Pernik 14 13 4 2 7 14 19 -5
14. Lokomotiv Gorna O. 14 14 3 5 6 13 19 -6
15. Yantra Gabrovo 9 14 2 3 9 11 27 -16
16. Neftohimik Burgas 7 13 1 4 8 6 21 -15
17. Vitosha Bistritsa 6 7 1 3 3 4 8 -4
18. Dunav Ruse 0 0 0 0 0 0 0 0