Fotbalul este matematica
Favorite Român> Setări>
Închide[X]

Ligile mele

Аlte campionate

league_logo Pronosticuri in fotbal despre Spania Tercera Division Group 8 - Castilla y Leon

Gazda - Oaspete
Probabilitate in %
1X2
Forebet
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rezultat
Pariu opt.
Etapa 33, Relegation Group
Es4
492724
1
2 - 0
2.38
27°
1.85
1.85 3.30 4.00 1 -1 -1
FT
2 - 0(0 - 0)
Es4
383626
1
1 - 0
1.63
23°
2.15
2.15 3.25 3.10 1 -1 -1
FT
0 - 1(0 - 0)
Es4
293140
2
2 - 3
2.92
20°
-
- - -
FT
2 - 1
Es4
353332
1
1 - 0
2.38
24°
-
- - -
FT
1 - 2(0 - 1)
Es4
344323
X
2 - 2
4.83
27°
-
- - -
Etapa 32, Relegation Group
Es4
272845
2
0 - 1
1.50
25°
-
- - -
FT
0 - 0(0 - 0)
Es4
323038
2
0 - 1
1.43
25°
-
- - -
FT
1 - 1(1 - 1)
Es4
302842
2
0 - 1
1.50
25°
4.33
1.80 3.10 4.33
FT
2 - 0(1 - 0)
0.25
Es4
353331
1
2 - 0
1.56
22°
-
- - -
FT
0 - 1(0 - 0)
Es4
294130
X
1 - 1
1.75
23°
3.20
2.40 3.20 2.80 1 -1
FT
2 - 0(2 - 0)
0.14
Tercera Division Group 8 - Castilla y Leon Group A
OVERALL TABLE PTS GP W D L GF GA +/-
1
Palencia Cristo Atl. 44 20 14 2 4 29 11 18
2
Atlético Astorga 35 20 10 5 5 26 11 15
3
Cultural Leonesa B 35 20 9 8 3 25 18 7
4
La Virgen del Camino 31 20 8 7 5 22 18 4
5
Atlético Tordesillas 26 20 7 5 8 21 22 -1
6
Atlético Bembibre 26 20 6 8 6 17 20 -3
7
La Bañeza 25 20 6 7 7 23 23 0
8
Salamanca CF UDS B 22 20 4 10 6 17 26 -9
9
UD Santa Marta 21 20 5 6 9 14 17 -3
10
CD Peñaranda 16 20 4 4 12 13 28 -15
11
CD Becerril Campos 15 20 3 6 11 10 23 -13
Tercera Division Group 8 - Castilla y Leon Group B
OVERALL TABLE PTS GP W D L GF GA +/-
1
Gimnástica Seg. 57 22 18 3 1 54 10 44
2
Burgos Promesas 40 22 11 7 4 33 15 18
3
CD Numancia B 39 22 12 3 7 40 34 6
4
Arandina CF 36 22 10 6 6 41 31 10
5
CD Mirandés B 33 22 8 9 5 30 21 9
6
Real Ávila 31 22 9 4 9 25 23 2
7
SD Almazán 31 22 9 4 9 26 31 -5
8
CD Colegios 23 22 7 2 13 19 42 -23
9
CD La Granja 22 22 6 4 12 24 30 -6
10
Cultural Cebrereña 19 22 5 4 13 18 36 -18
11
Real Burgos CF 19 22 4 7 11 18 37 -19
12
Beroil Bupolsa 17 22 4 5 13 17 35 -18
Tercera Division Group 8 - Castilla y Leon Second Stage
OVERALL TABLE PTS GP W D L GF GA +/-
1
Arandina CF 46 28 13 7 8 49 34 15
2
CD Mirandés B 45 28 12 9 7 42 30 12
3
La Virgen del Camino 37 26 9 10 7 30 31 -1
4
Real Ávila 45 28 13 6 9 35 27 8
5
Atlético Tordesillas 35 26 10 5 11 27 30 -3
6
Atlético Bembibre 26 26 6 8 12 19 29 -10
Tercera Division Group 8 - Castilla y Leon Promotion Group
OVERALL TABLE PTS GP W D L GF GA +/-
1
Gimnástica Seg. 68 28 21 5 2 63 13 50
2
Palencia Cristo Atl. 54 26 17 3 6 36 17 19
3
Burgos Promesas 48 28 13 9 6 37 23 14
4
CD Numancia B 44 28 13 5 10 43 42 1
5
Atlético Astorga 46 26 13 7 6 37 16 21
6
Cultural Leonesa B 38 26 9 11 6 26 23 3
Tercera Division Group 8 - Castilla y Leon Relegation Group
OVERALL TABLE PTS GP W D L GF GA +/-
1
SD Almazán 46 31 13 7 11 40 40 0
2
La Bañeza 36 31 9 9 13 32 37 -5
3
CD Colegios 39 32 12 3 17 31 50 -19
4
CD La Granja 33 31 8 9 14 31 36 -5
5
Salamanca CF UDS B 42 31 10 12 9 32 32 0
6
UD Santa Marta 38 31 10 8 13 22 27 -5
7
Cultural Cebrereña 30 30 8 6 16 27 46 -19
8
Real Burgos CF 22 31 5 7 19 24 56 -32
9
Beroil Bupolsa 34 31 9 7 15 23 37 -14
10
CD Peñaranda 28 30 7 7 16 26 45 -19
11
CD Becerril Campos 31 31 7 10 14 19 30 -11