Fotbalul este matematica
Favorite Român> Setări>
Închide[X]

Ligile mele

Аlte campionate

league_logo Pronosticuri in fotbal despre Spania Tercera Division Group 8 - Castilla y Leon

Gazda - Oaspete
Probabilitate in %
1X2
Forebet
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rezultat
Pariu opt.
Etapa 20, Group A
Es4
443026
1
1 - 0
1.90
10°-11°
1.70
1.70 3.50 4.75 -1 1 1
FT
2 - 1(0 - 1)
Es4
344026
X
3 - 3
2.83
13°-14°
3.10
2.05 3.10 3.40 1 -1 1
FT
0 - 0(0 - 0)
0.11
Es4
423424
1
2 - 0
2.33
1.83
1.83 3.30 4.20 1 -1 -1
FT
2 - 0(1 - 0)
Es4
302446
2
1 - 2
2.57
11°-12°
-
- - -
FT
Es4
212851
2
0 - 3
3.17
10°-12°
-
- - -
FT
0 - 1(0 - 0)
Etapa 20, Group B
Es4
223938
X
1 - 1
1.38
12°
4.00
7.50 4.00 1.40 1 1 -1
FT
1 - 3(0 - 2)
0.19
Es4
393626
1
3 - 1
3.01
10°
-
- - -
FT
1 - 1(0 - 1)
Es4
322741
2
1 - 2
3.15
-
- - -
FT
Es4
253836
X
1 - 1
2.67
9°-10°
-
- - -
FT
2 - 1(2 - 1)
Es4
121969
2
1 - 3
2.88
8°-9°
-
- - -
FT
1 - 1(0 - 0)
Es4
304228
X
1 - 1
2.53
-
- - -
FT
2 - 1(1 - 0)
Etapa 19, Group A
Es4
503317
1
3 - 1
2.92
13°-14°
-
- - -
FT
0 - 0(0 - 0)
Es4
412831
1
1 - 0
1.72
14°
2.20
2.20 3.10 3.00 1 -1
FT
1 - 1(0 - 0)
Es4
363133
1
2 - 0
1.33
-
- - -
FT
0 - 0(0 - 0)
Es4
273340
2
1 - 3
2.63
1.91
3.50 3.30 1.91 -1 1
FT
0 - 0(0 - 0)
Es4
333631
X
1 - 1
2.03
2.88
1.83 2.88 4.50 -1 -1 1
FT
0 - 1(0 - 0)
0.02
Etapa 19, Group B
Es4
343630
X
1 - 1
2.63
10°
3.30
2.00 3.30 3.20 -1
FT
1 - 0(0 - 0)
0.08
Es4
503911
1
3 - 1
2.79
10°
-
- - -
FT
3 - 1(2 - 0)
Es4
483714
1
2 - 0
2.33
10°
-
- - -
FT
3 - 0(1 - 0)
Es4
552421
1
2 - 0
2.15
-
- - -
FT
4 - 1(2 - 0)
Es4
362242
2
1 - 2
3.00
6.00
1.45 3.80 6.00 1 -1 -1
FT
2 - 0(0 - 0)
0.3
Es4
233047
2
0 - 2
1.88
-
- - -
FT
2 - 0(1 - 0)
Tercera Division Group 8 - Castilla y Leon Group A
OVERALL TABLE PTS GP W D L GF GA +/-
1. Palencia Cristo Atl. 38 17 12 2 3 25 9 16
2. Atlético Astorga 32 17 9 5 3 24 8 16
3. Cultural Leonesa B 32 19 8 8 3 24 18 6
4. La Virgen del Camino 30 18 8 6 4 20 14 6
5. Atlético Bembibre 25 18 6 7 5 15 15 0
6. UD Santa Marta 20 18 5 5 8 13 15 -2
7. Salamanca CF UDS B 20 18 4 8 6 14 23 -9
8. Atlético Tordesillas 19 17 5 4 8 17 20 -3
9. La Bañeza 19 18 4 7 7 18 23 -5
10. CD Becerril Campos 15 18 3 6 9 10 19 -9
11. CD Peñaranda 13 18 3 4 11 10 26 -16
Tercera Division Group 8 - Castilla y Leon Group B
OVERALL TABLE PTS GP W D L GF GA +/-
1. Gimnástica Seg. 53 20 17 2 1 51 10 41
2. Burgos Promesas 34 20 9 7 4 29 13 16
3. CD Numancia B 31 19 9 4 6 30 30 0
4. Arandina CF 30 20 8 6 6 36 30 6
5. Real Ávila 30 19 9 3 7 24 18 6
6. SD Almazán 28 20 8 4 8 24 29 -5
7. CD Mirandés B 27 20 6 9 5 26 21 5
8. CD Colegios 23 20 7 2 11 19 37 -18
9. Real Burgos CF 19 19 4 7 8 16 26 -10
10. CD La Granja 18 19 5 3 11 22 29 -7
11. Beroil Bupolsa 17 20 4 5 11 17 32 -15
12. Cultural Cebrereña 16 20 4 4 12 13 32 -19