Limba English (United Kingdom) Deutsch (Deutschland) Español(España) italiano (Italia) français (France) Русский (Россия) ελληνικά (Ελλάδα) Български (България) Român (România) Polski (Polska)

    Fotbalul este matematica

    Close[X]
     

    Аlte campionate

    league_logo

    Pronosticuri in fotbal despre Portugalia Campeonato de Portugal
    17.11.2019

    Gazda - Oaspete Probabilitate in% Forebet Pron. rez. Numarul golurilor Timp Coef.cel mai inalt Pariu opt. Rezultat
    1 X 2
    Etapa 11, Série A
    flag_259 Pt3
    Berco SCAD Oliveirense
    16/11/2019 17:00
    523413 1 2 - 0 1.13 -
    FT
    2 - 1
    (0 - 0)
    flag_259 Pt3
    FC VizelaSão Martinho
    16/11/2019 17:00
    572123 1 1 - 0 1.88 -
    FT
    0 - 0
    (0 - 0)
    512228 1 3 - 1 2.56 -
    FT
    3 - 0
    (0 - 0)
    flag_259 Pt3
    AD FafeCD Cerveira
    17/11/2019 17:00
    721512 1 3 - 1 3.38 -
    FT
    2 - 0
    (1 - 0)
    flag_259 Pt3
    GD Chaves BGD Bragança
    17/11/2019 17:00
    382636 1 1 - 0 1.17 -
    FT
    0 - 0
    (0 - 0)
    flag_259 Pt3
    Maria da FonteCâmara de Lobos
    17/11/2019 17:00
    542818 1 2 - 0 1.13 -
    FT
    7 - 0
    (2 - 0)
    flag_259 Pt3
    Marítimo BMerelinense FC
    17/11/2019 17:00
    332938 2 1 - 2 3.21 19° -
    FT
    1 - 1
    (1 - 1)
    flag_259 Pt3
    Pedras SalgadasCDC Montalegre
    17/11/2019 17:00
    302743 2 0 - 2 1.83 -
    FT
    1 - 0
    (0 - 0)
    flag_259 Pt3
    Sporting Braga BSC Mirandela
    17/11/2019 17:00
    701614 1 2 - 0 1.67 -
    FT
    1 - 0
    (0 - 0)
    Etapa 11, Série B
    flag_259 Pt3
    AmaranteSC Coimbrões
    17/11/2019 17:00
    412435 1 2 - 0 2.21 -
    FT
    0 - 1
    (0 - 0)
    flag_259 Pt3
    CD TrofenseCastro Daire
    17/11/2019 17:00
    232848 2 0 - 2 1.25 -
    FT
    0 - 0
    (0 - 0)
    flag_259 Pt3
    CF Canelas 2010SC Espinho
    17/11/2019 17:00
    203842 2 0 - 2 2.38 11° -
    FT
    2 - 2
    (1 - 1)
    flag_259 Pt3
    FC AroucaSC Vila Real
    17/11/2019 17:00
    8389 1 1 - 0 1.50 11° -
    FT
    1 - 0
    (1 - 0)
    flag_259 Pt3
    FC FelgueirasLusitano FCV
    17/11/2019 17:00
    452233 1 1 - 0 1.38 -
    FT
    4 - 0
    (1 - 0)
    flag_259 Pt3
    Gondomar SCAD Sanjoanense
    17/11/2019 17:00
    381547 2 1 - 2 3.18 11° -
    FT
    3 - 0
    (2 - 0)
    flag_259 Pt3
    Lusitânia FCValadares Gaia
    17/11/2019 17:00
    681220 1 1 - 0 1.83 11° -
    FT
    5 - 0
    (1 - 0)
    flag_259 Pt3
    Pedras RubrasGinásio Clube
    17/11/2019 17:00
    571825 1 2 - 0 1.83 11° -
    FT
    2 - 0
    (0 - 0)
    flag_259 Pt3
    USC ParedesLeça FC
    17/11/2019 17:00
    342244 2 0 - 1 1.75 -
    FT
    2 - 2
    (1 - 2)
    Etapa 11, Série C
    flag_259 Pt3
    SC IdealAnadia FC
    13/11/2019 14:00
    323533 X 0 - 0 1.13 -
    FT
    2 - 3
    (2 - 1)
    flag_259 Pt3
    AC MarinhenseCD Fátima
    15/11/2019 22:15
    322741 2 0 - 1 1.75 12° -
    FT
    1 - 0
    (0 - 0)
    flag_259 Pt3
    SC IdealSC Praiense
    17/11/2019 00:00
    222157 2 1 - 3 3.29 -
    FT
    1 - 3
    (1 - 1)
    flag_259 Pt3
    Anadia FCGD Fontinhas
    17/11/2019 13:00
    384122 X 0 - 0 0.67 12° -
    FT
    1 - 1
    (1 - 0)
    flag_259 Pt3
    ARC OleirosRecreio de Águeda
    17/11/2019 17:00
    194635 X 1 - 1 2.58 -
    FT
    1 - 0
    (0 - 0)
    flag_259 Pt3
    Clube CondeixaCaldas SC
    17/11/2019 17:00
    233344 2 0 - 1 0.88 -
    FT
    2 - 2
    (0 - 0)
    flag_259 Pt3
    Oliveira do HospitalSC Beira-Mar
    17/11/2019 17:00
    254431 X 0 - 0 1.00 -
    FT
    2 - 2
    (0 - 0)
    flag_259 Pt3
    Sertanense FCBenfica C. Branco
    17/11/2019 17:00
    372934 1 1 - 0 1.55 -
    FT
    1 - 0
    (0 - 0)
    flag_259 Pt3
    União TorreenseUD Santarém
    17/11/2019 17:00
    502228 1 2 - 0 0.75 15° -
    FT
    1 - 1
    (0 - 0)
    flag_259 Pt3
    Vitória SernacheUniao Leiria
    17/11/2019 17:00
    173053 2 0 - 1 2.38 -
    FT
    1 - 1
    (0 - 0)
    Etapa 11, Série D
    flag_259 Pt3
    Esperança de LagosLouletano
    16/11/2019 13:30
    152758 2 1 - 2 3.08 15° -
    FT
    1 - 1
    (0 - 1)
    flag_259 Pt3
    LouresAmora FC
    16/11/2019 17:00
    314030 X 1 - 1 1.38 -
    FT
    2 - 1
    (2 - 1)
    flag_259 Pt3
    Clube OrientalSU 1º Dezembro
    17/11/2019 17:00
    453520 1 2 - 1 2.52 15° -
    FT
    2 - 0
    (1 - 0)
    flag_259 Pt3
    Os ArmacenensesFC Alverca
    17/11/2019 17:00
    242848 2 0 - 1 1.38 17° -
    FT
    1 - 3
    (1 - 1)
    flag_259 Pt3
    Real SCCO do Montijo
    17/11/2019 17:00
    583111 1 2 - 0 2.13 12° -
    FT
    4 - 1
    (1 - 0)
    flag_259 Pt3
    SC OlhanenseSacavenense
    17/11/2019 17:00
    82117 1 3 - 1 4.25 16° -
    FT
    1 - 0
    (0 - 0)
    flag_259 Pt3
    SCM AljustrelenseClub Sintra
    17/11/2019 17:00
    234928 X 1 - 1 1.38 15° -
    FT
    1 - 0
    (0 - 0)
    flag_259 Pt3
    SU SintrenseLusitano GC
    17/11/2019 17:00
    423720 1 1 - 0 1.75 15° -
    FT
    1 - 0
    (0 - 0)
    Etapa 10, Série A
    flag_259 Pt3
    AD OliveirenseGD Chaves B
    09/11/2019 17:00
    332640 2 1 - 2 2.88 10° -
    FT
    2 - 2
    (0 - 0)
    flag_259 Pt3
    União da MadeiraBerco SC
    09/11/2019 17:00
    462827 1 1 - 0 1.17 13° -
    FT
    1 - 3
    (0 - 0)
    flag_259 Pt3
    Câmara de LobosAD Fafe
    10/11/2019 17:00
    102466 2 0 - 2 1.75 -
    FT
    0 - 2
    (0 - 2)
    flag_259 Pt3
    CD CerveiraVitória Guimarães B
    10/11/2019 17:00
    222652 2 0 - 2 0.50 13° -
    FT
    1 - 0
    (0 - 0)
    flag_259 Pt3
    CDC MontalegreMarítimo B
    10/11/2019 17:00
    353133 1 1 - 0 1.33 -
    FT
    3 - 3
    (0 - 0)
    flag_259 Pt3
    GD BragançaFC Vizela
    10/11/2019 17:00
    152858 2 0 - 1 1.88 -
    FT
    1 - 2
    (0 - 0)
    flag_259 Pt3
    São MartinhoSporting Braga B
    10/11/2019 17:00
    411643 2 0 - 1 1.50 10° -
    FT
    2 - 4
    (0 - 0)
    flag_259 Pt3
    SC MirandelaMaria da Fonte
    10/11/2019 17:00
    381844 2 2 - 3 3.38 -
    FT
    0 - 1
    (0 - 0)
    Etapa 10, Série B
    flag_259 Pt3
    Lusitano FCVLusitânia FC
    10/11/2019 15:45
    412039 1 2 - 0 2.40 17°-18° -
    FT
    0 - 2
    (0 - 1)
    flag_259 Pt3
    AD SanjoanensePedras Rubras
    10/11/2019 17:00
    563311 1 2 - 1 2.50 11° -
    FT
    2 - 1
    (0 - 0)
    flag_259 Pt3
    Castro DaireFC Arouca
    10/11/2019 17:00
    262054 2 0 - 2 1.13 -
    FT
    2 - 0
    (0 - 0)
    flag_259 Pt3
    Ginásio ClubeFC Felgueiras
    10/11/2019 17:00
    282448 2 0 - 2 1.63 14° -
    FT
    1 - 3
    (0 - 0)
    flag_259 Pt3
    Leça FCGondomar SC
    10/11/2019 17:00
    392537 1 1 - 0 1.75 11° -
    FT
    2 - 1
    (0 - 0)
    flag_259 Pt3
    SC CoimbrõesCF Canelas 2010
    10/11/2019 17:00
    403228 1 2 - 1 3.75 -
    FT
    1 - 0
    (0 - 0)
    flag_259 Pt3
    SC EspinhoAmarante
    10/11/2019 17:00
    552421 1 2 - 1 2.58 11° -
    FT
    0 - 0
    (0 - 0)
    flag_259 Pt3
    SC Vila RealUSC Paredes
    10/11/2019 17:00
    271657 2 0 - 1 1.00 -
    FT
    1 - 2
    (0 - 0)
    flag_259 Pt3
    Valadares GaiaCD Trofense
    10/11/2019 17:00
    542027 1 1 - 0 1.38 -
    FT
    1 - 4
    (0 - 0)
    Etapa 10, Série C
    flag_259 Pt3
    UD SantarémSC Ideal
    09/11/2019 17:00
    412039 1 1 - 0 2.25 12° -
    FT
    1 - 0
    (0 - 0)
    flag_259 Pt3
    Recreio de ÁguedaAC Marinhense
    09/11/2019 21:30
    593011 1 2 - 1 2.88 10° -
    FT
    1 - 3
    (0 - 0)
    flag_259 Pt3
    SC Beira-MarAnadia FC
    10/11/2019 16:45
    394615 X 1 - 1 0.88 -
    FT
    2 - 1
    (0 - 1)
    flag_259 Pt3
    Caldas SCARC Oleiros
    10/11/2019 17:00
    234730 X 1 - 1 2.13 12° -
    FT
    0 - 0
    (0 - 0)
    flag_259 Pt3
    CD FátimaOliveira do Hospital
    10/11/2019 17:00
    263043 2 1 - 3 2.58 11° -
    FT
    2 - 0
    (0 - 0)
    flag_259 Pt3
    GD FontinhasUnião Torreense
    10/11/2019 17:00
    193150 2 0 - 1 1.00 -
    FT
    1 - 0
    (1 - 0)
    flag_259 Pt3
    SC PraienseClube Condeixa
    10/11/2019 17:00
    562321 1 1 - 0 1.88 -
    FT
    2 - 0
    (1 - 0)
    flag_259 Pt3
    Uniao LeiriaSertanense FC
    10/11/2019 19:00
    393328 1 1 - 0 1.79 -
    FT
    1 - 1
    (0 - 1)
    Etapa 10, Série D
    flag_259 Pt3
    FC AlvercaReal SC
    08/11/2019 21:00
    403723 1 1 - 0 1.17 10° -
    FT
    0 - 2
    (0 - 0)
    flag_259 Pt3
    Club SintraSU Sintrense
    09/11/2019 15:30
    275517 X 1 - 1 1.50 16°-17° -
    FT
    0 - 1
    (0 - 0)
    flag_259 Pt3
    Amora FCCD Pinhalnovense
    10/11/2019 13:00
    403129 1 2 - 1 2.83 16° -
    FT
    0 - 1
    (0 - 0)
    flag_259 Pt3
    CO do MontijoLouletano
    10/11/2019 17:00
    362341 2 0 - 2 2.00 14° -
    FT
    1 - 4
    (0 - 0)
    364024 X 1 - 1 1.17 16° -
    FT
    0 - 0
    (0 - 0)
    flag_259 Pt3
    Fabril BarreiroLoures
    10/11/2019 17:00
    262253 2 1 - 3 3.17 14° -
    FT
    0 - 1
    (0 - 0)
    flag_259 Pt3
    Lusitano GCClube Oriental
    10/11/2019 17:00
    183646 2 1 - 2 2.75 11° -
    FT
    1 - 1
    (0 - 0)
    flag_259 Pt3
    SacavenenseOs Armacenenses
    10/11/2019 17:00
    323830 X 2 - 2 3.00 13° -
    FT
    0 - 2
    (0 - 0)
    flag_259 Pt3
    SU 1º DezembroSC Olhanense
    10/11/2019 17:00
    242253 2 1 - 3 3.25 16° -
    FT
    1 - 2
    (0 - 0)

    Meci selectat

    Gazda - Oaspete Forebet
    NCQ
    Comoros
    Egypt

    18/11/2019 14:00
    2

    Série A
    OVERALL TABLE PTS GP W D L GF GA +/-
    1. FC Vizela 28 11 9 1 1 25 7 18
    2. Sporting Braga B 25 11 8 1 2 24 9 15
    3. AD Fafe 23 11 7 2 2 18 9 9
    4. Maria da Fonte 22 11 6 4 1 25 9 16
    5. Merelinense FC 21 10 6 3 1 18 12 6
    6. Vitória Guimarães B 20 11 6 2 3 15 7 8
    7. CDC Montalegre 17 11 5 2 4 21 17 4
    8. Berco SC 15 11 4 3 4 18 14 4
    9. Marítimo B 15 11 3 6 2 15 15 0
    10. São Martinho 14 11 4 2 5 16 13 3
    11. SC Mirandela 13 11 4 1 6 9 12 -3
    12. Pedras Salgadas 11 10 3 2 5 9 17 -8
    13. GD Bragança 10 11 2 4 5 8 12 -4
    14. União da Madeira 8 10 2 2 6 9 24 -15
    15. CD Cerveira 8 11 2 2 7 8 23 -15
    16. AD Oliveirense 7 11 1 4 6 11 21 -10
    17. GD Chaves B 5 11 0 5 6 12 22 -10
    18. Câmara de Lobos 5 10 1 2 7 5 23 -18
    Série B
    OVERALL TABLE PTS GP W D L GF GA +/-
    1. Lusitânia FC 26 11 8 2 1 24 7 17
    2. FC Arouca 25 11 8 1 2 17 10 7
    3. AD Sanjoanense 22 11 7 1 3 17 14 3
    4. Leça FC 21 11 6 3 2 17 14 3
    5. SC Espinho 20 11 5 5 1 20 8 12
    6. FC Felgueiras 19 11 5 4 2 22 12 10
    7. SC Coimbrões 19 11 6 1 4 17 16 1
    8. Lusitano FCV 16 11 5 1 5 18 15 3
    9. USC Paredes 16 11 4 4 3 11 9 2
    10. CF Canelas 2010 14 11 3 5 3 13 10 3
    11. Valadares Gaia 13 11 4 1 6 15 24 -9
    12. Pedras Rubras 12 11 3 3 5 16 18 -2
    13. Castro Daire 12 11 3 3 5 10 15 -5
    14. Gondomar SC 11 11 3 2 6 14 17 -3
    15. Amarante 9 11 2 3 6 9 13 -4
    16. CD Trofense 9 11 2 3 6 8 14 -6
    17. Ginásio Clube 7 11 2 1 8 9 24 -15
    18. SC Vila Real 4 11 1 1 9 8 25 -17
    Série C
    OVERALL TABLE PTS GP W D L GF GA +/-
    1. SC Praiense 21 10 6 3 1 19 8 11
    2. SC Beira-Mar 20 11 5 5 1 18 11 7
    3. Sertanense FC 19 11 5 4 2 11 8 3
    4. AC Marinhense 16 11 5 1 5 21 19 2
    5. União Torreense 16 11 4 4 3 12 10 2
    6. Recreio de Águeda 16 11 4 4 3 13 12 1
    7. CD Fátima 16 11 4 4 3 11 11 0
    8. ARC Oleiros 15 10 3 6 1 8 4 4
    9. Anadia FC 15 11 3 6 2 11 10 1
    10. Uniao Leiria 14 11 3 5 3 14 9 5
    11. Caldas SC 14 10 3 5 2 10 9 1
    12. UD Santarém 12 11 3 3 5 10 20 -10
    13. Benfica C. Branco 11 10 3 2 5 11 13 -2
    14. Oliveira do Hospital 11 11 1 8 2 11 15 -4
    15. GD Fontinhas 9 10 2 3 5 9 13 -4
    16. Vitória Sernache 8 10 1 5 4 10 15 -5
    17. SC Ideal 8 10 2 2 6 10 17 -7
    18. Clube Condeixa 7 10 1 4 5 12 17 -5
    Série D
    OVERALL TABLE PTS GP W D L GF GA +/-
    1. SC Olhanense 28 11 9 1 1 28 9 19
    2. FC Alverca 23 11 7 2 2 23 11 12
    3. Real SC 21 10 6 3 1 22 6 16
    4. Louletano 21 11 6 3 2 15 9 6
    5. Loures 20 11 6 2 3 16 13 3
    6. CD Pinhalnovense 19 10 5 4 1 15 9 6
    7. Clube Oriental 16 11 4 4 3 14 12 2
    8. SU Sintrense 16 11 4 4 3 11 10 1
    9. SU 1º Dezembro 15 11 5 0 6 15 14 1
    10. Amora FC 13 11 3 4 4 11 14 -3
    11. Os Armacenenses 13 10 4 1 5 16 20 -4
    12. Club Sintra 11 11 2 5 4 14 15 -1
    13. SCM Aljustrelense 10 11 2 4 5 11 18 -7
    14. Sacavenense 10 11 3 1 7 8 15 -7
    15. CO do Montijo 9 11 2 3 6 11 20 -9
    16. Lusitano GC 8 11 1 5 5 12 21 -9
    17. Esperança de Lagos 8 11 1 5 5 8 18 -10
    18. Fabril Barreiro 4 10 1 1 8 8 24 -16