Fotbalul este matematica
Favorite Român> Setări>
Închide[X]

Ligile mele

Top campionate

Аlte campionate

league_logo Pronosticuri in fotbal despre Rusia Division 2 - vest

Gazda - Oaspete
Probabilitate in %
1X2
Forebet
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rezultat
Pariu opt.
Etapa 32, Promotion Group
Ru3
631423
1
1 - 0
1.25
-
- - -
Ru3
312048
2
1 - 2
2.70
18°
-
- - -
Ru3
272944
2
1 - 2
2.83
15°
-
- - -
Ru3
281656
2
1 - 2
2.50
14°
-
- - -
Etapa 32, Relegation Group
Ru3
291358
2
1 - 4
5.50
10°
-
- - -
Ru3
472032
1
2 - 1
2.63
16°
-
- - -
Ru3
452827
1
1 - 0
0.00
14°
-
- - -
Ru3
252946
2
0 - 1
1.50
-
- - -
Etapa 31, Promotion Group
Ru3
323435
2
0 - 1
1.63
10°
-
- - -
FT
1 - 2(1 - 2)
Ru3
532126
1
5 - 2
6.50
10°
-
- - -
FT
0 - 0(0 - 0)
Ru3
462430
1
2 - 1
2.88
11°
-
- - -
FT
1 - 0(1 - 0)
Ru3
241858
2
2 - 3
3.50
-
- - -
FT
0 - 1(0 - 0)
Ru3
333730
X
2 - 2
3.00
-
- - -
FT
4 - 2(2 - 1)
Ru3
282349
2
1 - 2
2.83
-
- - -
FT
3 - 1(1 - 0)
Etapa 31, Relegation Group
Ru3
472726
1
2 - 1
3.25
23°
-
- - -
FT
3 - 1(0 - 1)
Ru3
412632
1
3 - 2
3.42
10°
-
- - -
FT
0 - 3(0 - 2)
Ru3
284230
X
2 - 2
3.75
-
- - -
FT
0 - 1(0 - 0)
Ru3
253441
2
0 - 2
2.42
13°
-
- - -
FT
3 - 0(2 - 0)
Division 2 - West Group 1
OVERALL TABLE PTS GP W D L GF GA +/-
1
FC Tver 41 18 12 5 1 32 14 18
2
FK Leningradets 40 18 12 4 2 42 17 25
3
Krasava Odintsovo 31 18 9 4 5 28 14 14
4
Dynamo Petersburg 28 18 8 4 6 25 22 3
5
Zvezda SPb 26 18 8 2 8 26 23 3
6
Kairat Moskva 23 18 6 5 7 23 28 -5
7
Zenit-2 19 18 5 4 9 25 40 -15
8
Luki-Energiya 15 18 4 3 11 16 36 -20
9
Baltika-BFU 14 18 4 2 12 17 27 -10
10
FK Chita 13 18 2 7 9 14 27 -13
11
FK Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0
Division 2 - West Group 2
OVERALL TABLE PTS GP W D L GF GA +/-
1
Shinnik Yaroslavl 52 20 17 1 2 38 8 30
2
Dynamo-2 Moscow 38 20 10 8 2 40 17 23
3
Kazanka Moscow 31 20 9 4 7 25 17 8
4
FK Yenisey-2 30 20 9 3 8 24 27 -3
5
FK Murom 28 20 7 7 6 26 18 8
6
Volna Nizhegorodskaya 28 20 8 4 8 28 31 -3
7
Olimp-Dolgiye Prudy-2 26 20 7 5 8 27 24 3
8
Khimik Dzerzhinsk 21 20 5 6 9 18 36 -18
9
Torpedo Vladimir 18 20 5 3 12 16 35 -19
10
Znamya Truda 16 20 5 4 11 25 32 -7
11
FC Chertanovo 15 20 4 3 13 16 38 -22
Division 2 - West Promotion Group
OVERALL TABLE PTS GP W D L GF GA +/-
1
Shinnik Yaroslavl 50 9 7 2 0 16 6 10
2
FC Tver 36 9 3 4 2 17 10 7
3
FK Leningradets 32 9 4 0 5 9 6 3
4
FK Murom 28 9 5 1 3 10 6 4
5
Kairat Moskva 25 9 5 1 3 16 13 3
6
Dynamo-2 Moscow 25 9 4 1 4 14 14 0
7
Krasava Odintsovo 25 9 3 1 5 14 15 -1
8
Volna Nizhegorodskaya 23 9 2 2 5 13 25 -12
9
Zvezda SPb 21 9 4 2 3 13 10 3
10
FK Yenisey-2 20 9 4 1 4 12 14 -2
11
Dynamo Petersburg 20 9 3 2 4 13 16 -3
12
Kazanka Moscow 12 9 0 3 6 5 17 -12
Division 2 - West Relegation Group
OVERALL TABLE PTS GP W D L GF GA +/-
1
Olimp-Dolgiye Prudy-2 26 5 3 1 1 6 3 3
2
Torpedo Vladimir 23 6 5 0 1 12 5 7
3
Zenit-2 22 8 4 0 4 21 16 5
4
Baltika-BFU 22 8 4 3 1 10 7 3
5
Luki-Energiya 20 8 4 0 4 11 10 1
6
Znamya Truda 19 6 3 0 3 11 8 3
7
FC Chertanovo 19 7 2 2 3 7 15 -8
8
FK Chita 14 7 2 0 5 9 12 -3
9
Khimik Dzerzhinsk 13 7 1 0 6 9 20 -11