Fotbalul este matematica
Favorite Român> Setări>
Închide[X]

Ligile mele

Top campionate

Аlte campionate

league_logo Pronosticuri in fotbal despre Rusia Division 2 - vest

Gazda - Oaspete
Probabilitate in %
1X2
Forebet
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rezultat
Pariu opt.
Etapa 18, Group 1
Ru3
313337
2
0 - 1
0.40
-
- - -
Ru3
303337
2
1 - 2
2.50
-
- - -
Ru3
371944
2
1 - 3
2.83
-
- - -
Ru3
142561
2
1 - 3
2.58
-
- - -
Etapa 18, Group 2
Ru3
291853
2
0 - 2
2.17
-
- - -
Ru3
392734
1
2 - 1
3.13
-
- - -
Ru3
541926
1
2 - 0
2.02
-
- - -
Etapa 17, Group 1
Ru3
142066
2
0 - 2
2.25
-
- - -
FT
0 - 1(0 - 0)
Ru3
313336
2
1 - 2
2.75
2.10
3.10 3.40 2.10 -1 1 1
FT
1 - 0(0 - 0)
Ru3
272251
2
0 - 3
2.67
-
- - -
FT
0 - 0(0 - 0)
Ru3
651816
1
2 - 1
3.25
1.10
1.10 9.00 21.00 -1 1 1
FT
2 - 0(1 - 0)
Ru3
161866
2
0 - 3
2.75
-
- - -
FT
0 - 1(0 - 0)
Ru3
572023
1
2 - 0
2.00
1.75
1.75 3.50 4.00 1 -1
FT
2 - 1(0 - 0)
Etapa 17, Group 2
Ru3
332641
2
2 - 3
3.83
10°
2.90
2.30 3.20 2.90 1 -1 -1
FT
0 - 4(0 - 2)
0.1
Ru3
163054
2
1 - 6
6.50
1.53
4.75 3.80 1.53 -1 -1 1
FT
0 - 1(0 - 1)
Ru3
232849
2
0 - 1
1.17
2.45
2.70 3.20 2.45 1 1 -1
FT
0 - 2(0 - 2)
0.14
Ru3
302446
2
0 - 2
2.33
2.00
3.30 3.20 2.00 -1 -1 1
FT
2 - 3(0 - 1)
Ru3
82811
1
3 - 1
3.17
1.08
1.08 10.00 15.00 -1 1 1
FT
1 - 0(1 - 0)
Division 2 - West Group 1
OVERALL TABLE PTS GP W D L GF GA +/-
1
FC Tver 30 13 9 3 1 25 12 13
2
FK Leningradets 28 13 8 4 1 30 13 17
3
Krasava Odintsovo 27 15 8 3 4 29 14 15
4
Dynamo Petersburg 23 15 6 5 4 21 18 3
5
Kairat Moskva 20 15 5 5 5 19 22 -3
6
Zvezda SPb 17 13 5 2 6 19 18 1
7
Zenit-2 15 14 4 3 7 17 27 -10
8
FK Chita 13 14 2 7 5 11 18 -7
9
Baltika-BFU 11 15 3 2 10 14 22 -8
10
Luki-Energiya 9 14 2 3 9 8 29 -21
11
FK Smolensk 3 3 0 3 0 3 3 0
Division 2 - West Group 2
OVERALL TABLE PTS GP W D L GF GA +/-
1
Shinnik Yaroslavl 45 16 15 0 1 31 4 27
2
Dynamo-2 Moscow 30 16 8 6 2 34 13 21
3
Kazanka Moscow 26 16 8 2 6 17 14 3
4
FK Yenisey-2 23 16 7 2 7 19 25 -6
5
Volna Nizhegorodskaya 21 15 6 3 6 23 23 0
6
FK Murom 19 15 5 4 6 22 16 6
7
Olimp-Dolgiye Prudy-2 19 15 5 4 6 17 17 0
8
Khimik Dzerzhinsk 16 15 4 4 7 13 27 -14
9
Znamya Truda 14 15 4 2 9 18 25 -7
10
FC Chertanovo 14 15 4 2 9 13 25 -12
11
Torpedo Vladimir 9 14 2 3 9 7 25 -18