Fotbalul este matematica
Favorite Român> Setări>
Închide[X]

Аlte campionate

league_logo

Pronosticuri in fotbal despre Rusia Division 2 - Center
01.04.2021

Gazda - Oaspete Probabilitate in% Forebet Pron. rez. Numarul golurilor Timp Coef.cel mai inalt Pariu opt. Rezultat
1 X 2
Etapa 16
flag_275 Ru3
Khimik NovomoskovskAvangard Kursk
01/04/2021 13:00
384715 X 1 - 1 2.63 -
flag_275 Ru3
FK Khimki YouthMetallurg Vidnoye
01/04/2021 13:00
392141 2 2 - 3 3.25 -1° -
flag_275 Ru3
FK RyazanFK Kaluga
01/04/2021 13:00
492427 1 3 - 1 2.98 -
flag_275 Ru3
Kvant ObninskSokol Saratov
01/04/2021 13:00
202951 2 0 - 3 3.50 -1° -
352837 2 1 - 2 3.00 -1° -
flag_275 Ru3
Sakhalin Y-Sakh.Saturn
01/04/2021 13:00
212356 2 1 - 3 2.75 -5° -
flag_275 Ru3
Strogino MoscowSalyut Belgorod
01/04/2021 13:00
273043 2 1 - 3 2.88 -
flag_275 Ru3
Krasnyi-SGAFKSTFakel Youth
02/04/2021 13:00
691615 1 3 - 1 2.50 -1° -
Etapa 15
flag_275 Ru3
Sokol SaratovFK Ryazan
08/11/2020 11:00
432829 1 2 - 1 2.61 7°-8° 1.45
FT
0 - 2
(0 - 1)
flag_275 Ru3
Avangard KurskKrasnyi-SGAFKST
08/11/2020 12:00
223741 2 0 - 1 1.50 2.38
FT
4 - 3
(2 - 2)
flag_275 Ru3
FK KalugaMetallurg Lipetsk
08/11/2020 12:00
211861 2 1 - 2 3.21 1.65 0.01
FT
2 - 1
(2 - 0)
flag_275 Ru3
Kvant ObninskSakhalin Y-Sakh.
08/11/2020 12:00
432928 1 2 - 1 2.50 2.80 0.11
FT
0 - 0
(0 - 0)
264430 X 1 - 1 1.13 3.25 0.19
FT
0 - 1
(0 - 0)
283241 2 0 - 2 2.17 10° 1.91
FT
2 - 3
(1 - 1)
flag_275 Ru3
Fakel YouthStrogino Moscow
08/11/2020 15:00
331750 2 0 - 1 1.33 1.80
FT
1 - 2
(0 - 1)
flag_275 Ru3
SaturnFK Khimki Youth
08/11/2020 15:00
573211 1 3 - 1 2.75 1.14
FT
5 - 1
(1 - 0)

Meci selectat

Gazda - Oaspete Forebet
UEL
CSKA Sofia
BSC Young Boys

26/11/2020 18:55
X

Division 2 - Center
OVERALL TABLE PTS GP W D L GF GA +/-
1. Saturn 32 15 10 2 3 36 10 26
2. Metallurg Lipetsk 30 15 9 3 3 31 15 16
3. Salyut Belgorod 29 15 8 5 2 26 10 16
4. FK Ryazan 28 15 9 1 5 27 16 11
5. Sokol Saratov 27 15 8 3 4 24 13 11
6. Khimik Novomoskovsk 24 15 6 6 3 20 18 2
7. Strogino Moscow 23 15 7 2 6 20 23 -3
8. Krasnyi-SGAFKST 22 15 6 4 5 21 17 4
9. Avtomobilist Noginsk 21 15 5 6 4 18 15 3
10. FK Kaluga 20 15 6 2 7 21 19 2
11. Kvant Obninsk 16 15 4 4 7 14 27 -13
12. FK Khimki Youth 16 15 5 1 9 18 35 -17
13. Avangard Kursk 15 14 3 6 5 15 22 -7
14. Sakhalin Y-Sakh. 12 15 3 3 9 12 24 -12
15. Metallurg Vidnoye 12 14 4 0 10 18 34 -16
16. Fakel Youth 6 15 2 0 13 10 33 -23