Acasă
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Ligile mele
SUA
>
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
1046
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
135
Pronosticuri maine
939
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
2171
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
313
Favorite
Liste
>
Britanic
35
Top European
57
European
516
American
190
African
91
Asiatic
97
Australijski
17
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
9
Bundesliga
8
Serie A
9
Ligue 1
7
Eredivisie
9
Liga Portugal
8
Braziliei Série A
7
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
3
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
8
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
5
League 1
Albanian Cup
1
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
6
Ligue 2
16
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Andorra
>
Primera Divisio
5
2. Division
3
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
10
Championship
2
League One
League Two
1
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
4
Southern League
Northern Premier
Women SL
7
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
1
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
9
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
3
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
11
Nacional B
18
Primera B
10
Primera C
11
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
16
Copa Argentina
1
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
3
Armenian Cup
1
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
3
Australia
>
A-League
1
Npl NSW
3
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
1
Npl Queensland
3
Npl Tasmania
Northern Nsw
2
Npl Victoria
1
Npl Act 1
1
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
4
Regionalliga East
1
Regionalliga Central
5
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
6
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
6
Landesliga Wien
6
Landesliga Burgenland
3
Landesliga Niederösterreich
7
Landesliga Oberösterreich
2
Landesliga Steiermark
1
Landesliga Tirol
5
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbaidjan
>
Premier League
4
First Division
5
Azerbaijan Cup
Bahrain
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
2
Belgia
>
Jupiler Pro League
7
2e Klasse
1
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
8
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
4
Super League Women
3
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Belize
>
Premier League
1
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Bielorusia
>
Vyscha Liga
6
Pershaya Liga
5
Bielorusia Reserves
Cupa Bielorusiei
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
7
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
5
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
8
Botswana
>
Premier League
Brazilia
>
Braziliei Série A
7
Serie B
6
Serie C
7
Serie D
30
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
5
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
2
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
8
Carioca U20
Mineiro U20
7
Paranaense U19
Paulista U20
16
Brasileiro Women
6
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
1
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
6
Second Leaguе
9
Third League - South-East
9
Third League - South-West
8
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
8
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
2
Camerun
>
Elite One
Elite Two
Canada
>
Canadian Premier League
3
Soccer League
Canadian Championship
Cehia
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
9
MSFL
6
Pohar CMFS
Division A
3
Division B
3
Division C
7
Division D
7
Division E
9
Division F
8
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
7
Copa Chile
Super Cup
China
>
Super League
5
League one
7
League two
5
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Cipru
>
1. Division
5
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
4
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Coreea De Sud
>
K-League 1
3
K-League 2
3
National League
5
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
Croația
>
HNL
4
First NL
5
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
6
Danemarca
>
Superliga
5
1. Division
3
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Djibouti
>
Division 1
4
Ecuador
>
Serie A
7
Serie B
5
Egipt
>
Premier
3
Second League
Egypt Cup
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
4
Elveția
>
Super League
4
Challenge League
2
Swiss Cup
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
4
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
4
Fiji
>
National Football League
5
Filipine
>
Football League
5
Finlanda
>
Veikkausliiga
5
Ykkosliiga
5
Kakkonen
15
Suomen Cup
Franța
>
Ligue 1
7
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
2
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
Georgia
>
Erovnuli Liga
1
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
14
Germania
>
Bundesliga
8
2. Bundesliga
7
3. Liga
9
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
8
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
6
Regionalliga Bayern
7
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
8
Oberliga Hamburg
7
Oberliga Bremen
8
Oberliga Niedersachsen
9
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
9
Oberliga Bayern Nord
4
Oberliga Bayern Süd
8
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
7
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
6
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
18
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
4
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Ghana
>
Premier League
11
Gibraltar
>
National League
2
Grecia
>
Super League
5
Super League 2
1
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
1
Primera Division
2
Guineea
>
Ligue 1
4
Haiti
>
Championnat National
Honduras
>
Liga Nacional
2
Hong Kong
>
Premier League
6
Second Division
6
FA Cup
1
India
>
I-League
Super League
Indonezia
>
Liga 1
2
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Iran
>
IPL
8
League 1
1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
9
Irlanda
>
Premier League
7
First Division
1
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
5
1. Division
6
2. Division
6
Icelandic Cup
8
League Cup
Israele
>
Premier League
5
Liga Leumit
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
9
Serie B
Serie C
11
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
31
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
8
Primavera 2
14
Primavera 3
1
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
Jamaica
>
Premier League
2
Japonia
>
J-League
1
J2-League
8
J3-League
10
Football League
6
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
6
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
7
Super League
7
Kosovo
>
Superleague
5
Kosovar Cup
1
Kuwait
>
Premier League
5
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
8
Letonia
>
Virsliga
3
1. Liga
7
Latvian Cup
Liban
>
Premier League
2
Libia
>
Premier League
Lituania
>
A Lyga
5
1 Lyga
6
Lithuanian Cup
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
8
Macao
>
Elite League
4
Macedonia de Nord
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
4
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
8
Mali
>
Première Division
7
Malta
>
Premier League
First Division
FA Trophy
1
Maroc
>
Botola 1
Botola 2
8
Coupe du Trone
2
Mauritania
>
Ligue 1
6
Mauritius
>
Mauritian League
5
Mexic
>
Primera Division
4
Liga de Ascenso
1
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
5
Liga Premier Serie B
1
Moldova
>
Divizia Nationala
3
Moldovan Cup
Mongolia
>
Premier League
3
Muntenegru
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
2
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
1
Nigeria
>
Premier League
10
Norvegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
3
Oman
>
Professional League
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
2
Paraguay
>
Primera Division
4
Division Intermedia
6
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
8
Segunda División
1
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
7
1. Liga
7
2. Liga
8
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
8
Segunda Liga
8
Liga 3
4
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Republica Congo
>
Premier League
5
Republica Dominicană
>
LDF
4
România
>
Liga 1
7
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Rusia
>
Premier League
7
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
6
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - Sud
10
Kubok
2
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
7
SUA
>
MLS
14
NASL
USL Championship
10
US Open Cup
San Marino
>
Campionato
2
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
6
Championship
2
League One
2
League two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
7
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
8
Singapur
>
S-League
1
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
6
2. liga
1
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
5
2. Liga
7
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
6
Spania
>
LaLiga
9
Segunda Division
10
Primera División RFEF
20
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
12
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
7
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
8
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
8
Tercera Division G12
8
Tercera Division G13
6
Tercera Division G14
8
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
8
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
5
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
7
Allsvenskan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
1
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
1
Tailanda
>
Premier League
7
Thai League 2
2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
5
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
1
Togo
>
Championnat National
8
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
2
Tunisia
>
Ligue 1
4
Tunisia Cup
Ligue 2
7
Turcia
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
7
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
8
Division 1
3
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
8
Persha Liga
5
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
4
Uganda
>
Premier League
7
Ungaria
>
NB I
5
NB II
9
Magyar Kupa
Uruguay
>
Primera Division
7
Segunda Division
5
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
4
Segunda Division
8
Vietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Zambia
>
Premier League
9
Zimbabwe
>
Premier League
9
Țara Galilor
>
Premier
1
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Țările de Jos
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Cupa KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
4
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Pronostic
Match centre
NAC Breda
26'
Manu García
42'
Pablo Marí
51'
Rai Vloet
61'
Mounir el Allouchi
90+1'
Thomas Agyepong
90+3'
Karol Mets
90+3'
Karol Mets
2 :
2
Full-time
Sparta Rotterdam
George Dobson
67'
Ragnar Ache
70'
Ragnar Ache
84'
Stijn Spierings
87'
Venue:
Rat Verlegh Stadion
1
Noppert
3
Koch
22
Marí
35
Horsfield
69
Angeliño
10
Vloet
76'
8
el Allouchi
6
Verschueren
86'
9
Ambrose
19
García
69'
11
Fernandes
1
Kortsmit
78'
5
Breuer
6
Vriends
3
Dougall
2
Floranus
10
Mühren
60'
8
Sanusi
4
Dobson
52'
9
Volas
7
Brogno
11
Goodwin
Substitutions
76'
Karol Mets
86'
Giovanni Korte
69'
Thomas Agyepong
Substitutes
Karol Mets
Giovanni Korte
Thomas Agyepong
Jeff Stans
Nigel Bertrams
Sven van der Maaten
Diego Snepvangers
Richelor Sprangers
Substitutions
Stijn Spierings
78'
Deroy Duarte
60'
Ragnar Ache
52'
Substitutes
Stijn Spierings
Deroy Duarte
Ragnar Ache
Sander Fischer
Leonard Nienhuis
Franck-Yves Bambock
Thomas Verhaar
Ilias Alhaft
Álex Craninx
Nicholas Marfelt
Julian Chabot
Mark Veenhoven
Andries Noppert
G
Menno Koch
D
Pablo Marí
D
James Horsfield
D
Angeliño
D
Rai Vloet
M
Mounir el Allouchi
M
Arno Verschueren
M
Thierry Ambrose
F
Manu García
F
Paolo Fernandes
F
Jeff Stans
Sub
Nigel Bertrams
Sub
Sven van der Maaten
Sub
Diego Snepvangers
Sub
Richelor Sprangers
Sub
Roy Kortsmit
G
Michel Breuer
D
Bart Vriends
D
Kenneth Dougall
D
Sheral Floranus
D
Robert Mühren
M
Ryan Sanusi
M
George Dobson
M
Dalibor Volas
F
Loris Brogno
F
Craig Goodwin
F
Sander Fischer
Sub
Leonard Nienhuis
Sub
Franck-Yves Bambock
Sub
Thomas Verhaar
Sub
Ilias Alhaft
Sub
Álex Craninx
Sub
Nicholas Marfelt
Sub
Julian Chabot
Sub
Mark Veenhoven
Sub
Commentary
90'+3'
Karol Mets (NAC Breda) Yellow Card at 93'
90'+3'
Karol Mets (NAC Breda) Yellow Card at 93'
90'+1'
Thomas Agyepong (NAC Breda) Yellow Card at 91'
87'
Stijn Spierings (Sparta Rotterdam) Yellow Card at 87'
86'
Giovanni Korte (NAC Breda) Substitution at 86'
84'
Ragnar Ache (Sparta Rotterdam) Goal at 84'
78'
Stijn Spierings (Sparta Rotterdam) Substitution at 78'
76'
Karol Mets (NAC Breda) Substitution at 76'
70'
Ragnar Ache (Sparta Rotterdam) Goal at 70'
69'
Thomas Agyepong (NAC Breda) Substitution at 69'
67'
George Dobson (Sparta Rotterdam) Yellow Card at 67'
61'
Mounir el Allouchi (NAC Breda) Yellow Card at 61'
60'
Deroy Duarte (Sparta Rotterdam) Substitution at 60'
52'
Ragnar Ache (Sparta Rotterdam) Substitution at 52'
51'
Rai Vloet (NAC Breda) Goal at 51'
42'
Pablo Marí (NAC Breda) Goal at 42'
26'
Manu García (NAC Breda) Yellow Card at 26'
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"4":"Aprilie 2024","5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Meci selectat
EPL
Newcastle United
Brighton
11/05/2024 16:00
1
Eredivisie Regular Season
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
PSV Eindhoven
87
32
28
3
1
88
2
Feyenoord
78
32
24
6
2
61
3
Twente
63
32
19
6
7
27
4
AZ Alkmaar
61
32
18
7
7
28
5
Ajax
52
32
14
10
8
10
6
Nijmegen
50
32
13
11
8
15
7
Utrecht
49
32
13
10
9
3
8
Go Ahead Eagles
43
32
11
10
11
3
9
Sparta Rotterdam
43
32
12
7
13
1
10
Heerenveen
37
32
10
7
15
-14
11
Fortuna Sittard
36
32
9
9
14
-19
12
PEC Zwolle
35
32
9
8
15
-21
13
Almere City
34
32
7
13
12
-20
14
Heracles
32
32
9
5
18
-29
15
Waalwijk
28
32
7
7
18
-16
16
Excelsior
26
32
5
11
16
-23
17
Volendam
19
32
4
7
21
-48
18
Vitesse
2
32
5
5
22
-46
Predictie al zilei
Es1
Athletic Bilbao
Osasuna
11/05/2024 21:00
1
Video Highlight
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program