Acasă
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Ligile mele
SUA
>
MLS
Fotbal
Pronosticuri azi
295
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
52
Pronosticuri maine
30
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
446
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
64
Favorite
Liste
>
Britanic
Top European
European
80
American
85
African
18
Asiatic
13
Australijski
Internaţional
16
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
8
Copa America
8
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
8
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
Ligue 2
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Andorra
>
Primera Divisio
2. Division
2
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
Championship
League One
League Two
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
1st Division
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
5
Primera C
3
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
12
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
First League
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
Npl NSW
Brisbane Premier
Npl West
Npl South
Npl Queensland
Npl Tasmania
Northern Nsw
2
Npl Victoria
Npl Act 1
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
Erste Division
Regionalliga East
Regionalliga Central
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
Landesliga Wien
Landesliga Burgenland
Landesliga Niederösterreich
Landesliga Oberösterreich
Landesliga Steiermark
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
Landesliga Kärnten
Azerbaidjan
>
Premier League
First Division
Azerbaijan Cup
Bahrain
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
2e Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Belize
>
Premier League
Benin
>
League 1
Bermuda
>
Premier Division
Bielorusia
>
Vyscha Liga
3
Pershaya Liga
3
Bielorusia Reserves
Cupa Bielorusiei
16
Women Premier League
2
Second League
Super Cup
Women's Cup
4
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
Kup BiH
1st League FBiH
1st League: RS
Botswana
>
Premier League
Brazilia
>
Braziliei Série A
8
Serie B
4
Serie C
7
Serie D
24
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
4
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
1
Catarinense
Catarinense 2
4
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
5
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
3
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
3
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
2
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Copa Paulista
3
Supercopa
Brasileiro U20
9
Carioca U20
Mineiro U20
1
Paranaense U19
Paulista U20
2
Brasileiro Women
6
Paulista Women
5
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
Second Leaguе
Third League - South-East
Third League - South-West
Third League - North-East
Third League - North-West
Bulgarian Cup
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
Camerun
>
Elite One
Elite Two
Canada
>
Canadian Premier League
1
Soccer League
2
Canadian Championship
Cehia
>
Synot liga
Druha Liga
CFL
MSFL
Pohar CMFS
Division A
Division B
Division C
Division D
Division E
Division F
Chile
>
Primera Division
1
Primera B
8
Copa Chile
21
Super Cup
China
>
Super League
2
League one
1
League two
1
FA Cup
Super Cup
Super League Women
3
Cipru
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
Primera B
1
Super Cup
Copa Colombia
Coreea De Sud
>
K-League 1
K-League 2
National League
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
Liga de Ascenso
Croația
>
HNL
First NL
3. HNL Center
3. HNL North
3. HNL South
3. HNL East
3. HNL West
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
Danemarca
>
Superliga
1. Division
2. Division
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
Djibouti
>
Division 1
Ecuador
>
Serie A
8
Serie B
5
Egipt
>
Premier
Second League
Egypt Cup
3
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
Elveția
>
Super League
Challenge League
Swiss Cup
Estonia
>
Meistriliiga
Esiliiga
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
2
Fiji
>
National Football League
2
Filipine
>
Football League
1
Finlanda
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
3
Suomen Cup
8
Franța
>
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
Georgia
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Germania
>
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Ghana
>
Premier League
9
Gibraltar
>
National League
Grecia
>
Super League
Super League 2
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
Primera Division
Guineea
>
Ligue 1
2
Haiti
>
Championnat National
Honduras
>
Liga Nacional
Hong Kong
>
Premier League
Second Division
FA Cup
India
>
I-League
Super League
Indonezia
>
Liga 1
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
2
1. Deild
Faroe Islands Cup
Iran
>
IPL
League 1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
Irlanda
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
6
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
League Cup
Israele
>
Premier League
Liga Leumit
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
Serie B
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
1
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
Primavera 2
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
Jamaica
>
Premier League
Japonia
>
J-League
1
J2-League
J3-League
Football League
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
3
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
2
Super League
5
Kosovo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
Lesotho
>
Premier League
Letonia
>
Virsliga
3
1. Liga
2
Latvian Cup
Liban
>
Premier League
2
Libia
>
Premier League
Lituania
>
A Lyga
1
1 Lyga
3
Lithuanian Cup
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
Macao
>
Elite League
1
Macedonia de Nord
>
First League
Second League
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Maroc
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
Mauritius
>
Mauritian League
4
Mexic
>
Primera Division
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Moldova
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
Mongolia
>
Premier League
Muntenegru
>
First League
Second League
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Nigeria
>
Premier League
6
Norvegia
>
Eliteserien
7
1. Division
8
2. Division
5
NM Cupen
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
17
Oman
>
Professional League
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
Paraguay
>
Primera Division
6
Division Intermedia
4
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
Segunda División
4
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
1. Liga
2. Liga
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
Segunda Liga
Liga 3
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Republica Congo
>
Premier League
Republica Dominicană
>
LDF
2
România
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Rusia
>
Premier League
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
1
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
PFL - Center
7
PFL - Ural
PFL - East
PFL - Sud
8
Kubok
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
SUA
>
MLS
NASL
USL Championship
1
US Open Cup
San Marino
>
Campionato
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
Championship
League One
League two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
Singapur
>
S-League
1
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
3
Spania
>
LaLiga
Segunda Division
1
Primera División RFEF
1
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
4
Copa Federacion
Primera Division Women
1
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
4
Allsvenskan
8
Div 1 Norra
2
Div 1 Sodra
3
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Tailanda
>
Premier League
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
3
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
Togo
>
Championnat National
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
Tunisia
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcia
>
Süper Lig
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
UAE
>
Football League
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
Persha Liga
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
Uganda
>
Premier League
Ungaria
>
NB I
NB II
Magyar Kupa
Uruguay
>
Primera Division
4
Segunda Division
3
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
4
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
Segunda Division
Copa Venezuela
Vietnam
>
V.League 1
2
V.League 2
Second Division
National Cup
Super Cup
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
5
Țara Galilor
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Țările de Jos
>
Eredivisie
Eerste Divisie
Tweede Divisie
Derde Divisie
Cupa KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
1
OFC Champions League
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Pronostic
Match centre
Crucero del Norte
28'
Adrián Alegre
37'
Nicolás Dematei
0 :
4
Second Half
Independiente
Diego Vera
22'
Jesús José David Méndez
33'
Hernan Dario Pellerano
37'
Diego Rodríguez
pen 45'
Diego Vera
61'
Juan Martinez Trejo
78'
Venue:
Estadio Comandante Andrés Guacurarí
1
Caffa
3
Bareyro
4
Barraza
6
Tomassini
21
Dematei
62'
33
Oliva
20
Dujaut
30
Romero
79'
34
Mendieta
19
Alegre
8'
23
Chironi
1
Rodríguez
2
Dario Pellerano
14
Cuesta
26
Toledo
31
Tagliafico
4
Ortiz
65'
8
José David Méndez
72'
11
Mancuello
29
Benitez
42'
36
Vidal
9
Vera
Substitutions
79'
Lucas Caballero
62'
Alejandro Martinez
8'
Ariel Colzera
Substitutes
Juan Juan Mendonca
Rodrigo Lechner
Lucas Caballero
Cristian Almirón
Alejandro Martinez
Ariel Colzera
Pablo Stupiski
Substitutions
Juan Martinez Trejo
42'
Claudio Aquino
65'
Juan Lucero
72'
Substitutes
Germán Montoya
Juan Martinez Trejo
Emiliano Papa
Mauricio Victorino
Julián Vitale
Claudio Aquino
Juan Lucero
7
Shots total
17
2
Shots on goal
7
25%
Possession
75%
2
Corners
6
0
Offsides
5
10
Fouls
6
3
Saves
2
Germán Caffa
G
3
Dante Bareyro
CD-R
Julio Barraza
CD-L
Gabriel Tomassini
CD
2
1
Nicolás Dematei
LB
2
1
1
Maximiliano Oliva
RB
1
José Dujaut
CM-R
1
1
Dardo Romero
CM
1
1
Gumersindo Mendieta
CM-L
Adrián Alegre
CF-L
3
3
1
Gabriel Chironi
CF-R
Juan Juan Mendonca
G
Rodrigo Lechner
D
Lucas Caballero
M
Cristian Almirón
M
Alejandro Martinez
F
1
1
Ariel Colzera
F
2
2
1
1
1
Pablo Stupiski
F
Diego Rodríguez
G
1
1
1
1
1
Hernan Dario Pellerano
CD-R
1
1
1
Victor Cuesta
CD-L
1
1
Gustavo Toledo
RB
1
Nicolás Tagliafico
LB
1
1
Jorge Ortiz
LM
1
1
1
1
1
Jesús José David Méndez
RM
1
1
Federico Mancuello
AM
1
2
1
2
Martin Benitez
AM-L
2
3
2
Ezequiel Vidal
AM-R
1
1
Diego Vera
F
2
1
1
3
4
Germán Montoya
G
Juan Martinez Trejo
D
1
2
4
Emiliano Papa
D
Mauricio Victorino
D
Julián Vitale
D
Claudio Aquino
M
2
Juan Lucero
F
1
Commentary
85'
José Dujaut (Crucero del Norte) Shot Off Target at 85'
85'
Gustavo Toledo (Independiente) Throw In at 85'
84'
Juan Lucero (Independiente) Shot Off Target at 84'
84'
Juan Martinez Trejo (Independiente) Assists Shot at 84'
81'
Nicolás Tagliafico (Independiente) Throw In at 81'
79'
Lucas Caballero (Crucero del Norte) Substitution at 79'
78'
Juan Martinez Trejo (Independiente) Goal at 78'
78'
Jorge Ortiz (Independiente) Assists Shot at 78'
75'
Gustavo Toledo (Independiente) Throw In at 75'
75'
Nicolás Dematei (Crucero del Norte) Throw In at 75'
75'
Germán Caffa (Crucero del Norte) Free Kick at 75'
75'
Claudio Aquino (Independiente) Offside at 75'
73'
Juan Martinez Trejo (Independiente) Shot On Target at 73'
73'
Martin Benitez (Independiente) Assists Shot at 73'
72'
Claudio Aquino (Independiente) Corner Kick at 72'
72'
Dante Bareyro (Crucero del Norte) Corner Kick at 72'
72'
Juan Lucero (Independiente) Substitution at 72'
70'
Jorge Ortiz (Independiente) Corner Kick at 70'
70'
Jorge Ortiz (Independiente) Shot On Target at 70'
70'
Claudio Aquino (Independiente) Shot Blocked at 70'
70'
Martin Benitez (Independiente) Assists Shot at 70'
70'
Germán Caffa (Crucero del Norte) Free Kick at 70'
70'
Claudio Aquino (Independiente) Offside at 70'
68'
Nicolás Dematei (Crucero del Norte) Free Kick at 68'
68'
Hernan Dario Pellerano (Independiente) Foul at 68'
68'
Nicolás Dematei (Crucero del Norte) Throw In at 68'
68'
Germán Caffa (Crucero del Norte) Free Kick at 68'
67'
Martin Benitez (Independiente) Offside at 67'
66'
Martin Benitez (Independiente) Corner Kick at 66'
66'
Martin Benitez (Independiente) Corner Kick at 66'
66'
Nicolás Dematei (Crucero del Norte) Corner Kick at 66'
65'
Germán Caffa (Crucero del Norte) Free Kick at 65'
65'
Claudio Aquino (Independiente) Substitution at 65'
65'
Federico Mancuello (Independiente) Offside at 65'
64'
Federico Mancuello (Independiente) Shot Blocked at 64'
64'
Martin Benitez (Independiente) Assists Shot at 64'
63'
Juan Martinez Trejo (Independiente) Shot Off Target at 63'
63'
Jorge Ortiz (Independiente) Assists Shot at 63'
62'
Alejandro Martinez (Crucero del Norte) Substitution at 62'
61'
Diego Vera (Independiente) Goal at 61'
61'
Federico Mancuello (Independiente) Assists Shot at 61'
60'
Gustavo Toledo (Independiente) Throw In at 60'
58'
Gustavo Toledo (Independiente) Corner Kick at 58'
58'
Gabriel Tomassini (Crucero del Norte) Corner Kick at 58'
58'
Gustavo Toledo (Independiente) Throw In at 58'
55'
Nicolás Dematei (Crucero del Norte) Free Kick at 55'
54'
Jorge Ortiz (Independiente) Foul at 54'
54'
Diego Vera (Independiente) Shot On Target at 54'
54'
Nicolás Tagliafico (Independiente) Assists Shot at 54'
53'
Nicolás Tagliafico (Independiente) Throw In at 53'
52'
Victor Cuesta (Independiente) Blocked Pass at 52'
50'
Nicolás Dematei (Crucero del Norte) Throw In at 50'
50'
Nicolás Dematei (Crucero del Norte) Free Kick at 50'
49'
Nicolás Dematei (Crucero del Norte) Throw In at 49'
49'
Nicolás Dematei (Crucero del Norte) Throw In at 49'
49'
Gustavo Toledo (Independiente) Blocked Pass at 49'
47'
Juan Martinez Trejo (Independiente) Shot Off Target at 47'
47'
Jesús José David Méndez (Independiente) Assists Shot at 47'
45'
Start 2nd Half
45'
Halftime
45'
Ariel Colzera (Crucero del Norte) Red Card at 47'
45'
Ariel Colzera (Crucero del Norte) Foul at 47'
45'
Nicolás Dematei (Crucero del Norte) Throw In at 47'
45'
Diego Rodríguez (Independiente) Penalty - Scored at 45'
44'
Gabriel Tomassini (Crucero del Norte) Foul at 44'
43'
Nicolás Tagliafico (Independiente) Throw In at 43'
43'
Nicolás Tagliafico (Independiente) Throw In at 43'
42'
Juan Martinez Trejo (Independiente) Substitution at 42'
41'
Martin Benitez (Independiente) Corner Kick at 41'
41'
Julio Barraza (Crucero del Norte) Throw In at 41'
41'
Diego Vera (Independiente) Throw In at 41'
38'
Diego Rodríguez (Independiente) Free Kick at 38'
37'
Nicolás Dematei (Crucero del Norte) Yellow Card at 37'
37'
Hernan Dario Pellerano (Independiente) Yellow Card at 37'
36'
Adrián Alegre (Crucero del Norte) Foul at 36'
35'
Nicolás Tagliafico (Independiente) Throw In at 35'
34'
Ariel Colzera (Crucero del Norte) Throw In at 34'
34'
Dardo Romero (Crucero del Norte) Shot Off Target at 34'
34'
Ariel Colzera (Crucero del Norte) Free Kick at 34'
33'
Jesús José David Méndez (Independiente) Yellow Card at 33'
33'
Jesús José David Méndez (Independiente) Foul at 33'
32'
Germán Caffa (Crucero del Norte) Free Kick at 32'
32'
Martin Benitez (Independiente) Offside at 32'
30'
Maximiliano Oliva (Crucero del Norte) Throw In at 30'
30'
Maximiliano Oliva (Crucero del Norte) Throw In at 30'
29'
Nicolás Tagliafico (Independiente) Free Kick at 29'
28'
Adrián Alegre (Crucero del Norte) Yellow Card at 28'
28'
Adrián Alegre (Crucero del Norte) Foul at 28'
28'
Nicolás Tagliafico (Independiente) Free Kick at 28'
28'
Ariel Colzera (Crucero del Norte) Foul at 28'
28'
Nicolás Tagliafico (Independiente) Blocked Pass at 28'
27'
Dardo Romero (Crucero del Norte) Blocked Pass at 27'
25'
Gustavo Toledo (Independiente) Throw In at 25'
24'
Maximiliano Oliva (Crucero del Norte) Throw In at 24'
24'
Maximiliano Oliva (Crucero del Norte) Throw In at 24'
22'
Diego Vera (Independiente) Goal at 22'
22'
Ezequiel Vidal (Independiente) Assists Shot at 22'
22'
Nicolás Tagliafico (Independiente) Throw In at 22'
20'
Martin Benitez (Independiente) Shot Off Target at 20'
20'
Nicolás Tagliafico (Independiente) Assists Shot at 20'
20'
Ezequiel Vidal (Independiente) Free Kick at 20'
20'
Nicolás Dematei (Crucero del Norte) Foul at 20'
19'
Ariel Colzera (Crucero del Norte) Shot On Target at 19'
19'
Dante Bareyro (Crucero del Norte) Blocked Pass at 19'
19'
Ezequiel Vidal (Independiente) Blocked Pass at 19'
18'
Victor Cuesta (Independiente) Free Kick at 18'
18'
Adrián Alegre (Crucero del Norte) Foul at 18'
17'
Nicolás Dematei (Crucero del Norte) Free Kick at 17'
17'
Victor Cuesta (Independiente) Foul at 17'
16'
Gabriel Tomassini (Crucero del Norte) Shot Off Target at 16'
16'
Ariel Colzera (Crucero del Norte) Assists Shot at 16'
15'
Nicolás Tagliafico (Independiente) Corner Kick at 15'
15'
Maximiliano Oliva (Crucero del Norte) Shot Blocked at 15'
15'
Adrián Alegre (Crucero del Norte) Assists Shot at 15'
15'
Federico Mancuello (Independiente) Free Kick at 15'
14'
Dardo Romero (Crucero del Norte) Foul at 14'
12'
Martin Benitez (Independiente) Corner Kick at 12'
12'
Diego Vera (Independiente) Shot Off Target at 12'
12'
Martin Benitez (Independiente) Assists Shot at 12'
12'
Nicolás Dematei (Crucero del Norte) Blocked Pass at 12'
11'
Diego Rodríguez (Independiente) Free Kick at 11'
10'
Gabriel Tomassini (Crucero del Norte) Foul at 10'
10'
Dardo Romero (Crucero del Norte) Free Kick at 10'
9'
Nicolás Tagliafico (Independiente) Foul at 9'
8'
Ariel Colzera (Crucero del Norte) Substitution at 8'
7'
Gustavo Toledo (Independiente) Throw In at 7'
7'
Nicolás Dematei (Crucero del Norte) Throw In at 7'
6'
Ezequiel Vidal (Independiente) Blocked Pass at 6'
6'
Nicolás Dematei (Crucero del Norte) Throw In at 6'
5'
Nicolás Tagliafico (Independiente) Throw In at 5'
2'
Martin Benitez (Independiente) Shot Off Target at 2'
2'
Jesús José David Méndez (Independiente) Assists Shot at 2'
1'
Nicolás Dematei (Crucero del Norte) Throw In at 1'
Kickoff
<
Iunie 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Meci selectat
Cn1
Shijiazhuang
Qingdao Jonoon
16/06/2024 13:00
X
Primera Division
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
Talleres Córdoba
13
5
4
1
0
7
2
CA Huracán
13
5
4
1
0
6
3
Unión Santa Fe
13
5
4
1
0
5
4
Racing Club
10
5
3
1
1
6
5
Gimnasia La Plata
10
5
3
1
1
5
6
Instituto Córdoba
10
5
3
1
1
3
7
River Plate
9
5
3
0
2
5
8
Argentinos Juniors
9
5
3
0
2
-1
9
CA Lanús
8
5
2
2
1
1
10
Belgrano Córdoba
8
5
2
2
1
-1
11
Boca Juniors
7
5
2
1
2
1
12
Sarmiento Junín
7
5
2
1
2
1
13
Independiente Rivadavia
7
5
2
1
2
1
14
Estudiantes La Plata
7
5
2
1
2
0
15
Rosario Central
6
5
1
3
1
1
16
Independiente
6
5
1
3
1
-1
17
Atlético Tucumán
6
5
1
3
1
-1
18
Newell's Old Boys
6
5
2
0
3
-2
19
Deportivo Riestra
6
5
2
0
3
-2
20
Vélez Sársfield
5
5
1
2
2
-2
21
CA Platense
5
5
1
2
2
-2
22
CA Banfield
4
5
1
1
3
-3
23
Barracas Central
4
5
1
1
3
-4
24
Defensa y Justicia
3
5
0
3
2
-3
25
CA Tigre
2
5
0
2
3
-7
26
San Lorenzo
1
4
0
1
3
-3
27
Godoy Cruz
0
4
0
3
1
-1
28
Central Córdoba SdE
0
5
0
0
5
-9
Predictie al zilei
Uy2
Oriental (URU)
Colón
17/06/2024 01:30
X
Video Highlight
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program