Acasă
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Ligile mele
SUA
>
MLS
Fotbal
Pronosticuri azi
1071
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
32
Pronosticuri maine
143
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
802
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
60
Favorite
Liste
>
Britanic
18
Top European
4
European
145
American
81
African
37
Asiatic
66
Australijski
23
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
2
Bundesliga
Serie A
2
Ligue 1
1
Eredivisie
Liga Portugal
2
Braziliei Série A
6
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
10
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
League 1
2
Albanian Cup
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
Ligue 2
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Andorra
>
Primera Divisio
2. Division
1
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
Championship
1
League One
League Two
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
1
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
1
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
10
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
Nacional B
10
Primera B
3
Primera C
7
Primera D
Copa de la Liga Profesional
2
Torneo Federal A
10
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
First League
3
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
6
Australia
>
A-League
Npl NSW
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
Npl Victoria
7
Npl Act 1
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
Erste Division
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
2
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
1
Landesliga Wien
Landesliga Burgenland
Landesliga Niederösterreich
1
Landesliga Oberösterreich
Landesliga Steiermark
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
2
Landesliga Kärnten
2
Azerbaidjan
>
Premier League
1
First Division
5
Azerbaijan Cup
Bahrain
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
5
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
3
Belgia
>
Jupiler Pro League
2e Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
3
Second Amateur Division - VFV A
7
Second Amateur Division - VFV B
7
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
1
Belgian Cup Women
Pro League U21
1
Belize
>
Premier League
2
Benin
>
League 1
14
Bermuda
>
Premier Division
Bielorusia
>
Vyscha Liga
Pershaya Liga
Bielorusia Reserves
Cupa Bielorusiei
Women Premier League
4
Second League
10
Super Cup
Women's Cup
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
2
Kup BiH
1st League FBiH
3
1st League: RS
1
Botswana
>
Premier League
2
Brazilia
>
Braziliei Série A
6
Serie B
3
Serie C
6
Serie D
13
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
4
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
1
Brasileiro Women
2
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
2
Second Leaguе
9
Third League - South-East
2
Third League - South-West
Third League - North-East
2
Third League - North-West
Bulgarian Cup
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
1
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
2
Camerun
>
Elite One
3
Elite Two
Canada
>
Canadian Premier League
1
Soccer League
Canadian Championship
Cehia
>
Synot liga
Druha Liga
CFL
MSFL
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
Division C
Division D
2
Division E
1
Division F
1
Chile
>
Primera Division
4
Primera B
2
Copa Chile
2
Super Cup
China
>
Super League
8
League one
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
3
Cipru
>
1. Division
3
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
9
Primera B
3
Super Cup
Copa Colombia
Coreea De Sud
>
K-League 1
K-League 2
National League
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
3
Liga de Ascenso
2
Croația
>
HNL
First NL
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
2
Danemarca
>
Superliga
1
1. Division
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Djibouti
>
Division 1
3
Ecuador
>
Serie A
3
Serie B
5
Egipt
>
Premier
5
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
2
Elveția
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Estonia
>
Meistriliiga
Esiliiga
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fiji
>
National Football League
1
Filipine
>
Football League
Finlanda
>
Veikkausliiga
Ykkosliiga
1
Kakkonen
3
Suomen Cup
Franța
>
Ligue 1
1
Ligue 2
1
National
1
National 2
29
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
Georgia
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Germania
>
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
1
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
1
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
4
Oberliga Hessen
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
1
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
3
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
1
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
4
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
1
DFB Pokal Women
Ghana
>
Premier League
2
Gibraltar
>
National League
Grecia
>
Super League
Super League 2
2
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
2
Primera Division
2
Guineea
>
Ligue 1
6
Haiti
>
Championnat National
5
Honduras
>
Liga Nacional
5
Hong Kong
>
Premier League
1
Second Division
6
FA Cup
India
>
I-League
Super League
1
Indonezia
>
Liga 1
8
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Iran
>
IPL
8
League 1
9
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
Irlanda
>
Premier League
1
First Division
5
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
3
1. Division
6
2. Division
Icelandic Cup
League Cup
Israele
>
Premier League
2
Liga Leumit
8
State Cup
1
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
2
Serie B
10
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
1
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
1
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
2
Primavera 2
Primavera 3
1
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
Jamaica
>
Premier League
2
Japonia
>
J-League
J2-League
J3-League
Football League
2
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
2
Kosovo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kuwait
>
Premier League
2
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
1
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
3
Lesotho
>
Premier League
8
Letonia
>
Virsliga
1. Liga
Latvian Cup
Liban
>
Premier League
Libia
>
Premier League
8
Lituania
>
A Lyga
1 Lyga
2
Lithuanian Cup
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
Macao
>
Elite League
1
Macedonia de Nord
>
First League
Second League
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
Mali
>
Première Division
5
Malta
>
Premier League
First Division
3
FA Trophy
Maroc
>
Botola 1
1
Botola 2
1
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
2
Mauritius
>
Mauritian League
Mexic
>
Primera Division
2
Liga de Ascenso
2
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
1
Liga Premier Serie B
Moldova
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
Mongolia
>
Premier League
Muntenegru
>
First League
5
Second League
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
4
Liga Primera U20
Nigeria
>
Premier League
1
Norvegia
>
Eliteserien
1. Division
2. Division
2
NM Cupen
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
Oman
>
Professional League
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
Paraguay
>
Primera Division
4
Division Intermedia
2
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
5
Segunda División
7
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
1
1. Liga
2
2. Liga
2
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
2
Segunda Liga
1
Liga 3
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Republica Congo
>
Premier League
4
Republica Dominicană
>
LDF
2
România
>
Liga 1
2
Liga 2
1
Romanian Cup
Super Cup
Rusia
>
Premier League
5
1. Division
2
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
PFL - Center
2
PFL - Ural
PFL - East
PFL - Sud
Kubok
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
3
SUA
>
MLS
NASL
USL Championship
US Open Cup
San Marino
>
Campionato
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
1
Serbia
>
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
5
Singapur
>
S-League
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
1
2. Liga
1
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
3
Spania
>
LaLiga
2
Segunda Division
2
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
1
Tercera Division G3
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
1
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
1
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
1
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
1
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
2
Allsvenskan
4
Div 1 Norra
Div 1 Sodra
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Tailanda
>
Premier League
1
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
3
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
2
Togo
>
Championnat National
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
5
Tunisia
>
Ligue 1
1
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcia
>
Süper Lig
1
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
1
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
7
Division 1
1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
1
Persha Liga
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
1
Uganda
>
Premier League
8
Ungaria
>
NB I
NB II
1
Magyar Kupa
Uruguay
>
Primera Division
4
Segunda Division
1
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
2
Segunda Division
6
Vietnam
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
3
Super Cup
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
Țara Galilor
>
Premier
Division 1
1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Țările de Jos
>
Eredivisie
Eerste Divisie
2
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
1
Cupa KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Rezultate Club Friendly
Pronosticuri
Rezultate
Program
Statistica
2021/2022
2020/2021
2019/2020
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
13.11.2020
15:00
Werder Bremen
2 - 4
St Pauli
14:30
Lokomotiv Plovdiv
1 - 3
Beroe Stara Zagora
14:30
Ahironas Liopetriou
1 - 6
Olympiakos Nicosia
14:00
Arges Pitesti
3 - 2
Unirea Bascov
14:00
FC Liefering
2 - 3
Bayern Munchen II
14:00
Banik Ostrava
0 - 2
SK Lisen
12:00
Austria Lustenau
1 - 5
FC Vaduz
12:00
KV Oostende
2 - 1
USL Dunkerque
12:00
Ceske Budejovice
2 - 0
Taborsko
12:00
Hradec Kralove
0 - 2
Bohemians 1905
11:15
Opava
2 - 1
MFK OKD Karvina
07.11.2020
17:30
FUS Rabat
2 - 1
Wydad Fès
25.10.2020
16:00
Diagoras Rhodes
3 - 1
Ialyssos Rodos
24.10.2020
15:30
Levadiakos
3 - 0
Ionikos
23.10.2020
14:30
Comunicaciones BA
1 - 2
Flandria
21.10.2020
09:30
Estudiantes La Plata
3 - 1
Estudiantes Río Cuarto
17.10.2020
15:30
Colon Santa Fe
1 - 0
Rosario Central (BOL)
15:00
Veria FC
1 - 1
AO Trikala
16.10.2020
15:00
Lokomotiv Sofia
1 - 0
Lokomotiv Gorna O.
13.10.2020
19:30
Hamburger SV II
1 - 3
TuS Dassendorf
12.10.2020
12:00
Condal CF
3 - 2
Berrón
12:00
Textil Escudo
1 - 1
CD Barquereño
11.10.2020
18:00
CD Badajoz
2 - 1
Córdoba CF
18:00
Racing Santander
1 - 2
SD Amorebieta
18:00
CD Don Benito
2 - 2
CD Manchego
17:00
Benavente
1 - 1
Atlético Astorga
17:00
Arcos CF
1 - 3
Xerez CD
17:00
CF Igualada
1 - 1
CE L'Hospitalet
15:30
Göztepe Izmir
4 - 0
Menemen Bld
15:00
Kasımpasa SK
0 - 5
Istanbul Basaksehir
13:00
Besiktas JK
5 - 2
Fatih Karagümrük
13:00
FK Ural
1 - 1
Rubin Kazan
13:00
Rukh Vynnyky
2 - 0
Bukovyna
12:00
CE Europa
1 - 0
CE Banyoles
12:00
Cerdanyola del Vallès
1 - 0
UE Castelldefels
12:00
AE Prat
0 - 0
FE Grama
12:00
Real Avilés
4 - 0
EI San Martín
12:00
Ecija Balompie
0 - 2
Palma del Río
12:00
CP Chinato
2 - 1
Trujillo
12:00
Montijo
2 - 0
Jerez CF
10.10.2020
19:00
CD Alcoyano
0 - 0
Yeclano Deportivo
19:00
Mérida AD
1 - 1
Cádiz CF B
18:30
Deportivo Alavés B
1 - 2
CD Tudelano
18:30
Atlético Sanluqueño
1 - 2
Real Betis B
18:00
Aceuchal
1 - 4
Polideportivo Cacereno
18:00
CD Guijuelo
1 - 1
Real Oviedo B
18:00
Real Ávila
2 - 2
CD Torrijos
18:00
UD Torre del Mar
1 - 2
Antequera CF
17:30
UE Sant Andreu
2 - 1
CP San Cristóbal
17:00
Racing Villalbés
0 - 1
Deportivo Fabril
17:00
NK Maribor
0 - 3
Sturm Graz
17:00
CD Cayón
1 - 0
UC Cartes
17:00
Poblense
3 - 3
RCD Mallorca B
16:30
Rot Weiss Ahlen
1 - 0
Schonnebeck
16:30
Antalyaspor
1 - 1
Denizlispor
16:30
Asteras Tripoli
5 - 1
Apollon Smyrni
16:00
Fenerbahçe SK
3 - 2
Istanbulspor AS
15:30
Spartak Subotica
3 - 0
FK Backa
15:00
Ludogorets
8 - 0
Lokomotiv Gorna O.
15:00
Erzurum BB
2 - 1
Trabzonspor
15:00
Lokomotiv Plovdiv
2 - 0
FK Septemvri Simitli
15:00
Tsarsko Selo
1 - 1
Minyor Pernik
15:00
Gaziantep
0 - 0
Adana Demirspor
15:00
Portadown FC
9 - 0
PSNI FC
15:00
MKE Ankaragücü
0 - 2
Sivasspor
14:00
SK Dnipro-1
5 - 0
Yarud Mariupol
14:00
SpVgg Bayreuth
3 - 0
Ingolstadt II
14:00
Zorya Lugansk
3 - 3
Inhulets Petrove
13:00
Backa Topola
2 - 1
FK Indjija
13:00
Rukh Vynnyky
2 - 1
Veres Rivne
Meci selectat
Fr1
Clermont
Reims
28/04/2024 15:00
2
Predictie al zilei
Br1
Internacional
Atlético GO
29/04/2024 01:00
1
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program