Acasă
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Ligile mele
SUA
>
MLS
13
Fotbal
Pronosticuri azi
589
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
Pronosticuri maine
444
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
1248
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
146
Favorite
Liste
>
Britanic
Top European
4
European
165
American
168
African
78
Asiatic
101
Australijski
40
Internaţional
26
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
1
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
1
Ligue 1
1
Eredivisie
1
Liga Portugal
1
Braziliei Série A
12
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
1
National First Division
Nedbank Cup
1
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
9
Ligue 2
15
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
8
Andorra
>
Primera Divisio
2. Division
2
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
Championship
League One
League Two
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
7
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
1st Division
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
14
Nacional B
17
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
First League
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
2
Australia
>
A-League
Npl NSW
7
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
5
Npl Victoria
6
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
Erste Division
Regionalliga East
1
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
6
Landesliga Burgenland
4
Landesliga Niederösterreich
6
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
5
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbaidjan
>
Premier League
First Division
Azerbaijan Cup
1
Bahrain
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
1
2e Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Belize
>
Premier League
Benin
>
League 1
8
Bermuda
>
Premier Division
Bielorusia
>
Vyscha Liga
5
Pershaya Liga
9
Bielorusia Reserves
Cupa Bielorusiei
Women Premier League
1
Second League
Super Cup
Women's Cup
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
8
Botswana
>
Premier League
Brazilia
>
Braziliei Série A
12
Serie B
8
Serie C
11
Serie D
31
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
5
Catarinense
Catarinense 2
5
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
1
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
5
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
1
Roraimense
1
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
2
Carioca U20
Mineiro U20
5
Paranaense U19
Paulista U20
17
Brasileiro Women
8
Paulista Women
1
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
Second Leaguе
Third League - South-East
9
Third League - South-West
9
Third League - North-East
5
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
Camerun
>
Elite One
Elite Two
Canada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
Cehia
>
Synot liga
2
Druha Liga
CFL
12
MSFL
4
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
6
Division F
8
Chile
>
Primera Division
9
Primera B
9
Copa Chile
Super Cup
China
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
Cipru
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
3
Primera B
2
Super Cup
Copa Colombia
Coreea De Sud
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
7
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
Liga de Ascenso
Croația
>
HNL
First NL
6
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
3
Danemarca
>
Superliga
1. Division
6
2. Division
3
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Djibouti
>
Division 1
Ecuador
>
Serie A
7
Serie B
5
Egipt
>
Premier
1
Second League
Egypt Cup
4
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
Elveția
>
Super League
Challenge League
Swiss Cup
1
Estonia
>
Meistriliiga
4
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
5
Fiji
>
National Football League
5
Filipine
>
Football League
7
Finlanda
>
Veikkausliiga
2
Ykkosliiga
4
Kakkonen
10
Suomen Cup
Franța
>
Ligue 1
1
Ligue 2
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
1
Georgia
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Germania
>
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
1
Oberliga NOFV Nord
6
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
4
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
3
Oberliga Niederrhein
8
Oberliga Play-offs
1
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Ghana
>
Premier League
8
Gibraltar
>
National League
Grecia
>
Super League
Super League 2
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
Primera Division
1
Guineea
>
Ligue 1
4
Haiti
>
Championnat National
Honduras
>
Liga Nacional
Hong Kong
>
Premier League
Second Division
FA Cup
1
India
>
I-League
Super League
Indonezia
>
Liga 1
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
5
1. Deild
3
Faroe Islands Cup
Iran
>
IPL
8
League 1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
Irlanda
>
Premier League
3
First Division
5
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
5
1. Division
2
2. Division
4
Icelandic Cup
League Cup
Israele
>
Premier League
Liga Leumit
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
1
Serie B
1
Serie C
2
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
2
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
Primavera 2
1
Primavera 3
1
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
7
Jamaica
>
Premier League
Japonia
>
J-League
9
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
6
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
9
Kosovo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
Lesotho
>
Premier League
Letonia
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
11
Liban
>
Premier League
Libia
>
Premier League
1
Lituania
>
A Lyga
4
1 Lyga
5
Lithuanian Cup
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
1
Macao
>
Elite League
4
Macedonia de Nord
>
First League
Second League
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
6
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Maroc
>
Botola 1
8
Botola 2
2
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mauritius
>
Mauritian League
2
Mexic
>
Primera Division
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Moldova
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
Mongolia
>
Premier League
4
Muntenegru
>
First League
2
Second League
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
4
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
1
Liga Primera U20
Nigeria
>
Premier League
10
Norvegia
>
Eliteserien
8
1. Division
7
2. Division
14
NM Cupen
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
1
Oman
>
Professional League
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
1
Paraguay
>
Primera Division
6
Division Intermedia
6
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
Segunda División
5
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
1. Liga
1
2. Liga
1
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
1
Segunda Liga
1
Liga 3
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Republica Congo
>
Premier League
7
Republica Dominicană
>
LDF
4
România
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Rusia
>
Premier League
2
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
5
PFL - West
9
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - Sud
8
Kubok
1
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
SUA
>
MLS
13
NASL
USL Championship
11
US Open Cup
San Marino
>
Campionato
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
Championship
League One
League two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
9
Singapur
>
S-League
4
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
6
Spania
>
LaLiga
Segunda Division
11
Primera División RFEF
5
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
5
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
18
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
8
Allsvenskan
8
Div 1 Norra
6
Div 1 Sodra
7
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Tailanda
>
Premier League
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
4
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
Togo
>
Championnat National
8
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
Tunisia
>
Ligue 1
5
Tunisia Cup
Ligue 2
6
Turcia
>
Süper Lig
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
1
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
UAE
>
Football League
9
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
2
Persha Liga
2
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
Uganda
>
Premier League
Ungaria
>
NB I
NB II
Magyar Kupa
Uruguay
>
Primera Division
8
Segunda Division
5
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
3
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
1
Segunda Division
8
Vietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
3
National Cup
Super Cup
Zambia
>
Premier League
9
Zimbabwe
>
Premier League
1
Țara Galilor
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Țările de Jos
>
Eredivisie
1
Eerste Divisie
Tweede Divisie
4
Derde Divisie
8
Cupa KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
1
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
1
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
26
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Pronostic
Match centre
River Plate
0 :
2
Full-time
Newell's Old Boys
Martín Tonso
65'
Maxi Rodríguez
66'
Nacho Scocco
88'
Venue:
Antonio V. Liberti (Monumental)
33
Cesar Chiarini
14
Solari
76'
21
Vangioni
24
Mammana
28
Vega
4
Rodríguez
18
Mayada
19
Viudez
45'
38
Arellano
7
Mora
45'
11
Saviola
12
Unsain
2
Fernández
30
Paz
35
Báez Rentería
36
Escobar
27
Rodríguez
78'
28
Tonso
74'
33
Villalba
11
Rodríguez
63'
17
Tévez
31
Boyé
Substitutions
76'
Luis Luis Olivera Moreira
45'
Abel Casquete Rodríguez
45'
Exequiel Palacios
Substitutes
Augusto Batalla
Luis Luis Olivera Moreira
Abel Casquete Rodríguez
Exequiel Palacios
Kevin Sibille
Claudio Salto
Franco López
Substitutions
Hernán Bernardello
74'
Lucas Mugni
78'
Nacho Scocco
63'
Substitutes
Oscar Ustari
Víctor López
Hernán Bernardello
Lucas Mugni
Daniel Mancini
Nacho Scocco
Jalil Elías
11
Shots total
9
1
Shots on goal
5
66%
Possession
34%
3
Corners
2
3
Offsides
2
8
Fouls
8
3
Saves
1
Julio Cesar Chiarini
G
3
Augusto Solari
RB
2
Leonel Vangioni
LB
1
Emanuel Mammana
CD-R
Leandro Vega
CD-L
1
Guido Rodríguez
DM
1
1
Camilo Mayada
LM
2
1
1
2
Tabaré Viudez
AM
1
3
1
3
Lautaro Arellano
RM
1
Rodrigo Mora
CF-R
2
1
3
Javier Saviola
CF-L
1
Augusto Batalla
G
Luis Luis Olivera Moreira
D
Abel Casquete Rodríguez
M
1
1
Exequiel Palacios
M
1
Kevin Sibille
M
Claudio Salto
F
Franco López
F
Luis Unsain
G
1
Leandro Fernández
CD-R
1
1
Nehuén Paz
CD-L
Gabriel Báez Rentería
LB
4
Franco Escobar
RB
1
1
Denis Rodríguez
RM
2
1
1
Martín Tonso
LM
2
1
Raúl Villalba
CM
1
Maxi Rodríguez
LF
1
1
2
2
3
Mauricio Tévez
RF
1
1
2
Lucas Boyé
F
1
2
1
1
Oscar Ustari
G
Víctor López
D
Hernán Bernardello
M
Lucas Mugni
M
Daniel Mancini
M
Nacho Scocco
M
1
1
1
Jalil Elías
M
Commentary
90'
End Regular Time
90'
Guido Rodríguez (River Plate) Shot Off Target at 94'
90'
Tabaré Viudez (River Plate) Shot Off Target at 93'
90'
Luis Luis Olivera Moreira (River Plate) Assists Shot at 93'
90'
Leandro Vega (River Plate) Throw In at 93'
90'
Luis Luis Olivera Moreira (River Plate) Throw In at 91'
90'
Camilo Mayada (River Plate) Shot Off Target at 90'
89'
Franco Escobar (Newell's Old Boys) Throw In at 89'
89'
Luis Luis Olivera Moreira (River Plate) Throw In at 89'
88'
Nacho Scocco (Newell's Old Boys) Goal at 88'
88'
Denis Rodríguez (Newell's Old Boys) Assists Shot at 88'
87'
Franco Escobar (Newell's Old Boys) Throw In at 87'
86'
Franco Escobar (Newell's Old Boys) Throw In at 86'
85'
Lucas Boyé (Newell's Old Boys) Shot On Target at 85'
85'
Leandro Fernández (Newell's Old Boys) Assists Shot at 85'
85'
Camilo Mayada (River Plate) Throw In at 85'
84'
Lucas Mugni (Newell's Old Boys) Throw In at 84'
84'
Gabriel Báez Rentería (Newell's Old Boys) Throw In at 84'
84'
Gabriel Báez Rentería (Newell's Old Boys) Throw In at 84'
83'
Exequiel Palacios (River Plate) Blocked Pass at 83'
83'
Augusto Solari (River Plate) Throw In at 83'
82'
Luis Luis Olivera Moreira (River Plate) Throw In at 82'
82'
Hernán Bernardello (Newell's Old Boys) Blocked Pass at 82'
82'
Luis Luis Olivera Moreira (River Plate) Throw In at 82'
82'
Hernán Bernardello (Newell's Old Boys) Free Kick at 82'
81'
Tabaré Viudez (River Plate) Foul at 81'
80'
Guido Rodríguez (River Plate) Free Kick at 80'
80'
Lucas Boyé (Newell's Old Boys) Foul at 80'
80'
Franco Escobar (Newell's Old Boys) Throw In at 80'
79'
Luis Luis Olivera Moreira (River Plate) Throw In at 79'
78'
Lucas Mugni (Newell's Old Boys) Substitution at 78'
77'
Franco Escobar (Newell's Old Boys) Throw In at 77'
76'
Luis Luis Olivera Moreira (River Plate) Substitution at 76'
74'
Hernán Bernardello (Newell's Old Boys) Substitution at 74'
73'
Gabriel Báez Rentería (Newell's Old Boys) Throw In at 73'
73'
Exequiel Palacios (River Plate) Blocked Pass at 73'
72'
Luis Unsain (Newell's Old Boys) Free Kick at 72'
71'
Abel Casquete Rodríguez (River Plate) Foul at 71'
71'
Leonel Vangioni (River Plate) Throw In at 71'
70'
Leonel Vangioni (River Plate) Throw In at 70'
70'
Leonel Vangioni (River Plate) Free Kick at 70'
69'
Maxi Rodríguez (Newell's Old Boys) Foul at 69'
69'
Luis Unsain (Newell's Old Boys) Free Kick at 69'
69'
Augusto Solari (River Plate) Foul at 69'
68'
Franco Escobar (Newell's Old Boys) Throw In at 68'
68'
Luis Unsain (Newell's Old Boys) Free Kick at 68'
67'
Rodrigo Mora (River Plate) Offside at 67'
66'
Maxi Rodríguez (Newell's Old Boys) Goal at 66'
66'
Denis Rodríguez (Newell's Old Boys) Assists Shot at 66'
66'
Franco Escobar (Newell's Old Boys) Throw In at 66'
66'
Franco Escobar (Newell's Old Boys) Throw In at 66'
66'
Exequiel Palacios (River Plate) Blocked Pass at 66'
66'
Leonel Vangioni (River Plate) Throw In at 66'
65'
Tabaré Viudez (River Plate) Free Kick at 65'
65'
Martín Tonso (Newell's Old Boys) Yellow Card at 65'
64'
Martín Tonso (Newell's Old Boys) Foul at 64'
64'
Augusto Solari (River Plate) Throw In at 64'
64'
Augusto Solari (River Plate) Throw In at 64'
64'
Tabaré Viudez (River Plate) Blocked Pass at 64'
64'
Augusto Solari (River Plate) Throw In at 64'
63'
Gabriel Báez Rentería (Newell's Old Boys) Throw In at 63'
63'
Nacho Scocco (Newell's Old Boys) Substitution at 63'
62'
Leandro Fernández (Newell's Old Boys) Corner Kick at 62'
62'
Camilo Mayada (River Plate) Corner Kick at 62'
61'
Leonel Vangioni (River Plate) Throw In at 61'
61'
Franco Escobar (Newell's Old Boys) Throw In at 61'
60'
Martín Tonso (Newell's Old Boys) Blocked Pass at 60'
60'
Augusto Solari (River Plate) Throw In at 60'
60'
Rodrigo Mora (River Plate) Throw In at 60'
59'
Exequiel Palacios (River Plate) Shot Off Target at 59'
59'
Leonel Vangioni (River Plate) Assists Shot at 59'
58'
Leandro Fernández (Newell's Old Boys) Shot Off Target at 58'
58'
Denis Rodríguez (Newell's Old Boys) Assists Shot at 58'
57'
Lucas Boyé (Newell's Old Boys) Corner Kick at 57'
57'
Leandro Vega (River Plate) Corner Kick at 57'
57'
Camilo Mayada (River Plate) Throw In at 57'
56'
Franco Escobar (Newell's Old Boys) Throw In at 56'
55'
Franco Escobar (Newell's Old Boys) Throw In at 55'
55'
Franco Escobar (Newell's Old Boys) Throw In at 55'
54'
Leandro Vega (River Plate) Throw In at 54'
53'
Gabriel Báez Rentería (Newell's Old Boys) Throw In at 53'
53'
Augusto Solari (River Plate) Throw In at 53'
53'
Gabriel Báez Rentería (Newell's Old Boys) Throw In at 53'
53'
Gabriel Báez Rentería (Newell's Old Boys) Throw In at 53'
52'
Gabriel Báez Rentería (Newell's Old Boys) Throw In at 52'
52'
Augusto Solari (River Plate) Blocked Pass at 52'
51'
Rodrigo Mora (River Plate) Shot Off Target at 51'
51'
Abel Casquete Rodríguez (River Plate) Assists Shot at 51'
50'
Rodrigo Mora (River Plate) Shot Blocked at 50'
50'
Augusto Solari (River Plate) Assists Shot at 50'
50'
Camilo Mayada (River Plate) Throw In at 50'
48'
Rodrigo Mora (River Plate) Throw In at 48'
47'
Leonel Vangioni (River Plate) Throw In at 47'
47'
Luis Unsain (Newell's Old Boys) Free Kick at 47'
46'
Camilo Mayada (River Plate) Foul at 46'
46'
Camilo Mayada (River Plate) Throw In at 46'
45'
Abel Casquete Rodríguez (River Plate) Substitution at 45'
45'
Start 2nd Half
45'
Exequiel Palacios (River Plate) Substitution at 45'
45'
Halftime
45'
Tabaré Viudez (River Plate) Shot Blocked at 46'
45'
Lautaro Arellano (River Plate) Assists Shot at 46'
45'
Gabriel Báez Rentería (Newell's Old Boys) Throw In at 45'
45'
Augusto Solari (River Plate) Throw In at 45'
44'
Javier Saviola (River Plate) Corner Kick at 44'
44'
Nehuén Paz (Newell's Old Boys) Corner Kick at 44'
43'
Franco Escobar (Newell's Old Boys) Throw In at 43'
42'
Franco Escobar (Newell's Old Boys) Throw In at 42'
41'
Guido Rodríguez (River Plate) Free Kick at 41'
41'
Martín Tonso (Newell's Old Boys) Foul at 41'
40'
Maxi Rodríguez (Newell's Old Boys) Corner Kick at 40'
40'
Emanuel Mammana (River Plate) Corner Kick at 40'
40'
Lucas Boyé (Newell's Old Boys) Blocked Pass at 40'
39'
Nehuén Paz (Newell's Old Boys) Free Kick at 39'
39'
Augusto Solari (River Plate) Foul at 39'
38'
Augusto Solari (River Plate) Throw In at 38'
38'
Luis Unsain (Newell's Old Boys) Free Kick at 38'
37'
Rodrigo Mora (River Plate) Foul at 37'
36'
Gabriel Báez Rentería (Newell's Old Boys) Throw In at 36'
35'
Camilo Mayada (River Plate) Blocked Pass at 35'
34'
Mauricio Tévez (Newell's Old Boys) Shot Off Target at 34'
34'
Maxi Rodríguez (Newell's Old Boys) Assists Shot at 34'
33'
Gabriel Báez Rentería (Newell's Old Boys) Throw In at 33'
33'
Augusto Solari (River Plate) Throw In at 33'
33'
Gabriel Báez Rentería (Newell's Old Boys) Throw In at 33'
32'
Augusto Solari (River Plate) Throw In at 32'
32'
Martín Tonso (Newell's Old Boys) Blocked Pass at 32'
29'
Maxi Rodríguez (Newell's Old Boys) Shot Blocked at 29'
29'
Lucas Boyé (Newell's Old Boys) Assists Shot at 29'
29'
Gabriel Báez Rentería (Newell's Old Boys) Throw In at 29'
29'
Gabriel Báez Rentería (Newell's Old Boys) Throw In at 29'
28'
Tabaré Viudez (River Plate) Free Kick at 28'
28'
Franco Escobar (Newell's Old Boys) Foul at 28'
27'
Leandro Vega (River Plate) Free Kick at 27'
27'
Denis Rodríguez (Newell's Old Boys) Offside at 27'
26'
Maxi Rodríguez (Newell's Old Boys) Shot On Target at 26'
26'
Lucas Boyé (Newell's Old Boys) Assists Shot at 26'
26'
Gabriel Báez Rentería (Newell's Old Boys) Throw In at 26'
25'
Rodrigo Mora (River Plate) Blocked Pass at 25'
25'
Luis Unsain (Newell's Old Boys) Free Kick at 25'
25'
Rodrigo Mora (River Plate) Foul at 25'
24'
Gabriel Báez Rentería (Newell's Old Boys) Throw In at 24'
24'
Gabriel Báez Rentería (Newell's Old Boys) Throw In at 24'
24'
Augusto Solari (River Plate) Throw In at 24'
23'
Gabriel Báez Rentería (Newell's Old Boys) Throw In at 23'
22'
Lautaro Arellano (River Plate) Blocked Pass at 22'
22'
Leandro Vega (River Plate) Free Kick at 22'
22'
Leandro Fernández (Newell's Old Boys) Offside at 22'
21'
Augusto Solari (River Plate) Throw In at 21'
20'
Guido Rodríguez (River Plate) Free Kick at 20'
20'
Denis Rodríguez (Newell's Old Boys) Foul at 20'
19'
Gabriel Báez Rentería (Newell's Old Boys) Throw In at 19'
18'
Denis Rodríguez (Newell's Old Boys) Shot Off Target at 18'
18'
Lucas Boyé (Newell's Old Boys) Assists Shot at 18'
18'
Gabriel Báez Rentería (Newell's Old Boys) Throw In at 18'
17'
Luis Unsain (Newell's Old Boys) Free Kick at 17'
17'
Javier Saviola (River Plate) Offside at 17'
17'
Gabriel Báez Rentería (Newell's Old Boys) Throw In at 17'
15'
Maxi Rodríguez (Newell's Old Boys) Free Kick at 15'
15'
Camilo Mayada (River Plate) Foul at 15'
14'
Rodrigo Mora (River Plate) Shot Off Target at 14'
14'
Javier Saviola (River Plate) Assists Shot at 14'
14'
Camilo Mayada (River Plate) Shot On Target at 14'
14'
Rodrigo Mora (River Plate) Assists Shot at 14'
14'
Augusto Solari (River Plate) Throw In at 14'
13'
Gabriel Báez Rentería (Newell's Old Boys) Throw In at 13'
13'
Gabriel Báez Rentería (Newell's Old Boys) Throw In at 13'
12'
Javier Saviola (River Plate) Blocked Pass at 12'
12'
Augusto Solari (River Plate) Throw In at 12'
11'
Emanuel Mammana (River Plate) Free Kick at 11'
10'
Leandro Fernández (Newell's Old Boys) Foul at 10'
10'
Mauricio Tévez (Newell's Old Boys) Shot On Target at 10'
10'
Lucas Boyé (Newell's Old Boys) Assists Shot at 10'
8'
Tabaré Viudez (River Plate) Free Kick at 8'
8'
Raúl Villalba (Newell's Old Boys) Foul at 8'
7'
Luis Unsain (Newell's Old Boys) Free Kick at 7'
7'
Guido Rodríguez (River Plate) Offside at 7'
7'
Mauricio Tévez (Newell's Old Boys) Blocked Pass at 7'
7'
Lautaro Arellano (River Plate) Shot Blocked at 7'
7'
Javier Saviola (River Plate) Assists Shot at 7'
6'
Guido Rodríguez (River Plate) Blocked Pass at 6'
6'
Gabriel Báez Rentería (Newell's Old Boys) Throw In at 6'
6'
Gabriel Báez Rentería (Newell's Old Boys) Throw In at 6'
4'
Leonel Vangioni (River Plate) Corner Kick at 4'
3'
Franco Escobar (Newell's Old Boys) Throw In at 3'
2'
Tabaré Viudez (River Plate) Shot Blocked at 2'
2'
Javier Saviola (River Plate) Assists Shot at 2'
2'
Leonel Vangioni (River Plate) Throw In at 2'
1'
Mauricio Tévez (Newell's Old Boys) Blocked Pass at 1'
1'
Leonel Vangioni (River Plate) Throw In at 1'
Kickoff
<
Mai 2024
Fotbal pronosticurile
>
{"5":"Mai 2024","6":"Iunie 2024","7":"Iulie 2024"}
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Sâ
Du
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Meci selectat
By1
Naftan Novopolotsk
FC Isloch
01/06/2024 15:00
2
Primera Division
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
Racing Club
7
3
2
1
0
7
2
Gimnasia La Plata
7
3
2
1
0
5
3
Talleres Córdoba
7
3
2
1
0
4
4
CA Huracán
7
3
2
1
0
3
5
Unión Santa Fe
7
3
2
1
0
3
6
Independiente Rivadavia
7
3
2
1
0
3
7
River Plate
6
3
2
0
1
5
8
Estudiantes La Plata
6
3
2
0
1
2
9
Newell's Old Boys
6
3
2
0
1
2
10
Argentinos Juniors
6
3
2
0
1
-1
11
Rosario Central
4
3
1
1
1
1
12
Boca Juniors
4
3
1
1
1
1
13
Instituto Córdoba
4
3
1
1
1
0
14
CA Lanús
4
3
1
1
1
-1
15
Vélez Sársfield
4
3
1
1
1
-1
16
Atlético Tucumán
4
3
1
1
1
-1
17
Barracas Central
4
3
1
1
1
-1
18
Belgrano Córdoba
4
3
1
1
1
-2
19
Deportivo Riestra
3
3
1
0
2
-3
20
Independiente
2
3
0
2
1
-2
21
CA Platense
2
3
0
2
1
-2
22
San Lorenzo
1
2
0
1
1
-1
23
Godoy Cruz
1
2
0
1
1
-1
24
Sarmiento Junín
1
3
0
1
2
-2
25
Defensa y Justicia
1
3
0
1
2
-3
26
CA Banfield
1
3
0
1
2
-4
27
CA Tigre
1
3
0
1
2
-5
28
Central Córdoba SdE
0
3
0
0
3
-6
Predictie al zilei
Br1
Corinthians
Botafogo
02/06/2024 02:00
2
Video Highlight
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program