Acasă
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Italia
>
Serie A
9
Serie B
8
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
8
Primavera 2
16
Primavera 3
5
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
3
Coppa Italia Women
Ligile mele
SUA
>
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
1252
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
7
Pronosticuri maine
1113
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
2680
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
126
Favorite
Liste
>
Britanic
129
Top European
58
European
661
American
220
African
113
Asiatic
136
Australijski
40
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
9
Bundesliga
8
Serie A
9
Ligue 1
8
Eredivisie
5
Liga Portugal
8
Braziliei Série A
10
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
3
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
5
National First Division
6
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
4
Ligue 2
16
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Andorra
>
Primera Divisio
5
2. Division
1
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
10
Championship
11
League One
12
League Two
12
National League
2
National League N.
2
National League S.
2
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
11
Premier League 2
2
Southern League
21
Northern Premier
10
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
6
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
3
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
2
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
4
First League
5
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
6
Australia
>
A-League
5
Npl NSW
6
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
3
Npl Queensland
5
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
5
Npl Victoria
6
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
2
Austria
>
Bundesliga
5
Erste Division
5
Regionalliga East
2
Regionalliga Central
3
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
6
Landesliga Burgenland
6
Landesliga Niederösterreich
6
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
5
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
6
Landesliga Kärnten
6
Azerbaidjan
>
Premier League
5
First Division
Azerbaijan Cup
Bahrain
>
Premier League
6
Second Division
1
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
3
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
4
Belgia
>
Jupiler Pro League
7
2e Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
8
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
4
1st National Women
8
Belgian Cup Women
Pro League U21
1
Belize
>
Premier League
2
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Bielorusia
>
Vyscha Liga
6
Pershaya Liga
8
Bielorusia Reserves
Cupa Bielorusiei
Women Premier League
5
Second League
10
Super Cup
Women's Cup
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Botswana
>
Premier League
7
Brazilia
>
Braziliei Série A
10
Serie B
8
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
1
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
1
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
3
Roraimense
4
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
15
Brasileiro Women
8
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
7
Second Leaguе
8
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
8
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
2
Camerun
>
Elite One
5
Elite Two
Canada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
Cehia
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
8
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
7
Division C
8
Division D
8
Division E
7
Division F
8
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
7
Copa Chile
8
Super Cup
China
>
Super League
1
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Cipru
>
1. Division
7
2. Division
7
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
10
Primera B
6
Super Cup
Copa Colombia
Coreea De Sud
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
2
Croația
>
HNL
4
First NL
4
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
2
Danemarca
>
Superliga
5
1. Division
2
2. Division
2
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Djibouti
>
Division 1
4
Ecuador
>
Serie A
8
Serie B
Egipt
>
Premier
9
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
6
Elveția
>
Super League
6
Challenge League
3
Swiss Cup
2
Estonia
>
Meistriliiga
4
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fiji
>
National Football League
5
Filipine
>
Football League
7
Finlanda
>
Veikkausliiga
5
Ykkosliiga
5
Kakkonen
12
Suomen Cup
Franța
>
Ligue 1
8
Ligue 2
10
National
1
National 2
22
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
2
Georgia
>
Erovnuli Liga
3
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Germania
>
Bundesliga
8
2. Bundesliga
7
3. Liga
9
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
6
Regionalliga Nordost
6
Regionalliga Süd/Südwest
8
Regionalliga West
6
Regionalliga Bayern
6
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
8
Oberliga Hamburg
6
Oberliga Bremen
7
Oberliga Niedersachsen
7
Oberliga Westfalen
8
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
7
Oberliga Bayern Nord
6
Oberliga Bayern Süd
8
Oberliga Baden Württemberg
7
Oberliga Mittelrhein
7
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
6
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Ghana
>
Premier League
7
Gibraltar
>
National League
2
Grecia
>
Super League
7
Super League 2
10
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
4
Primera Division
5
Guineea
>
Ligue 1
6
Haiti
>
Championnat National
6
Honduras
>
Liga Nacional
5
Hong Kong
>
Premier League
6
Second Division
6
FA Cup
India
>
I-League
Super League
2
Indonezia
>
Liga 1
9
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Iran
>
IPL
8
League 1
9
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
2
Irlanda
>
Premier League
1
First Division
1
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
6
1. Division
6
2. Division
Icelandic Cup
League Cup
Israele
>
Premier League
7
Liga Leumit
State Cup
1
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
9
Serie B
8
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
8
Primavera 2
16
Primavera 3
5
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
3
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
Jamaica
>
Premier League
2
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
2
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
6
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
8
Kosovo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kuwait
>
Premier League
5
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
8
Letonia
>
Virsliga
4
1. Liga
6
Latvian Cup
Liban
>
Premier League
4
Libia
>
Premier League
10
Lituania
>
A Lyga
5
1 Lyga
4
Lithuanian Cup
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
8
Macao
>
Elite League
4
Macedonia de Nord
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
8
Mali
>
Première Division
5
Malta
>
Premier League
7
First Division
5
FA Trophy
Maroc
>
Botola 1
6
Botola 2
8
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mauritius
>
Mauritian League
5
Mexic
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
4
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
15
Liga Premier Serie B
3
Moldova
>
Divizia Nationala
6
Moldovan Cup
Mongolia
>
Premier League
4
Muntenegru
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
6
Championship
Irish Cup
Premiership Women
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
5
Liga Primera U20
Nigeria
>
Premier League
9
Norvegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
15
Oman
>
Professional League
6
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paraguay
>
Primera Division
6
Division Intermedia
6
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
8
Segunda División
8
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
7
1. Liga
8
2. Liga
7
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
8
Segunda Liga
8
Liga 3
10
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
6
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
2
Republica Congo
>
Premier League
6
Republica Dominicană
>
LDF
3
România
>
Liga 1
7
Liga 2
9
Romanian Cup
Super Cup
Rusia
>
Premier League
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
6
Fnl 2 - Division A Silver
6
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - Sud
8
Kubok
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
6
SUA
>
MLS
14
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
San Marino
>
Campionato
4
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
6
Championship
4
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
7
Serbia
>
Superliga
6
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
7
Singapur
>
S-League
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
5
2. liga
8
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
5
2. Liga
7
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
3
Spania
>
LaLiga
9
Segunda Division
10
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
8
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
7
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
8
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
8
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
7
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
8
Allsvenskan
8
Div 1 Norra
7
Div 1 Sodra
6
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
1
Syrian Cup
Tailanda
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
2
FA Cup
League Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
5
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
3
Togo
>
Championnat National
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
5
Tunisia
>
Ligue 1
7
Tunisia Cup
Ligue 2
12
Turcia
>
Süper Lig
9
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
3
Division 1
8
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
8
Persha Liga
9
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Uganda
>
Premier League
Ungaria
>
NB I
5
NB II
9
Magyar Kupa
Uruguay
>
Primera Division
8
Segunda Division
6
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
4
Segunda Division
8
Vietnam
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
National Cup
4
Super Cup
Zambia
>
Premier League
8
Zimbabwe
>
Premier League
9
Țara Galilor
>
Premier
Division 1
1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Țările de Jos
>
Eredivisie
5
Eerste Divisie
4
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
1
Cupa KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
2
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
2
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Fotbalist Statistica - Italia Serie D Group F
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Fotbalist
Goluri
Penalti.
Autogoluri
Cartonașe
Cartonașe
Echipa
1.
Luca Di Renzo
14
-
-
-
-
Roma City
2.
Matteo Gubellini
10
2
-
-
-
AS Sora
3.
Nicolas Belloni
10
-
-
-
-
San Nicolo Calcio
4.
Antonio Di Nardo
9
1
-
-
-
Campobasso
5.
P. E. Banegas
9
-
-
-
-
L'Aquila Calcio
6.
S. Tomassini
9
-
-
-
-
Sambenedettese
7.
Francesco Casolla
8
-
-
-
-
Fossombrone
8.
Samuele Maurizi
8
-
-
-
-
Tivoli
9.
A. Ferrara
7
-
-
-
-
United Riccione
10.
F. Maio
7
-
-
-
-
United Riccione
11.
Antonio Broso
6
-
-
-
-
Vigor Senigallia
12.
Falou Samb
6
-
-
-
-
United Riccione
13.
L. Galesio
6
-
-
-
-
L'Aquila Calcio
14.
D. Pesaresi
6
-
-
-
-
Vigor Senigallia
15.
F. Roberti
6
-
-
-
-
Avezzano
16.
Stefano Napoleoni
6
1
-
-
-
Real Monterotondo Scalo
17.
Yuri Senesi
6
-
-
-
-
Avezzano
18.
Antonio Martiniello
5
-
-
-
-
Sambenedettese
19.
J. Ciabuschi
5
-
-
-
-
Atletico Ascoli
20.
A. De Marco
5
-
-
-
-
Tivoli
21.
L. Maldonado
5
-
-
-
-
Campobasso
22.
Manél Minicucci
5
1
-
-
-
Atletico Ascoli
23.
L. Meledandri
5
-
-
-
-
Real Monterotondo Scalo
24.
Pablo Burzio
5
-
-
-
-
Termoli Calcio
25.
Andrea Arrigoni
4
2
-
-
-
Sambenedettese
26.
N. Battista
4
-
-
-
-
Sambenedettese
27.
M. Camilli
4
-
-
-
-
Tivoli
28.
Claudio Sparacello
4
1
-
-
-
Roma City
29.
L. Didio
4
-
-
-
-
AS Sora
30.
Elio De Silvestro
4
-
-
-
-
Avezzano
31.
A. Fall
4
-
-
-
-
Calcio Chieti
32.
S. Gonzalez
4
-
-
-
1
Alma Fano
33.
S. Kerjota
4
1
-
-
-
Vigor Senigallia
34.
Lombari Lombari
4
-
-
-
-
Campobasso
35.
R. Ortolini
4
-
-
-
-
Avezzano
36.
M. Pagliari
4
-
-
-
-
Sambenedettese
37.
M. Scheffer
4
-
-
-
-
Vigor Senigallia
38.
M. Scognamiglio
4
-
-
-
-
Roma City
39.
J. Tenkorang
4
-
-
-
-
Alma Fano
40.
Vittorio Esposito
4
-
-
-
-
Termoli Calcio
41.
M. Abonckelet
3
-
-
-
-
Campobasso
42.
Alessandro Gatto
3
-
-
-
-
Calcio Chieti
43.
Ameth Fall
3
1
-
-
-
Calcio Chieti
44.
Battisti T.
3
-
-
-
-
Fossombrone
45.
Ciabuschi J.
3
-
-
-
-
Atletico Ascoli
46.
V. Corvino
3
-
-
-
1
Campobasso
47.
B. Coulibaly
3
-
-
-
-
Alma Fano
48.
Banegas P. E.
3
1
-
-
-
L'Aquila Calcio
49.
Federico Angiulli
3
-
-
-
-
L'Aquila Calcio
50.
D. Forte
3
-
-
-
-
Avezzano
51.
Francesco Bonfiglio
3
1
-
-
-
San Nicolo Calcio
52.
Franco Boló
3
-
-
-
-
Avezzano
53.
Franco Gabriel Verón
3
-
-
-
-
AS Sora
54.
T. Grandis
3
-
1
-
-
Campobasso
55.
Luca Senigagliesi
3
-
-
-
-
Sambenedettese
56.
S. Ruggieri
3
-
-
-
-
Vastogirardi
57.
G. Saccomanni
3
-
-
-
-
San Nicolo Calcio
58.
S. Salvatore
3
-
-
-
-
Calcio Chieti
59.
Simone Tonelli
3
-
-
-
-
United Riccione
60.
A. Zoboletti
3
-
-
-
-
Sambenedettese
61.
J. Alessandro
2
-
-
-
-
L'Aquila Calcio
62.
Andrea Caponi
2
-
-
-
-
United Riccione
63.
L. Ascoli
2
-
-
-
-
Roma City
64.
Balleello D.
2
-
-
-
-
Vigor Senigallia
65.
Cantiani A.
2
-
-
-
-
Real Monterotondo Scalo
66.
G. Caon
2
-
-
-
-
Vastogirardi
67.
F. Casella
2
-
-
-
-
San Nicolo Calcio
68.
M. Cesario
2
-
-
-
-
Atletico Ascoli
69.
Cosimo Forgione
2
-
-
-
-
Calcio Chieti
70.
Daniele Forte
2
-
-
-
-
Avezzano
71.
Danilo Alessandro
2
-
-
-
-
Sambenedettese
72.
Denis Pesaresi
2
-
-
-
-
Avezzano
73.
L. Fontana
2
1
-
-
-
Vastogirardi
74.
Fontana L.
2
-
-
-
-
Vastogirardi
75.
Forgione C.
2
-
-
-
-
Calcio Chieti
76.
Gianluca Urbinati
2
-
-
-
-
Alma Fano
77.
K. Hernandez
2
-
-
-
-
Termoli Calcio
78.
F. Iacullo
2
-
-
-
-
Vastogirardi
79.
Lorenzo Capezzani
2
-
-
-
-
Vigor Senigallia
80.
Lorenzo Del Pinto
2
-
-
-
-
L'Aquila Calcio
81.
Lorenzo Pellacani
2
-
-
-
-
United Riccione
82.
Luca Gelonese
2
-
-
-
1
Roma City
83.
Maicol Origlio
2
-
-
-
-
L'Aquila Calcio
84.
Maio F.
2
-
-
-
-
United Riccione
85.
Mamadou Tounkara
2
-
-
-
-
Avezzano
86.
Manuel González
2
-
-
-
-
Campobasso
87.
Mirco Severini
2
-
-
-
-
Atletico Ascoli
88.
Nicola Manca
2
-
-
-
-
Real Monterotondo Scalo
89.
L. Nonni
2
-
-
-
1
Campobasso
90.
D. Olivieri
2
-
-
-
-
Atletico Ascoli
91.
E. Padovani
2
-
-
-
-
Alma Fano
92.
L. Pellacani
2
-
-
-
-
United Riccione
93.
T. Pellegrini
2
-
-
-
-
Tivoli
94.
Pesaresi D.
2
-
-
-
-
Vigor Senigallia
95.
A. Riccucci
2
-
-
-
-
Real Monterotondo Scalo
96.
Roberto Codromaz
2
-
-
-
-
Roma City
97.
Tenkorang J.
2
-
-
-
-
Alma Fano
98.
Tomassini S.
2
-
-
-
-
Sambenedettese
99.
A. Tomba
2
-
-
-
-
Vigor Senigallia
100.
A. Vrioni
2
-
-
-
-
Vigor Senigallia
101.
A. Zammarchi
2
-
-
-
-
Vigor Senigallia
102.
N. Zanni
2
-
-
-
-
Alma Fano
103.
Ameth Fall
1
-
-
-
-
Calcio Chieti
104.
Abonckelet M.
1
-
-
-
-
Campobasso
105.
L. Abreu
1
-
-
-
-
Campobasso
106.
F. Albanesi
1
-
-
-
-
Real Monterotondo Scalo
107.
A. Alborino
1
-
-
-
-
Atletico Ascoli
108.
Alessandro Marrancone
1
-
-
-
-
San Nicolo Calcio
109.
Alessandro Romairone
1
-
-
-
-
Sambenedettese
110.
Alessandro Russo
1
-
-
-
-
Matese
111.
Alessio Ruci
1
-
-
-
-
Tivoli
112.
Alex Gagliardini
1
-
-
-
-
Matese
113.
Alex Sirri
1
-
1
-
-
Sambenedettese
114.
Andrea Bellardinelli
1
-
-
-
-
L'Aquila Calcio
115.
Andrea Marcucci
1
-
-
-
-
Matese
116.
Andrea Riccucci
1
-
-
-
-
Real Monterotondo Scalo
117.
Antonio Ferrara
1
-
-
-
-
United Riccione
118.
F. Arcieri
1
-
-
-
-
Tivoli
119.
Ascoli L.
1
-
-
-
-
Roma City
120.
M. Baldini
1
-
-
-
-
Vigor Senigallia
121.
Baldini M.
1
-
-
-
-
Vigor Senigallia
122.
D. Balleello
1
-
-
-
-
Vigor Senigallia
123.
S. Barchi
1
-
-
-
-
Termoli Calcio
124.
X. Beu
1
-
-
-
-
Vigor Senigallia
125.
G. Blando
1
-
-
-
-
AS Sora
126.
G. Bonello
1
-
-
-
-
Roma City
127.
F. Bonfiglio
1
-
-
-
-
San Nicolo Calcio
128.
A. Caiazza
1
-
-
-
-
Termoli Calcio
129.
Caon G.
1
-
-
-
-
Vastogirardi
130.
S. Caracciolo
1
-
-
-
-
Roma City
131.
Caracciolo S.
1
-
-
-
-
Roma City
132.
A. Cardillo
1
-
-
-
-
Real Monterotondo Scalo
133.
K. Cardoni
1
-
-
-
-
Sambenedettese
134.
Casaccia
1
-
-
-
-
Roma City
135.
F. Casolla
1
-
-
-
-
Fossombrone
136.
M. Cattaneo
1
-
-
-
-
Avezzano
137.
N. Cesaroni
1
-
-
-
-
Vastogirardi
138.
Chiatante F.
1
-
-
-
-
Sambenedettese
139.
M. Conti
1
-
-
-
-
Fossombrone
140.
M. Coquin
1
-
-
-
-
Campobasso
141.
Cristiano Ingretolli
1
-
-
-
-
Roma City
142.
Cristiano Verna
1
-
-
-
-
Avezzano
143.
W. Cruz
1
-
-
-
-
Tivoli
144.
Cruz W.
1
-
-
-
-
Tivoli
145.
E. Cupellaro
1
-
-
-
-
Roma City
146.
G. D'Alessandris
1
-
-
-
-
Avezzano
147.
Daniel Matteucci
1
-
-
-
-
United Riccione
148.
Daniele Napoletano
1
-
-
-
-
Matese
149.
L. Delgado
1
-
-
-
-
Campobasso
150.
N. Delmastro
1
-
-
-
-
Roma City
151.
M. Di Bartolo
1
-
-
-
-
San Nicolo Calcio
152.
A. Di Emma
1
-
-
-
-
Tivoli
153.
Di Gilio G.
1
-
-
-
-
AS Sora
154.
L. Di Renzo
1
-
-
-
-
Roma City
155.
E. Di Sabatino
1
-
-
-
-
Calcio Chieti
156.
Diego Fabbrini
1
-
-
-
-
Sambenedettese
157.
M. Djuric
1
-
-
-
-
United Riccione
158.
Fabrizio Roberti
1
-
-
-
-
Vigor Senigallia
159.
Federico Iacullo
1
-
-
-
-
Vastogirardi
160.
Federico Mazzarani
1
-
-
-
-
Atletico Ascoli
161.
Ferrante F.
1
-
-
-
-
Roma City
162.
P. Ferreira
1
-
-
-
-
L'Aquila Calcio
163.
Filippo Iacovoni
1
-
-
-
-
Matese
164.
Filippo Orsi
1
-
-
-
-
AS Sora
165.
A. Forcini
1
-
-
-
-
San Nicolo Calcio
166.
C. Forgione
1
-
-
-
-
Calcio Chieti
167.
Francesco Fraternali
1
-
-
-
-
Fossombrone
168.
Francesco Marcheggiani
1
-
-
-
-
L'Aquila Calcio
169.
Fratenali
1
-
-
-
-
Fossombrone
170.
Gagliardini
1
-
-
-
-
Matese
171.
Galesio L.
1
-
-
-
-
L'Aquila Calcio
172.
E. Galluzzi
1
-
-
-
1
Vigor Senigallia
173.
N. Gambini
1
-
-
-
-
Vigor Senigallia
174.
O. Gaye
1
-
-
-
-
Calcio Chieti
175.
M. Gemini
1
-
-
-
-
AS Sora
176.
Gianmarco Pierfederici
1
-
-
-
-
Alma Fano
177.
T. Gianni
1
-
-
-
-
Real Monterotondo Scalo
178.
F. Golia
1
-
-
-
-
Avezzano
179.
M. Gonzalez
1
-
-
-
-
Campobasso
180.
Gonzalez S.
1
-
-
-
-
Alma Fano
181.
Grossi L.
1
-
-
-
-
Termoli Calcio
182.
V. Guarino
1
-
-
-
-
Matese
183.
Hernandez K.
1
-
-
-
-
Termoli Calcio
184.
M. Hutsol
1
-
-
-
-
Roma City
185.
M. Iacovetta
1
-
-
-
-
Vastogirardi
186.
C. Ingretolli
1
-
-
-
-
Roma City
187.
Ippoliti G.
1
-
-
-
-
AS Sora
188.
S. Jirillo
1
-
-
-
-
AS Sora
189.
Jirillo S.
1
-
-
-
-
AS Sora
190.
Jonathan Ciabuschi
1
-
-
-
-
Atletico Ascoli
191.
Jordan Amore
1
-
-
-
-
Real Monterotondo Scalo
192.
Kerjota S.
1
-
-
-
-
Vigor Senigallia
193.
Kilian Hernandez Perez
1
-
-
-
-
Termoli Calcio
194.
Leonardo Pezzola
1
-
-
-
-
Sambenedettese
195.
F. Lesi
1
-
-
-
-
Matese
196.
E. Lonardo
1
-
-
-
-
Sambenedettese
197.
L. Longo
1
-
-
-
-
Termoli Calcio
198.
Lorenzo Longo
1
-
-
-
-
Termoli Calcio
199.
Lorenzo Mancini
1
-
-
-
-
Vigor Senigallia
200.
Luca Daniel Scimia
1
-
-
-
-
Sambenedettese
201.
Luca Sbardella
1
-
-
-
-
Sambenedettese
202.
Luigi Fontana
1
-
-
-
-
Vastogirardi
203.
Scheffer B. M.
1
-
-
-
-
Vigor Senigallia
204.
A. M. Marini
1
-
-
-
-
Vigor Senigallia
205.
N. Manca
1
-
-
-
-
Real Monterotondo Scalo
206.
M. Mancini
1
-
-
-
-
Alma Fano
207.
G. Mancino
1
-
-
-
-
Roma City
208.
Manfredo Pietrantonio
1
-
-
-
-
San Nicolo Calcio
209.
S. Manfrellotti
1
-
-
-
-
Matese
210.
F. Marcheggiani
1
-
-
-
-
Tivoli
211.
Marco Vesi
1
-
-
-
-
Calcio Chieti
212.
A. Marrancone
1
-
-
-
-
San Nicolo Calcio
213.
Marrancone A.
1
-
-
-
-
San Nicolo Calcio
214.
A. Martiniello
1
-
-
-
-
Sambenedettese
215.
Marzuillo Mateo
1
-
-
-
-
Avezzano
216.
Masawoud M.
1
-
-
-
-
Calcio Chieti
217.
M. Mascella
1
-
-
-
-
Avezzano
218.
Massimo Conti
1
-
-
-
-
Fossombrone
219.
D. Mastrantoni
1
-
-
-
-
AS Sora
220.
Matteo D'Alessandro
1
-
-
-
-
Atletico Ascoli
221.
Matteo Di Piazza
1
-
-
-
-
Termoli Calcio
222.
Mattia Scognamiglio
1
-
-
-
-
Roma City
223.
L. Mercuri
1
-
-
-
-
Calcio Chieti
224.
A. Minasi
1
-
-
-
-
Matese
225.
M. Minicucci
1
-
-
-
-
Atletico Ascoli
226.
N. Mori
1
-
-
-
-
Vigor Senigallia
227.
D. Napoletano
1
-
-
-
-
Matese
228.
Napoletano D.
1
-
-
-
-
Matese
229.
Napolitano G.
1
-
-
-
-
United Riccione
230.
Nazareno Battista
1
-
-
-
-
Sambenedettese
231.
O. Ndoj
1
-
-
-
1
United Riccione
232.
Niccolò Belloni
1
-
-
-
-
San Nicolo Calcio
233.
Niccolò Dondoni
1
-
-
-
-
Atletico Ascoli
234.
Nicolò Manca
1
-
-
-
-
Real Monterotondo Scalo
235.
Nicolas Di Filippo
1
-
-
-
-
Campobasso
236.
Nigel Kyeremateng
1
-
-
-
-
United Riccione
237.
Nonni L.
1
-
-
-
-
Campobasso
238.
M. Ousfar
1
-
-
-
-
Termoli Calcio
239.
Pablo Ezequiel Banegas
1
-
-
-
-
L'Aquila Calcio
240.
D. Pacillo
1
-
-
-
-
Campobasso
241.
Pagliari
1
-
-
-
-
Fossombrone
242.
L. Pagliari
1
-
-
-
1
Fossombrone
243.
E. Paletta
1
-
-
-
-
Calcio Chieti
244.
M. Palma
1
-
-
-
-
AS Sora
245.
Pape Samba Thiam
1
-
-
-
-
Roma City
246.
F. Parisi
1
-
-
-
-
Campobasso
247.
R. Pasqui
1
-
-
-
-
Real Monterotondo Scalo
248.
A. Passewe
1
-
-
-
-
Matese
249.
G. Pellegrino
1
-
-
-
-
Roma City
250.
L. Persichini
1
-
-
-
-
Campobasso
251.
A. Pesaresi
1
-
-
-
-
Vigor Senigallia
252.
Pichierri G.
1
-
-
-
-
United Riccione
253.
Pietro Sicignano
1
-
-
-
-
Termoli Calcio
254.
N. Postiglione
1
-
-
-
-
Calcio Chieti
255.
Postiglione N.
1
-
-
-
-
Calcio Chieti
256.
L. Procacci
1
-
-
-
-
Fossombrone
257.
F. Ramires
1
-
-
-
-
United Riccione
258.
A. Ramos
1
-
-
-
-
Vastogirardi
259.
F. Ranieri
1
-
-
-
-
San Nicolo Calcio
260.
A. Rasi
1
-
-
-
1
Campobasso
261.
V. Ricamato
1
-
-
-
-
Campobasso
262.
Riccardo Pandolfi
1
-
-
-
-
Fossombrone
263.
M. Ricci
1
-
-
-
-
Alma Fano
264.
F. Ripa
1
-
-
-
-
Campobasso
265.
Roberti E.
1
-
-
-
-
Alma Fano
266.
E. Rovinelli
1
-
-
-
-
Fossombrone
267.
Ruggieri S.
1
-
-
-
-
Vastogirardi
268.
A. Russo
1
-
-
-
-
Matese
269.
Salvatore D'Ancora
1
-
-
-
-
Calcio Chieti
270.
Salvatore S.
1
-
-
-
-
Calcio Chieti
271.
Santarelli F.
1
-
-
-
-
Tivoli
272.
S. Sarritzu
1
-
-
-
-
L'Aquila Calcio
273.
F. Scaffidi
1
-
-
-
-
Real Monterotondo Scalo
274.
Scheffer M.
1
-
-
-
-
Vigor Senigallia
275.
E. Scipioni
1
-
-
-
-
San Nicolo Calcio
276.
Y. Senesi
1
-
-
-
-
Avezzano
277.
M. Spirito
1
-
-
-
-
Tivoli
278.
Y. Thiaw
1
-
-
-
-
Termoli Calcio
279.
Tomáš Vestenický
1
-
-
-
-
Tivoli
280.
Tomas Andres Grandis
1
-
-
-
-
Vigor Senigallia
281.
Tommaso De Lorenzo
1
-
-
-
-
Avezzano
282.
Tommaso Taviani
1
-
-
-
-
Real Monterotondo Scalo
283.
M. Tordella
1
-
-
-
-
AS Sora
284.
A. Traini
1
-
-
-
-
Atletico Ascoli
285.
C. Verna
1
-
-
-
-
Avezzano
286.
N. Veron
1
-
-
-
-
AS Sora
287.
Vincenzo Lisi
1
-
-
-
-
Vastogirardi
288.
M. Visani
1
-
-
-
-
Vastogirardi
289.
Alessio Calisto
-
-
-
-
1
Real Monterotondo Scalo
290.
Bartolomeo Riggioni
-
-
-
-
1
Alma Fano
291.
E. Ceccuzzi
-
-
-
-
2
Vastogirardi
292.
F. Serra
-
-
-
-
1
Calcio Chieti
293.
Francesco Bontà
-
-
-
-
1
Sambenedettese
294.
G. Antogiovanni
-
-
-
-
1
Vastogirardi
295.
L. Tocco
-
-
-
-
2
Vastogirardi
296.
M. Camilloni
-
-
-
-
1
Atletico Ascoli
Meci selectat
EPL
Fulham
Crystal Palace
27/04/2024 16:00
X
Serie D Group F
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
Campobasso
66
32
19
9
4
24
2
L'Aquila Calcio
64
32
19
7
6
17
3
Sambenedettese
54
32
14
12
6
19
4
Avezzano
53
32
15
8
9
14
5
Vigor Senigallia
49
32
13
10
9
10
6
Roma City
48
32
13
9
10
17
7
Calcio Chieti
47
32
12
11
9
3
8
San Nicolo Calcio
45
32
11
12
9
1
9
Atletico Ascoli
44
32
10
14
8
3
10
Termoli Calcio
41
32
11
8
13
-6
11
AS Sora
40
32
10
10
12
1
12
Fossombrone
40
32
8
16
8
1
13
Real Monterotondo Scalo
38
32
11
5
16
-18
14
United Riccione
34
32
9
7
16
-2
15
Tivoli
31
32
8
7
17
-21
16
Alma Fano
29
32
5
14
13
-15
17
Vastogirardi
29
32
7
8
17
-20
18
Matese
25
32
6
7
19
-28
Predictie al zilei
Fr1
PSG
Le Havre
27/04/2024 21:00
1
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program