Acasă
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Germania
>
Bundesliga
8
2. Bundesliga
5
3. Liga
4
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
3
Regionalliga Nordost
5
Regionalliga Süd/Südwest
4
Regionalliga West
1
Regionalliga Bayern
1
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
3
Oberliga NOFV Sud
2
Oberliga Schleswig Holstein
4
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
2
Oberliga Niedersachsen
7
Oberliga Westfalen
8
Oberliga Hessen
6
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
8
Oberliga Bayern Nord
7
Oberliga Bayern Süd
5
Oberliga Baden Württemberg
4
Oberliga Mittelrhein
7
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
7
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
11
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
3
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Ligile mele
SUA
>
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
1034
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
195
Pronosticuri maine
982
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
2177
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
240
Favorite
Liste
>
Britanic
40
Top European
54
European
503
American
165
African
80
Asiatic
95
Australijski
15
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
8
LaLiga
8
Bundesliga
8
Serie A
9
Ligue 1
7
Eredivisie
7
Liga Portugal
8
Braziliei Série A
7
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
4
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
8
National First Division
8
Nedbank Cup
2
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
2
Ligue 2
15
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Andorra
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
8
Championship
League One
1
League Two
2
National League
1
National League N.
1
National League S.
1
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
4
Southern League
Northern Premier
Women SL
4
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
7
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
4
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
Nacional B
17
Primera B
10
Primera C
11
Primera D
Copa de la Liga Profesional
1
Torneo Federal A
15
Copa Argentina
3
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
1
First League
6
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
8
Australia
>
A-League
1
Npl NSW
3
Brisbane Premier
Npl West
Npl South
2
Npl Queensland
7
Npl Tasmania
Northern Nsw
1
Npl Victoria
1
Npl Act 1
2
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
5
Erste Division
2
Regionalliga East
2
Regionalliga Central
3
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
7
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
7
Landesliga Burgenland
6
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
5
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
6
Landesliga Kärnten
4
Azerbaidjan
>
Premier League
5
First Division
5
Azerbaijan Cup
Bahrain
>
Premier League
3
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
7
2e Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
8
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
2
1st National Women
8
Belgian Cup Women
Pro League U21
Belize
>
Premier League
2
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Bielorusia
>
Vyscha Liga
2
Pershaya Liga
3
Bielorusia Reserves
Cupa Bielorusiei
Women Premier League
1
Second League
10
Super Cup
Women's Cup
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
1
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
2
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
8
Botswana
>
Premier League
8
Brazilia
>
Braziliei Série A
7
Serie B
8
Serie C
7
Serie D
28
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
6
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
1
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
11
Brasileiro Women
7
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
Bulgarian Cup
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
8
Burundi
>
Ligue A
8
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
Camerun
>
Elite One
Elite Two
Canada
>
Canadian Premier League
3
Soccer League
Canadian Championship
1
Cehia
>
Synot liga
8
Druha Liga
4
CFL
12
MSFL
6
Pohar CMFS
Division A
7
Division B
4
Division C
6
Division D
7
Division E
6
Division F
7
Chile
>
Primera Division
6
Primera B
8
Copa Chile
6
Super Cup
China
>
Super League
6
League one
3
League two
5
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Cipru
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
4
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Coreea De Sud
>
K-League 1
4
K-League 2
4
National League
1
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
4
Liga de Ascenso
2
Croația
>
HNL
4
First NL
5
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
6
Danemarca
>
Superliga
5
1. Division
3
2. Division
1
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
3
Djibouti
>
Division 1
3
Ecuador
>
Serie A
7
Serie B
5
Egipt
>
Premier
7
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
6
Elveția
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Estonia
>
Meistriliiga
3
Esiliiga
3
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
3
Fiji
>
National Football League
5
Filipine
>
Football League
5
Finlanda
>
Veikkausliiga
4
Ykkosliiga
4
Kakkonen
12
Suomen Cup
Franța
>
Ligue 1
7
Ligue 2
2
National
1
National 2
29
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
3
Georgia
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Germania
>
Bundesliga
8
2. Bundesliga
5
3. Liga
4
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
3
Regionalliga Nordost
5
Regionalliga Süd/Südwest
4
Regionalliga West
1
Regionalliga Bayern
1
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
3
Oberliga NOFV Sud
2
Oberliga Schleswig Holstein
4
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
2
Oberliga Niedersachsen
7
Oberliga Westfalen
8
Oberliga Hessen
6
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
8
Oberliga Bayern Nord
7
Oberliga Bayern Süd
5
Oberliga Baden Württemberg
4
Oberliga Mittelrhein
7
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
7
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
11
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
3
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Ghana
>
Premier League
9
Gibraltar
>
National League
2
Grecia
>
Super League
4
Super League 2
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
2
Primera Division
4
Guineea
>
Ligue 1
7
Haiti
>
Championnat National
Honduras
>
Liga Nacional
3
Hong Kong
>
Premier League
3
Second Division
1
FA Cup
India
>
I-League
Super League
1
Indonezia
>
Liga 1
2
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
5
1. Deild
3
Faroe Islands Cup
Iran
>
IPL
League 1
9
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
10
Irlanda
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
6
1. Division
1
2. Division
6
Icelandic Cup
League Cup
Israele
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
9
Serie B
10
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
7
Primavera 2
9
Primavera 3
1
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
8
Jamaica
>
Premier League
2
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
4
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
1
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
2
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
6
Super League
5
Kosovo
>
Superleague
5
Kosovar Cup
Kuwait
>
Premier League
2
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
1
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
6
Lesotho
>
Premier League
8
Letonia
>
Virsliga
5
1. Liga
4
Latvian Cup
2
Liban
>
Premier League
2
Libia
>
Premier League
Lituania
>
A Lyga
5
1 Lyga
2
Lithuanian Cup
11
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
8
Macao
>
Elite League
4
Macedonia de Nord
>
First League
6
Second League
7
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
7
Mali
>
Première Division
8
Malta
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Maroc
>
Botola 1
Botola 2
8
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
5
Mauritius
>
Mauritian League
5
Mexic
>
Primera Division
1
Liga de Ascenso
2
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
8
Liga Premier Serie B
2
Moldova
>
Divizia Nationala
4
Moldovan Cup
Mongolia
>
Premier League
2
Muntenegru
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
1
Championship
Irish Cup
1
Premiership Women
4
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
2
Liga Primera U20
2
Nigeria
>
Premier League
Norvegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
11
NM Cupen
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
3
Oman
>
Professional League
6
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
Paraguay
>
Primera Division
3
Division Intermedia
6
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
6
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
7
1. Liga
7
2. Liga
4
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
8
Segunda Liga
7
Liga 3
10
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
1
Emir Cup
Republica Congo
>
Premier League
7
Republica Dominicană
>
LDF
4
România
>
Liga 1
6
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Rusia
>
Premier League
8
1. Division
6
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
3
PFL - West
7
PFL - Center
7
PFL - Ural
2
PFL - East
PFL - Sud
6
Kubok
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
7
SUA
>
MLS
14
NASL
USL Championship
11
US Open Cup
San Marino
>
Campionato
2
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
6
Championship
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
7
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
8
Singapur
>
S-League
4
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
5
2. liga
5
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
5
2. Liga
7
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
2
Spania
>
LaLiga
8
Segunda Division
9
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
8
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
8
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
7
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
6
Allsvenskan
8
Div 1 Norra
3
Div 1 Sodra
6
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
1
Tailanda
>
Premier League
4
Thai League 2
1
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
5
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
7
Togo
>
Championnat National
7
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
5
Tunisia
>
Ligue 1
7
Tunisia Cup
Ligue 2
12
Turcia
>
Süper Lig
8
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
7
Division 1
3
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
7
Persha Liga
1
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
2
Uganda
>
Premier League
1
Ungaria
>
NB I
4
NB II
9
Magyar Kupa
Uruguay
>
Primera Division
5
Segunda Division
1
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
6
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
4
Segunda Division
7
Vietnam
>
V.League 1
3
V.League 2
4
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Zambia
>
Premier League
10
Zimbabwe
>
Premier League
9
Țara Galilor
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Țările de Jos
>
Eredivisie
7
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
8
Derde Divisie
16
Cupa KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
>
AFC Cup
1
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Rezultate Germania Oberliga Niedersachsen
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
2023/2024
2022/2023
2021/2022
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Colțuri
17.03.2024
15:00
Eintracht Celle
2 - 2
Vorsfelde
15:00
Arminia Hannover
1 - 2
VfV 06 Hildesheim
16.03.2024
18:00
Heeslinger SC
0 - 4
Kickers Emden
15:00
Atlas Delmenhorst
1 - 0
Eilvese
15:00
Ramlingen/Ehlershausen
2 - 2
Blau Weiß Bornreihe
14:00
Meppen II
2 - 2
Bersenbrück
14:00
Schöningen
0 - 2
Germania Egestorf
15.03.2024
19:30
BSV Rehden
2 - 0
Rotenburger SV
13.03.2024
20:00
Heeslinger SC
3 - 0
Schöningen
10.03.2024
15:00
Blau Weiß Bornreihe
2 - 3
Atlas Delmenhorst
15:00
Germania Egestorf
1 - 0
Arminia Hannover
15:00
Bersenbrück
2 - 0
Eintracht Celle
15:00
Vorsfelde
0 - 0
Ramlingen/Ehlershausen
15:00
VfL Oldenburg
0 - 1
BSV Rehden
09.03.2024
18:00
Kickers Emden
2 - 0
USI Lupo-Martini
15:00
Eilvese
3 - 0
Heeslinger SC
14:00
Meppen II
0 - 0
VfV 06 Hildesheim
14:00
Schöningen
2 - 1
Rotenburger SV
03.03.2024
15:00
Eintracht Celle
2 - 3
VfV 06 Hildesheim
15:00
Blau Weiß Bornreihe
0 - 1
Vorsfelde
15:00
USI Lupo-Martini
1 - 0
Eilvese
15:00
Arminia Hannover
1 - 0
Rotenburger SV
02.03.2024
15:00
Atlas Delmenhorst
2 - 0
Heeslinger SC
15:00
Ramlingen/Ehlershausen
1 - 6
Bersenbrück
14:00
Meppen II
1 - 0
Germania Egestorf
14:00
BSV Rehden
0 - 2
Kickers Emden
14:00
Schöningen
2 - 2
VfL Oldenburg
25.02.2024
15:00
VfL Oldenburg
2 - 0
Arminia Hannover
14:00
Vorsfelde
0 - 2
Atlas Delmenhorst
14:00
Germania Egestorf
3 - 2
Eintracht Celle
14:00
Bersenbrück
1 - 0
Blau Weiß Bornreihe
14:00
Heeslinger SC
2 - 1
USI Lupo-Martini
14:00
VfV 06 Hildesheim
4 - 1
Ramlingen/Ehlershausen
24.02.2024
18:00
Kickers Emden
5 - 0
Schöningen
14:00
Eilvese
0 - 1
BSV Rehden
14:00
Rotenburger SV
3 - 1
Meppen II
18.02.2024
14:00
Blau Weiß Bornreihe
0 - 1
VfV 06 Hildesheim
14:00
Vorsfelde
2 - 0
Bersenbrück
17.02.2024
14:00
Ramlingen/Ehlershausen
2 - 4
Germania Egestorf
14:00
Schöningen
2 - 1
Eilvese
14:00
Atlas Delmenhorst
3 - 1
USI Lupo-Martini
14:00
Meppen II
1 - 1
VfL Oldenburg
11.02.2024
15:00
VfL Oldenburg
2 - 2
Eintracht Celle
14:00
USI Lupo-Martini
2 - 0
BSV Rehden
14:00
Germania Egestorf
3 - 1
Blau Weiß Bornreihe
10.02.2024
14:00
Eilvese
0 - 0
Arminia Hannover
04.02.2024
16:30
Eintracht Celle
2 - 5
Heeslinger SC
14:00
Bersenbrück
3 - 0
Rotenburger SV
03.02.2024
14:00
Atlas Delmenhorst
5 - 3
Schöningen
14:00
Meppen II
0 - 2
USI Lupo-Martini
14:00
Vorsfelde
6 - 2
VfL Oldenburg
13.12.2023
19:30
Eintracht Celle
3 - 1
Schöningen
09.12.2023
16:00
Bersenbrück
2 - 2
VfV 06 Hildesheim
16:00
Meppen II
2 - 1
Eilvese
06.12.2023
19:00
Kickers Emden
4 - 1
Arminia Hannover
26.11.2023
15:00
VfL Oldenburg
2 - 2
Vorsfelde
14:00
Germania Egestorf
3 - 2
VfV 06 Hildesheim
14:00
USI Lupo-Martini
3 - 0
Meppen II
25.11.2023
14:00
Eilvese
1 - 1
Ramlingen/Ehlershausen
19.11.2023
14:00
Arminia Hannover
2 - 3
Schöningen
14:00
Eintracht Celle
6 - 2
USI Lupo-Martini
14:00
Vorsfelde
1 - 3
Kickers Emden
14:00
VfV 06 Hildesheim
1 - 1
Rotenburger SV
18.11.2023
16:00
Bersenbrück
0 - 4
VfL Oldenburg
14:00
Meppen II
2 - 1
BSV Rehden
14:00
Atlas Delmenhorst
3 - 1
Germania Egestorf
14:00
Ramlingen/Ehlershausen
3 - 3
Heeslinger SC
12.11.2023
15:00
VfL Oldenburg
2 - 3
VfV 06 Hildesheim
14:00
USI Lupo-Martini
5 - 2
Ramlingen/Ehlershausen
14:00
Arminia Hannover
1 - 3
Atlas Delmenhorst
Meci selectat
EPL
Sheffield United
Nottingham Forest
04/05/2024 16:00
X
Oberliga Niedersachsen Regular Season
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
Kickers Emden
74
29
24
2
3
58
2
Bersenbrück
57
30
17
6
7
28
3
Atlas Delmenhorst
56
30
18
2
10
18
4
VfV 06 Hildesheim
53
30
15
8
7
13
5
Germania Egestorf
50
29
15
5
9
12
6
Vorsfelde
50
30
14
8
8
7
7
BSV Rehden
48
30
14
6
10
10
8
USI Lupo-Martini
47
30
13
8
9
7
9
VfL Oldenburg
42
30
12
6
12
2
10
Heeslinger SC
40
29
10
10
9
0
11
Meppen II
39
30
11
6
13
-8
12
Schöningen
37
31
10
7
14
-13
13
Eintracht Celle
31
29
8
7
14
-12
14
Arminia Hannover
28
29
7
7
15
-16
15
Ramlingen/Ehlershausen
26
30
5
11
14
-22
16
Rotenburger SV
26
28
7
5
16
-25
17
Blau Weiß Bornreihe
20
29
4
8
17
-30
18
Eilvese
16
29
4
4
21
-29
Predictie al zilei
Fr1
Brest
Nantes
04/05/2024 21:00
1
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program