Acasă
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Brazilia
>
Braziliei Série A
10
Serie B
10
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
1
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
1
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
8
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Ligile mele
SUA
>
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
367
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
3
Pronosticuri maine
1110
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
2091
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
2780
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
201
Favorite
Liste
>
Britanic
140
Top European
63
European
728
American
203
African
85
Asiatic
132
Australijski
47
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
5
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
10
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
6
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
7
Ligue 2
16
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Andorra
>
Primera Divisio
5
2. Division
1
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
10
Championship
12
League One
12
League Two
12
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
11
Premier League 2
10
Southern League
21
Northern Premier
10
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
6
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
6
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
2
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
5
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
5
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
5
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
2
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
7
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbaidjan
>
Premier League
5
First Division
2
Azerbaijan Cup
Bahrain
>
Premier League
6
Second Division
3
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
5
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
4
Belgia
>
Jupiler Pro League
1
2e Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
7
Belize
>
Premier League
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Bielorusia
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Bielorusia Reserves
Cupa Bielorusiei
Women Premier League
Second League
10
Super Cup
Women's Cup
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Botswana
>
Premier League
8
Brazilia
>
Braziliei Série A
10
Serie B
10
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
1
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
1
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
8
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
8
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
2
Camerun
>
Elite One
Elite Two
Canada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
Cehia
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
7
Copa Chile
Super Cup
China
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Cipru
>
1. Division
3
2. Division
8
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
10
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Coreea De Sud
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
Croația
>
HNL
5
First NL
6
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
Danemarca
>
Superliga
6
1. Division
5
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Djibouti
>
Division 1
5
Ecuador
>
Serie A
8
Serie B
Egipt
>
Premier
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
6
Elveția
>
Super League
6
Challenge League
4
Swiss Cup
2
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fiji
>
National Football League
5
Filipine
>
Football League
7
Finlanda
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
15
Suomen Cup
Franța
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
5
Georgia
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Germania
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
9
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
9
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
8
Oberliga Niedersachsen
9
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
8
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
7
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
8
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Ghana
>
Premier League
8
Gibraltar
>
National League
3
Grecia
>
Super League
7
Super League 2
10
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
Primera Division
1
Guineea
>
Ligue 1
6
Haiti
>
Championnat National
Honduras
>
Liga Nacional
Hong Kong
>
Premier League
6
Second Division
6
FA Cup
India
>
I-League
Super League
2
Indonezia
>
Liga 1
3
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Iran
>
IPL
8
League 1
9
Hazfi Cup
7
Iraq
>
Premier League
5
Irlanda
>
Premier League
6
First Division
5
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
6
1. Division
6
2. Division
Icelandic Cup
League Cup
Israele
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
1
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
5
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
Jamaica
>
Premier League
2
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
4
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
6
First Division
3
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
8
Kosovo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
Letonia
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
Liban
>
Premier League
5
Libia
>
Premier League
Lituania
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
8
Macao
>
Elite League
5
Macedonia de Nord
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
8
Mali
>
Première Division
6
Malta
>
Premier League
7
First Division
8
FA Trophy
Maroc
>
Botola 1
7
Botola 2
8
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mauritius
>
Mauritian League
5
Mexic
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
16
Liga Premier Serie B
3
Moldova
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
Mongolia
>
Premier League
5
Muntenegru
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
6
Championship
6
Irish Cup
Premiership Women
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Nigeria
>
Premier League
10
Norvegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
16
Oman
>
Professional League
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paraguay
>
Primera Division
6
Division Intermedia
8
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
9
Segunda División
8
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
8
Liga 3
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
6
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
4
Republica Congo
>
Premier League
7
Republica Dominicană
>
LDF
4
România
>
Liga 1
8
Liga 2
9
Romanian Cup
Super Cup
Rusia
>
Premier League
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
1
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - Sud
8
Kubok
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
7
SUA
>
MLS
14
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
San Marino
>
Campionato
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
6
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
Singapur
>
S-League
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
3
Spania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
8
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
8
Allsvenskan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
6
Syrian Cup
Tailanda
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
2
FA Cup
League Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
1
Togo
>
Championnat National
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
5
Tunisia
>
Ligue 1
3
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcia
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
7
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Uganda
>
Premier League
2
Ungaria
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Uruguay
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
4
Segunda Division
Vietnam
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
2
National Cup
4
Super Cup
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
9
Țara Galilor
>
Premier
Division 1
2
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Țările de Jos
>
Eredivisie
5
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
1
Cupa KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
2
CAF Confederations Cup
2
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
2
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Fotbalist Statistica - Brazilia Campeonato Paranaense
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Fotbalist
Goluri
Penalti.
Autogoluri
Cartonașe
Cartonașe
Echipa
1.
Robson
13
2
-
8
-
Coritiba
2.
Pablo
10
2
-
-
-
Atlético PR
3.
Vinicius Faria
8
-
-
2
-
Cianorte/PR
4.
Wellisson
6
-
-
-
-
Azuriz FC/PR
5.
Calyson
5
-
-
2
-
Londrina
6.
Peu
5
-
-
-
-
Londrina
7.
Gonzalo Mastriani
4
-
-
-
-
Atlético PR
8.
Guilherme
4
1
-
1
-
Cianorte/PR
9.
Matheus Frizzo
4
-
-
4
-
Coritiba
10.
Rodrigo
4
-
-
1
-
Maringá FC/PR
11.
Thales
4
-
-
2
-
PSTC
12.
Jader
3
-
-
5
-
Atlético PR
13.
Mariano
3
-
-
1
-
Independente FSJ
14.
Patrick Leonardo Carneiro da Silva
3
1
-
-
-
Andraus Brasil
15.
Rodrigo Alves
3
-
-
1
-
Cascavel/PR
16.
Victor Daniel
3
-
-
2
1
Cascavel/PR
17.
Vilar
3
-
-
3
1
Maringá FC/PR
18.
Vinicius Diniz
3
-
-
1
-
Operário PR
19.
Éberth Araújo Nogueira
2
-
-
-
-
Coritiba
20.
Alex Nemetz
2
-
-
-
-
Aruko Sports
21.
Bruno
2
-
-
-
-
Aruko Sports
22.
Bruno Lopes
2
-
-
1
-
Maringá FC/PR
23.
Bruno Zapelli
2
-
-
3
-
Atlético PR
24.
Erick
2
-
-
3
-
Atlético PR
25.
Everton
2
-
-
-
-
Londrina
26.
Fernandinho
2
1
-
5
-
Atlético PR
27.
Henrique
2
-
-
2
1
Londrina
28.
João Marcus
2
-
-
3
-
Cascavel/PR
29.
Julimar
2
-
-
2
-
Atlético PR
30.
Juninho
2
-
-
4
-
Cianorte/PR
31.
Leandro Damião
2
-
-
1
-
Coritiba
32.
Lucas Di Yorio
2
-
-
-
-
Atlético PR
33.
Manoel
2
-
-
-
-
Cascavel/PR
34.
Matheus Bianqui
2
-
-
1
-
Coritiba
35.
Maxwell
2
-
-
-
-
Operário PR
36.
Messias
2
-
-
-
-
Independente FSJ
37.
Mirandinha
2
-
-
1
-
Maringá FC/PR
38.
Neto Trindade
2
-
-
1
-
Aruko Sports
39.
Raphael
2
-
-
-
-
Cianorte/PR
40.
Rhuan
2
-
-
2
-
Azuriz FC/PR
41.
Ronaldo
2
-
-
2
-
Operário PR
42.
Thiago Ennes
2
-
-
2
-
Londrina
43.
Vanderlei Kauã Alves Freire
2
-
-
1
-
PSTC
44.
Xavier
2
-
-
1
1
Azuriz FC/PR
45.
Abraão
1
-
-
-
-
Aruko Sports
46.
Adiel
1
-
-
-
-
Independente FSJ
47.
Agustín Canobbio
1
-
-
2
-
Atlético PR
48.
Alex Santana
1
-
-
1
-
Atlético PR
49.
Antonio Vinicius Bertram
1
-
-
-
-
Independente FSJ
50.
Ardley
1
-
-
3
-
Andraus Brasil
51.
Bernardo Benitez
1
-
-
-
-
Atlético PR
52.
Bryan
1
-
-
2
-
Independente FSJ
53.
Caique
1
-
-
7
-
Maringá FC/PR
54.
Cauã Oliveira Ferreira Andrade
1
-
-
-
-
Aruko Sports
55.
Christian
1
-
-
-
-
Atlético PR
56.
Edinho
1
-
-
1
-
Azuriz FC/PR
57.
Edison Negueba
1
-
-
1
-
Maringá FC/PR
58.
Elivelton
1
-
-
2
-
PSTC
59.
Erik Bessa
1
-
-
1
-
Operário PR
60.
Everton Morelli
1
-
-
4
-
Maringá FC/PR
61.
Fabrício Oya
1
-
-
1
-
Azuriz FC/PR
62.
Felipe Augusto
1
-
-
1
-
Operário PR
63.
Fernando Gomes
1
-
-
-
-
Aruko Sports
64.
Figueiredo
1
-
-
2
-
Coritiba
65.
Gabriel
1
-
-
-
-
Andraus Brasil
66.
Gabriel Mello
1
-
-
1
-
PSTC
67.
Garraty
1
-
-
1
-
Cascavel/PR
68.
Geovane
1
-
-
2
-
Cascavel/PR
69.
Geovane Santana Meurer
1
-
-
1
-
Coritiba
70.
Guilherme Dantas
1
-
-
1
-
Aruko Sports
71.
Hebert
1
-
-
3
-
Andraus Brasil
72.
Igor Bosel
1
-
-
1
-
Independente FSJ
73.
Italo de Vargas da Rosa
1
-
-
-
-
Aruko Sports
74.
Júlio Rodrigues
1
-
-
2
-
Maringá FC/PR
75.
Jean Pedroso
1
-
-
-
-
Coritiba
76.
Jeferson Parrudo
1
-
-
1
-
Maringá FC/PR
77.
José Vitor Silva Neves
1
-
1
2
-
Maringá FC/PR
78.
Lucas Hipólito
1
-
-
1
-
Operário PR
79.
Lucas Ronier
1
-
-
-
-
Coritiba
80.
Lucas Serafini
1
-
-
3
-
Aruko Sports
81.
Luis Ángel Morales Fernández
1
-
-
1
-
Azuriz FC/PR
82.
Marcelinho
1
-
-
1
-
Aruko Sports
83.
Marcelo Cirino
1
-
-
-
-
Operário PR
84.
Marcos Vinícius
1
-
-
10
-
Maringá FC/PR
85.
Marthã Fernando
1
-
-
5
-
Londrina
86.
Mateo Gamarra
1
-
-
1
-
Atlético PR
87.
Maurício Antônio
1
-
-
1
-
Coritiba
88.
Max Miller
1
-
-
1
-
Maringá FC/PR
89.
Miullen
1
-
-
1
-
Azuriz FC/PR
90.
Nathan Junior
1
-
-
-
-
PSTC
91.
Pablo Ruan Messias Cardozo
1
-
-
1
-
Londrina
92.
Pará
1
-
-
2
-
Operário PR
93.
Paraíba
1
-
-
-
-
Operário PR
94.
Petterson
1
-
-
-
-
Atlético PR
95.
Rafael Costa
1
-
-
1
-
Cascavel/PR
96.
Rafael Longuine
1
-
-
1
-
Londrina
97.
Raul
1
-
-
-
-
Cianorte/PR
98.
Robertinho
1
-
-
1
-
Maringá FC/PR
99.
Rodrigo Santos
1
-
-
2
-
Maringá FC/PR
100.
Ronald
1
-
-
3
-
Maringá FC/PR
101.
Samuel Barbosa Costa
1
-
-
-
-
Azuriz FC/PR
102.
Thalisson
1
-
-
2
-
Coritiba
103.
Victor Hugo
1
-
-
1
-
Londrina
104.
Wellissol
1
-
-
1
-
Independente FSJ
105.
Wesley Pomba
1
-
-
-
-
Coritiba
106.
William Pinheiro Fernandes
1
-
-
-
-
Cianorte/PR
107.
Índio
-
-
-
4
-
Operário PR
108.
André Krobel
-
-
-
1
-
Independente FSJ
109.
Andre Krobel
-
-
-
2
-
Independente FSJ
110.
Andrey
-
-
-
2
1
Coritiba
111.
Antonio Costa
-
-
-
1
-
Atlético PR
112.
Aquila
-
-
-
3
1
Independente FSJ
113.
Arilson
-
-
-
1
-
Coritiba
114.
Arthur
-
-
-
3
-
Azuriz FC/PR
115.
Arthur Neves
-
-
-
1
-
Operário PR
116.
Bahia
-
-
-
1
-
Azuriz FC/PR
117.
Braga
-
-
-
2
2
Azuriz FC/PR
118.
Brandão
-
-
-
1
1
Coritiba
119.
Breno
-
-
-
3
-
Independente FSJ
120.
Bruno Melo
-
-
-
2
-
Coritiba
121.
Caio Gomes
-
-
-
1
-
Independente FSJ
122.
Carlinhos
-
-
-
1
-
Maringá FC/PR
123.
Carlos
-
-
-
1
-
Independente FSJ
124.
Cesinha Belli
-
-
-
1
-
Maringá FC/PR
125.
Daniel
-
-
-
3
1
Aruko Sports
126.
Daniel Dias
-
-
-
1
2
Cianorte/PR
127.
Daniel Oliveira
-
-
-
2
-
Aruko Sports
128.
Danielzinho
-
-
-
1
-
Azuriz FC/PR
129.
Darlan
-
-
-
1
-
Londrina
130.
Davison
-
-
-
1
-
Aruko Sports
131.
Dener
-
-
-
1
-
Cascavel/PR
132.
Denison
-
-
-
2
-
Andraus Brasil
133.
Diego Sousa
-
-
-
1
-
Maringá FC/PR
134.
Diego Sousa dos Santos
-
-
-
2
-
Maringá FC/PR
135.
Diogo Batista
-
-
-
2
-
Coritiba
136.
Eduardo Junho
-
-
-
3
-
Cascavel/PR
137.
Erick dos Santos Ferreira
-
-
-
1
-
PSTC
138.
Esquerdinha
-
-
-
1
-
PSTC
139.
Fagner Alemão
-
-
-
6
-
Operário PR
140.
Felipe Garcia
-
-
-
2
-
Operário PR
141.
Felix Jorge dos Santos Neto
-
-
-
1
-
Aruko Sports
142.
Fernando Gabriel
-
-
-
4
-
Independente FSJ
143.
Fransérgio
-
-
-
3
-
Coritiba
144.
Gabriel Felix
-
-
-
1
-
Londrina
145.
Gabriel Pires
-
-
-
2
-
Londrina
146.
Gabriel Recife
-
-
-
1
1
Andraus Brasil
147.
Gebson
-
-
-
5
-
Maringá FC/PR
148.
Geovane Meurer
-
-
-
2
-
Coritiba
149.
Gilberto
-
-
-
1
-
PSTC
150.
Gleydson
-
-
-
2
-
Andraus Brasil
151.
Guilherme Beléa
-
-
-
1
-
Cianorte/PR
152.
Guilherme Pira
-
-
-
1
-
Operário PR
153.
Guilherme Radeche
-
-
-
4
-
PSTC
154.
Hiago Henrique Santos Monteiro
-
-
-
1
-
Andraus Brasil
155.
Hiago Monteiro
-
-
-
1
-
Maringá FC/PR
156.
Hugo Moura
-
-
-
1
-
Atlético PR
157.
Iago
-
-
-
3
-
Maringá FC/PR
158.
Indio
-
-
-
2
-
Operário PR
159.
Jacy Maranhão
-
-
-
4
-
Operário PR
160.
Jamerson
-
-
-
1
-
Coritiba
161.
João Guilherme
-
-
-
2
-
PSTC
162.
João Mafra
-
-
-
4
-
Cianorte/PR
163.
João Pedro
-
-
-
1
-
Cascavel/PR
164.
Joanderson
-
-
-
1
-
Azuriz FC/PR
165.
Jonathan
-
-
-
1
-
Independente FSJ
166.
José Colmán
-
-
-
1
-
Aruko Sports
167.
Joseph
-
-
-
2
-
Operário PR
168.
Klenisson Silva
-
-
-
1
-
Cascavel/PR
169.
Léo Assunpção
-
-
-
2
-
PSTC
170.
Lauan
-
-
-
2
-
Londrina
171.
Leo Assunpcao
-
-
-
2
-
PSTC
172.
Luan Freitas
-
-
-
1
-
Londrina
173.
Lucas Bonifácio
-
-
-
1
-
Maringá FC/PR
174.
Lucas de Mascena
-
-
-
1
-
PSTC
175.
Lucas Lourenço
-
-
-
1
-
Cianorte/PR
176.
Lucas Vieira
-
-
-
2
-
Azuriz FC/PR
177.
Luidy
-
-
-
2
-
Cianorte/PR
178.
Luis Felipe
-
-
-
2
-
Londrina
179.
Luiz Otávio
-
-
-
2
-
Atlético PR
180.
Mário Henrique
-
-
-
2
-
Cascavel/PR
181.
Madson
-
-
-
3
-
Atlético PR
182.
Marco Antônio
-
-
-
1
-
Operário PR
183.
Marlon
-
-
-
4
-
Cianorte/PR
184.
Marquinhos
-
-
-
2
-
Andraus Brasil
185.
Mateus Cata
-
-
-
2
-
PSTC
186.
Mateus Mendes
-
-
-
5
-
Azuriz FC/PR
187.
Mateus Roberto Gilioli
-
-
-
1
-
PSTC
188.
Matheus Alemao
-
-
-
1
-
Azuriz FC/PR
189.
Matheus Leal
-
-
-
1
-
Cascavel/PR
190.
Matheus Moraes
-
-
-
3
-
Maringá FC/PR
191.
Mikael
-
-
-
1
-
Andraus Brasil
192.
Nailson
-
-
-
2
-
PSTC
193.
Natanael
-
-
-
1
-
Coritiba
194.
Natham
-
-
-
5
1
Cianorte/PR
195.
Neguete
-
-
-
2
-
Andraus Brasil
196.
Neto Acara
-
-
-
1
-
Aruko Sports
197.
Pacheco
-
-
-
1
-
Operário PR
198.
Pedro Cacho
-
-
-
2
-
Londrina
199.
Pedro Henrique
-
-
-
1
1
Atlético PR
200.
Rafael Santos
-
-
-
4
-
Operário PR
201.
Rafael William
-
-
-
1
-
Maringá FC/PR
202.
Raul Mendes
-
-
-
1
-
Cianorte/PR
203.
Renan da Silva Dias
-
-
-
1
-
Independente FSJ
204.
Rhuan Wallace
-
-
-
4
-
Andraus Brasil
205.
Riquelmy
-
-
-
2
-
Londrina
206.
Roni
-
-
-
1
-
Andraus Brasil
207.
Ronildo Santos de Sousa
-
-
-
2
-
Andraus Brasil
208.
Sávio
-
-
-
1
-
Operário PR
209.
Samuel Toscas
-
-
-
2
1
Cianorte/PR
210.
Sandro Rios
-
-
-
1
-
Cianorte/PR
211.
Savio
-
-
-
2
-
Operário PR
212.
Serginho
-
-
-
1
-
Maringá FC/PR
213.
Tauan
-
-
-
2
-
Independente FSJ
214.
Thales Lima Silva Martins
-
-
-
1
-
PSTC
215.
Thallyson
-
-
-
1
-
Cascavel/PR
216.
Thiago Azaf
-
-
-
1
-
Coritiba
217.
Thiago Heleno
-
-
-
2
-
Atlético PR
218.
Thiago Heleno
-
-
-
1
-
Atlético PR
219.
Thyller
-
-
-
1
-
Cianorte/PR
220.
Tiepo
-
-
-
1
-
Cianorte/PR
221.
Tito
-
-
-
1
-
Maringá FC/PR
222.
Tomás Cuello
-
-
-
5
-
Atlético PR
223.
Vandinho
-
-
-
1
-
Independente FSJ
224.
Victor Lindenberg
-
-
-
1
-
PSTC
225.
Vinicius
-
-
-
2
-
Cianorte/PR
226.
Vinicius Kaue
-
-
-
1
-
Atlético PR
227.
Vinicius Silva
-
-
-
2
-
Londrina
228.
Wagner Libano
-
-
-
3
-
Cascavel/PR
229.
Wallace Luis dos Santos
-
-
-
3
-
PSTC
230.
Williams Bahia
-
-
-
3
-
Azuriz FC/PR
231.
Willian Machado
-
-
-
2
1
Operário PR
232.
Zé Vítor
-
-
-
1
-
Londrina
233.
Zé Vitor
-
-
-
2
-
Atlético PR
234.
Ze Vitor
-
-
-
2
-
Maringá FC/PR
235.
Abraao
-
-
-
-
1
Aruko Sports
236.
Davi Nascimento Ferreira
-
-
-
-
2
Independente FSJ
237.
Jhonatan Paulo da Silva
-
-
-
-
5
Azuriz FC/PR
238.
Samir Oliveira Chahoud da Fonseca
-
-
-
-
2
Aruko Sports
Meci selectat
Nl2
VVV Venlo
FC Den Bosch
26/04/2024 20:00
1
Campeonato Paranaense Group Stage
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
Atlético PR
25
11
7
4
0
12
2
Coritiba
21
11
6
3
2
11
3
Maringá FC/PR
20
11
5
5
1
7
4
Operário PR
18
11
5
3
3
3
5
Azuriz FC/PR
17
11
5
2
4
0
6
Cascavel/PR
16
11
4
4
3
1
7
Londrina
14
11
3
5
3
3
8
Cianorte/PR
14
11
4
2
5
-1
9
Andraus Brasil
11
11
3
2
6
-10
10
Independente FSJ
8
11
2
2
7
-6
11
PSTC
8
11
2
2
7
-11
12
Aruko Sports
7
11
1
4
6
-9
Predictie al zilei
Pt1
Gil Vicente
FC Arouca
26/04/2024 21:15
2
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program