Acasă
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Bielorusia
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Bielorusia Reserves
Cupa Bielorusiei
2
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Ligile mele
SUA
>
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
233
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
1
Pronosticuri maine
116
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
1468
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
2284
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
70
Favorite
Liste
>
Britanic
31
Top European
67
European
582
American
179
African
32
Asiatic
147
Australijski
44
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
1
Europa League
2
UEFA Europa Conference League
2
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Braziliei Série A
7
Prima Ligă Scoțiană
7
Liga Pro din Arabia Saudită
9
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
4
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
1
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
Ligue 2
Algeria Cup
1
Super Cup
U21 League
Andorra
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
10
Championship
League One
1
League Two
2
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
7
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
1
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
7
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
9
1st Division
3
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
14
Nacional B
1
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
3
Super Cup
Reserve League
9
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
3
First League
7
Armenian Cup
1
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
1
Australia
>
A-League
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
7
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
3
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbaidjan
>
Premier League
5
First Division
5
Azerbaijan Cup
Bahrain
>
Premier League
6
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
5
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
8
2e Klasse
Belgian Cup
1
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
3
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Belize
>
Premier League
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Bielorusia
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Bielorusia Reserves
Cupa Bielorusiei
2
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
6
Kup BiH
1
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Botswana
>
Premier League
8
Brazilia
>
Braziliei Série A
7
Serie B
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
1
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
8
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
8
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
1
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
2
Camerun
>
Elite One
Elite Two
Canada
>
Canadian Premier League
1
Soccer League
Canadian Championship
2
Cehia
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
9
Division F
11
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
9
Copa Chile
Super Cup
China
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
2
Cipru
>
1. Division
1
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
4
Primera B
7
Super Cup
Copa Colombia
3
Coreea De Sud
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
5
Liga de Ascenso
Croația
>
HNL
5
First NL
6
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
2
Danemarca
>
Superliga
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
1
Elitedivisionen Women
6
Djibouti
>
Division 1
Ecuador
>
Serie A
8
Serie B
3
Egipt
>
Premier
Second League
4
Egypt Cup
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
Elveția
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
2
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fiji
>
National Football League
5
Filipine
>
Football League
Finlanda
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
16
Suomen Cup
Franța
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
Georgia
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
14
Germania
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
12
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
8
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
1
Oberliga Hessen
10
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
8
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
10
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
1
Ghana
>
Premier League
1
Gibraltar
>
National League
1
Grecia
>
Super League
4
Super League 2
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
Primera Division
Guineea
>
Ligue 1
1
Haiti
>
Championnat National
Honduras
>
Liga Nacional
Hong Kong
>
Premier League
6
Second Division
1
FA Cup
2
India
>
I-League
Super League
Indonezia
>
Liga 1
2
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
4
Iran
>
IPL
League 1
9
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
Irlanda
>
Premier League
5
First Division
6
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
6
1. Division
6
2. Division
6
Icelandic Cup
8
League Cup
Israele
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
4
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
2
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
Jamaica
>
Premier League
2
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
6
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
6
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
4
Kenia
>
Premier League
9
Super League
9
Kosovo
>
Superleague
Kosovar Cup
1
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
Letonia
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
Liban
>
Premier League
Libia
>
Premier League
1
Lituania
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
8
Macao
>
Elite League
4
Macedonia de Nord
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
8
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
First Division
FA Trophy
1
Maroc
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
3
Mauritania
>
Ligue 1
8
Mauritius
>
Mauritian League
1
Mexic
>
Primera Division
Liga de Ascenso
1
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Moldova
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
Mongolia
>
Premier League
5
Muntenegru
>
First League
5
Second League
6
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
4
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Nigeria
>
Premier League
Norvegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
8
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
1
Oman
>
Professional League
2
Sultan Cup
1
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
Paraguay
>
Primera Division
6
Division Intermedia
8
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
9
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
4
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
4
Republica Congo
>
Premier League
Republica Dominicană
>
LDF
4
România
>
Liga 1
8
Liga 2
2
Romanian Cup
Super Cup
Rusia
>
Premier League
8
1. Division
4
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - Sud
11
Kubok
2
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
SUA
>
MLS
14
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
12
San Marino
>
Campionato
2
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
7
Championship
2
League One
2
League two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
4
Prva Liga
4
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
3
Singapur
>
S-League
4
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
4
Spania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
8
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
8
Allsvenskan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
1
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Tailanda
>
Premier League
8
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
2
League Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
Togo
>
Championnat National
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
5
Tunisia
>
Ligue 1
7
Tunisia Cup
1
Ligue 2
Turcia
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
4
Turkish Cup
1
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
11
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
9
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Uganda
>
Premier League
4
Ungaria
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Uruguay
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
4
Segunda Division
Vietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Zambia
>
Premier League
9
Zimbabwe
>
Premier League
Țara Galilor
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Țările de Jos
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Cupa KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
>
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
4
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
1
Europa League
2
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
2
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
10
Copa Sudamericana
10
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Fotbalist Statistica - Bielorusia Belarusian Cup
Pronosticuri
Forma
Rezultate
Program
Statistica
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Fotbalist
Goluri
Penalti.
Autogoluri
Cartonașe
Cartonașe
Echipa
1.
Dušan Bakić
4
-
-
-
-
Dinamo Minsk
2.
S. Islamovic
4
-
-
-
-
BATE Borisov
3.
A. Kontsevoy
3
-
-
-
-
BATE Borisov
4.
Aleksandr Shestyuk
2
-
-
-
-
BATE Borisov
5.
Alexander Fisyuk
2
1
-
-
-
Dinamo Brest
6.
Andrey Panyukov
2
-
-
-
-
Naftan Novopolotsk
7.
D. Antilevski
2
-
-
-
-
BATE Borisov
8.
Denis Kovalevich
2
-
-
-
-
Shakhter Soligorsk
9.
Dmitriy Fedortsov
2
-
-
-
-
Niva Dolbizno
10.
Evgeni Krasnov
2
1
-
-
-
FK Vitebsk
11.
Gleb Rovdo
2
-
-
-
-
FC Isloch
12.
Gulzhigit Alykulov
2
1
-
2
-
Neman Grodno
13.
Ivan Bakhar
2
-
-
-
-
Dinamo Minsk
14.
Maksim Skavysh
2
-
-
-
-
Shakhter Soligorsk
15.
Prince Kwabena Adu
2
-
-
-
-
FC Isloch
16.
Timofey Martynov
2
-
-
-
-
FK Minsk
17.
Vladislav Morozov
2
-
-
-
-
Dinamo Minsk
18.
Zabelin
2
-
-
-
-
Dnepr Mogilev
19.
Zakhar Chervyakov
2
-
-
-
-
FK Vitebsk
20.
Aleksandr Shvedchikov
1
-
-
-
-
BATE Borisov
21.
Aleksey Ivanov
1
-
-
1
-
Slavia Mozyr
22.
Alexandr Kuchinskiy
1
-
-
-
-
Lokomotiv Gomel
23.
Artem Drozdovich
1
-
-
-
-
FK Osipovichi
24.
Artem Zimin
1
-
-
-
-
FC Isloch
25.
D. Bakic
1
-
-
1
-
Dinamo Minsk
26.
Danila Zhulpa
1
-
-
-
-
Arsenal Dzyarzhynsk
27.
Dmitriy Sibilev
1
-
-
-
-
FC Isloch
28.
Dunaev
1
-
-
-
-
Dnepr Mogilev
29.
Egor Parkhomenko
1
-
-
1
1
Neman Grodno
30.
Egor Zubovich
1
-
-
-
-
Neman Grodno
31.
Emmanuel Romess Ovono
1
-
-
-
-
Torpedo Zhodino
32.
Evans Mensah
1
-
-
1
-
Torpedo Zhodino
33.
Evgeni Yudchits
1
-
-
-
-
FC Isloch
34.
Gleb Zherdev
1
-
-
-
-
Dinamo Minsk
35.
V. Gorbachik
1
-
-
-
-
Torpedo Zhodino
36.
Igor Semenov
1
-
-
-
-
Ostrovets FC
37.
Igor Shkolik
1
-
-
-
-
Dinamo Minsk
38.
Ilia Kalachev
1
-
-
-
-
FC Isloch
39.
Ilya Lukashevich
1
-
-
-
-
Shakhter Soligorsk
40.
I. Kaloshkin
1
-
-
-
-
Ostrovets FC
41.
Karen Vardanyan
1
-
-
-
-
FK Vitebsk
42.
Kirill Chernook
1
-
-
-
-
BATE Borisov
43.
Kirill Paramonov
1
-
-
-
-
MKK-Dnepr
44.
Kirill Tsepenkov
1
-
-
-
-
Dinamo Brest
45.
D. Laptev
1
-
-
1
-
BATE Borisov
46.
Leonovich
1
-
-
-
-
Belshina Bobruisk
47.
Maksim Kovalevich
1
-
-
1
-
Shakhter Soligorsk
48.
Maksim Myakish
1
-
-
1
-
Torpedo Zhodino
49.
Maksim Zhumabekov
1
-
-
1
-
Slavia Mozyr
50.
Matvey Sokolovskiy
1
-
-
-
-
Dinamo Minsk
51.
Matvey Svidinsky
1
-
-
1
-
BATE Borisov
52.
Maxim Kravtsov
1
-
-
-
-
Neman Grodno
53.
Mikita Nikolaevich
1
-
-
-
-
Shakhter Soligorsk
54.
Miras Kobeev
1
-
-
-
-
FC Isloch
55.
Nikita Kaplenko
1
-
-
-
-
Shakhter Soligorsk
56.
Nikita Khalimonchik
1
-
-
-
-
Arsenal Dzyarzhynsk
57.
Oleg Nikiforenko
1
-
-
-
-
BATE Borisov
58.
J. Oreshkevich
1
-
-
-
-
BATE Borisov
59.
Pavel Pampukha
1
-
-
-
-
Niva Dolbizno
60.
V. Pobudey
1
-
-
-
-
Torpedo Zhodino
61.
S. Pushnyakov
1
-
-
-
-
FK Slutsk
62.
Roman Lisovskiy
1
-
-
-
-
FK Vitebsk
63.
I. Sadovnichiy
1
-
-
-
-
Neman Grodno
64.
P. Sedko
1
-
-
2
-
Dinamo Minsk
65.
E. Shedko
1
-
-
-
-
Lokomotiv Gomel
66.
A. Shestyuk
1
-
-
1
-
BATE Borisov
67.
P. Shorats
1
-
-
-
-
FK Lida
68.
Trafim Melnichenka
1
-
-
1
-
Dinamo Minsk
69.
I. Vasilevich
1
-
-
-
-
BATE Borisov
70.
Vladislav Sugak
1
-
-
-
-
Niva Dolbizno
71.
G. Yakushevich
1
-
-
-
-
FK Minsk
72.
A. Anyukevich
-
-
-
1
-
Neman Grodno
73.
A. Bakinovskiy
-
-
-
1
-
Zhodino Yuzhnoe
74.
A. Cobet
-
-
-
1
-
Torpedo Zhodino
75.
A. Kovalev
-
-
-
1
-
Torpedo Zhodino
76.
A. Kuyzha
-
-
-
1
-
FK Lida
77.
A. Kuzmich
-
-
-
1
-
FK Minsk
78.
A. Lavrik
-
-
-
1
-
Energetik-BGU
79.
A. Legchilin
-
-
-
1
-
Neman Grodno
80.
A. Skitov
-
-
-
1
-
FK Vitebsk
81.
A. Suchkov
-
-
-
1
-
Neman Grodno
82.
A. Vakulich
-
-
-
1
-
Dinamo Minsk
83.
A. Vasilyev
-
-
-
1
-
Neman Grodno
84.
Aleksandr Guz
-
-
-
1
-
FC Isloch
85.
Aleksandr Mikhalenko
-
-
-
1
-
FK Minsk
86.
Aleksei Butarevich
-
-
-
1
-
Torpedo Zhodino
87.
Aleksey Antilevski
-
-
-
1
-
Slavia Mozyr
88.
Aleksey Firsov
-
-
-
1
-
Naftan Novopolotsk
89.
Aleksey Zaleskiy
-
-
-
1
-
Torpedo Zhodino
90.
Andrei Zaleski
-
-
-
1
-
Slavia Mozyr
91.
Andrey Vasiljev
-
-
-
1
-
Neman Grodno
92.
Artem Bruy
-
-
-
1
-
Naftan Novopolotsk
93.
Bogdan Kutsiy
-
-
-
1
-
Ostrovets FC
94.
D. Borisov
-
-
-
1
-
FK Miory
95.
D. Gruzhevskiy
-
-
-
1
-
Shakhter Soligorsk
96.
Dmitriy Bachek
-
-
-
1
-
Arsenal Dzyarzhynsk
97.
Dmitry Lebedev
-
-
-
1
-
Ostrovets FC
98.
Drobysh Maksim
-
-
-
1
-
FK Vitebsk
99.
E. Karpovich
-
-
-
1
-
FK Lida
100.
E. Mashagin
-
-
-
1
-
Ivatsevichi
101.
E. Smal
-
-
-
1
-
Zhodino Yuzhnoe
102.
Eduard Zhevnerov
-
-
-
1
-
Arsenal Dzyarzhynsk
103.
Egor Shashko
-
-
-
1
-
Ostrovets FC
104.
Georges Bikele Moussinga
-
-
-
1
-
Dinamo Brest
105.
Gleb Mikhaylov
-
-
-
1
-
FK Vitebsk
106.
I. Dzhugir
-
-
-
1
-
Zhodino Yuzhnoe
107.
I. Khovalko
-
-
-
1
-
FC Isloch
108.
Ignati Sidor
-
-
-
1
-
Naftan Novopolotsk
109.
Ilya Kalachev
-
-
-
1
-
FC Isloch
110.
Ilya Sviridenko
-
-
-
1
-
Shakhter Soligorsk
111.
K. Vergeichik
-
-
-
1
-
FK Slutsk
112.
Kirill Gomanov
-
-
-
1
-
FC Isloch
113.
Kirill Sidorenko
-
-
-
1
-
Slavia Mozyr
114.
Kutsiy B.
-
-
-
1
-
FK Smorgon
115.
M. Kasarab
-
-
-
1
1
FK Minsk
116.
Maksim Drobysh
-
-
-
1
-
FK Vitebsk
117.
Maksim Kovalchuk
-
-
-
1
-
Niva Dolbizno
118.
Moussinga G.
-
-
-
1
-
Bumprom
119.
N. Mirsky
-
-
-
1
-
BATE Borisov
120.
N. Nikolaevich
-
-
-
1
-
Shakhter Soligorsk
121.
Nikita Baranok
-
-
-
2
-
Shakhter Soligorsk
122.
P. Meleshin
-
-
-
1
-
Dinamo Minsk
123.
Pavel Lovgach
-
-
-
1
-
Ostrovets FC
124.
R. Zheleznyy
-
-
-
1
-
Torpedo Zhodino
125.
Roman Kozel
-
-
-
1
-
Niva Dolbizno
126.
T. Melnichenko
-
-
-
1
-
Dinamo Minsk
127.
T. Sharkovskiy
-
-
-
1
-
Torpedo Zhodino
128.
T. Yurasov
-
-
-
1
-
Torpedo Zhodino
129.
V. Bulmaga
-
-
-
1
-
FC Isloch
130.
V. Gromyko
-
-
-
1
-
BATE Borisov
131.
V. Syrisko
-
-
-
1
-
FC Baranovichi
132.
V. Vasilenko
-
-
-
1
-
FK Lida
133.
Vadim Pigas
-
-
-
1
-
FC Isloch
134.
Valeriy Bocherov
-
-
-
1
-
BATE Borisov
135.
Vladimir Dobrolovich
-
-
-
1
-
Niva Dolbizno
136.
Vladislav Kabyshev
-
-
-
1
-
Shakhter Soligorsk
137.
Y. Kozlov
-
-
-
1
-
FC Molodechno
138.
Zai Guismo Sidibé
-
-
-
2
-
Ostrovets FC
139.
R. Begunov
-
-
-
-
1
Dinamo Minsk
140.
S. Shestilovskiy
-
-
-
-
1
Shakhter Soligorsk
Meci selectat
Za1
Polokwane City
Richards Bay
08/05/2024 19:30
1
Predictie al zilei
CS
Sportivo Trinidense
Boca Juniors
09/05/2024 02:30
2
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program