Acasă
Fotbal
Baschet
Tenis
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Anglia
>
Premier League
Championship
League One
League Two
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Ligile mele
SUA
>
MLS
13
Fotbal
Pronosticuri azi
404
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri live
10
Pronosticuri maine
315
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Sfarsit de saptamana
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Pronosticuri ieri
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Toate pronosticuri
626
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Handicap asiatic
Marcatori
Colțuri
Cartonașe
Top pronosticuri
Valori
54
Favorite
Liste
>
Britanic
Top European
European
86
American
120
African
20
Asiatic
50
Australijski
10
Internaţional
16
Cupa Națională
Top campionate
EURO 2024
8
Copa America
8
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Braziliei Série A
10
Prima Ligă Scoțiană
Liga Pro din Arabia Saudită
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
Ligue 2
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Andorra
>
Primera Divisio
2. Division
2
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
Championship
League One
League Two
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
1st Division
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
2
Nacional B
19
Primera B
5
Primera C
3
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
13
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
First League
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
Npl NSW
3
Brisbane Premier
Npl West
Npl South
Npl Queensland
3
Npl Tasmania
1
Northern Nsw
2
Npl Victoria
1
Npl Act 1
2
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
Erste Division
Regionalliga East
Regionalliga Central
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
Landesliga Wien
Landesliga Burgenland
Landesliga Niederösterreich
Landesliga Oberösterreich
Landesliga Steiermark
Landesliga Tirol
4
Landesliga Salzburg
Landesliga Kärnten
Azerbaidjan
>
Premier League
First Division
Azerbaijan Cup
Bahrain
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
2e Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Belize
>
Premier League
Benin
>
League 1
8
Bermuda
>
Premier Division
Bielorusia
>
Vyscha Liga
3
Pershaya Liga
3
Bielorusia Reserves
Cupa Bielorusiei
16
Women Premier League
2
Second League
Super Cup
Women's Cup
4
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
Kup BiH
1st League FBiH
1st League: RS
Botswana
>
Premier League
Brazilia
>
Braziliei Série A
10
Serie B
6
Serie C
10
Serie D
28
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
5
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
1
Catarinense
Catarinense 2
4
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
6
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
3
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
4
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
2
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Copa Paulista
4
Supercopa
Brasileiro U20
9
Carioca U20
Mineiro U20
3
Paranaense U19
Paulista U20
8
Brasileiro Women
8
Paulista Women
5
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
Second Leaguе
Third League - South-East
Third League - South-West
Third League - North-East
Third League - North-West
Bulgarian Cup
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
Camerun
>
Elite One
Elite Two
Canada
>
Canadian Premier League
2
Soccer League
2
Canadian Championship
Cehia
>
Synot liga
Druha Liga
CFL
MSFL
Pohar CMFS
Division A
Division B
Division C
Division D
Division E
Division F
Chile
>
Primera Division
1
Primera B
8
Copa Chile
23
Super Cup
China
>
Super League
3
League one
2
League two
5
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Cipru
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
1
Primera B
1
Super Cup
Copa Colombia
Coreea De Sud
>
K-League 1
3
K-League 2
3
National League
4
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
Liga de Ascenso
Croația
>
HNL
First NL
3. HNL Center
3. HNL North
3. HNL South
3. HNL East
3. HNL West
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
Danemarca
>
Superliga
1. Division
2. Division
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
1
Djibouti
>
Division 1
Ecuador
>
Serie A
8
Serie B
5
Egipt
>
Premier
Second League
Egypt Cup
3
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
Elveția
>
Super League
Challenge League
Swiss Cup
Estonia
>
Meistriliiga
2
Esiliiga
3
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
2
Fiji
>
National Football League
5
Filipine
>
Football League
4
Finlanda
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
3
Suomen Cup
9
Franța
>
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
Georgia
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Germania
>
Bundesliga
2. Bundesliga
3. Liga
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Ghana
>
Premier League
9
Gibraltar
>
National League
Grecia
>
Super League
Super League 2
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
Primera Division
Guineea
>
Ligue 1
2
Haiti
>
Championnat National
Honduras
>
Liga Nacional
Hong Kong
>
Premier League
Second Division
FA Cup
India
>
I-League
Super League
Indonezia
>
Liga 1
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
2
1. Deild
Faroe Islands Cup
Iran
>
IPL
League 1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
Irlanda
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
6
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
League Cup
Israele
>
Premier League
Liga Leumit
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
Serie B
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
1
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
Primavera 2
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
Jamaica
>
Premier League
Japonia
>
J-League
7
J2-League
8
J3-League
8
Football League
6
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
3
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
2
Super League
6
Kosovo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
Lesotho
>
Premier League
Letonia
>
Virsliga
3
1. Liga
2
Latvian Cup
Liban
>
Premier League
2
Libia
>
Premier League
Lituania
>
A Lyga
1
1 Lyga
3
Lithuanian Cup
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
Macao
>
Elite League
2
Macedonia de Nord
>
First League
Second League
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Maroc
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
Mauritius
>
Mauritian League
4
Mexic
>
Primera Division
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Moldova
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
Mongolia
>
Premier League
2
Muntenegru
>
First League
Second League
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Nigeria
>
Premier League
6
Norvegia
>
Eliteserien
7
1. Division
8
2. Division
5
NM Cupen
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
17
Oman
>
Professional League
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
Paraguay
>
Primera Division
6
Division Intermedia
5
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
Segunda División
5
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
1. Liga
2. Liga
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
Segunda Liga
Liga 3
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Republica Congo
>
Premier League
Republica Dominicană
>
LDF
4
România
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Rusia
>
Premier League
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
1
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
PFL - Center
7
PFL - Ural
PFL - East
PFL - Sud
8
Kubok
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
SUA
>
MLS
13
NASL
USL Championship
9
US Open Cup
San Marino
>
Campionato
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
Championship
League One
League two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
Prva Liga
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
4
Singapur
>
S-League
2
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
2. liga
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
3
Spania
>
LaLiga
Segunda Division
1
Primera División RFEF
1
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
8
Copa Federacion
Primera Division Women
2
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
4
Allsvenskan
8
Div 1 Norra
3
Div 1 Sodra
3
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Tailanda
>
Premier League
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
1
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
5
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
Togo
>
Championnat National
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
Tunisia
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcia
>
Süper Lig
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
UAE
>
Football League
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
Persha Liga
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
Uganda
>
Premier League
Ungaria
>
NB I
NB II
Magyar Kupa
Uruguay
>
Primera Division
6
Segunda Division
4
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
4
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
Segunda Division
Copa Venezuela
Vietnam
>
V.League 1
3
V.League 2
2
Second Division
National Cup
Super Cup
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
5
Țara Galilor
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Țările de Jos
>
Eredivisie
Eerste Divisie
Tweede Divisie
Derde Divisie
Cupa KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
1
OFC Champions League
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
Europa League
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Rezultate Anglia SPL Premier Division South
Pronosticuri
Clasare
Forma
Rezultate
Program
Statistica
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
1X2
Sub/Peste 2.5
Pauza
Pauza/Final
Gol/Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Cartonașe
06.05.2024
16:00
AFC Telford Utd
0 - 1
Leamington
16:00
AFC Totton
1 - 1
Salisbury City
01.05.2024
20:45
AFC Telford Utd
2 - 0
Mickleover FC
20:45
Salisbury City
2 - 1
Gosport Borough
20:45
AFC Totton
1 - 1
Bracknell Town
20:45
Leamington
0 - 0
Redditch Utd
27.04.2024
16:00
Mickleover FC
3 - 0
Stamford
16:00
Redditch Utd
3 - 0
Needham Market
16:00
St Ives Town
3 - 2
Alvechurch FC
16:00
Long Eaton United
2 - 1
Leiston FC
16:00
Leamington
2 - 0
AFC Sudbury
16:00
Hitchin Town
0 - 0
Stourbridge FC
16:00
Coalville Town
1 - 4
AFC Telford Utd
16:00
Bromsgrove Sporting
0 - 1
Barwell FC
16:00
Berkhamsted FC
0 - 1
Halesowen Town
16:00
Beaconsfield Town
1 - 1
Plymouth Parkway
16:00
Bracknell Town
3 - 3
Hayes & Yeading
16:00
Royston Town
2 - 3
Stratford Town
16:00
Walton & Hersham
3 - 0
Poole Town
16:00
Tiverton Town
1 - 0
Sholing
16:00
Swindon Supermarine
3 - 0
Winchester City
16:00
Salisbury City
2 - 0
Hanwell Town
16:00
Merthyr Town
7 - 1
Harrow Borough
16:00
Hungerford Town
1 - 0
Basingstoke
16:00
Gosport Borough
4 - 2
Chesham United
16:00
Dorchester Town
0 - 4
AFC Totton
16:00
Didcot Town
1 - 2
Hendon FC
24.04.2024
20:45
Plymouth Parkway
3 - 1
Hayes & Yeading
22.04.2024
20:45
Plymouth Parkway
0 - 3
AFC Totton
20.04.2024
16:00
Chesham United
1 - 2
Bracknell Town
16:00
Basingstoke
3 - 1
Dorchester Town
16:00
AFC Totton
2 - 0
Merthyr Town
16:00
Stratford Town
1 - 2
Bromsgrove Sporting
16:00
Stourbridge FC
1 - 0
Royston Town
16:00
Hanwell Town
1 - 0
Hungerford Town
16:00
Harrow Borough
1 - 2
Tiverton Town
16:00
Hayes & Yeading
0 - 2
Salisbury City
16:00
Hendon FC
0 - 0
Gosport Borough
16:00
Poole Town
2 - 0
Didcot Town
16:00
Sholing
3 - 0
Swindon Supermarine
16:00
Winchester City
1 - 0
Beaconsfield Town
16:00
Stamford
2 - 0
Hitchin Town
16:00
Needham Market
0 - 2
Mickleover FC
16:00
Leiston FC
1 - 1
Leamington
16:00
Plymouth Parkway
2 - 2
Walton & Hersham
16:00
AFC Sudbury
7 - 1
Long Eaton United
16:00
AFC Telford Utd
6 - 2
Berkhamsted FC
16:00
Barwell FC
3 - 3
Redditch Utd
16:00
Halesowen Town
4 - 3
St Ives Town
16:00
Kettering Town
1 - 0
Coalville Town
18.04.2024
20:45
Tiverton Town
2 - 0
Winchester City
20:45
Hanwell Town
4 - 0
Plymouth Parkway
16.04.2024
20:45
Kettering Town
1 - 2
Stamford
20:45
Poole Town
2 - 2
Plymouth Parkway
20:45
Sholing
2 - 2
Hendon FC
20:45
Tiverton Town
0 - 2
Dorchester Town
20:45
Winchester City
2 - 0
Merthyr Town
19:45
Coalville Town
0 - 0
Stourbridge FC
13.04.2024
16:00
Royston Town
4 - 0
Kettering Town
16:00
Redditch Utd
5 - 0
Leiston FC
16:00
Mickleover FC
1 - 1
Stratford Town
16:00
Long Eaton United
0 - 3
AFC Telford Utd
16:00
Leamington
3 - 0
Stamford
16:00
Hitchin Town
0 - 1
Halesowen Town
16:00
Coalville Town
2 - 1
Alvechurch FC
16:00
Bromsgrove Sporting
0 - 2
AFC Sudbury
16:00
Berkhamsted FC
2 - 1
Barwell FC
16:00
Dorchester Town
2 - 1
Hanwell Town
16:00
St Ives Town
4 - 1
Stourbridge FC
16:00
Poole Town
3 - 0
Beaconsfield Town
Meci selectat
Cn1
Henan Jianye
Beijing Guoan
15/06/2024 14:00
2
SPL Premier Division South Central
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
Needham Market
85
40
26
7
7
40
2
AFC Telford Utd
82
40
24
10
6
35
3
Leamington
71
40
19
14
7
29
4
Redditch Utd
70
40
21
7
12
13
5
Mickleover FC
69
40
25
6
9
34
6
Stratford Town
69
40
21
6
13
12
7
Stamford
66
40
19
9
12
22
8
Halesowen Town
62
40
18
8
14
4
9
St Ives Town
58
40
18
4
18
15
10
Royston Town
57
40
17
6
17
2
11
Coalville Town
55
40
15
10
15
11
12
Stourbridge FC
52
40
14
10
16
2
13
Leiston FC
52
40
14
10
16
-15
14
Barwell FC
51
40
13
12
15
-1
15
Kettering Town
48
40
13
9
18
-25
16
Alvechurch FC
45
40
12
9
19
-21
17
Bromsgrove Sporting
44
40
12
8
20
-7
18
AFC Sudbury
40
40
10
10
20
-9
19
Hitchin Town
39
40
11
6
23
-18
20
Long Eaton United
22
40
5
7
28
-70
21
Berkhamsted FC
21
40
3
12
25
-53
22
Nuneaton
0
0
0
0
0
0
SPL Premier Division South South
OVERALL TABLE
PCT
MJ
V
E
Î
+/-
1
Chesham United
90
42
28
6
8
37
2
AFC Totton
81
42
23
12
7
44
3
Salisbury City
79
42
23
10
9
24
4
Gosport Borough
78
42
23
9
10
32
5
Bracknell Town
68
42
21
5
16
13
6
Merthyr Town
67
42
20
7
15
26
7
Walton & Hersham
65
42
18
11
13
11
8
Hungerford Town
64
42
18
10
14
7
9
Dorchester Town
60
42
17
9
16
-11
10
Hendon FC
58
42
14
16
12
5
11
Winchester City
57
42
15
12
15
-4
12
Basingstoke
53
42
15
8
19
-14
13
Poole Town
52
42
16
4
22
-6
14
Tiverton Town
52
42
14
10
18
-10
15
Sholing
49
42
13
10
19
-11
16
Swindon Supermarine
49
42
13
10
19
-19
17
Hanwell Town
48
42
12
12
18
-7
18
Plymouth Parkway
48
42
12
12
18
-8
19
Beaconsfield Town
48
42
13
9
20
-15
20
Hayes & Yeading
46
42
11
13
18
-8
21
Harrow Borough
39
42
10
9
23
-37
22
Didcot Town
28
42
6
10
26
-49
Predictie al zilei
Br1
Fluminense
Atlético GO
16/06/2024 02:00
X
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program