Acasă
Fotbal
Baschet
Hochei
Fotbal american
Baseball
Rugbi
Volei
Handbal
Esoccer
X
SETăRI
Fus orar
MOD IMPLICIT
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Coef.
Zecimal
Fracționara
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Mai
Pronosticuri
Rezultate live
Fotbalisti cu contuzii
Comparatii echipe
Ce este forebet
Ligile mele
SUA
>
MLS
14
Fotbal
Pronosticuri azi
1034
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri live
223
Pronosticuri maine
982
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Sfarsit de saptamana
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Pronosticuri ieri
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Toate pronosticuri
2177
>
Pronosticuri 1X2
Sub/ Peste 2.5 goluri
Pauza
Pauza/Final
Gol-Gol
Sansa dubla
Marcatori
Handicap asiatic
Colțuri
Top pronosticuri
Valori
240
Favorite
Liste
>
Britanic
40
Top European
54
European
503
American
165
African
80
Asiatic
95
Australijski
15
Internaţional
Cupa Națională
Top campionate
Liga Campionilor UEFA
Europa League
UEFA Europa Conference League
Premier League
8
LaLiga
8
Bundesliga
8
Serie A
9
Ligue 1
7
Eredivisie
7
Liga Portugal
8
Braziliei Série A
7
Prima Ligă Scoțiană
6
Liga Pro din Arabia Saudită
4
Аlte campionate
Africa De Sud
>
Premier League
8
National First Division
8
Nedbank Cup
2
Mtn 8 Cup
Albania
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Algeria
>
Ligue 1
2
Ligue 2
15
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Andorra
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
8
Championship
League One
1
League Two
2
National League
1
National League N.
1
National League S.
1
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
4
Southern League
Northern Premier
Women SL
4
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
7
Arabia Saudită
>
Liga Pro din Arabia Saudită
4
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Argentina
>
Primera Division
Nacional B
17
Primera B
10
Primera C
11
Primera D
Copa de la Liga Profesional
1
Torneo Federal A
15
Copa Argentina
3
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
1
First League
6
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
8
Australia
>
A-League
1
Npl NSW
3
Brisbane Premier
Npl West
Npl South
2
Npl Queensland
7
Npl Tasmania
Northern Nsw
1
Npl Victoria
1
Npl Act 1
2
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
5
Erste Division
2
Regionalliga East
2
Regionalliga Central
3
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
7
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
7
Landesliga Burgenland
6
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
5
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
6
Landesliga Kärnten
4
Azerbaidjan
>
Premier League
5
First Division
5
Azerbaijan Cup
Bahrain
>
Premier League
3
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesh
>
Premier League
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
7
2e Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
8
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
2
1st National Women
8
Belgian Cup Women
Pro League U21
Belize
>
Premier League
2
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Bielorusia
>
Vyscha Liga
2
Pershaya Liga
3
Bielorusia Reserves
Cupa Bielorusiei
Women Premier League
1
Second League
10
Super Cup
Women's Cup
Bolivia
>
Liga de Fútbol Prof
1
Nacional B
Bosnia și Herțegovina
>
Premier league
2
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
8
Botswana
>
Premier League
8
Brazilia
>
Braziliei Série A
7
Serie B
8
Serie C
7
Serie D
28
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
6
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
1
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
11
Brasileiro Women
7
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Bulgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
Bulgarian Cup
Super Cup
Burkina Faso
>
Premier League
8
Burundi
>
Ligue A
8
National League B
Coupe de President
Cambogia
>
C-League
Camerun
>
Elite One
Elite Two
Canada
>
Canadian Premier League
3
Soccer League
Canadian Championship
1
Cehia
>
Synot liga
8
Druha Liga
4
CFL
12
MSFL
6
Pohar CMFS
Division A
7
Division B
4
Division C
6
Division D
7
Division E
6
Division F
7
Chile
>
Primera Division
6
Primera B
8
Copa Chile
6
Super Cup
China
>
Super League
6
League one
3
League two
5
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Cipru
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Columbia
>
Primera A
4
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Coreea De Sud
>
K-League 1
4
K-League 2
4
National League
1
FA Cup
Costa Rica
>
Primera División
4
Liga de Ascenso
2
Croația
>
HNL
4
First NL
5
Croatian Cup
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
DR Congo
>
Super League
6
Danemarca
>
Superliga
5
1. Division
3
2. Division
1
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
3
Djibouti
>
Division 1
3
Ecuador
>
Serie A
7
Serie B
5
Egipt
>
Premier
7
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
El Salvador
>
Primera Division
6
Elveția
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Estonia
>
Meistriliiga
3
Esiliiga
3
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
3
Fiji
>
National Football League
5
Filipine
>
Football League
5
Finlanda
>
Veikkausliiga
4
Ykkosliiga
4
Kakkonen
12
Suomen Cup
Franța
>
Ligue 1
7
Ligue 2
2
National
1
National 2
29
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
3
Georgia
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Germania
>
Bundesliga
8
2. Bundesliga
5
3. Liga
4
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
3
Regionalliga Nordost
5
Regionalliga Süd/Südwest
4
Regionalliga West
1
Regionalliga Bayern
1
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
3
Oberliga NOFV Sud
2
Oberliga Schleswig Holstein
4
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
2
Oberliga Niedersachsen
7
Oberliga Westfalen
8
Oberliga Hessen
6
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
8
Oberliga Bayern Nord
7
Oberliga Bayern Süd
5
Oberliga Baden Württemberg
4
Oberliga Mittelrhein
7
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
7
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
11
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
3
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Ghana
>
Premier League
9
Gibraltar
>
National League
2
Grecia
>
Super League
4
Super League 2
Football League
Greek Cup
Guatemala
>
Liga Nacional
2
Primera Division
4
Guineea
>
Ligue 1
7
Haiti
>
Championnat National
Honduras
>
Liga Nacional
3
Hong Kong
>
Premier League
3
Second Division
1
FA Cup
India
>
I-League
Super League
1
Indonezia
>
Liga 1
2
Liga 2
Insulele Feroe
>
Premier League
5
1. Deild
3
Faroe Islands Cup
Iran
>
IPL
League 1
9
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
10
Irlanda
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Islanda
>
Premier League
6
1. Division
1
2. Division
6
Icelandic Cup
League Cup
Israele
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Italia
>
Serie A
9
Serie B
10
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
7
Primavera 2
9
Primavera 3
1
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Ivory Coast
>
Ligue 1
8
Jamaica
>
Premier League
2
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
4
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
1
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kazahstan
>
Premier League
2
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
6
Super League
5
Kosovo
>
Superleague
5
Kosovar Cup
Kuwait
>
Premier League
2
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
1
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
6
Lesotho
>
Premier League
8
Letonia
>
Virsliga
5
1. Liga
4
Latvian Cup
2
Liban
>
Premier League
2
Libia
>
Premier League
Lituania
>
A Lyga
5
1 Lyga
2
Lithuanian Cup
11
Super Cup
Luxembourg
>
National Division
8
Macao
>
Elite League
4
Macedonia de Nord
>
First League
6
Second League
7
Macedonian Cup
Malaezia
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Malawi
>
Super League
7
Mali
>
Première Division
8
Malta
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Maroc
>
Botola 1
Botola 2
8
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
5
Mauritius
>
Mauritian League
5
Mexic
>
Primera Division
1
Liga de Ascenso
2
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
8
Liga Premier Serie B
2
Moldova
>
Divizia Nationala
4
Moldovan Cup
Mongolia
>
Premier League
2
Muntenegru
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Myanmar
>
National League
N. Irlanda
>
Premiership
1
Championship
Irish Cup
1
Premiership Women
4
Nepal
>
A-Division League
Nicaragua
>
Primera Division
2
Liga Primera U20
2
Nigeria
>
Premier League
Norvegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
11
NM Cupen
Noua Zeelandă
>
Premiership
Regional Leagues
3
Oman
>
Professional League
6
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
Paraguay
>
Primera Division
3
Division Intermedia
6
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
6
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polonia
>
Ekstraklasa
7
1. Liga
7
2. Liga
4
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
8
Segunda Liga
7
Liga 3
10
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Qatar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
1
Emir Cup
Republica Congo
>
Premier League
7
Republica Dominicană
>
LDF
4
România
>
Liga 1
6
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Rusia
>
Premier League
8
1. Division
6
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
3
PFL - West
7
PFL - Center
7
PFL - Ural
2
PFL - East
PFL - Sud
6
Kubok
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
7
SUA
>
MLS
14
NASL
USL Championship
11
US Open Cup
San Marino
>
Campionato
2
Coppa Titano
Scoția
>
Prima Ligă Scoțiană
6
Championship
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Senegal
>
Ligue 1
7
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
8
Singapur
>
S-League
4
S-Cup
Slovacia
>
Fortuna Liga
5
2. liga
5
Slovak Cup
Slovenia
>
Prva Liga
5
2. Liga
7
Slovenian Cup
Somalia
>
Championship
2
Spania
>
LaLiga
8
Segunda Division
9
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
8
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
8
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
7
Copa de la Reina
Sudan
>
Premier League
Suedia
>
Superettan
6
Allsvenskan
8
Div 1 Norra
3
Div 1 Sodra
6
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
1
Tailanda
>
Premier League
4
Thai League 2
1
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
5
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
7
Togo
>
Championnat National
7
Trinidad și Tobago
>
TT Pro League
5
Tunisia
>
Ligue 1
7
Tunisia Cup
Ligue 2
12
Turcia
>
Süper Lig
8
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
7
Division 1
3
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Ucraina
>
Premier League
7
Persha Liga
1
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
2
Uganda
>
Premier League
1
Ungaria
>
NB I
4
NB II
9
Magyar Kupa
Uruguay
>
Primera Division
5
Segunda Division
1
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
6
Uzbek Cup
Venezuela
>
Primera Division
4
Segunda Division
7
Vietnam
>
V.League 1
3
V.League 2
4
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Zambia
>
Premier League
10
Zimbabwe
>
Premier League
9
Țara Galilor
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Țările de Jos
>
Eredivisie
7
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
8
Derde Divisie
16
Cupa KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Internaţional
Africa
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Asia
>
AFC Cup
1
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia & Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Campionilor UEFA
Europa League
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
America de Nord și Centrală
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
America de Sud
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Lume
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Cupa Mondială Feminin
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Handicap asiatic pronosticuri
Gazda - Oaspete
Probabilitate in %
Pr.
Pron. rez.
Numarul golurilor
Timp
Coef.cel mai inalt
Rezultat
AFC Cup
AFC
Al Ahed Beirut
CC Mariners
05/05/2024 18:00
49%
Oaspete -0.5
0 - 1
2.16
18°
-
Euro U21 Qualification
E21
Montenegro U21
Albania U21
07/06/2024 15:00
36%
Oaspete 0
1 - 2
2.73
15°
-
Albania Super League
Al1
Vllaznia Shkodër
Dinamo Tirana
04/05/2024 16:00
64%
Oaspete +0.5
0 - 0
2.35
20°
-
25
0 - 0
Al1
KF Laci
KF Tirana
04/05/2024 16:00
42%
Oaspete -0.5
0 - 1
1.88
17°
-
28
0 - 0
Al1
Partizani Tirana
Skenderbeu
04/05/2024 16:00
42%
Gazda -0.5
1 - 0
1.78
17°
-
27
0 - 0
Al1
Erzeni Shijak
FK Kukesi
04/05/2024 16:00
40%
Gazda 0
1 - 0
1.94
17°
-
25
1 - 0
Al1
Teuta Durres
Egnatia Rrogozhine
04/05/2024 16:00
40%
Oaspete 0
0 - 1
1.59
17°
-
25
1 - 0
Albania League 1
Al2
FK Vora
Bylis Ballsh
04/05/2024 15:00
51%
Oaspete -0.75
2 - 3
3.60
17°
-
25
0 - 0
Al2
KS Lushnja
Kastrioti
04/05/2024 16:00
66%
Gazda +0.25
1 - 1
2.48
18°
-
25
0 - 0
Al2
Korabi Peshkopi
KS Burreli
04/05/2024 16:00
37%
Gazda -1.75
3 - 0
3.02
14°
-
25
0 - 1
Al2
Flamurtari Vlore
KF Luzi 2008
04/05/2024 16:00
57%
Gazda -0.75
2 - 1
3.13
17°
-
22
0 - 0
Al2
Apolonia Fier
Besa Kavaje
04/05/2024 16:00
43%
Gazda -0.5
2 - 1
2.72
17°
-
25
0 - 0
Al2
AF Elbasani
Tomori Berat
04/05/2024 19:00
64%
Gazda -1.5
3 - 1
3.25
18°
-
Algeria Division 1
Dz1
USM Khenchla
CR Belouizdad
04/05/2024 17:00
30%
Oaspete -1
0 - 2
2.46
27°
-
Dz1
USM Alger
JS Kabylie
06/05/2024 20:00
45%
Gazda -0.5
1 - 0
2.06
19°
-
Algieria Division 2
Dz2
ES Mostaganem
WA Boufarik
04/05/2024 16:00
43%
Gazda -1.75
3 - 0
2.73
21°
-
25
0 - 0
Dz2
IB Khemis Khechna
HB Chelghoum Laid
04/05/2024 16:00
46%
Gazda -0.5
1 - 0
2.00
23°
-
28
0 - 0
Dz2
USM El Harrach
CA Batna
04/05/2024 16:00
39%
Gazda 0
1 - 0
1.96
21°
-
Dz2
Ain M'lila
Olympique Akbou
04/05/2024 16:00
63%
Oaspete -0.75
1 - 2
2.88
26°
-
Dz2
SKAF Khemis Miliana
RC Arbaa
04/05/2024 16:00
42%
Oaspete -0.5
1 - 2
2.75
29°
-
29
0 - 0
Dz2
MSP Batna
USM Annaba
04/05/2024 16:00
69%
Oaspete +0.25
0 - 0
1.58
24°
-
24
0 - 0
Dz2
NA Hussein Dey
RC Kouba
04/05/2024 16:00
56%
Oaspete -0.75
0 - 1
2.40
21°
-
25
0 - 1
Dz2
JSM Tiaret
SC Mecheria
04/05/2024 16:00
75%
Gazda +0.25
1 - 1
1.50
25°
-
25
0 - 0
Dz2
IRB Ouargla
Olympique Magrane
04/05/2024 16:00
42%
Gazda -0.5
1 - 0
1.20
33°
-
Dz2
ESM Koléa
ASM Oran
04/05/2024 16:00
35%
Oaspete 0
1 - 2
3.00
-
23
1 - 0
Dz2
MC El Eulma
JS Bordj Ménaïel
04/05/2024 16:00
39%
Oaspete -0.75
0 - 2
2.30
25°
-
28
0 - 2
Dz2
JS Ghir Abadla
MCB Oued Sly
04/05/2024 16:00
70%
Oaspete +0.25
1 - 1
2.38
-
25
0 - 1
Dz2
NRB Telaghema
MO Constantine
04/05/2024 16:00
43%
Gazda -0.5
2 - 1
2.63
25°
-
26
1 - 0
Dz2
CR Témouchent
WA Mostaganem
04/05/2024 16:00
70%
Gazda +0.5
1 - 1
2.38
23°
-
28
1 - 0
Dz2
AS Khroub
E Sour Ghozlane
04/05/2024 16:00
39%
Oaspete -0.75
0 - 2
2.38
25°
-
20
2 - 0
Algeria Algeria Cup
DzC
MC Alger
CR Belouizdad
04/05/2024
71%
Oaspete +0.5
0 - 0
1.86
17°
-
Postp.
Andorra Primera Divisió
Ad1
Pas de la Casa
FC Santa Coloma
04/05/2024 20:30
32%
Oaspete -2
0 - 3
4.33
7°
-
Ad1
FC Ordino
Atlètic Amèrica
05/05/2024 11:00
29%
Gazda -2
3 - 0
3.25
12°
-
Ad1
Penya Encarnada
Esperança dAndorra
05/05/2024 13:30
28%
Gazda -2
3 - 0
3.25
11°
-
Ad1
AC d'Escaldes
UE Santa Coloma
05/05/2024 16:00
35%
Oaspete -1
0 - 2
2.31
14°
-
Ad1
Inter d'Escaldes
CE Carroi
05/05/2024 18:30
30%
Gazda -2
3 - 0
3.04
11°
-
Andorra 2. Division
Ad2
UE Sant Julià
FS La Massana
05/05/2024 14:00
54%
Oaspete -0.75
2 - 3
2.50
14°
-
Cancl.
Ad2
Atlètic Club II
FC Rànger's
05/05/2024 14:00
46%
Gazda -0.5
1 - 0
1.70
11°
-
Ad2
FC Santa Coloma B
UE Santa Coloma B
05/05/2024 17:00
36%
Gazda -1
3 - 1
3.96
15°
-
Angola Girabola
Ao1
Sporting Cabinda
Sagrada Esperanca
04/05/2024 16:00
55%
Oaspete -1.5
0 - 2
2.00
29°
-
Ao1
Bravos do Maquis
Académica Lobito
04/05/2024
46%
Gazda -0.5
2 - 1
2.58
26°
-
Postp.
Ao1
Recreativo Libolo
CD Lunda Sul
04/05/2024 16:00
43%
Oaspete -1.5
0 - 2
1.68
28°
-
24
1 - 0
Ao1
Interclube Luanda
Petro Atletico
04/05/2024 16:30
58%
Oaspete -0.75
1 - 2
2.67
28°
-
Ao1
Kabuscorp SC
São Salvador
04/05/2024 17:00
43%
Gazda -1.5
2 - 0
2.13
28°
-
Ao1
Desportivo Huíla
Santa Rita
05/05/2024 16:30
41%
Gazda -1.5
2 - 0
2.25
24°
-
Ao1
Wiliet
1º de Agosto
05/05/2024 17:00
72%
Gazda +0.25
1 - 1
2.30
30°
-
Argentina Nacional B
Ar2
Colon Santa Fe
Club Almagro
04/05/2024 00:10
42%
Gazda -1.5
2 - 0
2.00
12°
-
FT
3 - 0
(0 - 0)
Ar2
Estudiantes Río Cuarto
Brown de Adrogué
04/05/2024 02:00
57%
Oaspete +1
1 - 1
2.13
11°
-
FT
2 - 1
(0 - 1)
Ar2
Defensores Unidos
San Telmo
04/05/2024 18:30
32%
Oaspete -1
0 - 2
2.43
15°
-
Ar2
CA Atlanta
Chaco For Ever
04/05/2024 19:00
45%
Gazda -0.5
2 - 1
2.67
15°
-
Ar2
CA San Miguel
CA Güemes
04/05/2024 20:30
65%
Oaspete +0.5
1 - 1
1.38
15°
-
Ar2
Estudiantes BsAs
Patronato Paraná
04/05/2024 20:30
65%
Oaspete +0.5
1 - 1
1.38
20°
-
Ar2
Arsenal Sarandi
Agropecuario
04/05/2024 20:30
29%
Gazda -1.5
2 - 0
2.13
16°
-
Ar2
Almirante Brown
Defensores de Belgrano
04/05/2024 20:30
36%
Oaspete -1.5
0 - 2
2.37
15°
-
Ar2
Deportivo Madryn
Atletico Rafaela
04/05/2024 20:30
43%
Gazda -0.5
1 - 0
1.50
15°
-
Ar2
Gimnasia Mendoza
Deportivo Maipú
04/05/2024 20:30
36%
Gazda -0.75
2 - 0
2.14
19°
-
Ar2
San Martin San Juan
Guillermo Brown
04/05/2024 21:00
45%
Gazda -0.5
1 - 0
1.46
22°
-
Ar2
Mitre SdE
Deportivo Morón
04/05/2024 21:00
67%
Gazda +0.25
1 - 1
1.63
21°
-
Ar2
CA Aldosivi
Temperley
04/05/2024 22:35
78%
Oaspete +0.25
0 - 0
1.25
15°
-
Ar2
San Martín Tucumán
All Boys
05/05/2024 00:40
60%
Oaspete +1
1 - 1
1.92
14°
-
Ar2
Chacarita Juniors
Tristán Suárez
05/05/2024 20:30
51%
Gazda -0.75
2 - 1
2.60
19°
-
Ar2
Gimnasia y Tiro
Nueva Chicago
05/05/2024 21:00
66%
Oaspete +0.5
0 - 0
0.50
21°
-
Ar2
Ferro Carril Oeste
Gimnasia Jujuy
05/05/2024 22:00
69%
Oaspete +0.25
1 - 1
1.54
18°
-
Ar2
Quilmes AC
Alvarado Mar del Plata
06/05/2024 02:00
47%
Gazda -0.5
3 - 2
2.96
18°
-
Ar2
Talleres (RdE)
Racing de Cordoba
07/05/2024 20:05
34%
Gazda 0
1 - 0
1.25
18°
-
Ar2
Patronato Paraná
CA San Miguel
08/05/2024 20:00
71%
Oaspete +0.25
0 - 0
0.63
17°
-
Argentina Primera B Metropolitana
Ar3
Los Andes
San Martín Burzaco
04/05/2024 01:05
42%
Gazda -0.5
1 - 0
1.13
13°
-
FT
2 - 1
(1 - 0)
Ar3
Comunicaciones BA
Villa San Carlos
04/05/2024 20:30
38%
Gazda -1.5
2 - 0
2.28
15°
-
Ar3
Argentino Quilmes
Sportivo Dock Sud
04/05/2024 20:30
48%
Gazda -0.5
1 - 0
2.04
15°
-
Ar3
Cañuelas FC
CA Acassuso
04/05/2024 20:30
74%
Oaspete +0.25
1 - 1
1.95
15°
-
Ar3
Ferrocarril Midland
UAI Urquiza
04/05/2024 22:00
69%
Oaspete +0.5
1 - 1
1.71
17°
-
Ar3
Deportivo Armenio
Flandria
05/05/2024 17:30
64%
Oaspete +1
1 - 1
2.35
19°
-
Ar3
Villa Dálmine
Argentino Merlo
05/05/2024 20:30
72%
Oaspete +0.25
1 - 1
2.25
19°
-
Ar3
Liniers
Sportivo Italiano
05/05/2024 20:30
70%
Oaspete +1
0 - 0
1.88
19°
-
Ar3
Deportivo Laferrere
Excursionistas BsAs
05/05/2024 20:30
30%
Oaspete -1
0 - 2
2.23
19°
-
Ar3
Deportivo Merlo
Sacachispas
05/05/2024 20:30
34%
Gazda -1
2 - 0
1.77
20°
-
Ar3
CA Fénix Pilar
Colegiales
06/05/2024 20:30
68%
Gazda +0.5
1 - 1
2.40
20°
-
Argentina Primera C Metropolitana
Ar4
Real Pilar FC
CA Atlas
04/05/2024 18:30
32%
Gazda -1
2 - 0
2.46
21°
-
Ar4
Yupanqui
Victoriano Arenas
04/05/2024 20:30
73%
Oaspete +0.25
1 - 1
1.87
17°
-
Ar4
Argentino Rosario
Defensores de Cambaceres
04/05/2024 20:30
69%
Oaspete +0.5
1 - 1
1.67
22°
-
Ar4
Ituzaingó
CA Lugano
04/05/2024 20:30
64%
Oaspete +1
0 - 0
2.11
18°
-
Ar4
El Porvenir
Juventud Unida SM
04/05/2024 20:30
45%
Gazda -1.5
2 - 0
2.46
15°
-
Ar4
General Lamadrid
Puerto Nuevo
05/05/2024 20:30
35%
Gazda -1.5
2 - 0
2.28
19°
-
Ar4
Club Luján
Claypole
05/05/2024 20:30
65%
Oaspete +0.5
1 - 1
2.00
19°
-
Ar4
Sportivo Barracas
Central Ballester
05/05/2024 20:30
67%
Oaspete +0.25
0 - 0
2.33
18°
-
Ar4
JJ Urquiza
Centro Español
05/05/2024 20:30
41%
Gazda -0.5
1 - 0
1.38
18°
-
Ar4
Deportivo Muñiz
Central Córdoba
05/05/2024 20:30
66%
Gazda +0.5
0 - 0
1.50
19°
-
Ar4
Berazategui
Leandro Nicéforo Alem
06/05/2024 20:30
46%
Gazda -0.5
2 - 1
3.18
18°
-
Argentina Copa Argentina
ArC
Juventud Unida SL
Independiente
04/05/2024 02:30
37%
Oaspete 0
0 - 1
1.93
12°
-
FT
0 - 2
(0 - 0)
ArC
Arsenal Sarandi
Estudiantes Río Cuarto
08/05/2024 20:05
53%
Oaspete -0.75
0 - 1
1.82
16°
-
ArC
Colon Santa Fe
Los Andes
08/05/2024 23:05
64%
Oaspete +0.5
1 - 1
1.93
13°
2.60
ArC
Almirante Brown
San Martín Tucumán
15/05/2024 22:15
39%
Oaspete 0
0 - 1
1.76
13°
-
Argentina Copa de la Liga Profesional
ArC
Estudiantes La Plata
Vélez Sársfield
05/05/2024 20:30
47%
Gazda -0.5
1 - 0
1.92
19°
-
Argentina Torneo Federal A
Ar3
Central Norte Salta
Sarmiento Resistencia
04/05/2024 03:00
46%
Gazda -0.5
1 - 0
1.95
11°
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Ar3
Ferro Carril Oeste (GP)
Argentino Monte Maíz
04/05/2024 20:00
48%
Oaspete -0.5
1 - 2
2.54
15°
-
Ar3
CD Rincón (ARG)
Santamarina Tandil
04/05/2024 21:00
40%
Gazda -0.75
2 - 0
0.67
-
Ar3
Unión Sunchales
Crucero del Norte
04/05/2024 22:00
40%
Gazda 0
1 - 0
2.28
17°
-
Ar3
SCyB Atenas
Juventud Unida SL
05/05/2024
68%
Gazda +0.25
0 - 0
1.97
15°
-
Postp.
Ar3
Boca Unidos
Juventud Antoniana
05/05/2024 01:30
74%
Oaspete +0.5
1 - 1
1.77
18°
-
Ar3
Sarmiento de La Banda
San Martín Formosa
05/05/2024 03:00
44%
Gazda -0.5
1 - 0
1.50
-
Ar3
Kimberley Mar del Plata
Sol de Mayo
05/05/2024 16:00
33%
Gazda -1
2 - 0
1.00
-
Ar3
9 de Julio Rafaela
El Linqueño
05/05/2024 16:00
0%
Oaspete
0 - 0
0.50
20°
-
Ar3
CS Estudiantes (SL)
Atlético Camioneros
05/05/2024
37%
Oaspete -1
0 - 2
2.42
20°
-
Postp.
Ar3
Sansinena
Circulo Deportivo
05/05/2024 20:30
45%
Gazda -0.5
1 - 0
1.80
17°
-
Ar3
Club Olimpo
CA Germinal
05/05/2024 20:30
25%
Gazda -1
2 - 0
2.38
17°
-
Ar3
Club Cipolletti
Villa Mitre
05/05/2024 21:00
51%
Gazda -0.75
1 - 0
2.02
13°
-
Ar3
Gutiérrez SC
San Martín Mendoza
05/05/2024 21:00
37%
Oaspete 0
0 - 1
0.50
-
Ar3
Huracán Las Heras
Ciudad Bolivar
05/05/2024 21:00
54%
Oaspete -0.75
0 - 1
1.90
6°
-
Ar3
Sportivo Las Parejas
Gimnasia C. Uruguay
05/05/2024 23:00
52%
Gazda -0.75
1 - 0
2.02
19°
-
Ar3
Def. Belgrano (VR)
Indep. de Chivilcoy
06/05/2024 00:00
40%
Gazda -0.75
2 - 0
1.50
18°
-
Ar3
Sportivo Belgrano
CA Douglas Haig
07/05/2024 01:35
37%
Gazda 0
1 - 0
1.67
18°
-
Argentina Reserve League
ArR
Sarmiento Res.
Estudiantes La Plata Res.
07/05/2024 20:00
59%
Oaspete -0.75
1 - 2
2.63
19°
-
ArR
Unión Santa Fe Res.
Godoy Cruz Res.
07/05/2024 20:00
34%
Oaspete -1.5
0 - 2
2.17
22°
-
ArR
Belgrano Córdoba Res.
Racing Club Res.
07/05/2024 20:00
40%
Gazda -1
3 - 1
4.75
30°
-
ArR
Banfield Res.
San Lorenzo Res.
07/05/2024 20:00
60%
Oaspete +1
1 - 1
2.18
18°
-
ArR
Independiente Res.
Talleres Córdoba Res.
08/05/2024 00:00
38%
Oaspete -0.75
1 - 3
3.36
27°
-
ArR
Deportivo Riestra Res.
River Plate Res.
08/05/2024 20:00
42%
Oaspete -0.5
0 - 1
1.00
16°
-
ArR
Huracán Res.
Lanús Res.
08/05/2024 20:00
35%
Oaspete 0
1 - 2
2.75
16°
-
ArR
Rosario Central Res.
Vélez Sársfield Res.
08/05/2024 20:00
42%
Oaspete -0.5
2 - 3
3.05
18°
-
ArR
Central Córdoba SdE Res.
Platense Res.
08/05/2024 20:15
55%
Gazda -0.75
2 - 1
2.70
17°
-
ArR
Gimnasia Esgrima Res.
Barracas Central Res.
09/05/2024 20:00
36%
Gazda -1
3 - 1
3.17
10°
-
ArR
Instituto Res.
Independiente Riva. Res.
09/05/2024 20:00
40%
Gazda 0
1 - 0
1.00
10°
-
ArR
Argentinos Juniors Res.
Atlético Tucumán Res.
09/05/2024 20:00
66%
Oaspete +0.5
1 - 1
2.45
13°
-
ArR
Tigre Res.
Newell's Old Boys Res.
09/05/2024 20:00
42%
Oaspete -0.5
2 - 3
3.50
10°
-
ArR
Boca Juniors Res.
Defensa y Justicia Res.
10/05/2024 00:00
59%
Oaspete +1
1 - 1
2.00
10°
-
Armenia Premier League
Am1
FC Noah
Alashkert
04/05/2024 15:00
53%
Gazda -0.75
2 - 1
2.81
18°
1.80
68
2 - 0
(1 - 0)
Armenia First League
Am2
Ararat-2
Gandzasar
04/05/2024 14:00
54%
Oaspete -1.5
1 - 3
3.71
16°
-
FT
1 - 4
(0 - 1)
Am2
FC Ararat-Armenia-2
Onor
04/05/2024 14:00
46%
Gazda -0.5
2 - 1
3.00
16°
-
Am2
Andranik
Lernayin Artsakh
04/05/2024 14:00
47%
Oaspete -1.75
1 - 4
4.50
11°
-
Am2
Shirak-2
Nikarm
04/05/2024 14:00
42%
Oaspete -0.5
2 - 3
4.75
10°
-
Mai
2024-05-04
Meci selectat
EPL
Sheffield United
Nottingham Forest
04/05/2024 16:00
X
Predictie al zilei
Fr1
Brest
Nantes
04/05/2024 21:00
1
Introduceți minimum 3 caractere
Afișați toate rezultatele pentru
Echipa
Campionate
Matchmeci
Program