Мои лиги

Футбол

Други първенства

Международни

league_logoКласиране Полша Екстракласа

Прогнози Tенденции Класиране Форма Резултати Програма Статистика
Статистика Домакин Гост Форма
КЛАСИРАНЕ Т М П Р З ОГ ДГ +/-
1
Шльонск Вроцлав 42 22 12 6 4 31 17 14
2
Ягиелония Бялисток 42 22 12 6 4 50 31 19
3
Лех Познан 40 22 11 7 4 36 26 10
4
Погон Шчечин 39 22 12 3 7 43 25 18
5
Легия Варшава 37 22 10 7 5 34 27 7
6
Раков 36 21 10 6 5 39 25 14
7
Гурник Забже 32 22 9 5 8 29 26 3
8
Стал Мелец 29 21 8 5 8 28 30 -2
9
Видзев Лодз 28 22 8 4 10 28 31 -3
10
Заглембие Любин 27 22 7 6 9 25 36 -11
11
Краковия Краков 26 22 5 11 6 29 29 0
12
Пяст Гливице 25 21 4 13 4 20 20 0
13
Радомяк Радом 24 21 6 6 9 24 33 -9
14
Варта Познан 23 21 5 8 8 22 27 -5
15
Корона Келце 22 21 4 10 7 25 28 -3
16
Пуща 22 21 5 7 9 28 39 -11
17
Рух Хожув 15 22 1 12 9 23 36 -13
18
ЛКС Лодз 10 21 2 4 15 16 44 -28
Шампионска Лига
Лига на Конференциите - Квалификации
Отпадане
1.
Раков 27 11 8 3 0 24 5 19
2.
Ягиелония Бялисток 26 11 8 2 1 28 10 18
3.
Лех Познан 24 12 7 3 2 24 12 12
4.
Легия Варшава 21 11 6 3 2 19 10 9
5.
Гурник Забже 20 10 6 2 2 12 7 5
6.
Стал Мелец 18 10 5 3 2 17 11 6
7.
Шльонск Вроцлав 18 11 5 3 3 15 9 6
8.
Видзев Лодз 18 11 6 0 5 14 15 -1
9.
Погон Шчечин 17 11 5 2 4 25 20 5
10.
Пуща 17 11 4 5 2 16 16 0
11.
Заглембие Любин 16 11 4 4 3 12 13 -1
12.
Корона Келце 14 10 3 5 2 17 14 3
13.
Краковия Краков 14 11 3 5 3 21 19 2
14.
Пяст Гливице 14 10 3 5 2 11 9 2
15.
Радомяк Радом 11 11 2 5 4 12 15 -3
16.
ЛКС Лодз 10 11 2 4 5 10 21 -11
17.
Варта Познан 9 10 2 3 5 8 12 -4
18.
Рух Хожув 9 11 1 6 4 11 16 -5
1.
Шльонск Вроцлав 24 11 7 3 1 16 8 8
2.
Погон Шчечин 22 11 7 1 3 18 5 13
3.
Ягиелония Бялисток 16 11 4 4 3 22 21 1
4.
Легия Варшава 16 11 4 4 3 15 17 -2
5.
Лех Познан 16 10 4 4 2 12 14 -2
6.
Варта Познан 14 11 3 5 3 14 15 -1
7.
Радомяк Радом 13 10 4 1 5 12 18 -6
8.
Гурник Забже 12 12 3 3 6 17 19 -2
9.
Краковия Краков 12 11 2 6 3 8 10 -2
10.
Пяст Гливице 11 11 1 8 2 9 11 -2
11.
Стал Мелец 11 11 3 2 6 11 19 -8
12.
Заглембие Любин 11 11 3 2 6 13 23 -10
13.
Видзев Лодз 10 11 2 4 5 14 16 -2
14.
Раков 9 10 2 3 5 15 20 -5
15.
Корона Келце 8 11 1 5 5 8 14 -6
16.
Рух Хожув 6 11 0 6 5 12 20 -8
17.
Пуща 5 10 1 2 7 12 23 -11
18.
ЛКС Лодз 0 10 0 0 10 6 23 -17
1.
Погон Шчечин 13 6 4 1 1 14 7 7
2.
Гурник Забже 13 6 4 1 1 12 6 6
3.
Ягиелония Бялисток 11 6 3 2 1 14 10 4
4.
Лех Познан 11 6 3 2 1 7 4 3
5.
Стал Мелец 11 6 3 2 1 8 8 0
6.
Краковия Краков 9 6 2 3 1 11 5 6
7.
Пуща 9 6 2 3 1 10 9 1
8.
Легия Варшава 9 6 2 3 1 8 7 1
9.
Раков 8 6 2 2 2 8 8 0
10.
Пяст Гливице 8 6 2 2 2 6 6 0
11.
Шльонск Вроцлав 6 6 1 3 2 3 4 -1
12.
Варта Познан 6 6 1 3 2 8 11 -3
13.
Видзев Лодз 6 6 2 0 4 7 10 -3
14.
Рух Хожув 5 6 0 5 1 8 9 -1
15.
Корона Келце 5 6 1 2 3 6 9 -3
16.
Радомяк Радом 5 6 1 2 3 6 14 -8
17.
Заглембие Любин 3 6 0 3 3 6 12 -6
18.
ЛКС Лодз 2 6 0 2 4 5 12 -7

Избрана среща