cal Футболът е математика
Още
Още
Превюта на мачове Тенденции Топ тенденции Резултати на живо Контузени играчи Сравнение на отбори
Настройки
Часова зона
cfimg
Коефициент

    Полша Централна младежка лига

    Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Изиграни мачове: 80
    Победи домакин: 33
     
     
    41%
    Равенства: 20
     
     
    25%
    Победи гост: 27
     
     
    34%
     
    Срещи с отбелязани Под / Над 2.5 гола
    Под 2.5 гола: 35
     
     
    44%
    Над 2.5 гола: 45
     
     
    56%
     
    Отбелязани голове
    Всички голове: 254  
    Голове домакини: 139
     
     
    55%
    Голове гости: 115
     
     
    45%
    Голове на мач: 3.18
    Топ 5 най-добро нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Легия U19 25 2.5
    2. Висла U19 22 2.2
    3. Ягелония U19 19 1.9
    4. Полония В. U19 19 1.9
    5. Легница U19 19 1.9
    Топ 5 най-добра защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Легница U19 9 0.9
    2. Шльонск В. U19 9 0.9
    3. Горник З. U19 11 1.1
    4. Аркония Шчечин U19 14 1.4
    5. Ескола Варшава U19 15 1.5
    Най-слабo нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Ескола Варшава U19 6 0.6
    2. Корона Келце U19 11 1.1
    3. С. Жешов U19 11 1.1
    4. Арка Гдиня U19 12 1.2
    5. Аркония Шчечин U19 12 1.2
    Най-слаба защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Лех Познан U19 22 2.2
    2. Арка Гдиня U19 22 2.2
    3. Корона Келце U19 20 2
    4. Заглебие U19 19 1.9
    5. Талант Варшава U19 19 1.9

    Най-лесна програма
    Отбор Програма
    1. Талант Варшава U19
    2
    2
    2
    4
    1
    2. Аркония Шчечин U19
    1
    2
    4
    2
    2
    3. Горник З. U19
    4
    2
    2
    2
    2
    4. Полония В. U19
    3
    1
    2
    4
    2
    5. Корона Келце U19
    2
    4
    1
    2
    3
    Най-трудна програма
    Отбор Програма
    1. Ескола Варшава U19
    3
    2
    5
    2
    4
    4
    2. Раков Ченстохова U19
    3
    3
    4
    5
    4
    3. Арка Гдиня U19
    2
    3
    3
    4
    5
    4. Шльонск В. U19
    3
    4
    5
    2
    3
    5. Заглебие U19
    2
    4
    3
    1
    2
    4
    Резултати
    1 - 0 10
     
     
    12.5%
    0 - 1 7
     
     
    8.75%
    1 - 1 7
     
     
    8.75%
    0 - 0 5
     
     
    6.25%
    1 - 2 5
     
     
    6.25%
    2 - 3 5
     
     
    6.25%
    2 - 2 5
     
     
    6.25%
    0 - 2 4
     
     
    5%
    3 - 1 3
     
     
    3.75%
    3 - 2 3
     
     
    3.75%
    3 - 3 3
     
     
    3.75%
    5 - 1 3
     
     
    3.75%
    0 - 3 2
     
     
    2.5%
    2 - 0 2
     
     
    2.5%
    2 - 1 2
     
     
    2.5%
    3 - 0 2
     
     
    2.5%
    4 - 2 2
     
     
    2.5%
    4 - 1 2
     
     
    2.5%
    0 - 4 1
     
     
    1.25%
    0 - 5 1
     
     
    1.25%
    2 - 4 1
     
     
    1.25%
    3 - 4 1
     
     
    1.25%
    4 - 0 1
     
     
    1.25%
    5 - 2 1
     
     
    1.25%
    5 - 3 1
     
     
    1.25%
    6 - 1 1
     
     
    1.25%

    Мачове Гол-Гол
    Мачове Гол-Гол: 45
     
     
    56%

    Първо полувреме: Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Победи домакин: 23
     
     
    29%
    Равенства: 40
     
     
    50%
    Победи гост: 17
     
     
    21%
    Най-добра форма
    Отбор Форма Точки
    1. 15
    2. 13
    3. 12
    4. 11
    5. 11
    Най-слаба форма
    Отбор Форма Точки
    1. 0
    2. 4
    3. 5
    4. 6
    5. 6

    Топ трендове Централна младежка лига


    <
    Октомври 2026
    Футбол прогнози
    >
    {"9":"\u0421\u0435\u043f\u0442\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","10":"\u041e\u043a\u0442\u043e\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","11":"\u041d\u043e\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026"}
    ПонВтСрЧетПетСъбНед
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Редовен сезон

    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Легия U19 21 10 6 3 1 10
    2
    Легница U19 21 10 7 0 3 10
    3
    Шльонск В. U19 18 10 5 3 2 5
    4
    Висла U19 17 10 4 5 1 6
    5
    Ягелония U19 17 10 5 2 3 3
    6
    Заглебие U19 15 10 4 3 3 -2
    7
    Горник З. U19 14 10 3 5 2 6
    8
    Полония В. U19 14 10 4 2 4 4
    9
    Раков Ченстохова U19 13 10 4 1 5 3
    10
    Аркония Шчечин U19 13 10 3 4 3 -2
    11
    Талант Варшава U19 12 10 4 0 6 -3
    12
    С. Жешов U19 11 10 3 2 5 -6
    13
    Лех Познан U19 10 10 3 1 6 -6
    14
    Корона Келце U19 10 10 2 4 4 -9
    15
    Ескола Варшава U19 8 10 2 2 6 -9
    16
    Арка Гдиня U19 6 10 1 3 6 -10
    Отпадане

    Прогноза на деня

    8.
    14.
    В последните си 11 мача от МЛС Минесота Юнайтед винаги са допускали голове от двата отбора.