Език English (United Kingdom) Deutsch (Deutschland) Español(España) italiano (Italia) français (France) Русский (Россия) ελληνικά (Ελλάδα) Български (България) Român (România) Polski (Polska)

    Футболът е математика

    Close[X]
     

    Други първенства

    league_logo

    Класиране Словения Първа Лига

    КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
    1. Алуминий 18 9 5 3 1 11 5 6
    2. Олимпия Любляна 18 9 5 3 1 18 9 9
    3. Целе 16 9 4 4 1 22 11 11
    4. Мура 05 16 9 4 4 1 14 10 4
    5. Марибор 15 9 4 3 2 15 9 6
    6. НК Браво 11 9 3 2 4 11 14 -3
    7. Табор Сежана 10 9 3 1 5 10 13 -3
    8. Домжале 7 9 1 4 4 12 17 -5
    9. Триглав 6 9 2 0 7 11 24 -13
    10. Рудар Велене 4 9 0 4 5 9 21 -12
    Шампионска Лига
    Лига Европа
    Плейофи за оставане в групата
    Отпадане
    КЛАС. ПО ДОМАКИНСТВА PTS GP W D L GF GA +/-
    1. Марибор 10 5 3 1 1 11 5 6
    2. Мура 05 10 4 3 1 0 8 4 4
    3. Алуминий 10 4 3 1 0 6 2 4
    4. Целе 9 5 2 3 0 9 5 4
    5. Табор Сежана 9 5 3 0 2 6 5 1
    6. Олимпия Любляна 8 4 2 2 0 11 7 4
    7. НК Браво 7 5 2 1 2 2 3 -1
    8. Домжале 3 5 0 3 2 6 9 -3
    9. Триглав 3 4 1 0 3 6 14 -8
    10. Рудар Велене 2 4 0 2 2 4 10 -6
    КЛАС. ПО ГОСТУВАНИЯ PTS GP W D L GF GA +/-
    1. Олимпия Любляна 10 5 3 1 1 7 2 5
    2. Алуминий 8 5 2 2 1 5 3 2
    3. Целе 7 4 2 1 1 13 6 7
    4. Мура 05 6 5 1 3 1 6 6 0
    5. Марибор 5 4 1 2 1 4 4 0
    6. НК Браво 4 4 1 1 2 9 11 -2
    7. Домжале 4 4 1 1 2 6 8 -2
    8. Триглав 3 5 1 0 4 5 10 -5
    9. Рудар Велене 2 5 0 2 3 5 11 -6
    10. Табор Сежана 1 4 0 1 3 4 8 -4
    КЛАС. ПОСЛЕДНИ 6 МАЧА PTS W D L GF GA +/-
    1. Целе 14 4 2 0 20 8 12
    2. Марибор 13 4 1 1 13 6 7
    3. Олимпия Любляна 11 3 2 1 12 7 5
    4. Мура 05 11 3 2 1 7 4 3
    5. Алуминий 11 3 2 1 7 4 3
    6. НК Браво 8 2 2 2 7 8 -1
    7. Табор Сежана 7 2 1 3 9 10 -1
    8. Домжале 6 1 3 2 7 9 -2
    9. Рудар Велене 2 0 2 4 4 15 -11
    10. Триглав 0 0 0 6 5 19 -14

    Топ трендове

    Голмайстори

    Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
    1.D. Vizinger 7 - - 1 1 Целе
    2.P. Sikimic 6 1 - 2 - Табор Сежана
    3.A. Vukusic 6 1 - 1 - Олимпия Любляна
    4.L. Bobicanec 5 - - 1 - Мура 05
    5.S. Ibricic 5 3 - 2 - Домжале
    6.A. Matko 5 - - 3 - НК Браво
    7.N. Leko 4 - - 2 - Алуминий
    8.M. Lotric 4 1 - 3 - Целе
    9.L. Majcen 4 2 - 3 - Триглав
    10.L. Menalo 4 - - 2 - Олимпия Любляна
    11.L. Stor 4 - - 1 - Алуминий
    12.D. Hotic 3 - - - - Марибор
    13.L. Kerin 3 - - - - Целе
    14.L. Susnjara 3 - - 1 1 Мура 05
    15.D. Tijanic 3 - - 1 - Триглав