Език English (United Kingdom) Deutsch (Deutschland) Español(España) italiano (Italia) français (France) Русский (Россия) ελληνικά (Ελλάδα) Български (България) Român (România) Polski (Polska)

    Футболът е математика

    Close[X]
     

    Други първенства

    league_logo

    Резултати Словения Първа Лига

    21.09.2019
    18:00 Алуминий
    3 - 0
    Табор Сежана
    15.09.2019
    18:00 Мура 05
    1 - 0
    Табор Сежана
    16:15 Олимпия Любляна
    2 - 2
    Целе
    14:00 Триглав
    2 - 3
    Домжале
    14.09.2019
    20:15 Марибор
    2 - 1
    Алуминий
    13.09.2019
    18:00 Рудар Велене
    1 - 4
    НК Браво
    12.09.2019
    20:15 Домжале
    0 - 0
    Мура 05
    01.09.2019
    20:15 Домжале
    0 - 1
    Марибор
    18:00 Целе
    3 - 0
    Рудар Велене
    31.08.2019
    20:15 Алуминий
    2 - 0
    Мура 05
    17:00 Табор Сежана
    1 - 2
    Олимпия Любляна
    30.08.2019
    17:00 НК Браво
    1 - 0
    Триглав
    26.08.2019
    18:00 Домжале
    1 - 1
    Алуминий
    25.08.2019
    20:15 Марибор
    4 - 0
    НК Браво
    18:00 Рудар Велене
    2 - 2
    Табор Сежана
    16:00 Триглав
    0 - 6
    Целе
    24.08.2019
    20:15 Олимпия Любляна
    1 - 1
    Мура 05
    18.08.2019
    20:15 Алуминий
    1 - 0
    Олимпия Любляна
    18:00 Мура 05
    2 - 0
    Рудар Велене
    16:00 НК Браво
    0 - 0
    Домжале
    17.08.2019
    20:15 Целе
    2 - 1
    Марибор
    17:00 Табор Сежана
    2 - 0
    Триглав
    11.08.2019
    20:15 Рудар Велене
    0 - 3
    Олимпия Любляна
    18:00 Домжале
    3 - 5
    Целе
    10.08.2019
    20:15 Марибор
    4 - 2
    Табор Сежана
    17:30 Триглав
    1 - 3
    Мура 05
    09.08.2019
    17:30 НК Браво
    0 - 1
    Алуминий
    04.08.2019
    20:15 Олимпия Любляна
    4 - 2
    Триглав
    17:30 Табор Сежана
    2 - 1
    Домжале
    03.08.2019
    20:15 Мура 05
    1 - 1
    Марибор
    18:00 Алуминий
    1 - 1
    Рудар Велене
    02.08.2019
    19:00 Целе
    2 - 2
    НК Браво
    28.07.2019
    20:30 Марибор
    0 - 0
    Олимпия Любляна
    17:30 НК Браво
    1 - 0
    Табор Сежана
    27.07.2019
    17:30 Триглав
    3 - 2
    Рудар Велене
    26.07.2019
    19:00 Целе
    0 - 0
    Алуминий
    21.07.2019
    20:15 Олимпия Любляна
    4 - 2
    Домжале
    18:00 Мура 05
    4 - 3
    НК Браво
    20.07.2019
    20:15 Рудар Велене
    1 - 1
    Марибор
    18:00 Табор Сежана
    1 - 0
    Целе
    19.07.2019
    18:00 Алуминий
    2 - 1
    Триглав
    14.07.2019
    21:00 Домжале
    2 - 2
    Рудар Велене
    19:00 Целе
    2 - 2
    Мура 05
    17:45 НК Браво
    0 - 2
    Олимпия Любляна
    13.07.2019
    20:15 Марибор
    1 - 2
    Триглав
    18:00 Табор Сежана
    0 - 2
    Алуминий

    Топ трендове Първа Лига

    Голмайстори

    Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
    1.D. Vizinger 7 - - 1 1 Целе
    2.P. Sikimic 6 1 - 2 - Табор Сежана
    3.A. Vukusic 6 1 - 1 - Олимпия Любляна
    4.L. Bobicanec 5 - - 1 - Мура 05
    5.S. Ibricic 5 3 - 2 - Домжале
    6.A. Matko 5 - - 3 - НК Браво
    7.N. Leko 4 - - 3 - Алуминий
    8.M. Lotric 4 1 - 3 - Целе
    9.L. Majcen 4 2 - 3 - Триглав
    10.L. Menalo 4 - - 2 - Олимпия Любляна
    11.L. Stor 4 - - 1 - Алуминий
    12.M. Vrbanec 4 1 - - - Алуминий
    13.D. Hotic 3 - - - - Марибор
    14.L. Kerin 3 - - - - Целе
    15.L. Susnjara 3 - - 1 1 Мура 05


    КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
    1. Алуминий 21 10 6 3 1 14 5 9
    2. Олимпия Любляна 18 9 5 3 1 18 9 9
    3. Целе 16 9 4 4 1 22 11 11
    4. Мура 05 16 9 4 4 1 14 10 4
    5. Марибор 15 9 4 3 2 15 9 6
    6. НК Браво 11 9 3 2 4 11 14 -3
    7. Табор Сежана 10 10 3 1 6 10 16 -6
    8. Домжале 7 9 1 4 4 12 17 -5
    9. Триглав 6 9 2 0 7 11 24 -13
    10. Рудар Велене 4 9 0 4 5 9 21 -12