Език English (United Kingdom) Deutsch (Deutschland) Español(España) italiano (Italia) français (France) Русский (Россия) ελληνικά (Ελλάδα) Български (България) Român (România) Polski (Polska)

    Футболът е математика

    Close[X]
     

    Други първенства

    league_logo

    Програма Словения Първа Лига

    30.08.2019
      Алуминий - Мура 05  
      Табор Сежана - Олимпия Любляна  
      Целе - Рудар Велене  
      НК Браво - Триглав  
      Домжале - Марибор  
    12.09.2019
      Домжале - Мура 05  
    13.09.2019
      Мура 05 - Табор Сежана  
      Олимпия Любляна - Целе  
      Рудар Велене - НК Браво  
      Триглав - Домжале  
      Марибор - Алуминий  
    20.09.2019
      Алуминий - Табор Сежана  
      Мура 05 - Целе  
      Олимпия Любляна - НК Браво  
      Рудар Велене - Домжале  
      Триглав - Марибор  
    24.09.2019
      Целе - Табор Сежана  
      НК Браво - Мура 05  
      Домжале - Олимпия Любляна  
      Марибор - Рудар Велене  
      Триглав - Алуминий  
    27.09.2019
      Алуминий - Целе  
      Табор Сежана - НК Браво  
      Мура 05 - Домжале  
      Олимпия Любляна - Марибор  
      Рудар Велене - Триглав  
    04.10.2019
      НК Браво - Целе  
      Домжале - Табор Сежана  
      Марибор - Мура 05  
      Триглав - Олимпия Любляна  
      Рудар Велене - Алуминий  
    18.10.2019
      Алуминий - НК Браво  
      Целе - Домжале  
      Табор Сежана - Марибор  
      Мура 05 - Триглав  
      Олимпия Любляна - Рудар Велене  
    25.10.2019
      Домжале - НК Браво  
      Марибор - Целе  
      Триглав - Табор Сежана  
      Рудар Велене - Мура 05  
      Олимпия Любляна - Алуминий  
    01.11.2019
      Алуминий - Домжале  
      НК Браво - Марибор  
      Целе - Триглав  
      Табор Сежана - Рудар Велене  
      Мура 05 - Олимпия Любляна  
    08.11.2019
      Марибор - Домжале  
      Триглав - НК Браво  
      Рудар Велене - Целе  
      Олимпия Любляна - Табор Сежана  
      Мура 05 - Алуминий  
    22.11.2019
      Алуминий - Марибор  
      Домжале - Триглав  
      НК Браво - Рудар Велене  
      Целе - Олимпия Любляна  
      Табор Сежана - Мура 05  
    29.11.2019
      Марибор - Триглав  
      Домжале - Рудар Велене  
      НК Браво - Олимпия Любляна  
      Целе - Мура 05  
      Табор Сежана - Алуминий  
    03.12.2019
      Алуминий - Триглав  
      Рудар Велене - Марибор  
      Олимпия Любляна - Домжале  
      Мура 05 - НК Браво  
      Табор Сежана - Целе  
    06.12.2019
      Триглав - Рудар Велене  
      Марибор - Олимпия Любляна  
      Домжале - Мура 05  
      НК Браво - Табор Сежана  

    Топ трендове Първа Лига

    Голмайстори

    Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
    1.P. Sikimic 6 1 - 1 - Табор Сежана
    2.L. Bobicanec 4 - - 1 - Мура 05
    3.S. Ibricic 4 2 - - - Домжале
    4.M. Lotric 4 1 - 2 - Целе
    5.L. Stor 4 - - 1 - Алуминий
    6.A. Vukusic 4 - - - - Олимпия Любляна
    7.L. Majcen 3 2 - 3 - Триглав
    8.A. Matko 3 - - 2 - НК Браво
    9.L. Susnjara 3 - - 1 1 Мура 05
    10.D. Tijanic 3 - - 1 - Триглав
    11.R. Vancas 3 - - - - Марибор
    12.D. Vizinger 3 - - 1 1 Целе
    13.E. Cekici 2 1 - - - Олимпия Любляна
    14.D. Hotic 2 - - - - Марибор
    15.L. Kerin 2 - - - - Целе


    Избрана среща

    Домакин - Гост Форбет
    Fi1
    Интер Турку
    КПВ

    26/08/2019 18:30
    1

    КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
    1. Алуминий 14 6 4 2 0 7 2 5
    2. Олимпия Любляна 14 7 4 2 1 14 6 8
    3. Целе 12 7 3 3 1 17 9 8
    4. Мура 05 12 6 3 3 0 13 8 5
    5. Табор Сежана 10 7 3 1 3 9 10 -1
    6. Марибор 9 7 2 3 2 12 8 4
    7. Триглав 6 7 2 0 5 9 20 -11
    8. НК Браво 5 7 1 2 4 6 13 -7
    9. Рудар Велене 4 7 0 4 3 8 14 -6
    10. Домжале 2 5 0 2 3 8 13 -5