Футболът е математика
Любими Български> Настройки>
Затворете[X]

Мои лиги

Бързи форбети

Топ първенства

Други първенства

Международни

league_logo

Класиране Северна Македония Първа Лига

Редовен сезон
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1
Шкупи 23 10 7 2 1 19 6 13
2
Ренова 21 10 6 3 1 18 8 10
3
Академия Пандев 18 10 5 3 2 16 10 6
4
Брегалница Щип 16 10 4 4 2 16 14 2
5
Работнички 15 10 4 3 3 9 8 1
6
Шкендия 79 14 10 3 5 2 17 10 7
7
Струга 14 10 3 5 2 10 8 2
8
ФК Скопие 12 10 3 3 4 7 13 -6
9
Македония ГП 10 10 3 1 6 12 23 -11
10
Борец 8 10 2 2 6 8 18 -10
11
Тиквеш 6 10 1 3 6 6 12 -6
12
Пелистер 4 10 0 4 6 4 12 -8
Шампионска Лига - квалиф.
Лига на Конференциите - Квалификации
Плейофи за оставане в групата
Отпадане
КЛАС. ПО ДОМАКИНСТВА PTS GP W D L GF GA +/-
1. Ренова 14 6 4 2 0 12 4 8
2. Брегалница Щип 14 6 4 2 0 13 6 7
3. Академия Пандев 13 6 4 1 1 12 7 5
4. Шкупи 12 4 4 0 0 11 1 10
5. Струга 11 5 3 2 0 8 4 4
6. Работнички 11 6 3 2 1 6 3 3
7. Македония ГП 10 5 3 1 1 10 6 4
8. Шкендия 79 7 4 2 1 1 8 2 6
9. Борец 7 4 2 1 1 5 5 0
10. ФК Скопие 5 4 1 2 1 1 2 -1
11. Тиквеш 5 6 1 2 3 4 6 -2
12. Пелистер 3 4 0 3 1 2 4 -2
КЛАС. ПО ГОСТУВАНИЯ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Шкупи 11 6 3 2 1 8 5 3
2. Ренова 7 4 2 1 1 6 4 2
3. Шкендия 79 7 6 1 4 1 9 8 1
4. ФК Скопие 7 6 2 1 3 6 11 -5
5. Академия Пандев 5 4 1 2 1 4 3 1
6. Работнички 4 4 1 1 2 3 5 -2
7. Струга 3 5 0 3 2 2 4 -2
8. Брегалница Щип 2 4 0 2 2 3 8 -5
9. Тиквеш 1 4 0 1 3 2 6 -4
10. Пелистер 1 6 0 1 5 2 8 -6
11. Борец 1 6 0 1 5 3 13 -10
12. Македония ГП 0 5 0 0 5 2 17 -15
КЛАС. ПОСЛЕДНИ 6 МАЧА PTS W D L GF GA +/-
1. Шкупи 16 5 1 0 13 2 11
2. Ренова 14 4 2 0 12 4 8
3. Брегалница Щип 12 4 0 2 12 10 2
4. Шкендия 79 9 2 3 1 9 5 4
5. Академия Пандев 8 2 2 2 9 8 1
6. Работнички 8 2 2 2 6 5 1
7. ФК Скопие 7 2 1 3 4 7 -3
8. Струга 6 1 3 2 4 5 -1
9. Тиквеш 5 1 2 3 4 6 -2
10. Пелистер 4 0 4 2 4 7 -3
11. Борец 4 1 1 4 5 13 -8
12. Македония ГП 4 1 1 4 6 16 -10

Топ трендове Първа Лига

Голмайстори

Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
1.M. Mirchevski 10 3 - 1 - Академия Пандев
2.R. Selmani 8 2 - - - Ренова
3.M. Altiparmakovski 7 - - 1 - Брегалница Щип
4.E. Adem 6 3 - 1 - Македония ГП
5.L. Doriev 6 - - 2 - Шкендия 79
6.S. Adetunji 5 - 1 1 - Шкупи
7.F. Alvarez 5 2 - 1 - Шкупи
8.E. Skenderi 4 - - 4 - Струга
9.L. Trajkoski 4 - - 1 - Борец
10.N. Bosancic 3 1 - 1 - Струга
11.F. Jusufi 3 - - 4 - Ренова
12.H. Kirovski 3 - - 1 - ФК Скопие
13.A. Ristevski 3 1 - 2 - Работнички
14.L. Stankovski 3 - - 2 - Работнички
15.S. Damilare 2 - - - - Шкупи