Футболът е математика
Любими Български> Настройки>
Затворете[X]

Мои лиги

Бързи форбети

Топ първенства

Други първенства

Международни

league_logo

Резултати Северна Македония Първа Лига

16.10.2021
14:00 Брегалница Щип
4 - 1
Македония ГП
14:00 Ренова
2 - 0
Пелистер
14:00 Тиквеш
0 - 1
Шкупи
14:00 Академия Пандев
2 - 1
Шкендия 79
14:00 Струга
1 - 1
Борец
15.10.2021
14:00 Работнички
0 - 1
ФК Скопие
03.10.2021
15:00 Шкупи
2 - 0
Работнички
02.10.2021
15:00 Брегалница Щип
1 - 0
Струга
15:00 Македония ГП
1 - 1
Ренова
15:00 Пелистер
0 - 0
Тиквеш
15:00 ФК Скопие
0 - 0
Академия Пандев
15:00 Шкендия 79
3 - 0
Борец
26.09.2021
18:00 Академия Пандев
1 - 3
Шкупи
15:00 Струга
1 - 1
Шкендия 79
15:00 Борец
0 - 2
ФК Скопие
15:00 Работнички
1 - 1
Пелистер
15:00 Тиквеш
3 - 0
Македония ГП
15:00 Ренова
5 - 2
Брегалница Щип
19.09.2021
15:00 Брегалница Щип
2 - 0
Тиквеш
15:00 Ренова
1 - 0
Струга
15:00 Македония ГП
0 - 2
Работнички
15:00 Пелистер
0 - 0
Академия Пандев
15:00 Шкупи
3 - 0
Борец
15:00 ФК Скопие
0 - 2
Шкендия 79
14.09.2021
15:00 Шкендия 79
0 - 0
Шкупи
12.09.2021
16:00 Тиквеш
0 - 2
Ренова
16:00 Работнички
2 - 0
Брегалница Щип
16:00 Академия Пандев
4 - 1
Македония ГП
16:00 Борец
2 - 1
Пелистер
16:00 Струга
1 - 0
ФК Скопие
28.08.2021
16:00 Шкупи
4 - 1
ФК Скопие
16:00 Пелистер
2 - 2
Шкендия 79
16:00 Македония ГП
3 - 2
Борец
16:00 Брегалница Щип
3 - 2
Академия Пандев
16:00 Ренова
1 - 1
Работнички
16:00 Тиквеш
1 - 1
Струга
22.08.2021
20:00 Академия Пандев
2 - 1
Ренова
16:00 Струга
4 - 2
Шкупи
16:00 ФК Скопие
1 - 0
Пелистер
16:00 Шкендия 79
4 - 0
Македония ГП
16:00 Борец
1 - 1
Брегалница Щип
16:00 Работнички
2 - 1
Тиквеш
18.08.2021
17:00 Работнички
0 - 0
Струга
17:00 Тиквеш
0 - 2
Академия Пандев
17:00 Ренова
2 - 0
Борец
17:00 Брегалница Щип
3 - 3
Шкендия 79
17:00 Македония ГП
5 - 1
ФК Скопие
17:00 Пелистер
0 - 2
Шкупи
15.08.2021
20:00 Академия Пандев
2 - 0
Работнички
17:00 Струга
1 - 0
Пелистер
17:00 Шкупи
2 - 0
Македония ГП
17:00 ФК Скопие
0 - 0
Брегалница Щип
17:00 Шкендия 79
1 - 2
Ренова
17:00 Борец
2 - 1
Тиквеш
08.08.2021
20:00 Академия Пандев
1 - 1
Струга
17:30 Ренова
1 - 1
ФК Скопие
17:30 Македония ГП
1 - 0
Пелистер
17:30 Брегалница Щип
0 - 0
Шкупи
17:30 Тиквеш
0 - 0
Шкендия 79
17:30 Работнички
1 - 0
Борец

Топ трендове Първа Лига

Голмайстори

Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
1.M. Mirchevski 10 3 - 1 - Академия Пандев
2.R. Selmani 8 2 - - - Ренова
3.M. Altiparmakovski 7 - - 1 - Брегалница Щип
4.E. Adem 6 3 - 1 - Македония ГП
5.L. Doriev 6 - - 2 - Шкендия 79
6.S. Adetunji 5 - 1 1 - Шкупи
7.F. Alvarez 4 2 - 1 - Шкупи
8.E. Skenderi 4 - - 4 - Струга
9.L. Trajkoski 4 - - 1 - Борец
10.N. Bosancic 3 1 - 1 - Струга
11.F. Jusufi 3 - - 4 - Ренова
12.H. Kirovski 3 - - 1 - ФК Скопие
13.A. Ristevski 3 1 - 2 - Работнички
14.L. Stankovski 3 - - 2 - Работнички
15.S. Damilare 2 - - - - Шкупи


Избрана среща


Първа Лига
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1
Шкупи 23 10 7 2 1 19 6 13
2
Ренова 21 10 6 3 1 18 8 10
3
Академия Пандев 18 10 5 3 2 16 10 6
4
Брегалница Щип 16 10 4 4 2 16 14 2
5
Работнички 15 10 4 3 3 9 8 1
6
Шкендия 79 14 10 3 5 2 17 10 7
7
Струга 14 10 3 5 2 10 8 2
8
ФК Скопие 12 10 3 3 4 7 13 -6
9
Македония ГП 10 10 3 1 6 12 23 -11
10
Борец 8 10 2 2 6 8 18 -10
11
Тиквеш 6 10 1 3 6 6 12 -6
12
Пелистер 4 10 0 4 6 4 12 -8