Футболът е математика
Любими Български> Настройки>
Затворете[X]

Активни Лиги

Други първенства

league_logo

Резултати Беларус Първа лига

30.05.2020
17:00 Слоним
1 - 1
Гранит
15:00 Лида
0 - 0
Химик
14:00 Волна
2 - 3
Локомотив Гомел
13:00 Спутник
2 - 1
Крумкачи
24.05.2020
13:30 Локомотив Гомел
1 - 1
Спутник
13:00 Нафтан
0 - 1
Смaргон
12:00 Крумкачи
2 - 0
Арсенал Дзяржинск
23.05.2020
18:00 ФК Гомел
2 - 0
Волна
17:00 Гранит
1 - 2
Лида
16:00 Орша
4 - 0
Химик
15:00 Ошмяни
1 - 0
Слоним
17.05.2020
17:00 Спутник
0 - 4
ФК Гомел
15:00 Слоним
0 - 1
Смaргон
13:00 Крумкачи
1 - 0
Нафтан
16.05.2020
17:00 Лида
3 - 1
Ошмяни
16:00 Волна
4 - 2
Химик
15:00 Орша
2 - 1
Гранит
11.05.2020
17:00 Локомотив Гомел
4 - 0
Крумкачи
10.05.2020
17:00 Гранит
0 - 1
Волна
15:00 Нафтан
2 - 1
Слоним
14:00 Ошмяни
0 - 0
Орша
13:00 Спутник
1 - 0
Химик
09.05.2020
15:00 Смaргон
1 - 0
Лида
03.05.2020
16:00 Крумкачи
1 - 1
ФК Гомел
15:00 Лида
3 - 0
Слоним
14:00 Спутник
2 - 0
Гранит
02.05.2020
17:00 Орша
0 - 0
Смaргон
16:00 Волна
3 - 2
Ошмяни
15:00 Локомотив Гомел
3 - 3
Нафтан
12:30 Арсенал Дзяржинск
1 - 0
Химик
26.04.2020
16:00 ФК Гомел
2 - 3
Локомотив Гомел
15:00 Химик
0 - 4
Крумкачи
14:00 Гранит
1 - 2
Арсенал Дзяржинск
25.04.2020
16:00 Ошмяни
0 - 1
Спутник
15:00 Смaргон
2 - 0
Волна
14:00 Нафтан
1 - 1
Лида
13:00 Слоним
2 - 1
Орша
18.04.2020
15:30 Орша
3 - 2
Лида
15:00 Волна
0 - 0
Слоним
14:30 ФК Гомел
0 - 0
Нафтан
14:00 Спутник
1 - 1
Смaргон
13:00 Крумкачи
4 - 1
Гранит
12:30 Арсенал Дзяржинск
0 - 3
Ошмяни
17.04.2020
16:30 Локомотив Гомел
5 - 0
Химик

Топ трендове Първа лига

Голмайстори

Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
1.Y. Senkevich 5 1 - - - Лида
2.A. Solovei 5 1 - 3 - Локомотив Гомел
3.A. Kiyko 3 - - - - Арсенал Дзяржинск
4.V. Karp 2 - - - - Лида
5.P. Klenye 2 - - 2 - Локомотив Гомел
6.K. Kozakov 2 - - 1 - Крумкачи
7.A. Kukharenok 2 - - 2 - Локомотив Гомел
8.D. Lebedev 2 1 - 1 - Крумкачи
9.A. Mikhalchuk 2 - - - 1 Волна
10.A. Mistulov 2 - - 1 - Смaргон
11.V. Potorocha 2 - - 1 - Спутник
12.I. Shabanov 2 - - - - Локомотив Гомел
13.N. Shugunkov 2 - - - - Орша
14.A. Vaskov 2 - - 1 1 ФК Гомел
15.A. Yanchenko 2 - - 2 - Нафтан


Regular Season
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Локомотив Гомел 14 6 4 2 0 19 8 11
2. Смaргон 14 6 4 2 0 6 1 5
3. Спутник 14 7 4 2 1 8 7 1
4. Крумкачи 13 7 4 1 2 13 8 5
5. Волна 10 7 3 1 3 10 11 -1
6. Орша 8 6 3 2 1 10 5 5
7. Лида 8 7 3 2 2 11 7 4
8. Ошмяни 7 6 2 1 3 7 7 0
9. Арсенал Дзяржинск 6 4 2 0 2 3 6 -3
10. Слоним 5 7 1 2 4 4 9 -5
11. ФК Гомел 3 5 2 2 1 9 4 5
12. Гранит 1 7 0 1 6 5 14 -9
13. Химик -8 7 0 1 6 2 19 -17
14. Нафтан -9 6 1 3 2 6 7 -1