Футболът е математика
Любими Български> Настройки>
Затворете[X]

Активни Лиги

Други първенства

league_logo

Програма Беларус Първа лига

12.06.2020
  Гранит - Смaргон  
  ФК Гомел - Лида  
  Крумкачи - Волна  
  Арсенал Дзяржинск - Спутник  
13.06.2020
  Нафтан - Ошмяни  
  Химик - Слоним  
  Локомотив Гомел - Орша  
19.06.2020
  Смaргон - Химик  
  Лида - Локомотив Гомел  
  Волна - Арсенал Дзяржинск  
  Спутник - Нафтан  
20.06.2020
  Орша - Крумкачи  
  Слоним - ФК Гомел  
  Ошмяни - Гранит  
26.06.2020
  Спутник - Волна  
  ФК Гомел - Смaргон  
  Химик - Ошмяни  
  Нафтан - Гранит  
27.06.2020
  Крумкачи - Лида  
  Арсенал Дзяржинск - Орша  
  Локомотив Гомел - Слоним  
03.07.2020
  Ошмяни - ФК Гомел  
  Смaргон - Локомотив Гомел  
  Орша - Спутник  
  Волна - Нафтан  
04.07.2020
  Лида - Арсенал Дзяржинск  
  Слоним - Крумкачи  
  Гранит - Химик  
17.07.2020
  Волна - Орша  
  Спутник - Лида  
  ФК Гомел - Гранит  
  Нафтан - Химик  
18.07.2020
  Локомотив Гомел - Ошмяни  
  Арсенал Дзяржинск - Слоним  
  Крумкачи - Смaргон  
24.07.2020
  Лида - Волна  
  Слоним - Спутник  
  Гранит - Локомотив Гомел  
  Химик - ФК Гомел  
25.07.2020
  Ошмяни - Крумкачи  
  Смaргон - Арсенал Дзяржинск  
  Орша - Нафтан  
14.08.2020
  Лида - Орша  
  Смaргон - Спутник  
  Гранит - Крумкачи  
  Нафтан - ФК Гомел  
15.08.2020
  Химик - Локомотив Гомел  
  Ошмяни - Арсенал Дзяржинск  
  Слоним - Волна  
21.08.2020
  Спутник - Ошмяни  
  Волна - Смaргон  
  Орша - Слоним  
  Лида - Нафтан  
22.08.2020
  Арсенал Дзяржинск - Гранит  
  Крумкачи - Химик  
  Локомотив Гомел - ФК Гомел  
04.09.2020
  Ошмяни - Волна  
  Гранит - Спутник  
  ФК Гомел - Крумкачи  
  Нафтан - Локомотив Гомел  
05.09.2020
  Химик - Арсенал Дзяржинск  
  Смaргон - Орша  
  Слоним - Лида  
11.09.2020
  Крумкачи - Локомотив Гомел  
  Арсенал Дзяржинск - ФК Гомел  
  Спутник - Химик  
  Слоним - Нафтан  
12.09.2020
  Лида - Смaргон  
  Орша - Ошмяни  
  Волна - Гранит  

Топ трендове Първа лига

Голмайстори

Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
1.Y. Senkevich 5 1 - - - Лида
2.A. Solovei 5 1 - 3 - Локомотив Гомел
3.A. Kiyko 3 - - - - Арсенал Дзяржинск
4.V. Karp 2 - - - - Лида
5.P. Klenye 2 - - 2 - Локомотив Гомел
6.K. Kozakov 2 - - 1 - Крумкачи
7.A. Kukharenok 2 - - 2 - Локомотив Гомел
8.D. Lebedev 2 1 - 1 - Крумкачи
9.A. Mikhalchuk 2 - - - 1 Волна
10.A. Mistulov 2 - - 1 - Смaргон
11.V. Potorocha 2 - - 1 - Спутник
12.I. Shabanov 2 - - - - Локомотив Гомел
13.N. Shugunkov 2 - - - - Орша
14.A. Vaskov 2 - - 1 1 ФК Гомел
15.A. Yanchenko 2 - - 2 - Нафтан


Regular Season
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Локомотив Гомел 14 6 4 2 0 19 8 11
2. Смaргон 14 6 4 2 0 6 1 5
3. Спутник 14 7 4 2 1 8 7 1
4. Крумкачи 13 7 4 1 2 13 8 5
5. Волна 10 7 3 1 3 10 11 -1
6. Орша 8 6 3 2 1 10 5 5
7. Лида 8 7 3 2 2 11 7 4
8. Ошмяни 7 6 2 1 3 7 7 0
9. Арсенал Дзяржинск 6 4 2 0 2 3 6 -3
10. Слоним 5 7 1 2 4 4 9 -5
11. ФК Гомел 3 5 2 2 1 9 4 5
12. Гранит 1 7 0 1 6 5 14 -9
13. Химик -8 7 0 1 6 2 19 -17
14. Нафтан -9 6 1 3 2 6 7 -1