Футболът е математика
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа 18
Лига на конференциите 18
Премиър лийг 10
Примера дивисион 10
Първа Бундеслига 9
Серия А 10
Лига 1 9
Ередивизия 9
Лига Португалия 7
Бразилейро Серия A 10

НепобеденИраклис Йеролакос е непобеден в 14 от изиграните си 17 двубоя от Втора Дивизия

Без победаИраклис Йеролакос е постигнал само 2 победи в последните си 11 мача като гост в първенството
Без победаИраклис Йеролакос е спечелил само 1 от предходните си 6 мача от Втора Дивизия
ЗагубиМ.Е.А.П. Нису е бил победен в изминалите 3 мача като гост от Втора Дивизия


Без победаМ.Е.А.П. Нису е спечелил само 3 от предходните си 21 мача от Втора Дивизия

Без победаМ.Е.А.П. Нису е спечелил само 1 от изиграните си 12 срещи от Втора Дивизия
ЗагубиФК Охрид е загубил всеки един от изминалите си 6 мача срещу Македония ГП от Втора Лига
Загуби с 2+ голаФК Охрид е загубил с 2 или повече гола последните си 3 двубоя като гост срещу Македония ГП от Втора Лига


НепобеденФК Охрид е непобеден в 31 от изиграните си 35 двубоя от Втора Лига

НепобеденФК Охрид е непобеден в 9 от изиграните си 10 двубоя от Втора Лига
Под 2.5 голаПод 2.5 гола са били отбелязани в последните 3 срещи на ФК Новаци като гост от Втора Лига
ФК Горно Лисиче е отбелязал средно по 0.86 попадения в своите срещи в първенството
ФК Горно Лисиче получава средно по 0.33 попадения в своите мачове като домакин (Втора Лига)
ФК Новаци бележи средно по 0.86 гола в своите срещи от Втора Лига
ФК Новаци е вкарал средно по 0.50 гола в изиграните си мачове като гост от Втора Лига
ФК Новаци получава средно по 0.75 попадения в своите мачове като гост (Втора Лига)
Вижте всички
ЗагубиШкупи е бил победен в предходните си 7 поредни срещи от Втора Лига
ПобедиРаботнички е бил победител в изминалите си 3 мача в лигата
Загуби с 2+ голаШкупи е загубил с 2+ гола последните си 3 мача като гост от Втора Лига
Загуби на първо/краенШкупи е губил на ПП/КР в последните си 3 поредни мача като гост от Втора Лига
Без отбелязан голШкупи е пропуснал да отбележи гол във всяка една от изиграните 4 срещи от Втора Лига
НепобеденРаботнички не е губил мач в 5 от изминалите 6 срещи от Втора Лига
Вижте всички
Детонит Джуниър е губил на полувремето в последните си 3 последователни срещи като гост от Втора Лига
Без отбелязан голТетекс Тетово не е отбелязал гол в последните си 3 срещи като домакин в първенството
Без победаТетекс Тетово е постигнал само 1 победи в последните си 6 мача като домакин в първенството
Без победаДетонит Джуниър е спечелил само 1 от изиграните си 6 срещи от Втора Лига
Равенства на ПП/КРФК Славия е завършил при равенство на ПП/КР в последните си 3 срещи като домакин в първенството


НепобеденФК Славия не е губил в 17 от предходните си 18 мачa като домакин от Първа лига - РС
Без победаФК Славия е постигнал само 1 победи от последните си 7 срещи от Първа лига - РС
Без победаФК Славия е спечелил само 1 от предходните си 6 срещи като домакин в първенството
Суха мрежаСутиеска Фоча е запазил чиста мрежа в предходните си 4 срещи като домакин от Първа лига - РС
Под 2.5 голаПод 2.5 гола са били отбелязани в последните 4 срещи на Сутиеска Фоча като домакин от Първа лига - РС
Сутиеска Фоча бележи средно по 0.50 попадения в своите мачове от Първа лига - РС
Поткозаре е вкарал средно по 0.75 гола в изиграните си мачове като гост от Първа лига - РС
Сутиеска Фоча е реализирал средно по 0.50 гола в своите срещи като домакин в първенството
Вижте всички
НепобеденДрина Зворник не е загубил нито една от предходните 6 срещи като домакин от Първа лига - РС
ПобедиДрина Зворник е спечелил последните си 4 сблъсъка като домакин с Фамос Войкович от Първа лига - РС
ПобедиДрина Зворник е спечелил последните си 3 срещи като домакин от Първа лига - РС

НепобеденДрина Зворник е непобеден в 12 от последните си 13 мачa като домакин от Първа лига - РС
Победи на първо/краенДрина Зворник е спечелил на първо полувреме/краен резултат последните си 3 мача като домакин срещу Фамос Войкович от Първа лига - РС
Суха мрежаДрина Зворник е запазил чиста мрежа в предходните си 3 срещи като домакин от Първа лига - РС


Без победаФамос Войкович е спечелил само 3 от изиграните си 19 срещи като гост от Първа лига - РС
Дрина Зворник е в поредица от 17 последователни срещи без загуба на почивката като домакин във вътрешното първенство
Вижте всички


Без победаЗвиезда Биелина е спечелил само 2 от предходните си 16 мача като гост от Първа лига - РС
НепобеденРудар Приедор не е губил в 5 от миналите си 6 мача като домакин срещу Звиезда Биелина от Първа лига - РС
Невесине е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 16 мача от Първа лига - РС
Романия Пале е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 13 мача като гост от Първа лига - РС
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 5 срещи на Романия Пале като гост от Първа лига - РС
Над 2.5 голаВкарани са над 2.5 гола в предходните 4 срещи на Невесине като домакин от първенството
Отбелязани 2+Невесине е успял да вкара 2+ гола в предходните си 3 срещи като домакин от Първа лига - РС
Романия Пале е допуснал средно по 3.75 попадения в своите срещи като гост от първенството
Невесине допуска средно по 2.40 гола в своите мачове като домакин от Първа лига - РС
Вижте всички


НепобеденЛеотар Требине не е загубил нито една от предходните 20 срещи от Първа лига - РС
Победи с 2+ голаЛеотар Требине е победил с 2+ гола в предходните си 5 мача като домакин от Първа лига - РС

НепобеденФК Лакташи е непобеден в 11 от изиграните си 12 двубоя като гост от Първа лига - РС
Суха мрежаЛеотар Требине е запазил чиста мрежа в предходните си 5 срещи като домакин от Първа лига - РС


НепобеденФК Лакташи не е губил в 23 от предходните си 26 мачa от Първа лига - РС


НепобеденЛеотар Требине не е губил мач в 22 от изминалите 23 срещи от Първа лига - РС
Леотар Требине не е губил на полувремето в нито една от последните си 19 срещи като домакин от Първа лига - РС
Вижте всички
Ухерски Брод е допуснал поне един гол в последните си 9 срещи в първенството
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 5 срещи на Ухерски Брод от 3. МСФЛ
Над 2.5 голаПри реализирани над 2.5 гола са завършили последните 5 срещи на Върховина от 3. МСФЛ
Ухерски Брод вкарва средно по 2.00 гола в своите мачове като домакин от 3. МСФЛ
Върховина получава средно по 2.00 попадения в своите мачове (3. МСФЛ)
Вижте всички
ФК Бланско е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 13 мача като гост от 3. МСФЛ
Хлубина е успял да отбележи 1+ гола в изминалите 12 срещи като домакин от 3. МСФЛ
Над 2.5 голаОтбелязани са над 2.5 гола в на Хлубина последните 4 мача срещу ФК Бланско от 3. МСФЛ
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Хлубина от 3. МСФЛ
Хлубина е вкарал средно по 2.33 гола в изиграните си мачове от 3. МСФЛ
ФК Бланско допуска средно по 2.83 гола в своите мачове като гост от 3. МСФЛ
Вижте всички


НепобеденФридек Мистек не е допуснал поражение в нито един от последните си 18 мача като домакин от 3. МСФЛ


НепобеденФридек Мистек е непобеден в 25 от изиграните си 30 двубоя от 3. МСФЛ

Без победаСловачко B е постигнал само 1 победи в последните си 12 мача като гост в първенството

НепобеденФридек Мистек не е губил в 11 от миналите си 12 мача като домакин срещу Словачко B от 3. МСФЛ
НепобеденФридек Мистек не е губил в 5 от миналите си 6 мача срещу Словачко B от 3. МСФЛ
Вижте всички
Метта/ЛУ Рига е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 22 мача от 1. Лига

Отбелязани 2+Метта/ЛУ Рига е отбелязал 2 или повече гола в последните си 15 поредни срещи от 1. Лига
Над 2.5 голаВ предходните 5 мача на Метта/ЛУ Рига от 1. Лига са били отбелязани над 2.5 гола
Супернова II допуска средно по 1.50 гола в своите мачове от 1. Лига
Метта/ЛУ Рига бележи средно по 2.82 попадения в своите мачове като гост от 1. Лига
Вижте всички

НепобеденЖалгирис 2 е непобеден в 11 от предходните си 12 срещи в първенството

НепобеденЖалгирис 2 е непобеден в 9 от последните си 11 двубоя срещу Атмосфера Мажейкяй от 1 Лига

Без победаАтмосфера Мажейкяй е постигнал само 1 победи от последните си 9 срещи от 1 Лига
Без победаЖалгирис 2 е спечелил само 1 от последните си 6 двубоя срещу Атмосфера Мажейкяй от 1 Лига
Под 2.5 голаПод 2.5 гола са били отбелязани в последните 6 срещи на СИВО Юнайтед като домакин от Супер лига
Под 2.5 голаПод 2.5 гола са били отбелязани в последните 6 срещи на Дедза Дайнамос от Супер лига
Под 2.5 голаВ на СИВО Юнайтед последните 4 мача срещу Дедза Дайнамос са отбелязани под 2.5 гола (Супер лига)
Суха мрежаСИВО Юнайтед е запазил чиста мрежа във всичките си последни 4 двубоя като домакин срещу Дедза Дайнамос от Супер лига
Суха мрежаДедза Дайнамос е опазил суха мрежа в изиграните 3 срещи от Супер лига
СИВО Юнайтед е вкарал средно по 0.71 гола в изиграните си мачове като домакин от Супер лига
Дедза Дайнамос е вкарал средно по 0.63 гола в изиграните си мачове от Супер лига
Вижте всички
НепобеденМайти Уондърърс не е загубил нито една от предходните 6 срещи като домакин от Супер лига


НепобеденМайти Уондърърс е непобеден в 43 от предходните си 46 срещи в първенството


НепобеденМайти Уондърърс не е губил мач в 19 от изминалите 20 срещи като домакин от Супер лига


Без победаКрек е спечелил само 3 от изиграните си 16 срещи от Супер лига

НепобеденМайти Уондърърс е непобеден в 13 от последните си 14 срещи от Супер лига

Без победаКрек е спечелил само 1 от изиграните си 8 срещи като гост от Супер лига
Вижте всички
Пирмазенс е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 10 мача от Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
Пирмазенс е допуснал 1 или повече гола в изминалите 9 поредни мача като гост от Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
Над 2.5 голаВкарани са над 2.5 гола в предходните 6 срещи на Ауерсмахер от първенството
Пирмазенс е вкарал средно по 3.00 гола в изиграните си мачове от Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
Ауерсмахер вкарва средно по 2.33 гола в своите мачове като домакин от Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
Вижте всички
ЗагубиГеретсрид е бил победен в изминалите 4 мача като домакин от Оберлига Байерн Юг

Без победаГеретсрид е спечелил само 1 от предходните си 8 мача от Оберлига Байерн Юг

Без победаИзманинг е постигнал само 1 победи от последните си 8 срещи като гост от Оберлига Байерн Юг
Без победаГеретсрид е постигнал само 1 победи от последните си 7 срещи като домакин от Оберлига Байерн Юг
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на Зинген като гост от Оберлига Баден-Вюртемберг
Зинген допуска средно по 2.00 гола в своите мачове като гост от Оберлига Баден-Вюртемберг
Зинген е допуснал средно по 1.73 попадения в своите срещи от първенството
Оберахерн е вкарал средно по 2.40 гола в изиграните си мачове като домакин от Оберлига Баден-Вюртемберг
Оберахерн вкарва средно по 2.00 гола в своите мачове от Оберлига Баден-Вюртемберг
Вижте всички
Беневенто U19 е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 10 мача от Примавера 2
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 6 срещи на Беневенто U19 като гост от Примавера 2
Беневенто U19 е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове като гост от Примавера 2
Монополи U19 е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове от Примавера 2

НепобеденНордуик е непобеден в 7 от последните си 8 срещи като гост от Дерде Дивизие
ФК Райнвогелс е в поредица от 19 последователни срещи без загуба на почивката във вътрешното първенство
Победи на първо/краенФК Райнвогелс е в поредица от 3 победи като домакин на ПП/КР от Дерде Дивизие
Суха мрежаНордуик е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 4 срещи като гост от Дерде Дивизие

НепобеденФК Райнвогелс не е губил в 12 от предходните си 14 мачa като домакин от Дерде Дивизие

НепобеденНордуик е непобеден в 8 от изиграните си 9 двубоя от Дерде Дивизие
ФК Райнвогелс е успели да водят на почивката в последните си 4 мачa като домакин от Дерде Дивизие
Вижте всички
Ермело е допуснал 1 или повече гола в изминалите 9 поредни мача от Дерде Дивизие
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 7 срещи на Стапхорст като домакин от Дерде Дивизие
Стапхорст допуска средно по 3.00 гола в своите мачове като домакин от Дерде Дивизие
Ермело допуска средно по 2.00 гола в своите мачове като гост от Дерде Дивизие
Екселсиор 31 е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 12 мача от Дерде Дивизие
Над 2.5 голаВ предходните 3 мача на Екселсиор 31 от Дерде Дивизие са били отбелязани над 2.5 гола
Отбелязани 2+Генемуйден е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 3 мача от Дерде Дивизие
Екселсиор 31 е вкарал средно по 3.00 гола в изиграните си мачове като домакин от Дерде Дивизие
Генемуйден е вкарал средно по 2.44 гола в изиграните си мачове от Дерде Дивизие
Вижте всички
Еемдайк е допуснал 1 или повече гола в изминалите 17 поредни мача от Дерде Дивизие

Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 10 срещи на Еемдайк от Дерде Дивизие
Допуснати 2+Еемдайк е допуснал поне два голавъв всеки един от последните си 6 мача от Дерде Дивизие
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на УСФ Херкулес като гост от Дерде Дивизие
Отбелязани 2+УСФ Херкулес е отбелязал 2 или повече гола в последните си 3 поредни срещи като гост от Дерде Дивизие
УСФ Херкулес вкарва средно по 2.25 гола в своите мачове като гост от Дерде Дивизие
Еемдайк допуска средно по 3.50 гола в своите мачове от Дерде Дивизие
Вижте всички
ВВ ДОВО е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 14 мача като домакин от Дерде Дивизие
Харкемасе Бойс е отбелязал поне един гол във всеки от последните си 11 мача срещу ВВ ДОВО от Дерде Дивизие
Харкемасе Бойс е допуснал поне един гол от ВВ ДОВО в предходните си 8 мача като гост в пъвенството
Над 2.5 голаПри реализирани над 2.5 гола са завършили последните 4 срещи на ВВ ДОВО като домакин от Дерде Дивизие
Отбелязани 2+Харкемасе Бойс е отбелязал 2 или повече гола в последните си 3 поредни срещи като гост от Дерде Дивизие
Над 2.5 голаВ предходните 3 мача на Харкемасе Бойс като гост от Дерде Дивизие са били отбелязани над 2.5 гола
ВВ ДОВО получава средно по 3.00 попадения в своите мачове като домакин (Дерде Дивизие)
Харкемасе Бойс е получил средно по 1.50 гола в своите срещи като гост от първенството
Вижте всички
ПобедиЕкселсиор Мааслиус е в поредица от 5 победи във вътрешното първенство
ПобедиЦвалувен е бил победител в изминалите си 4 мача в лигата
ПобедиЦвалувен е победил в предходните си 3 мача като домакин от Дерде Дивизие
Суха мрежаЦвалувен е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 3 двубои като домакин от Дерде Дивизие

НепобеденЦвалувен не е губил в 8 от предходните си 9 мачa като домакин от Дерде Дивизие

НепобеденЕкселсиор Мааслиус е непобеден в 8 от последните си 9 срещи от Дерде Дивизие
Вижте всички
Отбелязани 2+Би Куик '28 II Ж е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 5 мача от Купа на Нидерландия - жени
Над 2.5 голаВ предходните 5 мача на Би Куик '28 II Ж от Купа на Нидерландия - жени са били отбелязани над 2.5 гола
Би Куик '28 II Ж вкарва средно по 2.00 гола в своите мачове като домакин от Купа на Нидерландия - жени
Би Куик '28 II Ж бележи средно по 2.50 попадения в своите мачове от Купа на Нидерландия - жени
Аякс Аматьорс Ж е отбелязал средно по 7.50 попадения в своите срещи в първенството
Аякс Аматьорс Ж допуска средно по 1.50 гола в своите мачове от Купа на Нидерландия - жени
Аякс Аматьорс Ж е вкарал средно по 8.00 гола в изиграните си мачове като домакин от Купа на Нидерландия - жени
АСПИС е допуснал 1 или повече гола в изминалите 17 поредни мача от Трета Дивизия
Анортозис Мутаякас е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 11 мача от Трета Дивизия
АСПИС е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 9 мача като домакин от Трета Дивизия
Анортозис Мутаякас получава средно по 2.00 попадения в своите мачове като гост (Трета Дивизия)
Анортозис Мутаякас е отбелязал средно по 4.00 попадения в своите срещи като гост в първенството
Анортозис Мутаякас допуска средно по 2.33 гола в своите мачове от Трета Дивизия
АСПИС допуска средно по 1.50 гола в своите мачове като домакин от Трета Дивизия
Вижте всички
Суха мрежаАЕК Келион е запазил суха мрежа във всяка една от изминалите 3 срещи в първенството
Под 2.5 голаПод 2.5 гола са били отбелязани в последните 3 срещи на АЕК Келион от Трета Дивизия
АЕК Келион е реализирал средно по 0.67 гола в своите срещи в първенството
Отелос Атиену бележи средно по 0.50 попадения в своите мачове като домакин от Трета Дивизия
Отелос Атиену е получил средно по 0.67 гола в своите срещи от първенството
Отелос Атиену е отбелязал средно по 0.67 попадения в своите срещи в първенството
Вижте всички
Над 2.5 голаВкарани са над 2.5 гола в предходните 3 срещи на Закакиу от първенството
Над 2.5 голаВ предходните 3 мача на Олимпос Ксилоф. от Трета Дивизия са били отбелязани над 2.5 гола
Олимпос Ксилоф. допуска средно по 2.50 гола в своите мачове като гост от Трета Дивизия
Закакиу получава средно по 3.00 попадения в своите мачове като домакин (Трета Дивизия)
Олимпос Ксилоф. бележи средно по 2.67 попадения в своите мачове от Трета Дивизия
Олимпос Ксилоф. допуска средно по 1.67 гола в своите мачове от Трета Дивизия
Закакиу е допуснал средно по 3.00 попадения в своите срещи от първенството
Вижте всички
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | |
| 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
| 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
| 28 | 29 | 30 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | |||
| 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
| 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | ||||||
| 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 |
| 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
| 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
| 30 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Ванкувър Уайткепс | 52 | 29 | 15 | 7 | 7 | 31 |
2 |
Ст. Луис Сити | 51 | 29 | 14 | 9 | 6 | 16 |
3 |
Далас | 50 | 29 | 14 | 8 | 7 | 8 |
4 |
Сан Хосе Ърткуейкс | 47 | 29 | 13 | 8 | 8 | 10 |
5 |
Хюстън Динамо | 46 | 29 | 13 | 7 | 9 | 2 |
6 |
ФК Лос Анджелис | 45 | 30 | 12 | 9 | 9 | 15 |
7 |
Сиатъл Саундърс | 41 | 29 | 11 | 8 | 10 | 2 |
8 |
ЛА Галакси | 39 | 30 | 10 | 9 | 11 | -9 |
9 |
Колорадо Рапидс | 38 | 29 | 11 | 5 | 13 | 0 |
10 |
Сан Диего ФК | 33 | 29 | 8 | 9 | 12 | -3 |
11 |
Портланд Тимбърс | 33 | 29 | 9 | 6 | 14 | -5 |
12 |
Реал Солт Лейк | 33 | 29 | 9 | 6 | 14 | -5 |
13 |
Минесота Юнайтед | 31 | 29 | 7 | 10 | 12 | -9 |
14 |
Остин | 31 | 29 | 7 | 10 | 12 | -17 |
15 |
Спортинг Канзас Сити | 22 | 29 | 6 | 4 | 19 | -37 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Нашвил СК | 66 | 29 | 20 | 6 | 3 | 41 |
2 |
Интер Маями КФ | 52 | 29 | 14 | 10 | 5 | 20 |
3 |
Ню Инглънд | 49 | 29 | 15 | 4 | 10 | 7 |
4 |
Чикаго Файър | 48 | 29 | 14 | 6 | 9 | 9 |
5 |
Шарлът ФК | 46 | 29 | 13 | 7 | 9 | 8 |
6 |
Филаделфия Юнион | 45 | 29 | 13 | 6 | 10 | 13 |
7 |
Орландо Сити | 38 | 29 | 11 | 5 | 13 | -15 |
8 |
Синсинати | 36 | 28 | 9 | 9 | 10 | -8 |
9 |
Ню Йорк Ред Булс | 36 | 29 | 10 | 6 | 13 | -15 |
10 |
Ню Йорк Сити | 33 | 29 | 8 | 9 | 12 | 2 |
11 |
Торонто ФК | 33 | 29 | 7 | 12 | 10 | -11 |
12 |
ДС Юнайтед | 33 | 28 | 7 | 12 | 9 | -11 |
13 |
Кълъмбъс Крю | 32 | 29 | 9 | 5 | 15 | -3 |
14 |
Атланта Юнайтед | 30 | 29 | 8 | 6 | 15 | -12 |
15 |
Монреал Импакт | 24 | 29 | 6 | 6 | 17 | -24 |
Велес Сарсфийлд Рез. е непобеден в 30 от последните си 36 мачa като домакин от Лига на резервите
Над 2.5 гола са реализирани в последните 19 срещи на Ховд в лигата
Хвачон Ж е непобеден в последните си 15 срещи в първенството
УРА СК е спечелил само 2 от изиграните си 14 срещи от Премиър лига
Машал е бил победен в изминалите 10 мача от Професионална Футболна Лига
Спортинг Брага е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 6 двубои от Лига на конференциите
Нордселанд е победил в предходните си 5 мача от Лига на конференциите
Левски е пропуснал да вкара попадение в предходните си 5 мача от Лига Европа
Уорд е загубил с 3+ гола изминалите 4 мача от Премиър лига
Ференцварош е в поредица от 3 победи на ПП/КР от Лига Европа
Реал Еспаня е непобеден в 29 от последните си 33 срещи от Лига национал
Хелмонд Спорт е спечелил само 3 от изиграните си 20 срещи от Ерсте дивизие
Стад Реймс не е загубил нито една от предходните 15 срещи от Лига 2
Вкарани сa над 2.5 гола в последните 9 срещи на Айнтрахт Франкфурт от всички турнири
Херта (Берлин) е в серия от 7 победи от Втора Бундеслига
Миеркуря Чук е загубил предходните 6 срещи в първенството
Ош Мариалваш е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 4 срещи от Купа на Португалия
Ал Сареех е пропуснал да вкара попадение в предходните си 4 мача от Дивизия 1
Рапид Виена е победил с 2+ гола в предходните си 3 мача от Бундеслига
Рандерс ФК е в серия от 3 поредни поражения на ПП/КР в мачовете си от Суперлига
Чънду Циенбао е непобеден в 47 от последните си 55 срещи от Супер Лига
Черноморец Балчик не е загубил нито една от предходните 31 срещи от Трета лига - Североизточна
Понте Прета е спечелил само 1 от предходните си 20 мача от Серия Б
Под 2.5 гола са били отбелязани в последните 11 срещи на Дънфърмлин от Чемпиъншип
Стокхолм Интернационал е бил победител в изминалите си 10 мача в лигата
Кингдао Йонон е бил победен в предходните си 10 поредни срещи от Супер Лига
Тристан Суарес е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 7 двубои от Насионал Б
Левадиакос е пропуснал да вкара в последните си 7 срещи от Супер Лига
ФК Диферданж 03 е успял да спечели на ПП/КР последните си 6 мача от Национална Дивизия
Шантийи е загубил всяка една от последните си 5 срещи в първенството с разлика от 2+ гола
Чънду Циенбао е непобеден в 47 от последните си 55 срещи от Супер Лига
Черноморец Балчик не е загубил нито една от предходните 31 срещи от Трета лига - Североизточна
Хелмонд Спорт е спечелил само 3 от изиграните си 20 срещи от Ерсте дивизие
Над 2.5 гола са реализирани в последните 19 срещи на Ховд в лигата
Ювентус Малчика е в серия от 11 поредни поражения на ПП/КР в мачовете си от Трета лига - Северозападна
Кингдао Йонон е бил победен в предходните си 10 поредни срещи от Супер Лига
Стокхолм Интернационал е бил победител в изминалите си 10 мача в лигата
Барселона е бил победител с 2 или повече гола в последните си 10 мача от всички турнири
Тристан Суарес е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 7 двубои от Насионал Б
Калмар ФФ е пропуснал да вкара попадение в предходните си 7 мача от Алсвенскан











