Футболът е математика
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа 18
Лига на конференциите 18
Премиър лийг 10
Примера дивисион 10
Първа Бундеслига 9
Серия А 10
Лига 1 9
Ередивизия 9
Лига Португалия 7
Бразилейро Серия A 10
НепобеденБонер не е допуснал поражение в нито един от последните си 10 мача от Регионална лига - Запад
ПобедиБонер е победил в предходните си 3 мача като домакин от Регионална лига - Запад
Падернборн II е допуснал 1 или повече гола в изминалите 12 поредни мача от Регионална лига - Запад
Падернборн II е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 10 като домакин мача от Регионална лига - Запад
Бохум II получава средно по 1.67 попадения в своите мачове като гост (Регионална лига - Запад)
Бохум II бележи средно по 2.00 попадения в своите мачове като гост от Регионална лига - Запад
Бохум II допуска средно по 2.08 гола в своите мачове от Регионална лига - Запад
Падернборн II допуска средно по 2.20 гола в своите мачове като домакин от Регионална лига - Запад
Падернборн II бележи средно по 2.00 попадения в своите мачове като домакин от Регионална лига - Запад
Падернборн II допуска средно по 1.92 гола в своите мачове от Регионална лига - Запад
Вижте всички
Над 2.5 голаВ предходните 5 мача на Бергиш Гладбах от Регионална лига - Запад са били отбелязани над 2.5 гола
Над 2.5 голаВ предходните 5 мача на Б. Мьонхенгладбах II от Регионална лига - Запад са били отбелязани над 2.5 гола
Отбелязани 2+Бергиш Гладбах е отбелязал 2 или повече гола в последните си 4 поредни срещи като гост от Регионална лига - Запад
Отбелязани 2+Б. Мьонхенгладбах II е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 3 мача от Регионална лига - Запад
Б. Мьонхенгладбах II допуска средно по 1.67 гола в своите мачове като домакин от Регионална лига - Запад
Бергиш Гладбах получава средно по 2.25 попадения в своите мачове (Регионална лига - Запад)
Вижте всички

Без победаБФК Пройсен е спечелил само 2 от изиграните си 13 срещи от Регионална лига - Североизток
НепобеденБФК Пройсен не е губил мач в 6 от изминалите 7 срещи като домакин от Регионална лига - Североизток
НепобеденАлтглинике е непобеден в 6 от предходните си 7 срещи като гост в първенството
НепобеденБФК Пройсен не е губил в 5 от предходните си 6 мачa от Регионална лига - Североизток
Без победаБФК Пройсен е постигнал само 1 победи в последните си 6 мача като домакин в първенството
Вижте всички
Лукенвалде е допуснал 1+ гола във всяка една от последните си 11 срещи като домакин в първенството
Йена e отбелязал 1 или повече гола в миналите си 9 двубоя срещу Лукенвалде от Регионална лига - Североизток
Допуснати 2+Лукенвалде е получил 2+ гола във всеки един от последните си 6 мача като домакин от Регионална лига - Североизток
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Лукенвалде от Регионална лига - Североизток
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Йена от Регионална лига - Североизток
Лукенвалде допуска средно по 3.00 гола в своите мачове като домакин от Регионална лига - Североизток
Вижте всички
Хеми Лайпциг е допуснал 1 или повече гола в изминалите 14 поредни мача от Регионална лига - Североизток

Допуснати 2+Локомотиве Лайпциг е допуснал поне два голавъв всеки един от последните си 8 мача като домакин от Регионална лига - Североизток
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 5 срещи на Хеми Лайпциг от Регионална лига - Североизток
Над 2.5 голаПри реализирани над 2.5 гола са завършили последните 3 срещи на Локомотиве Лайпциг като домакин от Регионална лига - Североизток
Хеми Лайпциг получава средно по 1.67 попадения в своите мачове (Регионална лига - Североизток)
Локомотиве Лайпциг е вкарал средно по 1.92 гола в изиграните си мачове от Регионална лига - Североизток
Вижте всички
Визмар е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 13 мача като домакин от Оберлига NOFV Север
Зиденболентин е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 12 мача като гост от Оберлига NOFV Север
Над 2.5 голаВ предходните 3 мача на Визмар от Оберлига NOFV Север са били отбелязани над 2.5 гола
Зиденболентин допуска средно по 1.67 гола в своите мачове като гост от Оберлига NOFV Север
Визмар получава средно по 2.00 попадения в своите мачове като домакин (Оберлига NOFV Север)
Визмар допуска средно по 1.57 гола в своите мачове от Оберлига NOFV Север
Вижте всички
НепобеденФрайтал е непобеден в предходните си 6 двубоя срещу Кришоу от Оберлига NOFV Юг
РавенствоФрайтал е завършил наравно всяка една от изминалите 4 срещи от Оберлига NOFV Юг

Без победаКришоу е спечелил само 1 от предходните си 9 мача от Оберлига NOFV Юг

Без победаФрайтал е постигнал само 1 победи от последните си 8 срещи от Оберлига NOFV Юг
НепобеденДинамо Дрезден II не е загубил нито една от предходните 7 срещи от Оберлига NOFV Юг
РавенствоДинамо Дрезден II е завършил при равен резултат в предходните си 4 срещи от Оберлига NOFV Юг
Равенства на ПП/КРДинамо Дрезден II е в серия от 3 поредни равенства като гост на ПП/КР в мачовете си от Оберлига NOFV Юг
Без победаДинамо Дрезден II е спечелил само 1 от изиграните си 6 срещи от Оберлига NOFV Юг
Айнхайт Рудолщад е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 18 мача като гост от Оберлига NOFV Юг
Айнхайт Вернигероде е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 13 мача от Оберлига NOFV Юг
Айнхайт Рудолщад е вкарал 1 или повече гола в последните си 9 поредни мача като гост от Оберлига NOFV Юг
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на Айнхайт Рудолщад като гост от Оберлига NOFV Юг
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на Айнхайт Вернигероде като домакин от Оберлига NOFV Юг
Отбелязани 2+Айнхайт Вернигероде е вкарал 2+ гола във всяка една от последните си 3 срещи като домакин в първенството
Айнхайт Вернигероде е вкарал средно по 2.67 гола в изиграните си мачове като домакин от Оберлига NOFV Юг
Айнхайт Рудолщад допуска средно по 2.86 гола в своите мачове от Оберлига NOFV Юг
Вижте всички
Калтенкирченер ТС е допуснал 1 или повече гола в изминалите 10 поредни мача от Оберлига Шлезвиг-Холщайн
Калтенкирченер ТС е отбелязал поне един гол в последните си 8 срещи като домакин в първенството
Над 2.5 голаВ предходните 5 мача на Калтенкирченер ТС от Оберлига Шлезвиг-Холщайн са били отбелязани над 2.5 гола
Калтенкирченер ТС допуска средно по 2.86 гола в своите мачове като домакин от Оберлига Шлезвиг-Холщайн
ТСБ Фленсбург допуска средно по 1.75 гола в своите мачове като гост от Оберлига Шлезвиг-Холщайн
Вижте всички
ПобедиКилия Кил е спечелил последните си 4 сблъсъка с Нордмарк Сатруп от Оберлига Шлезвиг-Холщайн
ЗагубиНордмарк Сатруп е бил победен в предходните си 3 поредни срещи от Оберлига Шлезвиг-Холщайн
Победи с 2+ голаКилия Кил е спечелил с 2+ гола последните си 3 мача срещу Нордмарк Сатруп от Оберлига Шлезвиг-Холщайн


НепобеденКилия Кил не е губил в 29 от предходните си 33 мачa от Оберлига Шлезвиг-Холщайн

Без победаНордмарк Сатруп е спечелил само 1 от изиграните си 9 срещи от Оберлига Шлезвиг-Холщайн
Вижте всички

ПобедиХайдер СФ е в серия от 8 поредни победи срещу Екернфьордер ШФ от Оберлига Шлезвиг-Холщайн
ЗагубиЕкернфьордер ШФ е допуснал поражение в последните си 5 мача като домакин от Оберлига Шлезвиг-Холщайн
Загуби с 2+ голаЕкернфьордер ШФ е загубил с 2+ гола последните си 4 мача като домакин от Оберлига Шлезвиг-Холщайн
Победи на първо/краенХайдер СФ е в серия от 3 последователни победи в на ПП/КР срещу Екернфьордер ШФ от Оберлига Шлезвиг-Холщайн

Без победаХайдер СФ е спечелил само 2 от изиграните си 14 срещи като гост от Оберлига Шлезвиг-Холщайн

НепобеденХайдер СФ не е губил в 11 от миналите си 12 мача срещу Екернфьордер ШФ от Оберлига Шлезвиг-Холщайн

Без победаЕкернфьордер ШФ е постигнал само 2 победи от последните си 11 срещи от Оберлига Шлезвиг-Холщайн
Вижте всички
Аумунд - Фегезак е отбелязал поне един гол във всеки от последните си 14 мача като домакин срещу Шваххаузен от Оберлига Бремен
Аумунд - Фегезак е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 13 мача от Оберлига Бремен
Аумунд - Фегезак е вкарал 1 или повече гола в последните си 8 поредни мача от Оберлига Бремен
Аумунд - Фегезак допуска средно по 2.75 гола в своите мачове като домакин от Оберлига Бремен
Шваххаузен допуска средно по 2.11 гола в своите мачове от Оберлига Бремен
Вижте всички
Над 2.5 голаВ на Баунатал последните 4 мача срещу Марбург са вкарани над 2.5 гола (Оберлига Хесен)
Отбелязани 2+Баунатал е отбелязал поне два гола във всеки един от предходните си 4 двубоя срещу Марбург от Оберлига Хесен
Баунатал получава средно по 2.00 гола в своите срещи като гост от Оберлига Хесен
Баунатал допуска средно по 1.69 гола в своите мачове от Оберлига Хесен
ПобедиАлценау е в серия от 3 победи от Оберлига Хесен
Суха мрежаАлценау е запазил чиста мрежа в предходните си 3 срещи като домакин от Оберлига Хесен
НепобеденАлценау не е губил в 5 от предходните си 6 мачa като домакин от Оберлига Хесен
ПобедиЩадталендорф е бил победител в изминалите си 5 мача в лигата
Загуби на първо/краенГийсен е губил на ПП/КР в последните си 5 поредни мача като гост от Оберлига Хесен


НепобеденЩадталендорф е непобеден в 22 от последните си 24 срещи от Оберлига Хесен

Без победаГийсен е спечелил само 2 от предходните си 14 мача от Оберлига Хесен

Без победаЩадталендорф е спечелил само 1 от последните си 8 двубоя срещу Гийсен от Оберлига Хесен
Гийсен е губил през първото полувреме във всяка една от изминалите 7 срещи в първенството
Вижте всички
Карбах е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 16 мача като гост от Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са реализирани в последните 5 срещи на Кобленц в лигата
Отбелязани 2+Кобленц e отбелязал 2+ гола срещу Карбах във всеки един от последните си 3 срещи в пъвенството
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Кобленц изминалите 3 мача на Карбах от Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
Кобленц бележи средно по 2.33 попадения в своите мачове като домакин от Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
Карбах е вкарал средно по 2.17 гола в изиграните си мачове като гост от Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
Вижте всички

Допуснати 2+Айсбахтал е допуснал поне два голавъв всеки един от последните си 13 мача от Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
Ворматия Вормс е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 11 мача като домакин от Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
Ворматия Вормс е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 10 мача от Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар

Над 2.5 голаВ предходните 9 мача на Ворматия Вормс от Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар са били отбелязани над 2.5 гола

Отбелязани 2+Ворматия Вормс е успял да вкара 2+ гола в предходните си 8 срещи от Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
Над 2.5 голаВ предходните 4 мача на Айсбахтал като гост от Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар са били отбелязани над 2.5 гола
Айсбахтал допуска средно по 3.17 гола в своите мачове като гост от Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
Ворматия Вормс допуска средно по 2.08 гола в своите мачове от Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
Вижте всички
НепобеденВюрцбургер ФФ е в поредица от 6 поредни срещи без загуба във вътрешното първенство
НепобеденФортуна Регенсбург не е загубил нито една от предходните 6 срещи като домакин от Оберлига Байерн Север
ПобедиВюрцбургер ФФ е победил в предходните си 3 мача като гост от Оберлига Байерн Север
Загуби на първо/краенВюрцбургер ФФ е бил победен на ПП/КР в миналите си 3 двубоя като гост срещу Фортуна Регенсбург от Оберлига Байерн Север


НепобеденФортуна Регенсбург не е губил в 20 от предходните си 23 мачa като домакин от Оберлига Байерн Север

НепобеденВюрцбургер ФФ не е губил в 10 от предходните си 11 мачa като гост от Оберлига Байерн Север
Вижте всички
Байерн Хоф е вкарал 1 или повече гола в последните си 13 поредни мача от Оберлига Байерн Север

Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 9 срещи на Байерн Хоф от Оберлига Байерн Север
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Байерн Хоф изминалите 6 мача на Инголщад II от Оберлига Байерн Север
Байерн Хоф бележи средно по 2.00 попадения в своите мачове като домакин от Оберлига Байерн Север
Инголщад II допуска средно по 1.88 гола в своите мачове като гост от Оберлига Байерн Север
Вижте всички
Суха мрежаЩаделн е запазил чиста мрежа в предходните си 3 срещи от Оберлига Байерн Север
Под 2.5 голаВкарани са под 2.5 гола в предходните 3 мачa на Щаделн от Оберлига Байерн Север
Щаделн бележи средно по 0.86 попадения в своите мачове като домакин от Оберлига Байерн Север
Загуби с 2+ голаНьордлинген е били победен с 2 или повече гола в последните си 3 мача като гост от Оберлига Байерн Север
Ньордлинген е губил на полувремето в последните си 4 последователни срещи като гост от Оберлига Байерн Север
Загуби на първо/краенНьордлинген е губил на ПП/КР в последните си 3 поредни мача като гост от Оберлига Байерн Север

Без победаНьордлинген е спечелил само 1 от изиграните си 10 срещи от Оберлига Байерн Север
Без победаВайден е постигнал само 1 победи от последните си 7 срещи като домакин от Оберлига Байерн Север
Без победаВайден е постигнал само 1 победи от последните си 6 срещи от Оберлига Байерн Север
Вижте всички
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Розенхайм от Оберлига Байерн Юг
Розенхайм получава средно по 2.43 попадения в своите мачове като гост (Оберлига Байерн Юг)
Розенхайм допуска средно по 1.93 гола в своите мачове от Оберлига Байерн Юг
Хаймщетен допуска средно по 1.93 гола в своите мачове от Оберлига Байерн Юг
Хаймщетен допуска средно по 1.57 гола в своите мачове като домакин от Оберлига Байерн Юг
Вижте всички

Без победаГунделфинген е постигнал само 1 победи от последните си 11 срещи като гост от Оберлига Байерн Юг
НепобеденПфафенхофен не е губил мач в 6 от изминалите 7 срещи като домакин от Оберлига Байерн Юг
НепобеденПфафенхофен не е губил в 5 от предходните си 6 мачa от Оберлига Байерн Юг
НепобеденПипинсриед не е загубил нито една от предходните 7 срещи като домакин от Оберлига Байерн Юг
ПобедиПипинсриед е победил в предходните си 3 мача като домакин от Оберлига Байерн Юг


НепобеденПипинсриед не е губил мач в 19 от изминалите 22 срещи от Оберлига Байерн Юг


Без победаКотерн-Ст. Манг е постигнал само 3 победи от последните си 22 срещи като гост от Оберлига Байерн Юг

НепобеденПипинсриед е непобеден от Котерн-Ст. Манг в 9 от миналите си 11 мача в лигата
НепобеденКотерн-Ст. Манг е непобеден в 6 от последните си 7 срещи от Оберлига Байерн Юг
Вижте всички
Под 2.5 голаПри под 2.5 гола са завършили последните 5 мача на Ерлбах като гост от Оберлига Байерн Юг
Ерлбах допуска средно по 0.57 гола в своите мачове като гост от Оберлига Байерн Юг
Ерлбах бележи средно по 0.57 попадения в своите мачове като гост от Оберлига Байерн Юг
Ерлбах допуска средно по 0.50 гола в своите мачове от Оберлига Байерн Юг
Кирханшьоринг е получил 1+ гола в предходните си 15 срещи от Оберлига Байерн Юг

Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 11 срещи на Шалдинг като домакин от Оберлига Байерн Юг
Допуснати 2+Шалдинг е получил 2+ гола във всеки един от последните си 7 мача като домакин от Оберлига Байерн Юг
Над 2.5 голаВ предходните 4 мача на Кирханшьоринг като гост от Оберлига Байерн Юг са били отбелязани над 2.5 гола
Шалдинг допуска средно по 3.00 гола в своите мачове от Оберлига Байерн Юг
Кирханшьоринг получава средно по 2.57 попадения в своите мачове като гост (Оберлига Байерн Юг)
Вижте всички
НепобеденTSV Есинген е непобеден в предходните си 6 двубоя срещу Нормания Шв.Гмунд от Оберлига Баден-Вюртемберг


Без победаTSV Есинген е спечелил само 3 от изиграните си 16 срещи от Оберлига Баден-Вюртемберг

Без победаНормания Шв.Гмунд е спечелил само 1 от изиграните си 12 срещи от Оберлига Баден-Вюртемберг

Без победаTSV Есинген е спечелил само 1 от изминалите 11 мача като гост от Оберлига Баден-Вюртемберг

Без победаНормания Шв.Гмунд е спечелил само 1 от предходните си 9 мача като домакин от Оберлига Баден-Вюртемберг
Вижте всички
НепобеденБакнанг е непобеден във всяка една от изминалите си 6 срещи от Оберлига Баден-Вюртемберг
НепобеденЙънг Бойс Ройтлинген не е загубил нито една от предходните 6 срещи от Оберлига Баден-Вюртемберг

НепобеденЙънг Бойс Ройтлинген е непобеден в 10 от последните си 11 срещи от Оберлига Баден-Вюртемберг

НепобеденБакнанг е непобеден в 10 от изиграните си 11 двубоя от Оберлига Баден-Вюртемберг
НепобеденБакнанг не е губил в 6 от предходните си 7 мачa като домакин от Оберлига Баден-Вюртемберг
Вижте всички
Щутгарт U19 е допуснал 1+ гола във всяка една от последните си 20 срещи в първенството
Над 2.5 голаПри реализирани над 2.5 гола са завършили последните 7 срещи на Щутгарт U19 от Юношеска Бундеслига
Отбелязани 2+Щутгарт U19 е отбелязал 2 или повече гола в последните си 7 поредни срещи от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаОтбелязани са над 2.5 гола в на ТСВ 1860 U19 последните 4 мача срещу Щутгарт U19 от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаПри реализирани над 2.5 гола са завършили последните 4 срещи на ТСВ 1860 U19 от Юношеска Бундеслига
Отбелязани 2+ТСВ 1860 U19 e отбелязал 2+ гола срещу Щутгарт U19 във всеки един от последните си 3 срещи в пъвенството
Щутгарт U19 е вкарал средно по 3.17 гола в изиграните си мачове от Юношеска Бундеслига
ТСВ 1860 U19 бележи средно по 2.33 попадения в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Карлсруер U19 е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 9 мача като домакин от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 6 срещи на Хайденхайм U19 от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Хайденхайм U19 предходните 4 мача като гост срещу Карлсруер U19 от Юношеска Бундеслига
Отбелязани 2+Хайденхайм U19 е отбелязал 2 или повече гола в последните си 3 поредни срещи като гост от Юношеска Бундеслига
Хайденхайм U19 вкарва средно по 3.00 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Карлсруер U19 получава средно по 1.86 попадения в своите мачове (Юношеска Бундеслига)
Вижте всички
Инголщад U19 е отбелязал поне един гол в последните си 19 срещи в първенството
Ян Регенсбург U19 е успял да отбележи 1+ гола в изминалите 8 срещи като домакин от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаВкарани са над 2.5 гола в предходните 7 срещи на Инголщад U19 от първенството
Отбелязани 2+Инголщад U19 е успял да вкара 2+ гола в миналите си 6 мача срещу Ян Регенсбург U19 от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаВ на Инголщад U19 последните 6 мача срещу Ян Регенсбург U19 са вкарани над 2.5 гола (Юношеска Бундеслига)
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на Ян Регенсбург U19 от Юношеска Бундеслига
Ян Регенсбург U19 допуска средно по 2.50 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Инголщад U19 е вкарал средно по 2.67 гола в изиграните си мачове като гост от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Херта U19 е допуснал 1 или повече гола в изминалите 8 поредни мача като домакин от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на Херта U19 от Юношеска Бундеслига
Брауншвайг U19 допуска средно по 3.00 гола в своите мачове като гост от Юношеска Бундеслига
Херта U19 допуска средно по 2.00 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Байер Леверкузен Ж е вкарал 1 или повече гола в последните си 13 поредни мача от Бундеслига Жени
Над 2.5 голаВ предходните 5 мача на Байер Леверкузен Ж като домакин от Бундеслига Жени са били отбелязани над 2.5 гола
Отбелязани 2+Байер Леверкузен Ж е отбелязал 2 или повече гола в последните си 4 поредни срещи от Бундеслига Жени
Айнтрахт Франкфурт Ж е реализирал средно по 2.00 гола в своите срещи като гост в първенството
Байер Леверкузен Ж е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове като домакин от Бундеслига Жени
Вижте всички
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | |
| 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
| 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
| 28 | 29 | 30 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | |||
| 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
| 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | ||||||
| 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 |
| 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
| 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
| 30 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Ванкувър Уайткепс | 52 | 29 | 15 | 7 | 7 | 31 |
2 |
Ст. Луис Сити | 51 | 29 | 14 | 9 | 6 | 16 |
3 |
Далас | 50 | 29 | 14 | 8 | 7 | 8 |
4 |
Сан Хосе Ърткуейкс | 47 | 29 | 13 | 8 | 8 | 10 |
5 |
Хюстън Динамо | 46 | 29 | 13 | 7 | 9 | 2 |
6 |
ФК Лос Анджелис | 45 | 30 | 12 | 9 | 9 | 15 |
7 |
Сиатъл Саундърс | 41 | 29 | 11 | 8 | 10 | 2 |
8 |
ЛА Галакси | 39 | 30 | 10 | 9 | 11 | -9 |
9 |
Колорадо Рапидс | 38 | 29 | 11 | 5 | 13 | 0 |
10 |
Сан Диего ФК | 33 | 29 | 8 | 9 | 12 | -3 |
11 |
Портланд Тимбърс | 33 | 29 | 9 | 6 | 14 | -5 |
12 |
Реал Солт Лейк | 33 | 29 | 9 | 6 | 14 | -5 |
13 |
Минесота Юнайтед | 31 | 29 | 7 | 10 | 12 | -9 |
14 |
Остин | 31 | 29 | 7 | 10 | 12 | -17 |
15 |
Спортинг Канзас Сити | 22 | 29 | 6 | 4 | 19 | -37 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Нашвил СК | 66 | 29 | 20 | 6 | 3 | 41 |
2 |
Интер Маями КФ | 52 | 29 | 14 | 10 | 5 | 20 |
3 |
Ню Инглънд | 49 | 29 | 15 | 4 | 10 | 7 |
4 |
Чикаго Файър | 48 | 29 | 14 | 6 | 9 | 9 |
5 |
Шарлът ФК | 46 | 29 | 13 | 7 | 9 | 8 |
6 |
Филаделфия Юнион | 45 | 29 | 13 | 6 | 10 | 13 |
7 |
Орландо Сити | 38 | 29 | 11 | 5 | 13 | -15 |
8 |
Синсинати | 36 | 28 | 9 | 9 | 10 | -8 |
9 |
Ню Йорк Ред Булс | 36 | 29 | 10 | 6 | 13 | -15 |
10 |
Ню Йорк Сити | 33 | 29 | 8 | 9 | 12 | 2 |
11 |
Торонто ФК | 33 | 29 | 7 | 12 | 10 | -11 |
12 |
ДС Юнайтед | 33 | 28 | 7 | 12 | 9 | -11 |
13 |
Кълъмбъс Крю | 32 | 29 | 9 | 5 | 15 | -3 |
14 |
Атланта Юнайтед | 30 | 29 | 8 | 6 | 15 | -12 |
15 |
Монреал Импакт | 24 | 29 | 6 | 6 | 17 | -24 |
Велес Сарсфийлд Рез. е непобеден в 30 от последните си 36 мачa като домакин от Лига на резервите
Над 2.5 гола са реализирани в последните 19 срещи на Ховд в лигата
Хвачон Ж е непобеден в последните си 15 срещи в първенството
УРА СК е спечелил само 2 от изиграните си 14 срещи от Премиър лига
Машал е бил победен в изминалите 10 мача от Професионална Футболна Лига
Спортинг Брага е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 6 двубои от Лига на конференциите
Нордселанд е победил в предходните си 5 мача от Лига на конференциите
Левски е пропуснал да вкара попадение в предходните си 5 мача от Лига Европа
Уорд е загубил с 3+ гола изминалите 4 мача от Премиър лига
Ференцварош е в поредица от 3 победи на ПП/КР от Лига Европа
Реал Еспаня е непобеден в 29 от последните си 33 срещи от Лига национал
Хелмонд Спорт е спечелил само 3 от изиграните си 20 срещи от Ерсте дивизие
Стад Реймс не е загубил нито една от предходните 15 срещи от Лига 2
Вкарани сa над 2.5 гола в последните 9 срещи на Айнтрахт Франкфурт от всички турнири
Херта (Берлин) е в серия от 7 победи от Втора Бундеслига
Миеркуря Чук е загубил предходните 6 срещи в първенството
Ош Мариалваш е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 4 срещи от Купа на Португалия
Ал Сареех е пропуснал да вкара попадение в предходните си 4 мача от Дивизия 1
Рапид Виена е победил с 2+ гола в предходните си 3 мача от Бундеслига
Рандерс ФК е в серия от 3 поредни поражения на ПП/КР в мачовете си от Суперлига
Чънду Циенбао е непобеден в 47 от последните си 55 срещи от Супер Лига
Черноморец Балчик не е загубил нито една от предходните 31 срещи от Трета лига - Североизточна
Понте Прета е спечелил само 1 от предходните си 20 мача от Серия Б
Под 2.5 гола са били отбелязани в последните 11 срещи на Дънфърмлин от Чемпиъншип
Стокхолм Интернационал е бил победител в изминалите си 10 мача в лигата
Кингдао Йонон е бил победен в предходните си 10 поредни срещи от Супер Лига
Тристан Суарес е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 7 двубои от Насионал Б
Левадиакос е пропуснал да вкара в последните си 7 срещи от Супер Лига
ФК Диферданж 03 е успял да спечели на ПП/КР последните си 6 мача от Национална Дивизия
Шантийи е загубил всяка една от последните си 5 срещи в първенството с разлика от 2+ гола
Чънду Циенбао е непобеден в 47 от последните си 55 срещи от Супер Лига
Черноморец Балчик не е загубил нито една от предходните 31 срещи от Трета лига - Североизточна
Хелмонд Спорт е спечелил само 3 от изиграните си 20 срещи от Ерсте дивизие
Над 2.5 гола са реализирани в последните 19 срещи на Ховд в лигата
Ювентус Малчика е в серия от 11 поредни поражения на ПП/КР в мачовете си от Трета лига - Северозападна
Кингдао Йонон е бил победен в предходните си 10 поредни срещи от Супер Лига
Стокхолм Интернационал е бил победител в изминалите си 10 мача в лигата
Барселона е бил победител с 2 или повече гола в последните си 10 мача от всички турнири
Тристан Суарес е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 7 двубои от Насионал Б
Калмар ФФ е пропуснал да вкара попадение в предходните си 7 мача от Алсвенскан











