Футболът е математика
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа 18
Лига на конференциите 18
Премиър лийг 10
Примера дивисион 10
Първа Бундеслига 9
Серия А 10
Лига 1 9
Ередивизия 9
Лига Португалия 7
Бразилейро Серия A 10
Под 2.5 голаПри под 2.5 гола са завършили последните 4 мача на Мепен Ж от 2. Бундеслига Жени
Мепен Ж допуска средно по 0.75 гола в своите мачове от 2. Бундеслига Жени
Мепен Ж получава средно по 0.33 гола в своите срещи като домакин от 2. Бундеслига Жени
Отбелязани 2+Твенте Ж е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 4 мача от Купа на Нидерландия - жени
Над 2.5 голаВ предходните 3 мача на Твенте Ж от Купа на Нидерландия - жени са били отбелязани над 2.5 гола
Sparta AV W е вкарал средно по 3.00 гола в изиграните си мачове от Купа на Нидерландия - жени
Хелас Кагран е допуснал 1 или повече гола в изминалите 14 поредни мача от Ландеслига Виена
Над 2.5 голаПри реализирани над 2.5 гола са завършили последните 4 срещи на Хелас Кагран от Ландеслига Виена
Хелас Кагран е вкарал средно по 2.33 гола в изиграните си мачове като домакин от Ландеслига Виена
Симерингер СК допуска средно по 3.50 гола в своите мачове като гост от Ландеслига Виена

НепобеденУнион Мауер не е загубил нито една от предходните 8 срещи от Ландеслига Виена
Победи с 2+ голаУнион Мауер е в серия от 6 поредни победи с 2+ гола от Ландеслига Виена
Победи с 3+ голаУнион Мауер е победил с 3+ гола в изминалите си 3 мача като от Ландеслига Виена
Победи на първо/краенЛак Интер е успял да спечели на ПП/КР последните си 3 мача от Ландеслига Виена
Победи на първо/краенУнион Мауер е бил победител на първо полувреме/краен резултат в последните си 3 мача като домакин от Ландеслига Виена
Суха мрежаЛак Интер е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 3 двубои от Ландеслига Виена


НепобеденЛак Интер е непобеден в 14 от изиграните си 16 двубоя от Ландеслига Виена
Вижте всички

НепобеденПазинка не е губил в 8 от миналите си 9 мача срещу Цриквеница от 3. Лига Запад

НепобеденЦриквеница е непобеден в 7 от изиграните си 8 двубоя като домакин от 3. Лига Запад
НепобеденПазинка е непобеден в 6 от изиграните си 7 двубоя от 3. Лига Запад
Щети е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 16 мача от Дивизия B
Остров е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 11 мача като домакин от Дивизия B
Остров е получил 1+ гола в предходните си 10 срещи от Дивизия B

Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 10 срещи на Остров от Дивизия B
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Щети изминалите 4 мача на Остров от Дивизия B
Отбелязани 2+Щети е отбелязал поне два гола във всеки един от предходните си 4 двубоя срещу Остров от Дивизия B
Остров допуска средно по 2.60 гола в своите мачове от Дивизия B
Щети допуска средно по 2.75 гола в своите мачове като гост от Дивизия B
Вижте всички
Сундби Ж е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 8 мача от Първа дивизия - Жени
Сундби Ж е вкарал средно по 2.50 гола в изиграните си мачове като гост от Първа дивизия - Жени
Олборг Ж допуска средно по 4.00 гола в своите мачове като домакин от Първа дивизия - Жени
ПобедиОстербро Ж е победил в предходните си 4 мача като домакин от Първа дивизия - Жени

НепобеденОстербро Ж не е губил в 8 от предходните си 9 мачa като домакин от Първа дивизия - Жени
НепобеденВиборг Ж е непобеден в 5 от последните си 6 срещи от Първа дивизия - Жени
ФК Тай - Тистед Кю е допуснал 1 или повече гола в изминалите 12 поредни мача от Първа дивизия - Жени

Над 2.5 голаВкарани са над 2.5 гола в предходните 8 срещи на ФК Тай - Тистед Кю от първенството
Отбелязани 2+ФК Тай - Тистед Кю е отбелязал поне два гола в изминалите си 4 срещи като гост в първенството
ФК Тай - Тистед Кю допуска средно по 2.88 гола в своите мачове от Първа дивизия - Жени
Лохау е получил 1+ гола в предходните си 11 срещи от Регионална лига - Запад
Отбелязани 2+Рьотис е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 6 мача от Регионална лига - Запад
Отбелязани 2+Рьотис е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 4 мача като гост от Регионална лига - Запад
Над 2.5 голаВ предходните 3 мача на Рьотис от Регионална лига - Запад са били отбелязани над 2.5 гола
Лохау допуска средно по 2.45 гола в своите мачове от Регионална лига - Запад
Лохау е получил средно по 1.80 гола в своите срещи като домакин от първенството
Рьотис е вкарал средно по 1.91 гола в изиграните си мачове от Регионална лига - Запад
Рьотис допуска средно по 1.73 гола в своите мачове от Регионална лига - Запад
Рьотис допуска средно по 1.67 гола в своите мачове като гост от Регионална лига - Запад
Вижте всички
Бжег е бил победен на почивката в последните си 3 мачa от III Лига Група III
Без победаБжег е постигнал само 1 победи от последните си 7 срещи от III Лига Група III
Без победаПолковице е спечелил само 1 от предходните си 6 мача като гост от III Лига Група III


НепобеденХелмианка Хелм не е допуснал поражение в нито един от последните си 21 мача от III Лига Група IV
НепобеденХелмианка Хелм е непобеден във всеки един от предходните 6 мача срещу Чарни Поланиец от III Лига Група IV
Хелмианка Хелм е непобеден през първата част в последните си 32 поредни мачa от III Лига Група IV


НепобеденХелмианка Хелм е непобеден в 33 от последните си 34 срещи от III Лига Група IV

НепобеденХелмианка Хелм е непобеден от Чарни Поланиец в 9 от миналите си 10 мача в лигата
Хелмианка Хелм е водил на полувремето срещу Чарни Поланиец в последните си 4 мача в първенството
Вижте всички
Погон-Сокол Любачов е допуснал 1 или повече гола в изминалите 14 поредни мача от III Лига Група IV
Отбелязани 2+Шарка Тарнобжег е успял да вкара 2+ гола в миналите си 3 мача срещу Погон-Сокол Любачов от III Лига Група IV
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Шарка Тарнобжег от III Лига Група IV
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са реализирани в последните 3 срещи на Погон-Сокол Любачов като гост в лигата
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Шарка Тарнобжег изминалите 3 мача на Погон-Сокол Любачов от III Лига Група IV
Шарка Тарнобжег получава средно по 1.58 гола в своите срещи от III Лига Група IV
Погон-Сокол Любачов допуска средно по 1.83 гола в своите мачове от III Лига Група IV
Вижте всички
ФК Бакъу 2 е завършил наравно през първото полувреме в изминалите 4 поредни срещи като гост от Лига 3 - Серия 1
Под 2.5 голаПод 2.5 гола са били отбелязани в последните 3 срещи на Чехлаул като гост от Лига 3 - Серия 1
Чехлаул бележи средно по 0.38 попадения в своите мачове от Лига 3 - Серия 1
Чехлаул бележи средно по 0.25 попадения в своите мачове като гост от Лига 3 - Серия 1

НепобеденКСМ Васлуй не е загубил нито една от предходните 13 срещи като домакин от Лига 3 - Серия 1
НепобеденАджуд не е загубил нито една от предходните 7 срещи като гост от Лига 3 - Серия 1
ПобедиКСМ Васлуй е победил в предходните си 6 мача от Лига 3 - Серия 1
ПобедиАджуд е победил в предходните си 5 мача като гост от Лига 3 - Серия 1

НепобеденАджуд е непобеден в 9 от предходните си 10 срещи като гост в първенството

НепобеденАджуд не е губил мач в 10 от изминалите 11 срещи от Лига 3 - Серия 1
КСМ Васлуй не е губил на полувремето в нито една от последните си 14 срещи като домакин от Лига 3 - Серия 1
Вижте всички
Карпати Ковасна е допуснал 1+ гола във всяка една от последните си 8 срещи в първенството
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на КСМ Сачеле като домакин от Лига 3 - Серия 2
КСМ Сачеле получава средно по 2.13 попадения в своите мачове (Лига 3 - Серия 2)
КСМ Сачеле бележи средно по 2.00 гола в своите срещи като домакин от Лига 3 - Серия 2
КСМ Сачеле допуска средно по 3.00 гола в своите мачове като домакин от Лига 3 - Серия 2
Карпати Ковасна допуска средно по 3.50 гола в своите мачове от Лига 3 - Серия 2
Карпати Ковасна допуска средно по 3.67 гола в своите мачове като гост от Лига 3 - Серия 2
Вижте всички
Байкой е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 8 мача от Лига 3 - Серия 2
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на Триколорул Бреаза от Лига 3 - Серия 2
Байкой бележи средно по 2.00 попадения в своите мачове от Лига 3 - Серия 2
Триколорул Бреаза получава средно по 2.75 попадения в своите мачове като домакин (Лига 3 - Серия 2)
Триколорул Бреаза допуска средно по 2.63 гола в своите мачове от Лига 3 - Серия 2
Вижте всички
Олимпик Зарнещи е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 8 мача от Лига 3 - Серия 2
Над 2.5 голаВ предходните 6 мача на Телеаженул от Лига 3 - Серия 2 са били отбелязани над 2.5 гола
Олимпик Зарнещи допуска средно по 3.00 гола в своите мачове като домакин от Лига 3 - Серия 2
Телеаженул бележи средно по 2.00 попадения в своите мачове като гост от Лига 3 - Серия 2

НепобеденМорени не е допуснал поражение в нито един от последните си 8 мача от Лига 3 - Серия 3
Победи на първо/краенМорени е успял да спечели на ПП/КР последните си 4 мача като гост от Лига 3 - Серия 3
Победи на първо/краенМорени е бил победител на първо полувреме/краен резултат в последните си 4 мача от Лига 3 - Серия 3
Победи с 2+ голаТунари е бил победител с 2 или повече гола в последните си 3 мача като домакин от Лига 3 - Серия 3
Блежой Виспещ е успели да водят на почивката в последните си 4 мачa от Лига 3 - Серия 3
Победи на първо/краенТунари е бил победител на първо полувреме/краен резултат в последните си 3 мача като домакин от Лига 3 - Серия 3
Суха мрежаТунари е запазил чиста мрежа в предходните си 3 срещи като домакин от Лига 3 - Серия 3

НепобеденТунари не е губил в 7 от предходните си 8 мачa от Лига 3 - Серия 3
НепобеденБлежой Виспещ не е губил в 6 от предходните си 7 мачa от Лига 3 - Серия 3
Вижте всички
Паулещи е получил 1+ гола в предходните си 8 срещи от Лига 3 - Серия 3
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на Воинта като гост от Лига 3 - Серия 3
Паулещи допуска средно по 1.88 гола в своите мачове от Лига 3 - Серия 3
Воинта бележи средно по 2.25 попадения в своите мачове от Лига 3 - Серия 3
Паулещи е допуснал средно по 2.67 попадения в своите срещи като домакин от първенството
Воинта получава средно по 2.67 попадения в своите мачове като гост (Лига 3 - Серия 3)
Воинта е реализирал средно по 4.00 гола в своите срещи като гост в първенството
Воинта е допуснал средно по 2.00 попадения в своите срещи от първенството
Вижте всички
Петролул Берка е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 8 мача от Лига 3 - Серия 3
Над 2.5 голаВ предходните 4 мача на Петролул Берка от Лига 3 - Серия 3 са били отбелязани над 2.5 гола
Над 2.5 голаВ предходните 4 мача на КСМ Ръмнику Сърат от Лига 3 - Серия 3 са били отбелязани над 2.5 гола
Отбелязани 2+Петролул Берка е отбелязал 2 или повече гола в последните си 4 поредни срещи като домакин от Лига 3 - Серия 3
Петролул Берка вкарва средно по 3.00 гола в своите мачове като домакин от Лига 3 - Серия 3
КСМ Ръмнику Сърат е допуснал средно по 2.38 попадения в своите срещи от първенството
Вижте всички
Глория Банеаса е допуснал 1 или повече гола в изминалите 8 поредни мача от Лига 3 - Серия 4
Реколта Г. Дожа е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 8 мача от Лига 3 - Серия 4
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 4 срещи на Глория Банеаса от Лига 3 - Серия 4
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на Реколта Г. Дожа като домакин от Лига 3 - Серия 4
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на Реколта Г. Дожа от Лига 3 - Серия 4
Глория Банеаса допуска средно по 2.25 гола в своите мачове като гост от Лига 3 - Серия 4
Глория Банеаса получава средно по 2.00 попадения в своите мачове (Лига 3 - Серия 4)
Реколта Г. Дожа получава средно по 2.00 попадения в своите мачове като домакин (Лига 3 - Серия 4)
Реколта Г. Дожа допуска средно по 2.00 гола в своите мачове от Лига 3 - Серия 4
Вижте всички
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са реализирани в последните 5 срещи на Аксиополис Чернавода в лигата
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Аксиополис Чернавода като домакин от Лига 3 - Серия 4
Отбелязани 2+Аксиополис Чернавода е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 3 мача като домакин от Лига 3 - Серия 4
Аксиополис Чернавода е отбелязал средно по 2.00 попадения в своите срещи в първенството
Спортинг Лиещи получава средно по 3.33 попадения в своите мачове като гост (Лига 3 - Серия 4)
Аксиополис Чернавода допуска средно по 1.88 гола в своите мачове от Лига 3 - Серия 4
Аксиополис Чернавода е вкарал средно по 2.67 гола в изиграните си мачове като домакин от Лига 3 - Серия 4
Спортинг Лиещи е вкарал средно по 3.00 гола в изиграните си мачове от Лига 3 - Серия 4
Спортинг Лиещи допуска средно по 2.25 гола в своите мачове от Лига 3 - Серия 4
Вижте всички
Оцелул 2 е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 8 мача от Лига 3 - Серия 4
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 5 срещи на Оцелул 2 от Лига 3 - Серия 4
Оцелул 2 допуска средно по 2.00 гола в своите мачове като домакин от Лига 3 - Серия 4
Оцелул 2 получава средно по 2.75 попадения в своите мачове (Лига 3 - Серия 4)
Инаинте Моделу е вкарал средно по 2.13 гола в изиграните си мачове от Лига 3 - Серия 4
Инаинте Моделу е вкарал средно по 3.00 гола в изиграните си мачове като гост от Лига 3 - Серия 4
Инаинте Моделу получава средно по 2.00 попадения в своите мачове като гост (Лига 3 - Серия 4)
Вижте всички
ЗагубиКС Портул Констанца е бил победен в изминалите 7 мача от Лига 3 - Серия 4
ПобедиПрогресул Фундулеа е спечелил последните си 3 срещи като домакин от Лига 3 - Серия 4
ЗагубиКС Портул Констанца е бил победен в изминалите 3 мача като гост от Лига 3 - Серия 4
Загуби на първо/краенКС Портул Констанца е бил победен на първо полувреме/краен резултат в последните си 5 срещи от Лига 3 - Серия 4

Без победаКС Портул Констанца е постигнал само 1 победи от последните си 8 срещи от Лига 3 - Серия 4
Вижте всички
Загуби с 3+ голаПетролул Хартиещ е допуснал поражение с 3+ гола във всяка една от предходните 4 срещи от Лига 3 - Серия 6

Загуби на първо/краенПетролул Хартиещ е допуснал поражение на ПП/КР в последните си 8 мача от Лига 3 - Серия 6
Загуби на първо/краенПетролул Хартиещ е губил на ПП/КР в последните си 3 поредни мача като домакин от Лига 3 - Серия 6

НепобеденМинерул Лупени не е загубил нито една от предходните 14 срещи като домакин от Лига 3 - Серия 6
ПобедиМинерул Лупени е победил в предходните си 4 мача като домакин от Лига 3 - Серия 6
Суха мрежаМинерул Лупени е запазил чиста мрежа в предходните си 5 срещи като домакин от Лига 3 - Серия 6

Без победаПаушещи е спечелил само 1 от изиграните си 11 срещи като гост от Лига 3 - Серия 6

Без победаПаушещи е спечелил само 1 от предходните си 8 мача от Лига 3 - Серия 6
Вижте всички
НепобеденУниреа Сантана е непобеден в последните си 7 срещи като домакин в първенството
Победи с 2+ голаУниреа Сантана е спечелил всеки един от предходните си 4 мача като домакин в първенството с разлика от 2+ гола


НепобеденУниреа Сантана е непобеден в 14 от последните си 17 срещи от Лига 3 - Серия 7

НепобеденБлаж не е губил в 7 от предходните си 8 мачa от Лига 3 - Серия 7

НепобеденТимишул Шаг не е губил в 8 от предходните си 9 мачa от Лига 3 - Серия 7
НепобеденВиторул Арад не е губил в 6 от предходните си 7 мачa като домакин от Лига 3 - Серия 7
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 7 срещи на Прогресул Печица от Лига 3 - Серия 7
Отбелязани 2+Прогресул Печица е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 4 мача като домакин от Лига 3 - Серия 7
Металургистул Куджир бележи средно по 2.33 попадения в своите мачове като гост от Лига 3 - Серия 7
Прогресул Печица вкарва средно по 4.33 гола в своите мачове като домакин от Лига 3 - Серия 7
Отбелязани 2+ФК Байа Маре е успял да вкара 2+ гола в предходните си 5 срещи от Лига 3 - Серия 8
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на ФК Байа Маре от Лига 3 - Серия 8
ФК Байа Маре бележи средно по 2.00 попадения в своите мачове като гост от Лига 3 - Серия 8
Бихорул Беюш получава средно по 1.50 гола в своите срещи като домакин от Лига 3 - Серия 8
ФК Байа Маре е вкарал средно по 3.00 гола в изиграните си мачове от Лига 3 - Серия 8
Вижте всички

НепобеденБъйле Феликс не е допуснал поражение в нито един от последните си 9 мача като гост от Лига 3 - Серия 8


НепобеденБъйле Феликс не е губил в 16 от предходните си 18 мачa от Лига 3 - Серия 8
НепобеденЗалъу е непобеден в 6 от последните си 7 срещи от Лига 3 - Серия 8
Без победаБъйле Феликс е постигнал само 1 победи от последните си 6 срещи от Лига 3 - Серия 8
Без победаЗалъу е спечелил само 1 от предходните си 6 срещи като домакин в първенството
Вижте всички
Без отбелязан голУниря Таснад е пропуснал да отбележи гол във всяка една от изиграните 4 срещи като гост от Лига 3 - Серия 8
Униря Таснад е реализирал средно по 0.38 гола в своите срещи в първенството
Трансилвания СА е вкарал средно по 0.75 гола в изиграните си мачове от Лига 3 - Серия 8
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | |
| 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
| 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
| 28 | 29 | 30 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | |||
| 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
| 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | ||||||
| 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 |
| 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
| 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
| 30 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Ванкувър Уайткепс | 52 | 29 | 15 | 7 | 7 | 31 |
2 |
Ст. Луис Сити | 51 | 29 | 14 | 9 | 6 | 16 |
3 |
Далас | 50 | 29 | 14 | 8 | 7 | 8 |
4 |
Сан Хосе Ърткуейкс | 47 | 29 | 13 | 8 | 8 | 10 |
5 |
Хюстън Динамо | 46 | 29 | 13 | 7 | 9 | 2 |
6 |
ФК Лос Анджелис | 45 | 30 | 12 | 9 | 9 | 15 |
7 |
Сиатъл Саундърс | 41 | 29 | 11 | 8 | 10 | 2 |
8 |
ЛА Галакси | 39 | 30 | 10 | 9 | 11 | -9 |
9 |
Колорадо Рапидс | 38 | 29 | 11 | 5 | 13 | 0 |
10 |
Сан Диего ФК | 33 | 29 | 8 | 9 | 12 | -3 |
11 |
Портланд Тимбърс | 33 | 29 | 9 | 6 | 14 | -5 |
12 |
Реал Солт Лейк | 33 | 29 | 9 | 6 | 14 | -5 |
13 |
Минесота Юнайтед | 31 | 29 | 7 | 10 | 12 | -9 |
14 |
Остин | 31 | 29 | 7 | 10 | 12 | -17 |
15 |
Спортинг Канзас Сити | 22 | 29 | 6 | 4 | 19 | -37 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Нашвил СК | 66 | 29 | 20 | 6 | 3 | 41 |
2 |
Интер Маями КФ | 52 | 29 | 14 | 10 | 5 | 20 |
3 |
Ню Инглънд | 49 | 29 | 15 | 4 | 10 | 7 |
4 |
Чикаго Файър | 48 | 29 | 14 | 6 | 9 | 9 |
5 |
Шарлът ФК | 46 | 29 | 13 | 7 | 9 | 8 |
6 |
Филаделфия Юнион | 45 | 29 | 13 | 6 | 10 | 13 |
7 |
Орландо Сити | 38 | 29 | 11 | 5 | 13 | -15 |
8 |
Синсинати | 36 | 28 | 9 | 9 | 10 | -8 |
9 |
Ню Йорк Ред Булс | 36 | 29 | 10 | 6 | 13 | -15 |
10 |
Ню Йорк Сити | 33 | 29 | 8 | 9 | 12 | 2 |
11 |
Торонто ФК | 33 | 29 | 7 | 12 | 10 | -11 |
12 |
ДС Юнайтед | 33 | 28 | 7 | 12 | 9 | -11 |
13 |
Кълъмбъс Крю | 32 | 29 | 9 | 5 | 15 | -3 |
14 |
Атланта Юнайтед | 30 | 29 | 8 | 6 | 15 | -12 |
15 |
Монреал Импакт | 24 | 29 | 6 | 6 | 17 | -24 |
Велес Сарсфийлд Рез. е непобеден в 30 от последните си 36 мачa като домакин от Лига на резервите
Над 2.5 гола са реализирани в последните 19 срещи на Ховд в лигата
Хвачон Ж е непобеден в последните си 15 срещи в първенството
УРА СК е спечелил само 2 от изиграните си 14 срещи от Премиър лига
Машал е бил победен в изминалите 10 мача от Професионална Футболна Лига
Спортинг Брага е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 6 двубои от Лига на конференциите
Нордселанд е победил в предходните си 5 мача от Лига на конференциите
Левски е пропуснал да вкара попадение в предходните си 5 мача от Лига Европа
Уорд е загубил с 3+ гола изминалите 4 мача от Премиър лига
Ференцварош е в поредица от 3 победи на ПП/КР от Лига Европа
Реал Еспаня е непобеден в 29 от последните си 33 срещи от Лига национал
Хелмонд Спорт е спечелил само 3 от изиграните си 20 срещи от Ерсте дивизие
Стад Реймс не е загубил нито една от предходните 15 срещи от Лига 2
Вкарани сa над 2.5 гола в последните 9 срещи на Айнтрахт Франкфурт от всички турнири
Херта (Берлин) е в серия от 7 победи от Втора Бундеслига
Миеркуря Чук е загубил предходните 6 срещи в първенството
Ош Мариалваш е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 4 срещи от Купа на Португалия
Ал Сареех е пропуснал да вкара попадение в предходните си 4 мача от Дивизия 1
Рапид Виена е победил с 2+ гола в предходните си 3 мача от Бундеслига
Рандерс ФК е в серия от 3 поредни поражения на ПП/КР в мачовете си от Суперлига
Чънду Циенбао е непобеден в 47 от последните си 55 срещи от Супер Лига
Черноморец Балчик не е загубил нито една от предходните 31 срещи от Трета лига - Североизточна
Понте Прета е спечелил само 1 от предходните си 20 мача от Серия Б
Под 2.5 гола са били отбелязани в последните 11 срещи на Дънфърмлин от Чемпиъншип
Стокхолм Интернационал е бил победител в изминалите си 10 мача в лигата
Кингдао Йонон е бил победен в предходните си 10 поредни срещи от Супер Лига
Тристан Суарес е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 7 двубои от Насионал Б
Левадиакос е пропуснал да вкара в последните си 7 срещи от Супер Лига
ФК Диферданж 03 е успял да спечели на ПП/КР последните си 6 мача от Национална Дивизия
Шантийи е загубил всяка една от последните си 5 срещи в първенството с разлика от 2+ гола
Чънду Циенбао е непобеден в 47 от последните си 55 срещи от Супер Лига
Черноморец Балчик не е загубил нито една от предходните 31 срещи от Трета лига - Североизточна
Хелмонд Спорт е спечелил само 3 от изиграните си 20 срещи от Ерсте дивизие
Над 2.5 гола са реализирани в последните 19 срещи на Ховд в лигата
Ювентус Малчика е в серия от 11 поредни поражения на ПП/КР в мачовете си от Трета лига - Северозападна
Кингдао Йонон е бил победен в предходните си 10 поредни срещи от Супер Лига
Стокхолм Интернационал е бил победител в изминалите си 10 мача в лигата
Барселона е бил победител с 2 или повече гола в последните си 10 мача от всички турнири
Тристан Суарес е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 7 двубои от Насионал Б
Калмар ФФ е пропуснал да вкара попадение в предходните си 7 мача от Алсвенскан











