Футболът е математика
УЕФА Шампионска лига 9
Лига Европа 18
Лига на конференциите 18
Премиър лийг 10
Примера дивисион 10
Първа Бундеслига 9
Серия А 10
Лига 1 9
Ередивизия 9
Лига Португалия 7
Бразилейро Серия A 10Есберг Ж е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 10 мача като гост от Първа дивизия - Жени
Б93 Ж е вкарал 1 или повече гола в последните си 9 поредни мача като домакин от Първа дивизия - Жени

Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 8 срещи на Есберг Ж от Първа дивизия - Жени

Допуснати 2+Есберг Ж е допуснал поне два гола в изминалите 8 срещи в първенството
Над 2.5 голаВ предходните 4 мача на Б93 Ж като домакин от Първа дивизия - Жени са били отбелязани над 2.5 гола
Отбелязани 2+Б93 Ж е вкарал 2+ гола във всяка една от последните си 4 срещи като домакин в първенството
Над 2.5 голаВ на Б93 Ж последните 3 мача срещу Есберг Ж са вкарани над 2.5 гола (Първа дивизия - Жени)
Отбелязани 2+Б93 Ж е успял да вкара 2+ гола в миналите си 3 мача срещу Есберг Ж от Първа дивизия - Жени
Б93 Ж вкарва средно по 2.75 гола в своите мачове като домакин от Първа дивизия - Жени
Есберг Ж получава средно по 2.88 попадения в своите мачове (Първа дивизия - Жени)
Вижте всички
Елбльонг е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 8 мача от III Лига Група I
Елбльонг получава средно по 1.80 попадения в своите мачове като гост (III Лига Група I)
ЛКС Лодз II е допуснал средно по 2.00 попадения в своите срещи като домакин от първенството
Елбльонг е допуснал средно по 1.75 попадения в своите срещи от първенството
ЛКС Лодз II допуска средно по 1.91 гола в своите мачове от III Лига Група I
ЛКС Лодз II вкарва средно по 2.09 гола в своите мачове от III Лига Група I
Вижте всички
Вжешня допуска средно по 1.92 гола в своите мачове от III Лига Група II
Уния Сважендз допуска средно по 1.60 гола в своите мачове като домакин от III Лига Група II
Уния Сважендз допуска средно по 1.67 гола в своите мачове от III Лига Група II
Вжешня допуска средно по 1.80 гола в своите мачове като гост от III Лига Група II

Без победаЛипно Стеншев е спечелил само 2 от предходните си 12 срещи в първенството
Без победаККС Калиш е спечелил само 1 от изминалите 6 мача като гост от III Лига Група II
Без победаККС Калиш е постигнал само 1 победи от последните си 6 срещи от III Лига Група II
НепобеденККС Калиш е непобеден в 5 от изиграните си 6 двубоя като гост от III Лига Група II
Лузино е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 13 мача от III Лига Група II
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 6 срещи на Лузино като гост от III Лига Група II
Отбелязани 2+Клучевия Старгард е отбелязал поне два гола в изминалите си 4 срещи като домакин в първенството
Лузино допуска средно по 1.50 гола в своите мачове като гост от III Лига Група II
Лузино е отбелязал средно по 3.00 попадения в своите срещи като гост в първенството
Лузино е вкарал средно по 2.83 гола в изиграните си мачове от III Лига Група II
Клучевия Старгард допуска средно по 1.64 гола в своите мачове от III Лига Група II
Клучевия Старгард е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове като домакин от III Лига Група II
Вижте всички


Без победаЕлана Торун е постигнал само 3 победи в последните си 20 мача в първенството

Без победаЕлана Торун е постигнал само 2 победи в последните си 14 мача като домакин в първенството
Без отбелязан голГочалковице Здруй е пропуснал да вкара попадение в предходните си 3 мача от III Лига Група III
Под 2.5 голаВкарани са под 2.5 гола в предходните 3 мачa на Гочалковице Здруй от III Лига Група III
Барич Сулов бележи средно по 0.80 гола в своите срещи като гост от III Лига Група III
Гочалковице Здруй бележи средно по 0.92 попадения в своите мачове от III Лига Група III
АК Тайпе Ж е реализирал средно по 2.00 гола в своите срещи в първенството
АК Тайпе Ж е реализирал средно по 2.00 гола в своите срещи като домакин в първенството

НепобеденЧарни Сосновец Ж не е загубил нито една от предходните 10 срещи от Екстралига - жени
ПобедиЧарни Сосновец Ж е в поредица от 5 победи като домакин във вътрешното първенство
Победи с 2+ голаЧарни Сосновец Ж е в серия от 6 поредни като домакин победи с 2+ гола срещу Гданск Ж от Екстралига - жени
Победи с 2+ голаЧарни Сосновец Ж е бил победител с 2 или повече гола в последните си 3 мача като домакин от Екстралига - жени
Победи на първо/краенЧарни Сосновец Ж е спечелил на ПП/КР последните си 5 мача като домакин срещу Гданск Ж от Екстралига - жени
Победи на първо/краенЧарни Сосновец Ж е в поредица от 3 победи като домакин на ПП/КР от Екстралига - жени
Суха мрежаЧарни Сосновец Ж е опазил чиста мрежа в последните си 6 мача като домакин срещу Гданск Ж от Екстралига - жени
Суха мрежаЧарни Сосновец Ж е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 3 срещи като домакин от Екстралига - жени


НепобеденЧарни Сосновец Ж не е губил мач в 25 от изминалите 27 срещи от Екстралига - жени

НепобеденЧарни Сосновец Ж е непобеден от Гданск Ж в 10 от миналите си 12 мача в лигата
Вижте всички
НепобеденЕлфсборг Ж не е допуснал поражение в нито един от последните си 6 мача от Елитетан - Жени
Елфсборг Ж е непобеден през първата част в последните си 13 срещи като домакин от Елитетан - Жени


Без победаГамла Упсала Ж е постигнал само 4 победи от последните си 26 срещи от Елитетан - Жени


Без победаГамла Упсала Ж е постигнал само 3 победи от последните си 20 срещи от Елитетан - Жени


НепобеденЕлфсборг Ж не е губил в 19 от предходните си 20 мачa от Елитетан - Жени

НепобеденЕлфсборг Ж е непобеден в 10 от изиграните си 11 двубоя като домакин от Елитетан - Жени
Вижте всички
ПобедиСтабек Ж е спечелил всеки един от последните си 4 мача срещу Хьонефос Ж от Топсериен Жени


Без победаХьонефос Ж е спечелил само 3 от изиграните си 22 срещи като гост от Топсериен Жени


Без победаХьонефос Ж е спечелил само 3 от предходните си 16 срещи в първенството

Без победаХьонефос Ж е постигнал само 1 победи от последните си 11 срещи като гост от Топсериен Жени

НепобеденВолеренга Ж не е губил нито един от изминалите 8 мача срещу ЛСК Квинер Ж от Топсериен Жени
НепобеденВолеренга Ж не е допуснал поражение в нито един от последните си 6 мача от Топсериен Жени
ПобедиВолеренга Ж е спечелил всеки един от последните си 4 мача срещу ЛСК Квинер Ж от Топсериен Жени
ЗагубиЛСК Квинер Ж е бил победен в изминалите 4 мача от Топсериен Жени
Победи с 3+ голаВолеренга Ж е спечелил с 3 или повече гола изминалите си 3 срещи като гост в първенството
Победи на първо/краенВолеренга Ж е в поредица от 3 победи като гост на ПП/КР от Топсериен Жени


НепобеденВолеренга Ж е непобеден в 16 от изиграните си 19 двубоя като гост от Топсериен Жени


НепобеденВолеренга Ж не е губил в 15 от миналите си 16 мача срещу ЛСК Квинер Ж от Топсериен Жени

Без победаЛСК Квинер Ж е постигнал само 1 победи от последните си 10 срещи от Топсериен Жени
Вижте всички
Хаугесунд Ж е допуснал 1 или повече гола в изминалите 18 поредни мача от Топсериен Жени
Молде Ж е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 8 мача като гост от Топсериен Жени
Над 2.5 голаВкарани са над 2.5 гола в предходните 3 срещи на Молде Ж от първенството
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са реализирани в последните 3 срещи на Хаугесунд Ж в лигата
Хаугесунд Ж получава средно по 2.44 попадения в своите мачове (Топсериен Жени)
Молде Ж допуска средно по 2.00 гола в своите мачове от Топсериен Жени
Вижте всички
Над 2.5 голаВ предходните 5 мача на Тромсьо Ж като домакин от Дивизия 1 - жени са били отбелязани над 2.5 гола
Отбелязани 2+Тромсьо Ж е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 5 мача като домакин от Дивизия 1 - жени
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Одд Гренлан Ж от Дивизия 1 - жени
Отбелязани 2+Одд Гренлан Ж е вкарал 2+ гола във всяка една от последните си 3 срещи като гост в първенството
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Тромсьо Ж изминалите 3 мача като домакин на Одд Гренлан Ж от Дивизия 1 - жени
Одд Гренлан Ж допуска средно по 1.60 гола в своите мачове от Дивизия 1 - жени
Тромсьо Ж вкарва средно по 2.00 гола в своите мачове като домакин от Дивизия 1 - жени
Вижте всички
Скара е вкарал 1 или повече гола в последните си 14 поредни мача като домакин от Дивизия 2 - Северен Йоталанд
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 4 срещи на Мотала от Дивизия 2 - Северен Йоталанд
Мотала допуска средно по 1.83 гола в своите мачове като гост от Дивизия 2 - Северен Йоталанд
Скара е вкарал средно по 2.08 гола в изиграните си мачове от Дивизия 2 - Северен Йоталанд
ПобедиЛидшьопинг ФК е победил в предходните си 3 мача като домакин от Дивизия 2 - Северен Йоталанд
Лидшьопинг ФК не е губил на полувремето в нито една от последните си 12 срещи от Дивизия 2 - Северен Йоталанд


Без победаТорд е спечелил само 4 от предходните си 27 мача от Дивизия 2 - Северен Йоталанд

НепобеденЛидшьопинг ФК не е губил в 8 от предходните си 9 мачa от Дивизия 2 - Северен Йоталанд
Над 2.5 голаВ предходните 3 мача на Стенунгсундс ИФ от Дивизия 2 - Северен Йоталанд са били отбелязани над 2.5 гола
Стенунгсундс ИФ вкарва средно по 1.92 гола в своите мачове като домакин от Дивизия 2 - Северен Йоталанд
Хускварна е вкарал средно по 2.36 гола в изиграните си мачове от Дивизия 2 - Северен Йоталанд
Херестадс АИФ е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 15 мача като домакин от Дивизия 2 - Северен Йоталанд
Над 2.5 голаВ предходните 6 мача на Херестадс АИФ като домакин от Дивизия 2 - Северен Йоталанд са били отбелязани над 2.5 гола
Отбелязани 2+Херестадс АИФ е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 5 мача като домакин от Дивизия 2 - Северен Йоталанд
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са реализирани в последните 3 срещи на Ахлафорс в лигата
Ахлафорс бележи средно по 2.24 гола в своите срещи от Дивизия 2 - Северен Йоталанд
Херестадс АИФ вкарва средно по 2.33 гола в своите мачове като домакин от Дивизия 2 - Северен Йоталанд
Вижте всички
Суха мрежаКумла е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 3 срещи като домакин от Дивизия 2 - Северен Йоталанд


Без победаКумла е постигнал само 3 победи от последните си 22 срещи от Дивизия 2 - Северен Йоталанд


Без победаИФ Карлстад II е спечелил само 2 от предходните си 22 мача от Дивизия 2 - Северен Йоталанд

Без победаИФ Карлстад II е постигнал само 1 победи в последните си 15 мача в първенството

Без победаИФ Карлстад II е постигнал само 1 победи от последните си 10 срещи като гост от Дивизия 2 - Северен Йоталанд

Без победаКумла е спечелил само 1 от изминалите 9 мача от Дивизия 2 - Северен Йоталанд
НепобеденКумла е непобеден в 6 от предходните си 7 срещи като домакин в първенството
Вижте всички
Венерсборг е допуснал поне един гол в последните си 11 срещи в първенството
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 6 срещи на Венерсборг от Дивизия 2 - Северен Йоталанд
Допуснати 2+Венерсборг е допуснал поне два голавъв всеки един от последните си 6 мача от Дивизия 2 - Северен Йоталанд
ИФК Шьовде ФК бележи средно по 1.92 попадения в своите мачове като гост от Дивизия 2 - Северен Йоталанд
Венерсборг получава средно по 2.92 попадения в своите мачове (Дивизия 2 - Северен Йоталанд)
Вижте всички
Гребестадс е допуснал поне един гол в последните си 13 срещи в първенството
Вонерсборгс ФК получава средно по 1.72 попадения в своите мачове (Дивизия 2 - Северен Йоталанд)
Вартбургия (Ж) вкарва средно по 2.00 гола в своите мачове от Купа на Нидерландия - жени
Вартбургия (Ж) вкарва средно по 2.00 гола в своите мачове като домакин от Купа на Нидерландия - жени
Челси е допуснал 1+ гола във всяка една от последните си 22 срещи в първенството
Евертън е вкарал 1 или повече гола в последните си 9 поредни мача като домакин от всички турнири

Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 8 срещи на Челси от Премиър лийг
Челси е вкарал средно по 2.88 гола в изиграните си мачове от всички турнири
Лутън Таун е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 11 мача като гост от Лига Едно
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 5 срещи на Лутън Таун като гост от Лига Едно
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на М.К. Донс като домакин от всички турнири
Лутън Таун допуска средно по 2.00 гола в своите мачове като гост от всички турнири
М.К. Донс бележи средно по 1.91 попадения в своите мачове от всички турнири
Вижте всички


Без победаПитърборо Юнайтед е спечелил само 3 от изминалите 24 мача от Лига Едно


Без победаБъртън Албион е спечелил само 3 от предходните си 20 мача като гост от Лига Едно

НепобеденПитърборо Юнайтед не е губил в 7 от миналите си 8 мача като домакин срещу Бъртън Албион от всички турнири
Без победаПитърборо Юнайтед е спечелил само 1 от последните си 6 двубоя като домакин срещу Бъртън Албион от всички турнири
ПобедиФлийтууд Таун е в серия от 4 поредни като домакин победи срещу Родърхам Юнайтед от всички турнири
ЗагубиРодърхам Юнайтед е допуснал поражение в последните си 3 мача от всички турнири


Без победаРодърхам Юнайтед е спечелил само 3 от изиграните си 26 срещи от всички турнири

НепобеденФлийтууд Таун е непобеден в 10 от изиграните си 11 двубоя като домакин от всички турнири

Без победаФлийтууд Таун е спечелил само 1 от предходните си 9 срещи в първенството
Вижте всички
Загуби с 2+ голаБристoл Роувърс е загубил с 2+ гола последните си 4 мача като гост от всички турнири
Без отбелязан голШросбъри Таун е пропуснал да отбележи гол във всеки един от предходните си 6 мача срещу Бристoл Роувърс от всички турнири

Без победаШросбъри Таун е спечелил само 1 от последните си 10 мача срещу Бристoл Роувърс от всички турнири
Без победаБристoл Роувърс е спечелил само 1 от предходните си 7 мача като гост от всички турнири
Без победаШросбъри Таун е постигнал само 1 победи от последните си 6 срещи от всички турнири
Шросбъри Таун е завършил наравно на полувремето в последните си 6 двубоя срещу Бристoл Роувърс от всички турнири
Вижте всички

Отбелязани 2+Гейланг Юнайтед е отбелязал поне два гола във всеки един от предходните си 13 двубоя срещу Балестие Халса от С-Лига

Над 2.5 голаОтбелязани са над 2.5 гола в на Гейланг Юнайтед последните 12 мача срещу Балестие Халса от С-Лига

Над 2.5 голаВкарани са над 2.5 гола в предходните 12 срещи на Балестие Халса като домакин от първенството
Гейланг Юнайтед е получил 1+ гола от Балестие Халса във всеки един от миналите си 9 мача в първенството
Отбелязани 2+Гейланг Юнайтед е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 3 мача като гост от С-Лига
Над 2.5 голаПри реализирани над 2.5 гола са завършили последните 3 срещи на Гейланг Юнайтед като гост от С-Лига
Гейланг Юнайтед бележи средно по 3.00 попадения в своите мачове от С-Лига
Балестие Халса получава средно по 2.33 попадения в своите мачове (С-Лига)
Вижте всички
Отбелязани 2+Бери е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 3 мача от ФА Къп
Отбелязани 2+Бери е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 3 мача като домакин от ФА Къп
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на Бери като домакин от ФА Къп
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на Бери от ФА Къп
Бери бележи средно по 5.00 попадения в своите мачове като домакин от ФА Къп
Бери бележи средно по 5.00 попадения в своите мачове от ФА Къп
Вижте всички
РавенствоОлборг е завършил наравно при предходните си 3 мача от Първа Дивизия
Вейле е в поредица от 4 последователни равенства на почивката като гост от Първа Дивизия
Равенства на ПП/КРВейле е в поредица от 3 като гост равенства на ПП/КР в мачовете си от Първа Дивизия

НепобеденВейле е непобеден в 9 от изиграните си 10 двубоя от Първа Дивизия

Без победаОлборг е спечелил само 1 от предходните си 8 срещи в първенството
НепобеденОлборг не е губил в 5 от предходните си 6 мачa като домакин от Първа Дивизия
Вижте всички
НепобеденТирана не е допуснал поражение в нито един от последните си 7 мача като домакин от Суперлига


НепобеденТирана е непобеден в 22 от предходните си 26 мача като домакин срещу Лячи от Суперлига

НепобеденТирана не е губил в 13 от предходните си 15 мачa от Суперлига

Без победаТирана е спечелил само 1 от последните си 8 двубоя срещу Лячи от Суперлига
Мешакхте Ткибули е бил победен на полувремето в изминалите 3 срещи от Еровнули Лига


Без победаМешакхте Ткибули е спечелил само 1 от изминалите 26 мача от Еровнули Лига


Без победаМешакхте Ткибули е спечелил само 1 от изиграните си 20 срещи от Еровнули Лига

Без победаМешакхте Ткибули е спечелил само 1 от предходните си 13 мача като гост от Еровнули Лига
Без победаСамгурали Цкалтубо е спечелил само 1 от изиграните си 6 срещи от Еровнули Лига
Вижте всички
ЗагубиЧонбури е бил победен в изминалите 4 мача от Висша Лига
ПобедиПрачуап е победил в предходните си 3 мача от Висша Лига


НепобеденПрачуап не е губил в 16 от предходните си 19 мачa от Висша Лига

Без победаЧонбури е спечелил само 1 от изиграните си 8 срещи от Висша Лига
Без победаПрачуап е постигнал само 1 победи в предходните си 7 мача като гост срещу Чонбури от Висша Лига
Вижте всички
Чанчун Ятай е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 13 мача като гост от Лига едно
Чанчун Ятай допуска средно по 1.62 гола в своите мачове от Лига едно
Чанчун Ятай допуска средно по 1.77 гола в своите мачове като гост от Лига едно
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | |
| 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
| 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
| 28 | 29 | 30 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | |||
| 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
| 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | ||||||
| 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 |
| 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
| 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
| 30 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Ванкувър Уайткепс | 51 | 28 | 15 | 6 | 7 | 31 |
2 |
Ст. Луис Сити | 50 | 28 | 14 | 8 | 6 | 16 |
3 |
Далас | 47 | 28 | 13 | 8 | 7 | 7 |
4 |
Сан Хосе Ърткуейкс | 46 | 28 | 13 | 7 | 8 | 10 |
5 |
Хюстън Динамо | 45 | 28 | 13 | 6 | 9 | 2 |
6 |
ФК Лос Анджелис | 42 | 29 | 11 | 9 | 9 | 13 |
7 |
Сиатъл Саундърс | 41 | 28 | 11 | 8 | 9 | 3 |
8 |
Колорадо Рапидс | 37 | 28 | 11 | 4 | 13 | 0 |
9 |
ЛА Галакси | 36 | 29 | 9 | 9 | 11 | -11 |
10 |
Портланд Тимбърс | 33 | 28 | 9 | 6 | 13 | -3 |
11 |
Сан Диего ФК | 32 | 28 | 8 | 8 | 12 | -3 |
12 |
Реал Солт Лейк | 32 | 28 | 9 | 5 | 14 | -5 |
13 |
Остин | 31 | 28 | 7 | 10 | 11 | -15 |
14 |
Минесота Юнайтед | 30 | 28 | 7 | 9 | 12 | -9 |
15 |
Спортинг Канзас Сити | 22 | 28 | 6 | 4 | 18 | -33 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Нашвил СК | 63 | 28 | 19 | 6 | 3 | 37 |
2 |
Интер Маями КФ | 49 | 28 | 13 | 10 | 5 | 18 |
3 |
Чикаго Файър | 48 | 28 | 14 | 6 | 8 | 11 |
4 |
Шарлът ФК | 46 | 28 | 13 | 7 | 8 | 10 |
5 |
Ню Инглънд | 46 | 28 | 14 | 4 | 10 | 6 |
6 |
Филаделфия Юнион | 42 | 28 | 12 | 6 | 10 | 11 |
7 |
Орландо Сити | 37 | 28 | 11 | 4 | 13 | -15 |
8 |
Синсинати | 36 | 27 | 9 | 9 | 9 | -7 |
9 |
Ню Йорк Ред Булс | 36 | 28 | 10 | 6 | 12 | -14 |
10 |
Ню Йорк Сити | 33 | 28 | 8 | 9 | 11 | 4 |
11 |
Торонто ФК | 32 | 28 | 7 | 11 | 10 | -11 |
12 |
ДС Юнайтед | 30 | 27 | 6 | 12 | 9 | -12 |
13 |
Кълъмбъс Крю | 29 | 28 | 8 | 5 | 15 | -5 |
14 |
Атланта Юнайтед | 27 | 28 | 7 | 6 | 15 | -15 |
15 |
Монреал Импакт | 24 | 28 | 6 | 6 | 16 | -21 |
Линкълн Сити е непобеден в 35 от изиграните си 40 двубоя от всички турнири
БАТЕ Борисов е постигнал само 3 победи от последните си 20 срещи от Висша Лига
Ст. Луис Сити не е допуснал загуба в последните си 18 поредни мача от МЛС Лига
Над 2.5 гола са отбелязани в предходните 13 срещи на Бодьо Глимт от Шампионска лига
Ал Шамия е бил победен в изминалите 8 мача от 1st Division
Филаделфия Юнион е бил победител в изминалите си 7 мача в лигата
Зенит е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 7 срещи от Купа на Русия
Касетсарт не е отбелязал попадение в нито една от предходните си 5 срещи в първенството
Ал Маркия е в серия от 4 поредни победи с 2+ гола от Q League
Ньоме Калю II е допуснал поражение на ПП/КР в последните си 4 мача от Есилийга
Велес Сарсфийлд Рез. не е губил в 30 от предходните си 36 мачa като домакин от Лига на резервите
Ст. Луис Сити не е допуснал загуба в последните си 18 поредни мача от МЛС Лига
Монреал Импакт е спечелил само 2 от предходните си 17 мача от МЛС Лига
Вкарани сa над 2.5 гола в последните 9 срещи на Минесота Юнайтед от МЛС Лига
Филаделфия Юнион е бил победител в изминалите си 7 мача в лигата
Спортинг Брага е опазил суха мрежа в изиграните 6 срещи от Лига на конференциите
СВ Нотч е бил победен в изминалите 5 мача от Hoofdklasse
Левски е пропуснал да вкара в последните си 5 срещи от Лига Европа
Ст. Луис Сити е бил победител с 2 или повече гола в последните си 4 мача от МЛС Лига
Минесота Юнайтед е губил на ПП/КР в последните си 3 поредни мача като гост от МЛС Лига
Чънду Циенбао не е губил в 47 от предходните си 55 мачa от Супер Лига
Черноморец Балчик е в поредица от 31 поредни срещи без загуба във вътрешното първенство
ФК Доростол е спечелил само 1 от предходните си 20 мача от Трета лига - Североизточна
Под 2.5 гола са били отбелязани в последните 11 срещи на Дънфърмлин от Чемпиъншип
Барселона е бил победител с 2 или повече гола в последните си 10 мача от всички турнири
Кингдао Йонон е допуснал поражение в последните си 10 мача от Супер Лига
Стокхолм Интернационал е в серия от 10 победи от Дивизия 1 - Север
Тристан Суарес е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 7 срещи от Насионал Б
Левадиакос е пропуснал да отбележи гол във всяка една от изиграните 7 срещи от Супер Лига
Шантийи е загубил всяка една от последните си 5 срещи в първенството с разлика от 2+ гола
Чънду Циенбао не е губил в 47 от предходните си 55 мачa от Супер Лига
Черноморец Балчик е в поредица от 31 поредни срещи без загуба във вътрешното първенство
Хелмонд Спорт е спечелил само 3 от изиграните си 20 срещи от Ерсте дивизие
Над 2.5 гола са отбелязани в предходните 13 срещи на Бодьо Глимт от Шампионска лига
Барселона е бил победител с 2 или повече гола в последните си 10 мача от всички турнири
Кингдао Йонон е допуснал поражение в последните си 10 мача от Супер Лига
Стокхолм Интернационал е в серия от 10 победи от Дивизия 1 - Север
Зенит е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 7 срещи от Купа на Русия
Калмар ФФ е пропуснал да отбележи гол във всяка една от изиграните 7 срещи от Алсвенскан
Шантийи е загубил всяка една от последните си 5 срещи в първенството с разлика от 2+ гола











