Футболът е математика
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа 18
Лига на конференциите 18
Премиър лийг 10
Примера дивисион 10
Първа Бундеслига 9
Серия А 10
Лига 1 9
Ередивизия 9
Лига Португалия 8
Бразилейро Серия A 10Бумпром е успял да отбележи 1+ гола в изминалите 14 срещи като гост от Първа лига

Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 11 срещи на Бумпром от Първа лига
Бумпром е допуснал 1 или повече гола в изминалите 11 поредни мача като гост от Първа лига
Бумпром допуска средно по 1.57 гола в своите мачове от Първа лига


Без победаЕнгелхолм е спечелил само 2 от изиграните си 18 срещи като домакин от Дивизия 1 - Юг

Без победаЕнгелхолм е спечелил само 2 от изиграните си 14 срещи от Дивизия 1 - Юг
Тваакерс е непобеден на полувремето във всяка една от изиграните 13 срещи като домакин от Дивизия 1 - Юг

Без победаТваакерс е постигнал само 1 победи от последните си 8 срещи от Дивизия 1 - Юг

Без победаРозенгард е спечелил само 1 от предходните си 8 мача като гост от Дивизия 1 - Юг
Без победаТваакерс е постигнал само 1 победи в последните си 7 мача като домакин в първенството
Без победаРозенгард е спечелил само 1 от предходните си 6 срещи в първенството
Вижте всички


Без победаПекин Технолъджи е спечелил само 4 от предходните си 26 мача като гост от Лига две

Без победаШангю Птерозавър е постигнал само 1 победи в последните си 12 мача в първенството

Без победаПекин Технолъджи е спечелил само 1 от изиграните си 8 срещи като гост от Лига две
Без победаШангю Птерозавър е спечелил само 1 от изиграните си 7 срещи като домакин от Лига две
НепобеденПекин Технолъджи е непобеден в 6 от последните си 7 срещи от Лига две
НепобеденШангю Птерозавър е непобеден в 5 от последните си 6 срещи като домакин от Лига две
Вижте всички
Инеголспор е допуснал 1+ гола във всяка една от последните си 10 срещи в първенството
Х. Трабзон е допуснал поне един гол в последните си 9 срещи в първенството
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 5 срещи на Х. Трабзон като домакин от ТФФ Втора Лига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 5 срещи на Инеголспор като гост от ТФФ Втора Лига
Отбелязани 2+Х. Трабзон е отбелязал 2 или повече гола в последните си 4 поредни срещи от ТФФ Втора Лига
Х. Трабзон е вкарал средно по 2.67 гола в изиграните си мачове като домакин от ТФФ Втора Лига
Инеголспор допуска средно по 3.00 гола в своите мачове като гост от ТФФ Втора Лига
Вижте всички
Саутхaмптън U23 е вкарал 1+ гола във всяка една от предходните си 12 срещи като домакин в първенството
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 6 срещи на Ипсуич U23 от Премиър Лига 2
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 5 срещи на Саутхaмптън U23 като домакин от Премиър Лига 2
Отбелязани 2+Саутхaмптън U23 е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 5 мача като домакин от Премиър Лига 2
Саутхaмптън U23 бележи средно по 3.00 попадения в своите мачове като домакин от Премиър Лига 2
Ипсуич U23 допуска средно по 3.33 гола в своите мачове от Премиър Лига 2
Вижте всички


НепобеденНагаУърлд е непобеден в 21 от последните си 24 двубоя срещу Полис Комисари от Висша лига


НепобеденНагаУърлд не е бил победен от Полис Комисари в 15 от предходните си 17 срещи в лигата
ГБК Кокола е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 21 мача като гост от Каконен
Хуима / Урхо е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 13 мача от Каконен
ГБК Кокола е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 11 мача като гост от Каконен

Отбелязани 2+ГБК Кокола е отбелязал поне два гола в изминалите си 8 срещи в първенството

Над 2.5 голаПри реализирани над 2.5 гола са завършили последните 8 срещи на ГБК Кокола от Каконен
Отбелязани 2+Хуима / Урхо е отбелязал 2 или повече гола в последните си 7 поредни срещи като домакин от Каконен
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 7 срещи на Хуима / Урхо като домакин от Каконен
Над 2.5 голаОтбелязани са над 2.5 гола в на ГБК Кокола последните 3 мача срещу Хуима / Урхо от Каконен
Хуима / Урхо бележи средно по 3.62 попадения в своите мачове като домакин от Каконен
ГБК Кокола допуска средно по 2.83 гола в своите мачове като гост от Каконен
Вижте всички


НепобеденШахтьор Донецк е непобеден в 22 от изиграните си 26 двубоя от ПФЛ - Юг


Без победаАнгущ Назран е постигнал само 1 победи от последните си 19 срещи от ПФЛ - Юг

НепобеденШахтьор Донецк не е губил в 11 от предходните си 13 мачa като гост от ПФЛ - Юг

НепобеденШахтьор Донецк е непобеден в 9 от последните си 11 мачa от ПФЛ - Юг

Без победаАнгущ Назран е постигнал само 1 победи от последните си 10 срещи като домакин от ПФЛ - Юг
Вижте всички

ПобедиФК Миния Кретинга е победил в предходните си 13 мача като домакин от 1 Лига

НепобеденБабрунгас е непобеден от ФК Миния Кретинга в последните си 9 мача в лигата
ПобедиБабрунгас е спечелил последните си 4 мача срещу ФК Миния Кретинга от 1 Лига
ПобедиБабрунгас е в поредица от 3 победи във вътрешното първенство
Победи на първо/краенФК Миния Кретинга е спечелил на ПП/КР всяка една от изминалите 6 срещи като домакин в първенството
Суха мрежаБабрунгас е съхранил суха мрежа във всеки един от предходните си 5 мача срещу ФК Миния Кретинга от 1 Лига


НепобеденФК Миния Кретинга не е губил в 24 от предходните си 26 мачa от 1 Лига


НепобеденБабрунгас е непобеден в 24 от последните си 26 мачa от 1 Лига
ФК Миния Кретинга е непобеден на полувремето във всяка една от изиграните 14 срещи като домакин от 1 Лига
Вижте всички
НепобеденМазъдаъ е непобеден в последните си 6 срещи в първенството
Загуби с 3+ голаЙени Малатияспор е бил победен с 3 или повече гола в последните си 6 мача от ТФФ Трета Лига
Загуби с 3+ голаЙени Малатияспор е загубил с 3+ гола изминалите 3 мача като домакин от ТФФ Трета Лига
Без отбелязан голЙени Малатияспор не е отбелязал попадение в нито една от предходните си 6 срещи в първенството
Без отбелязан голЙени Малатияспор е пропуснал да вкара попадение в предходните си 3 мача като домакин от ТФФ Трета Лига


НепобеденМазъдаъ не е губил в 26 от предходните си 30 мачa от ТФФ Трета Лига

НепобеденМазъдаъ не е губил в 9 от предходните си 10 мачa от ТФФ Трета Лига

НепобеденМазъдаъ не е губил в 7 от предходните си 8 мачa като гост от ТФФ Трета Лига
Вижте всички
ПобедиМалатия Йесилирт Блд. е спечелил последните си 6 срещи от ТФФ Трета Лига
Победи с 3+ голаМалатия Йесилирт Блд. е победил с 3+ гола в изминалите си 3 мача като от ТФФ Трета Лига
Победи с 2+ голаБитлис Йозгюзелдереспор е победил с 2 или повече гола в последните си 3 срещи като домакин в първенството


НепобеденМалатия Йесилирт Блд. не е губил в 20 от предходните си 22 мачa от ТФФ Трета Лига
НепобеденБитлис Йозгюзелдереспор е непобеден в 5 от изиграните си 6 двубоя от ТФФ Трета Лига
Вижте всички
Над 2.5 голаВкарани са над 2.5 гола в предходните 5 срещи на Нафтан Ж като домакин от първенството
Отбелязани 2+Нафтан Ж е отбелязал 2 или повече гола в последните си 4 поредни срещи като домакин от Висша лига Жени
Беларус U19 Ж допуска средно по 2.89 гола в своите мачове като гост от Висша лига Жени
Нафтан Ж е вкарал средно по 3.00 гола в изиграните си мачове като домакин от Висша лига Жени
ПобедиБанбуенг Сити е бил победител в изминалите си 4 мача в лигата
Победи с 3+ голаБанбуенг Сити е победил с 3+ гола в изминалите си 3 мача като от Тай лига 3
НепобеденБанбуенг Сити е непобеден в 6 от последните си 7 срещи като гост от Тай лига 3


НепобеденБанбуенг Сити е непобеден в 19 от изиграните си 22 двубоя от Тай лига 3

НепобеденПатая Сити не е губил мач в 10 от изминалите 11 срещи като домакин от Тай лига 3
Патая Сити е успели да водят на почивката в последните си 3 мачa от Тай лига 3
Вижте всички
Фитсанулок e вкарал 1+ гола във всеки от последните си 10 мача срещу Кампаенгпет ФК от Тай лига 3
Кампаенгпет ФК е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 9 мача от Тай лига 3
Фитсанулок е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 8 мача от Тай лига 3
Отбелязани 2+Фитсанулок е отбелязал поне два гола в изминалите си 4 срещи като домакин в първенството
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 4 срещи на Кампаенгпет ФК като гост от Тай лига 3
Фитсанулок е вкарал средно по 3.00 гола в изиграните си мачове като домакин от Тай лига 3
Кампаенгпет ФК допуска средно по 2.00 гола в своите мачове като гост от Тай лига 3
Вижте всички
Под 2.5 голаВкарани са под 2.5 гола в предходните 3 мачa на Рой Ет Юн. от Тай лига 3
Под 2.5 голаОтбелязани са под 2.5 гола в на Рой Ет Юн. последните 3 мача срещу Убон Круанапат от Тай лига 3
Убон Круанапат допуска средно по 0.50 гола в своите мачове като гост от Тай лига 3
Рой Ет Юн. получава средно по 0.50 попадения в своите мачове (Тай лига 3)

НепобеденМуанг Транг Юнайтед не е загубил нито една от предходните 8 срещи като гост от Тай лига 3

НепобеденМуанг Транг Юнайтед е непобеден в 7 от последните си 8 срещи от Тай лига 3
Без победаМуанг Транг Юнайтед е спечелил само 1 от изиграните си 6 срещи от Тай лига 3
НепобеденМХ Кон Сурат Сити е непобеден в предходните си 6 двубоя срещу Ранонг Юнайтед от Тай лига 3
НепобеденМХ Кон Сурат Сити не е загубил нито една от предходните 6 срещи от Тай лига 3
ПобедиМХ Кон Сурат Сити е в серия от 3 победи от Тай лига 3
Суха мрежаМХ Кон Сурат Сити е опазил суха мрежа в изиграните 4 срещи от Тай лига 3


НепобеденМХ Кон Сурат Сити не е губил в 19 от предходните си 22 мачa от Тай лига 3


Без победаРанонг Юнайтед е спечелил само 1 от изиграните си 19 срещи от Тай лига 3
Вижте всички
Хунг Йен получава средно по 0.50 гола в своите срещи от В Лига 2
ПобедиХБ 2 е в серия от 3 поредни като домакин победи срещу Стреймур 2 от 1. Дейлд
Загуби с 2+ голаСтреймур 2 е загубил с 2+ гола последните си 6 мача като гост от 1. Дейлд
Загуби с 3+ голаСтреймур 2 е бил победен с 3 или повече гола в последните си 3 мача като гост от 1. Дейлд


Без победаСтреймур 2 е спечелил само 2 от изминалите 22 мача от 1. Дейлд

Без победаХБ 2 е постигнал само 2 победи от последните си 12 срещи като домакин от 1. Дейлд

НепобеденХБ 2 е непобеден от Стреймур 2 в 11 от миналите си 12 мача в лигата
ХБ 2 е губил през първото полувреме във всяка една от изминалите 4 срещи в първенството
Вижте всички
Над 2.5 голаВ предходните 4 мача на Плайяс Сотавенто от Терсера Дивисион - Група 12 са били отбелязани над 2.5 гола
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Лагуна като домакин от Терсера Дивисион - Група 12
Лагуна получава средно по 3.00 попадения в своите мачове като домакин (Терсера Дивисион - Група 12)
Лагуна е допуснал средно по 2.40 попадения в своите срещи от първенството
Плайяс Сотавенто допуска средно по 5.50 гола в своите мачове като гост от Терсера Дивисион - Група 12
Плайяс Сотавенто получава средно по 3.60 попадения в своите мачове (Терсера Дивисион - Група 12)
Вижте всички
ПобедиЛансароте е спечелил последните си 4 сблъсъка с Лос Янос от Терсера Дивисион - Група 12


Без победаЛансароте е спечелил само 4 от изиграните си 24 срещи от Терсера Дивисион - Група 12


Без победаЛансароте е постигнал само 1 победи в последните си 17 мача като гост в първенството

НепобеденЛансароте не е губил в 10 от предходните си 11 мачa от Терсера Дивисион - Група 12

Без победаЛансароте е спечелил само 1 от изиграните си 10 срещи от Терсера Дивисион - Група 12
Вижте всички
Панадерия Пулидо е спечелил първото полувреме в последните си 3 мача срещу Сан Мигел от Терсера Дивисион - Група 12

НепобеденПанадерия Пулидо е непобеден в 12 от предходните си 13 срещи като домакин в първенството

НепобеденСан Мигел е непобеден в 8 от изиграните си 9 двубоя от Терсера Дивисион - Група 12

НепобеденПанадерия Пулидо е непобеден в 7 от изиграните си 8 двубоя от Терсера Дивисион - Група 12
Под 2.5 голаВ последните 4 срещи на Рейсинг де Ферол от Примера РФЕФ са паднали под 2.5 гола
Под 2.5 голаВкарани са под 2.5 гола в предходните 3 мачa на Унионистас де Саламанка от Примера РФЕФ
Рейсинг де Ферол допуска средно по 0.71 гола в своите мачове от Примера РФЕФ
Рейсинг де Ферол допуска средно по 0.67 гола в своите мачове като домакин от Примера РФЕФ
Унионистас де Саламанка вкарва средно по 0.67 гола в своите мачове като гост от Примера РФЕФ
Вижте всички
ЕТШФ Хамбург е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 22 мача от Оберлига Хамбург
ЕТШФ Хамбург е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 11 мача от Оберлига Хамбург

Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 9 срещи на ЕТШФ Хамбург от Оберлига Хамбург

Отбелязани 2+ХТ 16 е вкарал 2+ гола във всеки един от изиграните 8 мача като домакин от Оберлига Хамбург
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на ХТ 16 от Оберлига Хамбург
ХТ 16 е вкарал средно по 3.60 гола в изиграните си мачове като домакин от Оберлига Хамбург
ЕТШФ Хамбург получава средно по 2.30 попадения в своите мачове (Оберлига Хамбург)
Вижте всички
Бринкумер е вкарал 1 или повече гола в последните си 17 поредни мача като гост от Оберлига Бремен
Бринкумер е отбелязал поне един гол във всеки от последните си 10 мача като гост срещу БТШ Нойщад от Оберлига Бремен
Отбелязани 2+Бринкумер е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 5 мача като гост от Оберлига Бремен
Над 2.5 голаБринкумер са отбелязали над 2.5 гола в последните си 5 срещи като гост на БТШ Нойщад от Оберлига Бремен
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 4 срещи на БТШ Нойщад от Оберлига Бремен
БТШ Нойщад допуска средно по 3.11 гола в своите мачове от Оберлига Бремен
Бринкумер бележи средно по 3.11 попадения в своите мачове от Оберлига Бремен
Вижте всички
Блументалер е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 19 мача като домакин от Оберлига Бремен
Волтмерсхаузен е допуснал 1+ гола във всяка една от последните си 14 срещи в първенството

Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 12 срещи на Волтмерсхаузен като гост от Оберлига Бремен

Над 2.5 голаОтбелязани са над 2.5 гола в на Блументалер последните 10 мача срещу Волтмерсхаузен от Оберлига Бремен
Блументалер е отбелязал поне един гол във всеки от последните си 10 мача срещу Волтмерсхаузен от Оберлига Бремен

Допуснати 2+Волтмерсхаузен е допуснал 2 или повече гола в предходните 8 поредни мача от Оберлига Бремен
Волтмерсхаузен бележи средно по 2.00 попадения в своите мачове като гост от Оберлига Бремен
Блументалер е вкарал средно по 3.78 гола в изиграните си мачове от Оберлига Бремен
Вижте всички
Ханза Росток U19 е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 29 мача от Юношеска Бундеслига
БАК 07 U19 е допуснал 1 или повече гола в изминалите 17 поредни мача от Юношеска Бундеслига
Ханза Росток U19 е вкарал 1 или повече гола в последните си 10 поредни мача от Юношеска Бундеслига

Допуснати 2+БАК 07 U19 е допуснал поне два голавъв всеки един от последните си 9 мача като гост от Юношеска Бундеслига

Над 2.5 голаНад 2.5 гола са реализирани в последните 8 срещи на БАК 07 U19 като гост в лигата
Над 2.5 голаВ предходните 5 мача на Ханза Росток U19 от Юношеска Бундеслига са били отбелязани над 2.5 гола
Отбелязани 2+Ханза Росток U19 е отбелязал 2 или повече гола в последните си 5 поредни срещи от Юношеска Бундеслига
Ханза Росток U19 е вкарал средно по 2.29 гола в изиграните си мачове от Юношеска Бундеслига
БАК 07 U19 е получил средно по 2.67 гола в своите срещи като гост от първенството
Вижте всички


Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 16 срещи на Байерн U19 от Юношеска Бундеслига
Отбелязани 2+Байерн U19 е отбелязал 2 или повече гола в последните си 7 мача срещу Унтерхахинг U19 от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Байерн U19 изминалите 4 мача на Унтерхахинг U19 от Юношеска Бундеслига
Байерн U19 е вкарал средно по 3.50 гола в изиграните си мачове като гост от Юношеска Бундеслига
Унтерхахинг U19 допуска средно по 1.67 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Хофенхайм U19 е отбелязал поне един гол в последните си 22 срещи в първенството
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 5 срещи на Хофенхайм U19 като гост от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаПри реализирани над 2.5 гола са завършили последните 4 срещи на Улм U19 като домакин от Юношеска Бундеслига
Отбелязани 2+Хофенхайм U19 е отбелязал 2 или повече гола в последните си 3 мача срещу Улм U19 от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Хофенхайм U19 изминалите 3 мача на Улм U19 от Юношеска Бундеслига
Улм U19 допуска средно по 1.71 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Хофенхайм U19 допуска средно по 2.00 гола в своите мачове като гост от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Зандхаузен U19 е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 11 мача от Юношеска Бундеслига
Зандхаузен U19 допуска средно по 2.33 гола в своите мачове като гост от Юношеска Бундеслига
Щутгартер Кикерс U19 допуска средно по 4.00 гола в своите мачове като домакин от Юношеска Бундеслига
Борусия Дортмунд U19 е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 13 мача от Юношеска Бундеслига
Оберхаузен U19 е получил 1+ гола в предходните си 11 срещи от Юношеска Бундеслига
Борусия Дортмунд U19 е отбелязал 1+ гола срещу Оберхаузен U19 във всеки един от предходните си 8 срещи в лигата
Оберхаузен U19 допуска средно по 2.67 гола в своите мачове като гост от Юношеска Бундеслига
Борусия Дортмунд U19 е вкарал средно по 2.33 гола в изиграните си мачове от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Падерборн U19 е получил 1+ гола в предходните си 16 срещи като гост от Юношеска Бундеслига
Пройсен Мюнстер U19 е успял да отбележи 1+ гола в последните си 8 мача срещу Падерборн U19 от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Пройсен Мюнстер U19 изминалите 5 мача на Падерборн U19 от Юношеска Бундеслига
Отбелязани 2+Пройсен Мюнстер U19 е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 4 мача като домакин от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаПри реализирани над 2.5 гола са завършили последните 4 срещи на Пройсен Мюнстер U19 като домакин от Юношеска Бундеслига
Отбелязани 2+Пройсен Мюнстер U19 е отбелязал поне два гола във всеки един от предходните си 4 двубоя като домакин срещу Падерборн U19 от Юношеска Бундеслига
Падерборн U19 получава средно по 2.50 попадения в своите мачове (Юношеска Бундеслига)
Пройсен Мюнстер U19 е вкарал средно по 3.00 гола в изиграните си мачове като домакин от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Холщайн Кийл U19 е допуснал 1 или повече гола в изминалите 18 поредни мача от Юношеска Бундеслига
Бремен U19 e отбелязал 1 или повече гола в миналите си 9 двубоя срещу Холщайн Кийл U19 от Юношеска Бундеслига
Отбелязани 2+Бремен U19 е успял да вкара 2+ гола в предходните си 3 срещи от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са реализирани в последните 3 срещи на Бремен U19 в лигата
Бремен U19 допуска средно по 1.67 гола в своите мачове като гост от Юношеска Бундеслига
Холщайн Кийл U19 допуска средно по 1.67 гола в своите мачове като домакин от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | |
| 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
| 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
| 28 | 29 | 30 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | |||
| 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
| 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | ||||||
| 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 |
| 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
| 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
| 30 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Ванкувър Уайткепс | 51 | 28 | 15 | 6 | 7 | 31 |
2 |
Ст. Луис Сити | 50 | 28 | 14 | 8 | 6 | 16 |
3 |
Далас | 47 | 28 | 13 | 8 | 7 | 7 |
4 |
Сан Хосе Ърткуейкс | 46 | 28 | 13 | 7 | 8 | 10 |
5 |
Хюстън Динамо | 45 | 28 | 13 | 6 | 9 | 2 |
6 |
ФК Лос Анджелис | 42 | 29 | 11 | 9 | 9 | 13 |
7 |
Сиатъл Саундърс | 41 | 28 | 11 | 8 | 9 | 3 |
8 |
Колорадо Рапидс | 37 | 28 | 11 | 4 | 13 | 0 |
9 |
ЛА Галакси | 36 | 29 | 9 | 9 | 11 | -11 |
10 |
Портланд Тимбърс | 33 | 28 | 9 | 6 | 13 | -3 |
11 |
Сан Диего ФК | 32 | 28 | 8 | 8 | 12 | -3 |
12 |
Реал Солт Лейк | 32 | 28 | 9 | 5 | 14 | -5 |
13 |
Остин | 31 | 28 | 7 | 10 | 11 | -15 |
14 |
Минесота Юнайтед | 30 | 28 | 7 | 9 | 12 | -9 |
15 |
Спортинг Канзас Сити | 22 | 28 | 6 | 4 | 18 | -33 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Нашвил СК | 63 | 28 | 19 | 6 | 3 | 37 |
2 |
Интер Маями КФ | 52 | 29 | 14 | 10 | 5 | 19 |
3 |
Ню Инглънд | 49 | 29 | 15 | 4 | 10 | 7 |
4 |
Чикаго Файър | 48 | 28 | 14 | 6 | 8 | 11 |
5 |
Шарлът ФК | 46 | 29 | 13 | 7 | 9 | 8 |
6 |
Филаделфия Юнион | 42 | 28 | 12 | 6 | 10 | 11 |
7 |
Орландо Сити | 38 | 29 | 11 | 5 | 13 | -15 |
8 |
Синсинати | 36 | 28 | 9 | 9 | 10 | -8 |
9 |
Ню Йорк Ред Булс | 36 | 29 | 10 | 6 | 13 | -15 |
10 |
Ню Йорк Сити | 33 | 29 | 8 | 9 | 12 | 3 |
11 |
Торонто ФК | 33 | 29 | 7 | 12 | 10 | -11 |
12 |
ДС Юнайтед | 33 | 28 | 7 | 12 | 9 | -11 |
13 |
Кълъмбъс Крю | 32 | 29 | 9 | 5 | 15 | -3 |
14 |
Атланта Юнайтед | 30 | 29 | 8 | 6 | 15 | -12 |
15 |
Монреал Импакт | 24 | 29 | 6 | 6 | 17 | -24 |
Велес Сарсфийлд Рез. е непобеден в 30 от последните си 36 мачa като домакин от Лига на резервите
Над 2.5 гола са реализирани в последните 19 срещи на Ховд в лигата
Хвачон Ж е непобеден в последните си 15 срещи в първенството
УРА СК е спечелил само 2 от изиграните си 14 срещи от Премиър лига
Машал е бил победен в изминалите 10 мача от Професионална Футболна Лига
Спортинг Брага е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 6 двубои от Лига на конференциите
Нордселанд е победил в предходните си 5 мача от Лига на конференциите
Левски е пропуснал да вкара попадение в предходните си 5 мача от Лига Европа
Уорд е загубил с 3+ гола изминалите 4 мача от Премиър лига
Ференцварош е в поредица от 3 победи на ПП/КР от Лига Европа
Реал Еспаня е непобеден в 29 от последните си 33 срещи от Лига национал
Хелмонд Спорт е спечелил само 3 от изиграните си 20 срещи от Ерсте дивизие
Стад Реймс не е загубил нито една от предходните 15 срещи от Лига 2
Вкарани сa над 2.5 гола в последните 9 срещи на Айнтрахт Франкфурт от всички турнири
Херта (Берлин) е в серия от 7 победи от Втора Бундеслига
Миеркуря Чук е загубил предходните 6 срещи в първенството
Ош Мариалваш е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 4 срещи от Купа на Португалия
Ал Сареех е пропуснал да вкара попадение в предходните си 4 мача от Дивизия 1
Рапид Виена е победил с 2+ гола в предходните си 3 мача от Бундеслига
Рандерс ФК е в серия от 3 поредни поражения на ПП/КР в мачовете си от Суперлига
Чънду Циенбао е непобеден в 47 от последните си 55 срещи от Супер Лига
Черноморец Балчик не е загубил нито една от предходните 31 срещи от Трета лига - Североизточна
Понте Прета е спечелил само 1 от предходните си 20 мача от Серия Б
Под 2.5 гола са били отбелязани в последните 11 срещи на Дънфърмлин от Чемпиъншип
Стокхолм Интернационал е бил победител в изминалите си 10 мача в лигата
Кингдао Йонон е бил победен в предходните си 10 поредни срещи от Супер Лига
Тристан Суарес е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 7 двубои от Насионал Б
Левадиакос е пропуснал да вкара в последните си 7 срещи от Супер Лига
ФК Диферданж 03 е успял да спечели на ПП/КР последните си 6 мача от Национална Дивизия
Шантийи е загубил всяка една от последните си 5 срещи в първенството с разлика от 2+ гола
Чънду Циенбао е непобеден в 47 от последните си 55 срещи от Супер Лига
Черноморец Балчик не е загубил нито една от предходните 31 срещи от Трета лига - Североизточна
Хелмонд Спорт е спечелил само 3 от изиграните си 20 срещи от Ерсте дивизие
Над 2.5 гола са реализирани в последните 19 срещи на Ховд в лигата
Ювентус Малчика е в серия от 11 поредни поражения на ПП/КР в мачовете си от Трета лига - Северозападна
Кингдао Йонон е бил победен в предходните си 10 поредни срещи от Супер Лига
Стокхолм Интернационал е бил победител в изминалите си 10 мача в лигата
Барселона е бил победител с 2 или повече гола в последните си 10 мача от всички турнири
Тристан Суарес е опазил чиста мрежа във всеки един от последните си 7 двубои от Насионал Б
Калмар ФФ е пропуснал да вкара попадение в предходните си 7 мача от Алсвенскан











