Футболът е математика
УЕФА Шампионска лига 7
Лига Европа 18
Лига на конференциите 18
Премиър лийг 10
Примера дивисион 10
Първа Бундеслига 9
Серия А 10
Лига 1 9
Ередивизия 9
Лига Португалия 7
Бразилейро Серия A 10
Под 2.5 голаПри под 2.5 гола са завършили последните 4 мача на Ухан Три Таунс Б от Лига две
Под 2.5 голаВкарани са под 2.5 гола в предходните 3 мачa на Таян Тианкуан като гост от Лига две
Ухан Три Таунс Б бележи средно по 0.88 гола в своите срещи от Лига две
Ухан Три Таунс Б е реализирал средно по 0.69 гола в своите срещи като домакин в първенството
Янгон Юн е успял да отбележи 1+ гола в последните си 10 мача срещу Миавади от Национална лига
Отбелязани 2+Янгон Юн е отбелязал 2+ гола във всеки един от миналите си 4 мача срещу Миавади от Национална лига
Над 2.5 голаОтбелязани са над 2.5 гола в на Янгон Юн последните 4 мача срещу Миавади от Национална лига
Янгон Юн е вкарал средно по 2.67 гола в изиграните си мачове от Национална лига
Миавади допуска средно по 2.00 гола в своите мачове като гост от Национална лига
Вижте всички


НепобеденШан Юнайтед не е допуснал поражение в нито един от последните си 25 мача от Национална лига

ПобедиШан Юнайтед е спечелил последните си 9 сблъсъка с Айеуади Юнайтед от Национална лига
Победи с 2+ голаШан Юнайтед е победил с 2+ гола Айеуади Юнайтед в миналите 3 мача в първенството

НепобеденШан Юнайтед не е губил в 7 от миналите си 8 мача като гост срещу Айеуади Юнайтед от Национална лига
Шан Юнайтед е непобеден през първата част в последните си 25 поредни мачa от Национална лига
Победи на първо/краенШан Юнайтед е спечелил на ПП/КР последните си 4 мача като гост срещу Айеуади Юнайтед от Национална лига


НепобеденШан Юнайтед е непобеден в 16 от последните си 17 двубоя срещу Айеуади Юнайтед от Национална лига
Шан Юнайтед са успели да води на почивката в предходните си 8 поредни срещи от Национална лига
Вижте всички
Вихрен Сандански е вкарал средно по 4.00 гола в изиграните си мачове от Купа на България
Нара Клуб е отбелязал поне един гол в последните си 10 срещи в първенството
Нара Клуб допуска средно по 2.00 гола в своите мачове като гост от Джей лига 3
Нара Клуб допуска средно по 1.60 гола в своите мачове от Джей лига 3
Нара Клуб е вкарал средно по 2.10 гола в изиграните си мачове от Джей лига 3
Цвайген Каназава допуска средно по 1.75 гола в своите мачове като домакин от Джей лига 3
Цвайген Каназава е вкарал средно по 2.25 гола в изиграните си мачове като домакин от Джей лига 3
Вижте всички

Без победаТочиги е постигнал само 1 победи от последните си 9 срещи от Джей лига 3
Без победаРюкю е спечелил само 1 от последните си 6 мача срещу Точиги от Джей лига 3
Ехиме е вкарал 1 или повече гола в последните си 10 поредни мача от Джей лига 3
Отбелязани 2+Кагошима Юнайтед е отбелязал 2 или повече гола в последните си 3 поредни срещи като домакин от Джей лига 3
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са реализирани в последните 3 срещи на Кагошима Юнайтед като домакин в лигата
Ехиме е вкарал средно по 2.40 гола в изиграните си мачове от Джей лига 3
Кагошима Юнайтед бележи средно по 1.90 попадения в своите мачове от Джей лига 3
Вижте всички
Суха мрежаВеертиен Мие е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 4 срещи от Японска футболна лига
Под 2.5 голаВ последните 3 срещи на Азул Кларо Нумазу като гост от Японска футболна лига са паднали под 2.5 гола
Азул Кларо Нумазу е получил средно по 0.75 гола в своите срещи като гост от първенството
Борусия Мюнхенгладбах U19 е отбелязал поне един гол в последните си 15 срещи като гост в първенството

Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 15 срещи на Борусия Мюнхенгладбах U19 като гост от Юношеска Бундеслига
Борусия Мюнхенгладбах U19 е допуснал 1 или повече гола в изминалите 15 поредни мача като гост от Юношеска Бундеслига

Допуснати 2+Саарбрюкен U19 е получил 2+ гола във всеки един от последните си 11 мача от Юношеска Бундеслига
Допуснати 2+Борусия Мюнхенгладбах U19 е допуснал 2 или повече гола в предходните 6 поредни мача като гост от Юношеска Бундеслига
Саарбрюкен U19 допуска средно по 4.86 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Борусия Мюнхенгладбах U19 допуска средно по 2.17 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Фрайбург U19 е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 20 мача от Юношеска Бундеслига
Аугсбург U19 е допуснал 1 или повече гола в изминалите 8 поредни мача от Юношеска Бундеслига
Над 2.5 голаОтбелязани са над 2.5 гола в на Фрайбург U19 последните 5 мача като домакин срещу Аугсбург U19 от Юношеска Бундеслига
Фрайбург U19 е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове от Юношеска Бундеслига
Аугсбург U19 допуска средно по 1.57 гола в своите мачове от Юношеска Бундеслига
Вижте всички
Каляри U19 е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 24 мача от Примавера 1
Милан U19 е отбелязал поне един гол във всеки от последните си 14 мача срещу Каляри U19 от Примавера 1
Отбелязани 2+Милан U19 е отбелязал поне два гола във всеки един от предходните си 5 двубоя като домакин срещу Каляри U19 от Примавера 1
Каляри U19 допуска средно по 2.17 гола в своите мачове от Примавера 1

Без победаЛече U19 е спечелил само 2 от изиграните си 11 срещи като домакин от Примавера 1

НепобеденЛече U19 не е губил в 7 от предходните си 8 мачa от Примавера 1
НепобеденЧезена U19 не е губил в 5 от предходните си 6 мачa от Примавера 1
Без победаЛече U19 е спечелил само 1 от изминалите 6 мача от Примавера 1
НепобеденЧезена U19 е непобеден в 5 от изиграните си 6 двубоя като гост от Примавера 1
Вижте всички
Ентела U19 е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 14 мача от Примавера 2
Ентела U19 е допуснал поне един гол в последните си 10 срещи в първенството
Виченца Виртус U19 е вкарал 1+ гола във всяка една от предходните си 9 срещи в първенството
Над 2.5 голаПри реализирани над 2.5 гола са завършили последните 4 срещи на Ентела U19 като домакин от Примавера 2
Отбелязани 2+Ентела U19 е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 4 мача като домакин от Примавера 2
Виченца Виртус U19 е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове от Примавера 2
Ентела U19 допуска средно по 1.50 гола в своите мачове от Примавера 2
Вижте всички

ЗагубиСалернитана U19 е загубил предходните 8 срещи като гост в първенството
Загуби с 3+ голаСалернитана U19 е допуснал поражение с 3+ гола във всяка една от предходните 4 срещи от Примавера 2
Загуби на първо/краенСалернитана U19 е загубил на ПП/КР предходните 4 срещи в първенството


Без победаСалернитана U19 е спечелил само 4 от изиграните си 29 срещи от Примавера 2

НепобеденПескара U19 е непобеден в 7 от последните си 8 срещи от Примавера 2
Без победаПескара U19 е спечелил само 1 от последните си 7 двубоя срещу Салернитана U19 от Примавера 2
Вижте всички
ЗагубиКозенца U19 е загубил последните си 4 мача като домакин срещу Фрозиноне U19 от Примавера 2
ЗагубиКозенца U19 е бил победен в предходните си 4 поредни срещи от Примавера 2


Без победаКозенца U19 е спечелил само 1 от предходните си 20 мача от Примавера 2
Без победаКозенца U19 е победил Фрозиноне U19 в едва 1 от миналите си 7 мача в лигата
Латина U19 бележи средно по 0.50 попадения в своите мачове като гост от Примавера 2

ЗагубиНусдорф е загубил предходните 11 срещи като гост в първенството
Загуби с 2+ голаНусдорф е загубил с 2+ гола последните си 6 мача като гост от Ландеслига Каринтия
Загуби с 3+ голаНусдорф е бил победен с 3 или повече гола в последните си 5 мача като гост от Ландеслига Каринтия
Загуби на първо/краенНусдорф е допуснал поражение на ПП/КР в последните си 5 мача като гост от Ландеслига Каринтия


Без победаНусдорф е постигнал само 2 победи в последните си 24 мача в първенството


Без победаНусдорф е спечелил само 1 от предходните си 18 мача като гост от Ландеслига Каринтия

Без победаНусдорф е постигнал само 1 победи от последните си 13 срещи от Ландеслига Каринтия
Вижте всички
НепобеденДзянсу Хуатаи Ж не е губил нито един от изминалите 6 мача като домакин срещу Шанхай СВТ Ж от Супер лига - жени
Загуби на първо/краенДзянсу Хуатаи Ж е допуснал поражение на ПП/КР в последните си 3 мача от Супер лига - жени


НепобеденШанхай СВТ Ж е непобеден в 25 от последните си 27 срещи от Супер лига - жени


НепобеденДзянсу Хуатаи Ж е непобеден в 16 от изиграните си 17 двубоя като домакин от Супер лига - жени

НепобеденДзянсу Хуатаи Ж е непобеден в 10 от последните си 12 двубоя срещу Шанхай СВТ Ж от Супер лига - жени

Без победаДзянсу Хуатаи Ж е спечелил само 1 от последните си 9 мача срещу Шанхай СВТ Ж от Супер лига - жени
Без победаДзянсу Хуатаи Ж е постигнал само 1 победи от последните си 6 срещи от Супер лига - жени
Вижте всички
Отбелязани 2+Сигма Оломук U19 е успял да вкара 2+ гола в предходните си 5 срещи от Лига Под19
Над 2.5 голаПри реализирани над 2.5 гола са завършили последните 5 срещи на Сигма Оломук U19 като гост от Лига Под19
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са реализирани в последните 3 срещи на Словачко U19 в лигата
Сигма Оломук U19 вкарва средно по 3.75 гола в своите мачове като гост от Лига Под19
Словачко U19 вкарва средно по 2.50 гола в своите мачове като домакин от Лига Под19
Вижте всички
Ческе Будейовице U19 е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 13 мача като гост от Лига Под19
Дукла Прага U19 е допуснал 1 или повече гола в последните си 10 мача срещу Ческе Будейовице U19 от Лига Под19
Ческе Будейовице U19 е отбелязал поне един гол в последните си 8 срещи в първенството
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 7 срещи на Ческе Будейовице U19 като гост от Лига Под19
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 5 срещи на Дукла Прага U19 като домакин от Лига Под19
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Дукла Прага U19 изминалите 4 мача на Ческе Будейовице U19 от Лига Под19
Отбелязани 2+Дукла Прага U19 е отбелязал поне два гола във всеки един от предходните си 4 двубоя срещу Ческе Будейовице U19 от Лига Под19
Ческе Будейовице U19 бележи средно по 2.00 попадения в своите мачове като гост от Лига Под19
Дукла Прага U19 получава средно по 1.60 попадения в своите мачове (Лига Под19)
Вижте всички
Над 2.5 голаВкарани сa над 2.5 гола в последните 3 срещи на Храдец Кралове U19 като гост от Лига Под19
Теплице U19 получава средно по 2.70 попадения в своите мачове (Лига Под19)
Теплице U19 бележи средно по 2.40 попадения в своите мачове от Лига Под19
Теплице U19 е вкарал средно по 2.00 гола в изиграните си мачове като домакин от Лига Под19
Теплице U19 допуска средно по 2.50 гола в своите мачове като домакин от Лига Под19
Храдец Кралове U19 е вкарал средно по 2.27 гола в изиграните си мачове от Лига Под19
Вижте всички
Славия Прага U19 е получил 1+ гола в предходните си 14 срещи като гост от Лига Под19
Над 2.5 голаПри реализирани над 2.5 гола са завършили последните 5 срещи на Млада Болеслав U19 като домакин от Лига Под19
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Млада Болеслав U19 изминалите 5 мача на Славия Прага U19 от Лига Под19
Славия Прага U19 допуска средно по 3.20 гола в своите мачове като гост от Лига Под19
Млада Болеслав U19 допуска средно по 1.80 гола в своите мачове от Лига Под19
Вижте всички

Над 2.5 голаВ предходните 11 мача на Бърно U19 от Лига Под19 са били отбелязани над 2.5 гола
Опава U19 е реализирал 1+ гола във всеки един от последните си 10 мача от Лига Под19
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Опава U19 изминалите 5 мача на Бърно U19 от Лига Под19
Над 2.5 голаВ предходните 4 мача на Опава U19 като домакин от Лига Под19 са били отбелязани над 2.5 гола
Отбелязани 2+Опава U19 е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 3 мача като домакин от Лига Под19
Бърно U19 допуска средно по 2.20 гола в своите мачове от Лига Под19
Опава U19 е вкарал средно по 3.00 гола в изиграните си мачове като домакин от Лига Под19
Вижте всички
Спарта Прага Ж е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 13 мача като гост от Първа Лига - Жени
Отбелязани 2+Спарта Прага Ж е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 4 мача като гост от Първа Лига - Жени
Спарта Прага Ж вкарва средно по 3.29 гола в своите мачове от Първа Лига - Жени
Прага Раптърс Ж вкарва средно по 2.00 гола в своите мачове като домакин от Първа Лига - Жени
Диошдьор Ж е получил 1+ гола във всеки един от изиграните 15 мача от НБ I - жени
Сексарди Ж е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 15 мача като гост от НБ I - жени

Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 8 срещи на Сексарди Ж от НБ I - жени
Диошдьор Ж допуска средно по 4.50 гола в своите мачове като домакин от НБ I - жени
Сексарди Ж допуска средно по 3.25 гола в своите мачове като гост от НБ I - жени
Вижте всички
Първа искра e вкарал 1+ гола във всеки от последните си 10 мача срещу Полет Дорчол от Сръбска лига - Белград
Първа искра е допуснал поне един голвъв всеки един от последните си 10 мача от Сръбска лига - Белград
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са вкарани в на Първа искра изминалите 4 мача на Полет Дорчол от Сръбска лига - Белград
Отбелязани 2+Първа искра е отбелязал поне два гола във всеки един от предходните си 3 двубоя като домакин срещу Полет Дорчол от Сръбска лига - Белград
Първа искра допуска средно по 1.63 гола в своите мачове от Сръбска лига - Белград
Полет Дорчол е допуснал средно по 1.75 попадения в своите срещи като гост от първенството
Вижте всички
Легия U19 е вкарал поне един гол във всеки един от предходните си 17 мача от Централна младежка лига
Легия U19 е получил 1+ гола във всеки един от миналите си 9 двубоя срещу Висла U19 от Централна младежка лига

Над 2.5 голаОтбелязани са над 2.5 гола в на Легия U19 последните 8 мача срещу Висла U19 от Централна младежка лига
Отбелязани 2+Легия U19 е отбелязал 2 или повече гола в последните си 6 мача срещу Висла U19 от Централна младежка лига
Над 2.5 голаВ предходните 5 мача на Легия U19 от Централна младежка лига са били отбелязани над 2.5 гола
Отбелязани 2+Легия U19 е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 5 мача от Централна младежка лига
Над 2.5 голаВкарани са над 2.5 гола в предходните 3 срещи на Висла U19 от първенството
Отбелязани 2+Висла U19 е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 3 мача от Централна младежка лига
Легия U19 допуска средно по 1.50 гола в своите мачове от Централна младежка лига
Висла U19 бележи средно по 2.20 попадения в своите мачове от Централна младежка лига
Вижте всички

НепобеденХо Чи Мин Ж не е допуснал поражение в нито един от последните си 15 мача от Национална лига - жени

НепобеденХо Чи Мин Ж не е губил нито един от изминалите 14 мача срещу Тай Нгуйен Ж от Национална лига - жени
ПобедиХо Чи Мин Ж е победил в предходните си 5 мача от Национална лига - жени

НепобеденТай Нгуйен Ж не е губил в 11 от предходните си 12 мачa от Национална лига - жени
Хо Чи Мин Ж не е губил на полувремето в нито една от последните си 14 срещи от Национална лига - жени
Суха мрежаХо Чи Мин Ж е запазил чиста мрежа в предходните си 7 срещи като домакин от Национална лига - жени


НепобеденХо Чи Мин Ж не е губил в 18 от предходните си 19 мачa от Национална лига - жени
Хо Чи Мин Ж не е губил на полувремето в никой от последните си 12 мача срещу Тай Нгуйен Ж от Национална лига - жени
Вижте всички
Под 2.5 голаВкарани са под 2.5 гола в предходните 3 мачa на Веертиен Мие Ж като гост от Надешико Лига 2
Веертиен Мие Ж е вкарал средно по 0.50 гола в изиграните си мачове като гост от Надешико Лига 2
Веертиен Мие Ж бележи средно по 0.65 попадения в своите мачове от Надешико Лига 2

НепобеденАСУ Поли не е загубил нито една от предходните 9 срещи от Лига 2

Без победаМаринес Еурека е спечелил само 1 от предходните си 13 мача като гост от Тай лига 3
НепобеденКъстъмс Юнaйтед е непобеден в 6 от изиграните си 7 двубоя като домакин от Тай лига 3
Без отбелязан голЙоникос не е отбелязал гол в нито една от изминалите 3 срещи от Гама Етники - Група 8
Под 2.5 голаВкарани са под 2.5 гола в предходните 3 мачa на Йоникос от Гама Етники - Група 8
Аполон Калитион вкарва средно по 0.50 гола в своите мачове като гост от Гама Етники - Група 8
Аполон Калитион бележи средно по 0.67 попадения в своите мачове от Гама Етники - Група 8

Без победаАлександрия II е постигнал само 1 победи от последните си 8 срещи от Друга лига
Без победаАлександрия II е спечелил само 1 от изиграните си 7 срещи като гост от Друга лига
Нагоя Грампус е допуснал 1 или повече гола в изминалите 9 поредни мача от Джей лига
Отбелязани 2+Кашива Рейсол е отбелязал поне два гола във всеки един от последните си 3 мача от Джей лига
Над 2.5 голаНад 2.5 гола са отбелязани в предходните 3 срещи на Кашива Рейсол от Джей лига
Кашива Рейсол вкарва средно по 2.33 гола в своите мачове от Джей лига
Нагоя Грампус получава средно по 1.80 гола в своите срещи като гост от Джей лига
Вижте всички
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | |
| 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
| 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
| 28 | 29 | 30 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | 02 | 03 | 04 | |||
| 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
| 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
| Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | ||||||
| 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 |
| 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
| 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
| 30 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Ванкувър Уайткепс | 51 | 28 | 15 | 6 | 7 | 31 |
2 |
Ст. Луис Сити | 50 | 28 | 14 | 8 | 6 | 16 |
3 |
Далас | 47 | 28 | 13 | 8 | 7 | 7 |
4 |
Сан Хосе Ърткуейкс | 46 | 28 | 13 | 7 | 8 | 10 |
5 |
Хюстън Динамо | 45 | 28 | 13 | 6 | 9 | 2 |
6 |
ФК Лос Анджелис | 42 | 29 | 11 | 9 | 9 | 13 |
7 |
Сиатъл Саундърс | 41 | 28 | 11 | 8 | 9 | 3 |
8 |
Колорадо Рапидс | 37 | 28 | 11 | 4 | 13 | 0 |
9 |
ЛА Галакси | 36 | 29 | 9 | 9 | 11 | -11 |
10 |
Портланд Тимбърс | 33 | 28 | 9 | 6 | 13 | -3 |
11 |
Сан Диего ФК | 32 | 28 | 8 | 8 | 12 | -3 |
12 |
Реал Солт Лейк | 32 | 28 | 9 | 5 | 14 | -5 |
13 |
Остин | 31 | 28 | 7 | 10 | 11 | -15 |
14 |
Минесота Юнайтед | 30 | 28 | 7 | 9 | 12 | -9 |
15 |
Спортинг Канзас Сити | 22 | 28 | 6 | 4 | 18 | -33 |
| КЛАСИРАНЕ | |||||||
| КЛАСИРАНЕ | Т | М | П | Р | З | +/- | |
1 |
Нашвил СК | 63 | 28 | 19 | 6 | 3 | 37 |
2 |
Интер Маями КФ | 49 | 28 | 13 | 10 | 5 | 18 |
3 |
Чикаго Файър | 48 | 28 | 14 | 6 | 8 | 11 |
4 |
Шарлът ФК | 46 | 28 | 13 | 7 | 8 | 10 |
5 |
Ню Инглънд | 46 | 28 | 14 | 4 | 10 | 6 |
6 |
Филаделфия Юнион | 42 | 28 | 12 | 6 | 10 | 11 |
7 |
Орландо Сити | 37 | 28 | 11 | 4 | 13 | -15 |
8 |
Синсинати | 36 | 27 | 9 | 9 | 9 | -7 |
9 |
Ню Йорк Ред Булс | 36 | 28 | 10 | 6 | 12 | -14 |
10 |
Ню Йорк Сити | 33 | 28 | 8 | 9 | 11 | 4 |
11 |
Торонто ФК | 32 | 28 | 7 | 11 | 10 | -11 |
12 |
ДС Юнайтед | 30 | 27 | 6 | 12 | 9 | -12 |
13 |
Кълъмбъс Крю | 29 | 28 | 8 | 5 | 15 | -5 |
14 |
Атланта Юнайтед | 27 | 28 | 7 | 6 | 15 | -15 |
15 |
Монреал Импакт | 24 | 28 | 6 | 6 | 16 | -21 |
Линкълн Сити е непобеден в 35 от изиграните си 40 двубоя от всички турнири
БАТЕ Борисов е постигнал само 3 победи от последните си 20 срещи от Висша Лига
Ст. Луис Сити не е допуснал загуба в последните си 18 поредни мача от МЛС Лига
Над 2.5 гола са отбелязани в предходните 13 срещи на Бодьо Глимт от Шампионска лига
Ал Шамия е бил победен в изминалите 8 мача от 1st Division
Филаделфия Юнион е бил победител в изминалите си 7 мача в лигата
Зенит е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 7 срещи от Купа на Русия
Касетсарт не е отбелязал попадение в нито една от предходните си 5 срещи в първенството
Ал Маркия е в серия от 4 поредни победи с 2+ гола от Q League
Ньоме Калю II е допуснал поражение на ПП/КР в последните си 4 мача от Есилийга
Велес Сарсфийлд Рез. не е губил в 30 от предходните си 36 мачa като домакин от Лига на резервите
Ст. Луис Сити не е допуснал загуба в последните си 18 поредни мача от МЛС Лига
Монреал Импакт е спечелил само 2 от предходните си 17 мача от МЛС Лига
Вкарани сa над 2.5 гола в последните 9 срещи на Минесота Юнайтед от МЛС Лига
Филаделфия Юнион е бил победител в изминалите си 7 мача в лигата
Спортинг Брага е опазил суха мрежа в изиграните 6 срещи от Лига на конференциите
СВ Нотч е бил победен в изминалите 5 мача от Hoofdklasse
Левски е пропуснал да вкара в последните си 5 срещи от Лига Европа
Ст. Луис Сити е бил победител с 2 или повече гола в последните си 4 мача от МЛС Лига
Минесота Юнайтед е губил на ПП/КР в последните си 3 поредни мача като гост от МЛС Лига
Чънду Циенбао не е губил в 47 от предходните си 55 мачa от Супер Лига
Черноморец Балчик е в поредица от 31 поредни срещи без загуба във вътрешното първенство
ФК Доростол е спечелил само 1 от предходните си 20 мача от Трета лига - Североизточна
Под 2.5 гола са били отбелязани в последните 11 срещи на Дънфърмлин от Чемпиъншип
Барселона е бил победител с 2 или повече гола в последните си 10 мача от всички турнири
Кингдао Йонон е допуснал поражение в последните си 10 мача от Супер Лига
Стокхолм Интернационал е в серия от 10 победи от Дивизия 1 - Север
Тристан Суарес е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 7 срещи от Насионал Б
Левадиакос е пропуснал да отбележи гол във всяка една от изиграните 7 срещи от Супер Лига
Шантийи е загубил всяка една от последните си 5 срещи в първенството с разлика от 2+ гола
Чънду Циенбао не е губил в 47 от предходните си 55 мачa от Супер Лига
Черноморец Балчик е в поредица от 31 поредни срещи без загуба във вътрешното първенство
Хелмонд Спорт е спечелил само 3 от изиграните си 20 срещи от Ерсте дивизие
Над 2.5 гола са отбелязани в предходните 13 срещи на Бодьо Глимт от Шампионска лига
Барселона е бил победител с 2 или повече гола в последните си 10 мача от всички турнири
Кингдао Йонон е допуснал поражение в последните си 10 мача от Супер Лига
Стокхолм Интернационал е в серия от 10 победи от Дивизия 1 - Север
Зенит е съхранил чиста мрежа във всяка една от последните си 7 срещи от Купа на Русия
Калмар ФФ е пропуснал да отбележи гол във всяка една от изиграните 7 срещи от Алсвенскан
Шантийи е загубил всяка една от последните си 5 срещи в първенството с разлика от 2+ гола











