Мои лиги

Футбол

Други първенства

Международни

league_logo

Програма Турция ТФФ Трета Лига

02.03.2024
  Фаца Беледиеспор - Ербааспор СК Прогноза
03.03.2024
  Каршияка - Силифке Беледиеспор Прогноза
  Анадолу Юниверситеси - Ергене Велимеше Прогноза
  Карабюк Идман Юрду - Одринспор Прогноза
  Османиеспор - Кушадасъспор Прогноза
  Сивас Беледиеспор - Дарика Гбирлиги Прогноза
  Байбурт Озел Идаре - Акхисарспор Прогноза
  Борнова - Тепечикспор Прогноза
  Каракопрю Беледиеспор - Агръспор Прогноза
  Анадолу Селчукспор - Кютахяспор Прогноза
  Картал Булварспор - Пазарспор Прогноза
  Алтъндаг Беледиеспор - Йени Амасияспор Прогноза
  Аргуван Беледиеспор - Айвалъкгючу Прогноза
  Йени Ордуспор - Къръккале Бююк Прогноза
  Артвин Хопаспор - Гюмюшанеспор Прогноза
  Таласгюджю Беледиеспор - Кепез Беледиеспор Прогноза
  Кючукчекмедже - Алиага ФК Прогноза
  Тарсус Идман Юрду - Мардин ББ Прогноза
  1954 Келкит Блд. - Батман Петролспор Прогноза
  Ефелер 09 Спор - Тургутлуспор Прогноза
  Сапанджа Генчликспор - Ейнесил Беледиеспор Прогноза
09.03.2024
  Силивриспор - Анадолу Селчукспор  
  Кушадасъспор - Сивас Беледиеспор  
  Тургутлуспор - Картал Булварспор  
  Силифке Беледиеспор - Анадолу Юниверситеси  
  Инегьол Кафкаспор - Карабюк Идман Юрду  
  Алиага ФК - Артвин Хопаспор  
10.03.2024
  Агръспор - Османиеспор  
  Дарика Гбирлиги - Фаца Беледиеспор  
  Ербааспор СК - Борнова  
  Акхисарспор - Каракопрю Беледиеспор  
  Кютахяспор - Байбурт Озел Идаре  
  Батман Петролспор - Ефелер 09 Спор  
  Йени Амасияспор - Сапанджа Генчликспор  
  Елазъгспор - Каршияка  
  Айвалъкгючу - Тарсус Идман Юрду  
  Къръккале Бююк - Кючукчекмедже  
  Одринспор - Таласгюджю Беледиеспор  
  Кепез Беледиеспор - Йени Ордуспор  
  Гюмюшанеспор - Аргуван Беледиеспор  
  Ергене Велимеше - 1954 Келкит Блд.  
  Пазарспор - Алтъндаг Беледиеспор  
16.03.2024
  Йени Ордуспор - Одринспор  
  Кючукчекмедже - Кепез Беледиеспор  
  Борнова - Дарика Гбирлиги  
  Алтъндаг Беледиеспор - Тургутлуспор  
  Картал Булварспор - Батман Петролспор  
17.03.2024
  Османиеспор - Акхисарспор  
  Сивас Беледиеспор - Агръспор  
  Фаца Беледиеспор - Кушадасъспор  
  Тепечикспор - Ербааспор СК  
  Байбурт Озел Идаре - Силивриспор  
  Каракопрю Беледиеспор - Кютахяспор  
  Ефелер 09 Спор - Ергене Велимеше  
  1954 Келкит Блд. - Силифке Беледиеспор  
  Сапанджа Генчликспор - Пазарспор  
  Мардин ББ - Айвалъкгючу  
  Артвин Хопаспор - Къръккале Бююк  
  Тарсус Идман Юрду - Гюмюшанеспор  
  Аргуван Беледиеспор - Алиага ФК  
  Таласгюджю Беледиеспор - Инегьол Кафкаспор  
  Анадолу Юниверситеси - Елазъгспор  
  Ейнесил Беледиеспор - Йени Амасияспор  
23.03.2024
  Кепез Беледиеспор - Артвин Хопаспор  
  Инегьол Кафкаспор - Йени Ордуспор  
  Акхисарспор - Сивас Беледиеспор  
  Силивриспор - Каракопрю Беледиеспор  
  Каршияка - Анадолу Юниверситеси  
24.03.2024
  Силифке Беледиеспор - Ефелер 09 Спор  
  Дарика Гбирлиги - Тепечикспор  

Избрана среща


ТФФ Трета Лига Група 1
КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
1
Кепез Беледиеспор 46 19 14 4 1 28
2
Алиага ФК 46 20 13 7 0 24
3
Йени Ордуспор 35 20 10 5 5 9
4
Айвалъкгючу 33 20 9 6 5 5
5
Кючукчекмедже 32 20 9 5 6 12
6
Одринспор 31 19 9 4 6 16
7
Инегьол Кафкаспор 30 20 8 6 6 0
8
Артвин Хопаспор 27 19 7 6 6 8
9
Мардин ББ 25 20 7 4 9 0
10
Таласгюджю Беледиеспор 25 20 8 1 11 -7
11
Карабюк Идман Юрду 24 20 7 3 10 -14
12
Къръккале Бююк 19 19 5 4 10 -12
13
Гюмюшанеспор 14 20 2 8 10 -20
14
Аргуван Беледиеспор 10 19 2 4 13 -19
15
Тарсус Идман Юрду 9 19 2 3 14 -30
ТФФ Трета Лига Група 2
КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
1
Батман Петролспор 44 19 13 5 1 26
2
Тургутлуспор 39 20 12 3 5 10
3
Ефелер 09 Спор 38 20 11 5 4 8
4
Каршияка 36 20 11 3 6 10
5
Елазъгспор 36 20 9 9 2 10
6
Анадолу Юниверситеси 28 20 8 4 8 0
7
1954 Келкит Блд. 27 20 8 3 9 -2
8
Силифке Беледиеспор 24 19 7 3 9 -4
9
Ейнесил Беледиеспор 23 20 7 2 11 -11
10
Пазарспор 22 20 6 4 10 -4
11
Картал Булварспор 21 19 5 6 8 -4
12
Ергене Велимеше 21 19 6 3 10 -7
13
Алтъндаг Беледиеспор 19 19 5 4 10 -6
14
Йени Амасияспор 17 20 4 5 11 -12
15
Сапанджа Генчликспор 15 19 4 3 12 -14
ТФФ Трета Лига Група 3
КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
1
Каракопрю Беледиеспор 47 20 14 5 1 25
2
Ербааспор СК 39 20 10 9 1 22
3
Борнова 34 19 10 4 5 14
4
Силивриспор 32 20 8 8 4 7
5
Кушадасъспор 32 20 8 8 4 4
6
Кютахяспор 31 19 8 7 4 13
7
Тепечикспор 28 20 7 7 6 4
8
Фаца Беледиеспор 26 19 6 8 5 -1
9
Османиеспор 25 20 7 4 9 1
10
Агръспор 24 19 6 6 7 0
11
Дарика Гбирлиги 19 20 4 7 9 -12
12
Акхисарспор 17 19 5 2 12 -28
13
Анадолу Селчукспор 15 20 4 3 13 -12
14
Байбурт Озел Идаре 13 20 2 7 11 -20
15
Сивас Беледиеспор 12 19 4 3 12 -17
ТФФ Трета Лига Group 4
КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
1
Адана 1954 38 16 12 2 2 25
2
Муш Мендересспор 34 17 10 4 3 12
3
Себат Генчлик 30 17 9 3 5 10
4
Бурса Йълдъръмспор 29 16 8 5 3 9
5
Кестелспор 27 17 7 6 4 7
6
Токат Беледие 23 16 6 5 5 -3
7
Ордуспор 1967 21 16 5 6 5 12
8
Сиирт Ил Йозел Идареси 21 17 5 6 6 -3
9
Чанкая 20 17 4 8 5 -7
10
Балъкесирспор 17 16 3 8 5 -6
11
Невшехир Беледиеспор 16 17 4 4 9 -11
12
Султанбейли Беледиеспор 15 16 4 3 9 -14
13
Бергама Беледиеспор 14 16 3 5 8 -9
14
Чаталкаспор 12 16 1 9 6 -10
15
Елазъг Беледиеспор 10 14 2 4 8 -12