Език English (United Kingdom) Deutsch (Deutschland) Español(España) italiano (Italia) français (France) Русский (Россия) ελληνικά (Ελλάδα) Български (България) Român (România) Polski (Polska)

    Футболът е математика

    Close[X]
     

    Други първенства

    league_logo

    Програма Русия Премиер Лига

    21.09.2019
      Зенит - Рубин (Казан)  
      Газовик Оренбург - Локомотив Москва  
      Уфа - Спартак (Москва)  
      Арсенал Тула - ФК Урал  
      Ахмат (Грозни) - Криля Советов  
      Динамо (Москва) - Сочи  
      ЦСКА (Москва) - ФК Краснодар  
      ФК Тамбов - ФК Ростов  
    28.09.2019
      ФК Урал - ЦСКА (Москва)  
      Криля Советов - ФК Тамбов  
      Рубин (Казан) - Уфа  
      Сочи - Ахмат (Грозни)  
      Локомотив Москва - Зенит  
      ФК Краснодар - Арсенал Тула  
      ФК Ростов - Динамо (Москва)  
      Спартак (Москва) - Газовик Оренбург  
    05.10.2019
      Газовик Оренбург - Динамо (Москва)  
      ФК Урал - Зенит  
      Уфа - Ахмат (Грозни)  
      Рубин (Казан) - ФК Тамбов  
      Сочи - Криля Советов  
      Локомотив Москва - Арсенал Тула  
      ЦСКА (Москва) - ФК Ростов  
      ФК Краснодар - Спартак (Москва)  
    19.10.2019
      Газовик Оренбург - Криля Советов  
      Уфа - ЦСКА (Москва)  
      Арсенал Тула - Сочи  
      Ахмат (Грозни) - Локомотив Москва  
      Динамо (Москва) - ФК Краснодар  
      ФК Тамбов - ФК Урал  
      Спартак (Москва) - Рубин (Казан)  
      Зенит - ФК Ростов  
    26.10.2019
      Криля Советов - Зенит  
      Рубин (Казан) - ФК Урал  
      Ахмат (Грозни) - Арсенал Тула  
      Локомотив Москва - Спартак (Москва)  
      ЦСКА (Москва) - Динамо (Москва)  
      ФК Тамбов - Уфа  
      ФК Краснодар - Газовик Оренбург  
      ФК Ростов - Сочи  
    02.11.2019
      ФК Урал - Газовик Оренбург  
      Уфа - Локомотив Москва  
      Криля Советов - Рубин (Казан)  
      Сочи - ФК Тамбов  
      Динамо (Москва) - Ахмат (Грозни)  
      ФК Краснодар - ФК Ростов  
      Спартак (Москва) - Арсенал Тула  
      Зенит - ЦСКА (Москва)  
    09.11.2019
      Газовик Оренбург - Уфа  
      Арсенал Тула - Зенит  
      Рубин (Казан) - Динамо (Москва)  
      Сочи - ЦСКА (Москва)  
      Ахмат (Грозни) - ФК Урал  
      Локомотив Москва - ФК Краснодар  
      ФК Ростов - ФК Тамбов  
      Спартак (Москва) - Криля Советов  
    23.11.2019
      Газовик Оренбург - Ахмат (Грозни)  
      ФК Урал - Спартак (Москва)  
      Уфа - Сочи  
      Арсенал Тула - ФК Краснодар  
      Рубин (Казан) - Зенит  
      Динамо (Москва) - ФК Ростов  
      ЦСКА (Москва) - Криля Советов  
      ФК Тамбов - Локомотив Москва  
    30.11.2019
      Криля Советов - Уфа  
      Сочи - Газовик Оренбург  
      Ахмат (Грозни) - Рубин (Казан)  
      Локомотив Москва - Динамо (Москва)  
      ЦСКА (Москва) - Арсенал Тула  
      ФК Краснодар - ФК Тамбов  

    Топ трендове Премиер Лига

    Голмайстори

    Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
    1.E. Shomurodov 7 - - 2 - ФК Ростов
    2.A. Sobolev 6 1 - 2 - Криля Советов
    3.A. Dzyuba 5 1 - 1 - Зенит
    4.A. Miranchuk 5 1 - 1 - Локомотив Москва
    5.D. Despotovic 4 1 - 3 - Газовик Оренбург
    6.S. Gigot 4 - - 2 - Спартак (Москва)
    7.G. Krychowiak 4 - - 2 - Локомотив Москва
    8.S. Azmoun 3 1 - 2 - Зенит
    9.Y. Bavin 3 - - 1 - ФК Урал
    10.E. Bicfalvi 3 1 - - - ФК Урал
    11.F. Chalov 3 1 - 1 - ЦСКА (Москва)
    12.O. El Kabir 3 - - 1 - ФК Урал
    13.D. Fomin 3 1 - 2 - Уфа
    14.A. Gogoua 3 - - 3 - ФК Тамбов
    15.I. Ignatjev 3 - - - - ФК Краснодар


    Избрана среща

    Домакин - Гост Форбет
    Es1
    Ейбар
    Еспаньол

    15/09/2019 13:00
    X

    КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
    1. ФК Краснодар 20 9 6 2 1 19 9 10
    2. Зенит 20 9 6 2 1 13 4 9
    3. ЦСКА (Москва) 19 9 6 1 2 12 6 6
    4. ФК Ростов 17 8 5 2 1 14 11 3
    5. Локомотив Москва 17 9 5 2 2 14 8 6
    6. Спартак (Москва) 14 9 4 2 3 11 10 1
    7. Арсенал Тула 13 9 4 1 4 12 13 -1
    8. ФК Урал 13 9 4 1 4 16 19 -3
    9. Уфа 10 8 3 1 4 10 10 0
    10. Рубин (Казан) 10 9 3 1 5 6 10 -4
    11. Динамо (Москва) 9 8 2 3 3 6 6 0
    12. Ахмат (Грозни) 8 8 2 2 4 5 12 -7
    13. Газовик Оренбург 8 9 2 2 5 11 15 -4
    14. Криля Советов 7 9 2 1 6 12 15 -3
    15. Сочи 6 9 1 3 5 5 11 -6
    16. ФК Тамбов 5 9 1 2 6 7 14 -7