Футболът е математика
Любими Български> Настройки>
Затворете[X]

Мои лиги

Бързи форбети

Топ първенства

Други първенства

Международни

league_logo

Резултати Русия Купа на Русия

22.02.2021
12:30 ФК Химки
0 - 4
Криля Советов
21.02.2021
17:30 ФК Ростов
0 - 1
Ахмат (Грозни)
15:00 ФК Краснодар
1 - 2
Сочи
15:00 Локомотив Москва
3 - 0
ФК Тамбов
12:30 ЦСКА (Москва)
2 - 0
СКА Хабаровск
20.02.2021
17:30 Динамо (Москва)
2 - 0
Спартак (Москва)
15:00 Зенит
1 - 2
Арсенал Тула
04.11.2020
08:00 СКА Хабаровск
1 - 0
Рубин (Казан)
21.10.2020
18:00 Чертаново М.
0 - 4
Уфа
17:30 Шинник
1 - 1
Ахмат (Грозни)
17:00 Криля Советов
3 - 0
ФК Ротор Волгоград
16:00 Газовик Оренбург
1 - 1
Сочи
15:00 Нижни Новгород
1 - 1
ФК Химки
15:00 Д. Брянск
0 - 2
ФК Тамбов
14:00 Текстилчик
0 - 0
Арсенал Тула
14:00 Енисей
1 - 0
Спартак (Москва)
13:00 Велес Москва
1 - 3
ФК Урал
01.10.2020
14:00 Знамя Ногинск
3 - 0
Шинник
12:00 Ленинградец
0 - 0
Чертаново М.
30.09.2020
18:00 Черноморец Новоросийск
1 - 3
СКА Хабаровск
18:00 Динамо Ставропол
1 - 4
Криля Советов
16:00 ФК Звезда Перм
0 - 3
Газовик Оренбург
16:00 Салют-Белгород
0 - 3
Текстилчик
15:00 Уляновск
2 - 4
Велес Москва
15:00 Машук
1 - 0
Д. Брянск
12:00 Родина Москва
3 - 0
Енисей
12:00 Зенит Иркутск
0 - 0
Нижни Новгород
23.09.2020
18:00 Динамо Ставропол
3 - 0
ФК Ротор Волгоград
16:00 Салют-Белгород
1 - 1
Арсенал Тула
17.09.2020
14:00 Знамя Ногинск
0 - 3
Ахмат (Грозни)
16.09.2020
18:00 Черноморец Новоросийск
2 - 4
Рубин (Казан)
18:00 Родина Москва
1 - 5
Спартак (Москва)
16:00 ФК Звезда Перм
0 - 1
Сочи
16:00 Уляновск
0 - 3
ФК Урал
15:00 Машук
1 - 2
ФК Тамбов
12:00 Ленинградец
0 - 1
Уфа
15.09.2020
12:00 Зенит Иркутск
0 - 1
ФК Химки
02.09.2020
17:30 Черноморец Новоросийск
4 - 0
Биолог
17:00 Кубан Холдинг
3 - 4
Динамо Ставропол
17:00 Калуга
0 - 0
Салют-Белгород
16:00 Уляновск
2 - 0
Камаз
16:00 Коломна
2 - 3
Родина Москва
15:00 ФК Звезда Перм
3 - 1
Челябинск
15:00 Знамя Ногинск
0 - 0
Сокол Саратов
15:00 Машук
2 - 1
Легион Динамо
12:00 Ленинградец
2 - 1
Долгопрудний
11:30 Зенит Иркутск
1 - 1
Новосибирск
26.08.2020
18:30 Торпедо Москва
1 - 2
Шинник
18:00 Чайка Песчанокопское
0 - 2
Текстилчик
17:30 Велес Москва
4 - 1
Балтика
17:00 Нефтехимик
0 - 1
Д. Брянск
16:30 Криля Советов
5 - 0
Омск
16:00 Газовик Оренбург
2 - 1
Алания Владикавказ
14:00 ФК Акрон Толиати
0 - 1
Чертаново М.
14:00 Енисей
2 - 1
Волгар Астрахан
13:30 Томск
0 - 1
Нижни Новгород
11:00 СКА Хабаровск
0 - 0
Факел Воронеж
19.08.2020
18:00 СКА Ростов
2 - 4
Кубан Холдинг
17:30 Кубан (Краснодар)
1 - 4
Черноморец Новоросийск
17:30 Авангард Курск
1 - 2
Калуга
17:00 Владимир
0 - 2
Родина Москва
17:00 Сокол Саратов
2 - 1
Муром
17:00 Салют-Белгород
1 - 0
Видное
17:00 Динамо Ставропол
4 - 1
Спартак (Налчик)
17:00 Интер Черкеск
2 - 3
Машук
16:30 Коломна
2 - 0
Сахалин
16:00 Биолог
3 - 0
Майкоп
16:00 Волна
0 - 0
Уляновск
16:00 Камаз
0 - 0
ФК Лада Димитровград
16:00 Луки-Енергия
1 - 1
Долгопрудний

Топ трендове