cal Футболът е математика
Още
Още
Превюта на мачове Тенденции Топ тенденции Резултати на живо Контузени играчи Сравнение на отбори
Настройки
Часова зона
cfimg
Коефициент

    Румъния Лига 2

    Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Изиграни мачове: 99
    Победи домакин: 46
     
     
    46%
    Равенства: 21
     
     
    21%
    Победи гост: 32
     
     
    32%
     
    Срещи с отбелязани Под / Над 2.5 гола
    Под 2.5 гола: 42
     
     
    42%
    Над 2.5 гола: 57
     
     
    58%
     
    Отбелязани голове
    Всички голове: 294  
    Голове домакини: 168
     
     
    57%
    Голове гости: 126
     
     
    43%
    Голове на мач: 2.97
    Топ 5 най-добро нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Попещ Леордени 22 2.44
    2. Киндия Търговище 20 2.22
    3. АСУ Поли 19 2.11
    4. ФК Бакъу 19 2.11
    5. Конкордия Чиайна 19 2.11
    Топ 5 най-добра защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Металул Бузъу 7 0.78
    2. АСУ Поли 8 0.89
    3. Слатина 8 0.89
    4. ФК Бакъу 9 1
    5. КСМ Школар Решица 9 1
    Най-слабo нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. КСМ Сату Маре 5 0.56
    2. Стефанещ 6 0.67
    3. Дъмбравита 6 0.67
    4. Виторул Селимбар 7 0.78
    5. КСА Стяуа 10 1.11
    Най-слаба защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. КС Дин. Букурещ 29 3.22
    2. Дъмбравита 19 2.11
    3. Стефанещ 19 2.11
    4. КСА Стяуа 18 2
    5. Конкордия Чиайна 16 1.78

    Най-лесна програма
    Отбор Програма
    1. Конкордия Чиайна
    1
    2
    2
    4
    3
    1
    2. Металул Бузъу
    1
    1
    4
    2
    2
    4
    3. Виторул Селимбар
    3
    3
    1
    1
    2
    2
    4. КС Дин. Букурещ
    1
    4
    2
    2
    4
    1
    5. Стефанещ
    1
    4
    4
    1
    2
    3
    Най-трудна програма
    Отбор Програма
    1. Четатеа Сучава
    4
    4
    1
    3
    5
    3
    2. ЦСМ Ръмнику Вълча
    5
    3
    4
    1
    2
    4
    3. КСМ Школар Решица
    3
    1
    3
    5
    3
    4
    4. ФК Бакъу
    3
    5
    3
    3
    4
    1
    5. Дъмбравита
    1
    3
    5
    3
    4
    1
    Резултати
    1 - 1 12
     
     
    12.12%
    0 - 1 9
     
     
    9.09%
    1 - 0 8
     
     
    8.08%
    1 - 2 8
     
     
    8.08%
    2 - 1 8
     
     
    8.08%
    2 - 2 6
     
     
    6.06%
    3 - 1 6
     
     
    6.06%
    3 - 2 6
     
     
    6.06%
    0 - 2 5
     
     
    5.05%
    2 - 0 5
     
     
    5.05%
    3 - 0 4
     
     
    4.04%
    4 - 0 4
     
     
    4.04%
    0 - 3 3
     
     
    3.03%
    0 - 0 3
     
     
    3.03%
    1 - 3 3
     
     
    3.03%
    1 - 5 1
     
     
    1.01%
    2 - 3 1
     
     
    1.01%
    2 - 5 1
     
     
    1.01%
    3 - 4 1
     
     
    1.01%
    4 - 3 1
     
     
    1.01%
    4 - 1 1
     
     
    1.01%
    5 - 1 1
     
     
    1.01%
    6 - 1 1
     
     
    1.01%
    8 - 0 1
     
     
    1.01%

    Мачове Гол-Гол
    Мачове Гол-Гол: 57
     
     
    58%

    Първо полувреме: Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Победи домакин: 36
     
     
    36%
    Равенства: 31
     
     
    31%
    Победи гост: 32
     
     
    32%
    Най-добра форма
    Отбор Форма Точки
    1. 14
    2. 14
    3. 13
    4. 13
    5. 12
    Най-слаба форма
    Отбор Форма Точки
    1. 1
    2. 3
    3. 4
    4. 4
    5. 5

    Топ трендове Лига 2


    <
    Октомври 2026
    Футбол прогнози
    >
    {"9":"\u0421\u0435\u043f\u0442\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","10":"\u041e\u043a\u0442\u043e\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","11":"\u041d\u043e\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026"}
    ПонВтСрЧетПетСъбНед
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Редовен сезон

    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Слатина 22 9 7 1 1 10
    2
    АСУ Поли 21 9 6 3 0 11
    3
    КСМ Школар Решица 21 9 7 0 2 7
    4
    Киндия Търговище 18 9 6 0 3 10
    5
    Попещ Леордени 18 9 5 3 1 8
    6
    Афумати 17 9 5 2 2 4
    7
    Металул Бузъу 17 9 5 2 2 3
    8
    ФК Бакъу 15 9 4 3 2 10
    9
    Четатеа Сучава 15 9 4 3 2 6
    10
    Конкордия Чиайна 15 9 5 0 4 3
    11
    Глория Бистрица 15 9 5 0 4 3
    12
    Бихор Орадя 12 9 3 3 3 4
    13
    Търгу Муреш 11 9 3 2 4 -4
    14
    Металглобус 11 9 3 2 4 -4
    15
    ЦСМ Ръмнику Вълча 11 9 3 2 4 -4
    16
    Униреа Слобозия 7 9 2 1 6 0
    17
    КСА Стяуа 6 9 1 3 5 -8
    18
    Виторул Селимбар 6 9 1 3 5 -8
    19
    Стефанещ 6 9 2 0 7 -13
    20
    КСМ Сату Маре 5 9 0 5 4 -7
    21
    КС Дин. Букурещ 4 9 1 1 7 -18
    22
    Дъмбравита 3 9 0 3 6 -13
    Шампионска група
    Група на изпадащите

    Прогноза на деня

    8.
    14.
    В последните си 11 мача от МЛС Минесота Юнайтед винаги са допускали голове от двата отбора.