cal Футболът е математика
Още
Още
Превюта на мачове Тенденции Топ тенденции Резултати на живо Контузени играчи Сравнение на отбори
Настройки
Часова зона
cfimg
Коефициент

    Република Македония Втора Лига

    Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Изиграни мачове: 48
    Победи домакин: 21
     
     
    44%
    Равенства: 13
     
     
    27%
    Победи гост: 14
     
     
    29%
     
    Срещи с отбелязани Под / Над 2.5 гола
    Под 2.5 гола: 30
     
     
    63%
    Над 2.5 гола: 18
     
     
    38%
     
    Отбелязани голове
    Всички голове: 108  
    Голове домакини: 63
     
     
    58%
    Голове гости: 45
     
     
    42%
    Голове на мач: 2.25
    Топ 5 най-добро нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. ФК Охрид 16 2.29
    2. Академия Пандев 14 2.33
    3. Работнички 11 1.83
    4. Тетекс Тетово 10 1.43
    5. Пелистер Битоля 9 1.29
    Топ 5 най-добра защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Пелистер Битоля 1 0.14
    2. Работнички 3 0.5
    3. Академия Пандев 3 0.5
    4. Македония ГП 4 0.57
    5. Беласица 5 0.71
    Най-слабo нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Шкупи 1 0.14
    2. ФК Осогово 3 0.43
    3. Македония ГП 4 0.57
    4. ФК Горно Лисиче 6 0.86
    5. ФК Новаци 6 0.86
    Най-слаба защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Шкупи 23 3.29
    2. ФК Кожуф 12 1.71
    3. Камяни 10 1.43
    4. Тетекс Тетово 9 1.29
    5. ФК Новаци 9 1.29

    Най-лесна програма
    Отбор Програма
    1. Пелистер Битоля
    1
    1
    1
    1
    2
    1
    2. Академия Пандев
    1
    1
    1
    1
    1
    2
    3. Работнички
    1
    1
    2
    1
    1
    1
    4. Македония ГП
    2
    1
    1
    1
    1
    1
    5. Камяни
    1
    1
    2
    4
    1
    3
    Най-трудна програма
    Отбор Програма
    1. ФК Осогово
    5
    4
    3
    4
    1
    4
    2. Беласица
    4
    3
    4
    1
    4
    3
    3. Детонит Джуниър
    2
    1
    5
    4
    3
    4
    4. ФК Кожуф
    3
    2
    1
    5
    4
    3
    5. ФК Новаци
    1
    5
    4
    3
    4
    1
    Резултати
    0 - 1 8
     
     
    16.67%
    1 - 0 7
     
     
    14.58%
    0 - 0 5
     
     
    10.42%
    1 - 1 5
     
     
    10.42%
    2 - 1 5
     
     
    10.42%
    2 - 0 3
     
     
    6.25%
    2 - 2 3
     
     
    6.25%
    0 - 2 2
     
     
    4.17%
    5 - 1 2
     
     
    4.17%
    0 - 4 1
     
     
    2.08%
    0 - 3 1
     
     
    2.08%
    1 - 4 1
     
     
    2.08%
    1 - 3 1
     
     
    2.08%
    3 - 1 1
     
     
    2.08%
    3 - 0 1
     
     
    2.08%
    4 - 0 1
     
     
    2.08%
    7 - 0 1
     
     
    2.08%

    Мачове Гол-Гол
    Мачове Гол-Гол: 18
     
     
    38%

    Първо полувреме: Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Победи домакин: 20
     
     
    42%
    Равенства: 19
     
     
    40%
    Победи гост: 9
     
     
    19%
    Най-добра форма
    Отбор Форма Точки
    1. 15
    2. 14
    3. 14
    4. 13
    5. 9
    Най-слаба форма
    Отбор Форма Точки
    1. 0
    2. 3
    3. 5
    4. 5
    5. 7

    Топ трендове Втора Лига


    <
    Октомври 2026
    Футбол прогнози
    >
    {"9":"\u0421\u0435\u043f\u0442\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","10":"\u041e\u043a\u0442\u043e\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","11":"\u041d\u043e\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026"}
    ПонВтСрЧетПетСъбНед
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Редовен сезон

    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    ФК Охрид 16 7 5 1 1 10
    2
    Работнички 15 6 5 0 1 8
    3
    Пелистер Битоля 15 7 4 3 0 8
    4
    Академия Пандев 14 6 4 2 0 11
    5
    Беласица 11 7 2 5 0 2
    6
    Македония ГП 10 7 3 1 3 0
    7
    Камяни 10 7 3 1 3 -3
    8
    Тетекс Тетово 9 7 2 3 2 1
    9
    Детонит Джуниър 8 7 2 2 3 -2
    10
    ФК Кожуф 8 7 2 2 3 -5
    11
    ФК Новаци 7 7 2 1 4 -3
    12
    ФК Горно Лисиче 5 7 1 2 4 -1
    13
    ФК Осогово 3 7 0 3 4 -4
    14
    Шкупи 0 7 0 0 7 -22
    Промоция
    Плейофи
    Отпадане

    Прогноза на деня

    8.
    14.
    В последните си 11 мача от МЛС Минесота Юнайтед винаги са допускали голове от двата отбора.