cal Футболът е математика
Още
Още
Превюта на мачове Тенденции Топ тенденции Резултати на живо Контузени играчи Сравнение на отбори
Настройки
Часова зона
cfimg
Коефициент

    Финландия Юконен

    Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Изиграни мачове: 156
    Победи домакин: 67
     
     
    43%
    Равенства: 39
     
     
    25%
    Победи гост: 50
     
     
    32%
     
    Срещи с отбелязани Под / Над 2.5 гола
    Под 2.5 гола: 52
     
     
    33%
    Над 2.5 гола: 104
     
     
    67%
     
    Отбелязани голове
    Всички голове: 562  
    Голове домакини: 318
     
     
    57%
    Голове гости: 244
     
     
    43%
    Голове на мач: 3.60
    Топ 5 най-добро нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Ювяскюля 107 2.23
    2. Тампере Юнайтед 106 2.21
    3. РоПС Рованиеми 105 2.19
    4. СалПа 97 2.02
    5. ОЛС Оулу 93 1.94
    Топ 5 най-добра защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Тампере Юнайтед 44 0.92
    2. Вантаан 64 1.33
    3. Джаз 67 1.4
    4. РоПС Рованиеми 70 1.46
    5. Кески-Уусимаа 71 1.48
    Най-слабo нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. КПВ 51 1.06
    2. ТПВ 69 1.44
    3. Джаз 71 1.48
    4. Интер Турку II 77 1.6
    5. Академия КуПС 79 1.65
    Най-слаба защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. КПВ 147 3.06
    2. Академия КуПС 114 2.38
    3. Интер Турку II 105 2.19
    4. Ювяскюля 101 2.1
    5. ТПВ 88 1.83

    Най-лесна програма
    Отбор Програма
    1. Кески-Уусимаа
    2
    2. Ювяскюля
    3
    3. Вантаан
    3
    4. КПВ
    1
    5. СалПа
    4
    Най-трудна програма
    Отбор Програма
    1. Интер Турку II
    4
    2
    2. Джаз
    1
    2
    3. РоПС Рованиеми
    4
    4. Академия КуПС
    4
    5. Тампере Юнайтед
    4
    Резултати
    1 - 1 15
     
     
    9.62%
    2 - 2 14
     
     
    8.97%
    2 - 1 11
     
     
    7.05%
    0 - 1 10
     
     
    6.41%
    0 - 2 10
     
     
    6.41%
    1 - 3 9
     
     
    5.77%
    1 - 2 7
     
     
    4.49%
    3 - 0 7
     
     
    4.49%
    4 - 0 7
     
     
    4.49%
    1 - 0 6
     
     
    3.85%
    2 - 0 6
     
     
    3.85%
    0 - 0 5
     
     
    3.21%
    4 - 2 5
     
     
    3.21%
    2 - 3 4
     
     
    2.56%
    3 - 2 4
     
     
    2.56%
    3 - 1 4
     
     
    2.56%
    4 - 3 4
     
     
    2.56%
    0 - 4 3
     
     
    1.92%
    4 - 1 3
     
     
    1.92%
    4 - 4 3
     
     
    1.92%
    0 - 3 2
     
     
    1.28%
    2 - 4 2
     
     
    1.28%
    3 - 3 2
     
     
    1.28%
    5 - 0 2
     
     
    1.28%
    6 - 0 2
     
     
    1.28%
    6 - 1 2
     
     
    1.28%
    0 - 6 1
     
     
    0.64%
    1 - 5 1
     
     
    0.64%
    3 - 5 1
     
     
    0.64%
    6 - 3 1
     
     
    0.64%
    6 - 4 1
     
     
    0.64%
    7 - 0 1
     
     
    0.64%
    11 - 1 1
     
     
    0.64%

    Мачове Гол-Гол
    Мачове Гол-Гол: 94
     
     
    60%

    Първо полувреме: Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Победи домакин: 60
     
     
    38%
    Равенства: 48
     
     
    31%
    Победи гост: 48
     
     
    31%
    Най-добра форма
    Отбор Форма Точки
    1. 15
    2. 13
    3. 12
    4. 10
    5. 10
    Най-слаба форма
    Отбор Форма Точки
    1. 3
    2. 3
    3. 4
    4. 7
    5. 9

    Топ трендове Юконен


    <
    Октомври 2026
    Футбол прогнози
    >
    {"9":"\u0421\u0435\u043f\u0442\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","10":"\u041e\u043a\u0442\u043e\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","11":"\u041d\u043e\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026"}
    ПонВтСрЧетПетСъбНед
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Промоционална група

    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Тампере Юнайтед 53 26 16 5 5 33
    2
    РоПС Рованиеми 47 26 13 8 5 20
    3
    СалПа 45 26 13 6 7 11
    4
    ОЛС Оулу 41 26 11 8 7 12
    5
    Кески-Уусимаа 38 26 10 8 8 4
    6
    Ювяскюля 31 26 8 7 11 -3
    Промоция
    Плейофи

    Група за изпадане

    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Вантаан 43 26 11 10 5 13
    2
    Джаз 39 26 11 6 9 1
    3
    ТПВ 30 26 8 6 12 -9
    4
    Интер Турку II 29 26 8 5 13 -9
    5
    КПВ 18 26 5 3 18 -52
    6
    Академия КуПС 15 26 3 6 17 -21
    Отпадане

    Редовен сезон

    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Тампере Юнайтед 44 22 13 5 4 29
    2
    РоПС Рованиеми 40 22 11 7 4 15
    3
    СалПа 36 22 10 6 6 6
    4
    Кески-Уусимаа 35 22 9 8 5 10
    5
    ОЛС Оулу 34 22 9 7 6 8
    6
    Ювяскюля 31 22 8 7 7 9
    7
    Вантаан 31 22 7 10 5 7
    8
    Джаз 30 22 9 6 7 3
    9
    ТПВ 24 22 6 6 10 -10
    10
    Интер Турку II 20 22 5 5 12 -19
    11
    Академия КуПС 15 22 3 6 13 -14
    12
    КПВ 15 22 4 3 15 -44
    Корекции
    Джаз: -3 Точки
    Шампионска група
    Група на изпадащите

    Прогноза на деня

    8.
    14.
    В последните си 11 мача от МЛС Минесота Юнайтед винаги са допускали голове от двата отбора.