cal Футболът е математика
Още
Още
Превюта на мачове Тенденции Топ тенденции Резултати на живо Контузени играчи Сравнение на отбори
Настройки
Часова зона
cfimg
Коефициент

    Финландия Икослига

    Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Изиграни мачове: 130
    Победи домакин: 55
     
     
    42%
    Равенства: 30
     
     
    23%
    Победи гост: 45
     
     
    35%
     
    Срещи с отбелязани Под / Над 2.5 гола
    Под 2.5 гола: 68
     
     
    52%
    Над 2.5 гола: 62
     
     
    48%
     
    Отбелязани голове
    Всички голове: 344  
    Голове домакини: 181
     
     
    53%
    Голове гости: 163
     
     
    47%
    Голове на мач: 2.65
    Топ 5 най-добро нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Хака 50 1.92
    2. КТП 48 1.85
    3. ПК-35 Вантаа 41 1.58
    4. Клуби 04 37 1.42
    5. ДЖИППО 36 1.38
    Топ 5 най-добра защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. ПК-35 Вантаа 21 0.81
    2. ДЖИППО 21 0.81
    3. КТП 26 1
    4. Хака 29 1.12
    5. Микели 36 1.38
    Най-слабo нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. СЯК Академия 21 0.81
    2. ДжаПС 23 0.88
    3. Микели 28 1.08
    4. Екенес ИФ 29 1.12
    5. КаПа 31 1.19
    Най-слаба защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. КаПа 46 1.77
    2. Екенес ИФ 44 1.69
    3. СЯК Академия 44 1.69
    4. ДжаПС 40 1.54
    5. Клуби 04 37 1.42

    Най-лесна програма
    Отбор Програма
    1. ПК-35 Вантаа
    1
    2. КаПа
    2
    3. Екенес ИФ
    2
    4. КТП
    1
    5. Микели
    3
    Най-трудна програма
    Отбор Програма
    1. Клуби 04
    5
    2. Хака
    2
    3. ДЖИППО
    4
    4. СЯК Академия
    4
    5. ДжаПС
    3
    Резултати
    0 - 1 15
     
     
    11.54%
    1 - 0 15
     
     
    11.54%
    0 - 2 12
     
     
    9.23%
    1 - 1 12
     
     
    9.23%
    2 - 1 11
     
     
    8.46%
    0 - 0 9
     
     
    6.92%
    2 - 2 7
     
     
    5.38%
    3 - 0 7
     
     
    5.38%
    3 - 1 7
     
     
    5.38%
    1 - 2 5
     
     
    3.85%
    2 - 0 5
     
     
    3.85%
    0 - 3 4
     
     
    3.08%
    4 - 3 3
     
     
    2.31%
    1 - 3 2
     
     
    1.54%
    1 - 4 2
     
     
    1.54%
    2 - 3 2
     
     
    1.54%
    3 - 3 2
     
     
    1.54%
    0 - 4 1
     
     
    0.77%
    0 - 5 1
     
     
    0.77%
    2 - 6 1
     
     
    0.77%
    3 - 2 1
     
     
    0.77%
    4 - 1 1
     
     
    0.77%
    4 - 2 1
     
     
    0.77%
    5 - 1 1
     
     
    0.77%
    5 - 0 1
     
     
    0.77%
    5 - 2 1
     
     
    0.77%
    7 - 0 1
     
     
    0.77%

    Мачове Гол-Гол
    Мачове Гол-Гол: 59
     
     
    45%

    Първо полувреме: Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Победи домакин: 43
     
     
    33%
    Равенства: 51
     
     
    39%
    Победи гост: 36
     
     
    28%
    Най-добра форма
    Отбор Форма Точки
    1. 13
    2. 10
    3. 10
    4. 9
    5. 9
    Най-слаба форма
    Отбор Форма Точки
    1. 3
    2. 5
    3. 7
    4. 7
    5. 8

    Топ трендове Икослига


    <
    Октомври 2026
    Футбол прогнози
    >
    {"9":"\u0421\u0435\u043f\u0442\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","10":"\u041e\u043a\u0442\u043e\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","11":"\u041d\u043e\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026"}
    ПонВтСрЧетПетСъбНед
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

    Редовен сезон

    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    КТП 58 26 18 4 4 22
    2
    ПК-35 Вантаа 49 26 14 7 5 20
    3
    Хака 47 26 14 5 7 21
    4
    ДЖИППО 44 26 12 8 6 15
    5
    ДжаПС 35 26 11 2 13 -17
    6
    Микели 30 26 8 6 12 -8
    7
    Екенес ИФ 29 26 8 5 13 -15
    8
    Клуби 04 26 26 6 8 12 0
    9
    КаПа 25 26 6 7 13 -15
    10
    СЯК Академия 17 26 3 8 15 -23
    Промоция
    Плейофи
    Плейофи за оставане в групата
    Отпадане

    Прогноза на деня

    15.
    12.
    Спортинг Канзас Сити отбелязаха над 2.5 гола във всеки от последните си 4 домакински мача в МЛС.