Футболът е математика
Любими Български> Настройки>
Затворете[X]

Други първенства

league_logo

Класиране Естония Мейстрилига

Редовен сезон
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Флора Талин 13 5 4 1 0 12 4 8
2. Номме Калю 12 5 4 0 1 12 2 10
3. Левадия Талин 12 5 4 0 1 10 4 6
4. Тамека Тарту 7 5 2 1 2 4 5 -1
5. Талин Калев 7 5 2 1 2 5 12 -7
6. Пайде 6 5 2 0 3 13 10 3
7. Куресааре 6 5 2 0 3 5 8 -3
8. Вилянди 6 5 2 0 3 6 12 -6
9. Легион 3 5 1 0 4 3 8 -5
10. Транс Нарва 1 5 0 1 4 5 10 -5
Шампионска Лига
Лига Европа
Плейофи за оставане в групата
Отпадане
КЛАС. ПО ДОМАКИНСТВА PTS GP W D L GF GA +/-
1. Флора Талин 7 3 2 1 0 6 1 5
2. Левадия Талин 6 2 2 0 0 5 1 4
3. Талин Калев 4 3 1 1 1 3 9 -6
4. Номме Калю 3 2 1 0 1 3 2 1
5. Пайде 3 3 1 0 2 4 5 -1
6. Куресааре 3 2 1 0 1 3 4 -1
7. Тамека Тарту 3 3 1 0 2 3 5 -2
8. Легион 0 2 0 0 2 0 3 -3
9. Транс Нарва 0 3 0 0 3 2 6 -4
10. Вилянди 0 2 0 0 2 1 9 -8
КЛАС. ПО ГОСТУВАНИЯ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Номме Калю 9 3 3 0 0 9 0 9
2. Флора Талин 6 2 2 0 0 6 3 3
3. Левадия Талин 6 3 2 0 1 5 3 2
4. Вилянди 6 3 2 0 1 5 3 2
5. Тамека Тарту 4 2 1 1 0 1 0 1
6. Пайде 3 2 1 0 1 9 5 4
7. Талин Калев 3 2 1 0 1 2 3 -1
8. Легион 3 3 1 0 2 3 5 -2
9. Куресааре 3 3 1 0 2 2 4 -2
10. Транс Нарва 1 2 0 1 1 3 4 -1
КЛАС. ПОСЛЕДНИ 6 МАЧА PTS W D L GF GA +/-
1. Флора Талин 13 4 1 0 12 4 8
2. Номме Калю 12 4 0 1 12 2 10
3. Левадия Талин 12 4 0 1 10 4 6
4. Тамека Тарту 7 2 1 2 4 5 -1
5. Талин Калев 7 2 1 2 5 12 -7
6. Пайде 6 2 0 3 13 10 3
7. Куресааре 6 2 0 3 5 8 -3
8. Вилянди 6 2 0 3 6 12 -6
9. Легион 3 1 0 4 3 8 -5
10. Транс Нарва 1 0 1 4 5 10 -5

Топ трендове Мейстрилига

Голмайстори

Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
1.R. Kirss 3 - - 1 - Левадия Талин
2.K. Paur 3 - - 1 - Номме Калю
3.J. Saliste 3 - - 3 - Пайде
4.H. Anier 2 - - 1 1 Талин Калев
5.D. Kruglov 2 1 - - - Левадия Талин
6.O. Lipp 2 - - 1 - Куресааре
7.S. Luts 2 - - - - Пайде
8.Manucho 2 - - 1 - Левадия Талин
9.M. Satov 2 - - 3 - Легион
10.J. Soomre 2 - - 2 - Куресааре
11.I. Subbotin 2 - - 2 - Номме Калю
12.S. Tounkara 2 - - - - Транс Нарва
13.P. Victor 2 - - 1 - Номме Калю
14.A. Artjunin 1 - 1 1 1 Легион
15.C. Geoffrey Chinedu 1 - - 2 - Транс Нарва