cal Футболът е математика
Още
Още
Превюта на мачове Тенденции Топ тенденции Резултати на живо Контузени играчи Сравнение на отбори
Настройки
Часова зона
cfimg
Коефициент

    Чехия Дивизия A

    Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Изиграни мачове: 70
    Победи домакин: 30
     
     
    43%
    Равенства: 12
     
     
    17%
    Победи гост: 28
     
     
    40%
     
    Срещи с отбелязани Под / Над 2.5 гола
    Под 2.5 гола: 18
     
     
    26%
    Над 2.5 гола: 52
     
     
    74%
     
    Отбелязани голове
    Всички голове: 244  
    Голове домакини: 122
     
     
    50%
    Голове гости: 122
     
     
    50%
    Голове на мач: 3.49
    Топ 5 най-добро нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Спартак Прибрам 28 3.11
    2. Петржин Пилзен 24 2.4
    3. Спартак Собеслав 21 2.33
    4. Кржимице 20 2
    5. Хлубока над Вълтавоу 20 2.22
    Топ 5 най-добра защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. ФК Комаров 7 0.78
    2. Хлубока над Вълтавоу 10 1.11
    3. Спартак Прибрам 11 1.22
    4. Таборско Б 12 1.33
    5. Кржимице 12 1.2
    Най-слабo нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Рокицани 7 0.78
    2. Милевско 7 0.78
    3. Домажлице B 8 0.89
    4. Окула Нирско 10 1.11
    5. Сенко Доубравка 15 1.5
    Най-слаба защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Окула Нирско 31 3.44
    2. СК Страконице 26 2.89
    3. Чески Крумлов 24 2.4
    4. Домажлице B 21 2.33
    5. Милевско 18 2

    Най-лесна програма
    Отбор Програма
    1. Кржимице
    3
    1
    1
    4
    1
    2. Спартак Прибрам
    2
    3
    3
    1
    1
    3. СК Страконице
    1
    2
    1
    3
    1
    4. Окула Нирско
    3
    3
    1
    1
    4
    5. Милевско
    1
    4
    1
    4
    2
    Най-трудна програма
    Отбор Програма
    1. Хоржовице
    2
    1
    4
    3
    1
    2. Чески Крумлов
    4
    2
    3
    1
    2
    3. Рокицани
    3
    1
    2
    3
    3
    4. ФК Комаров
    2
    3
    1
    2
    3
    5. Хлубока над Вълтавоу
    4
    2
    2
    4
    3
    Резултати
    2 - 1 7
     
     
    10%
    1 - 1 6
     
     
    8.57%
    1 - 0 5
     
     
    7.14%
    1 - 2 5
     
     
    7.14%
    3 - 0 5
     
     
    7.14%
    0 - 3 4
     
     
    5.71%
    1 - 3 4
     
     
    5.71%
    3 - 2 4
     
     
    5.71%
    0 - 1 3
     
     
    4.29%
    2 - 2 3
     
     
    4.29%
    2 - 4 3
     
     
    4.29%
    3 - 1 3
     
     
    4.29%
    0 - 0 2
     
     
    2.86%
    1 - 4 2
     
     
    2.86%
    2 - 3 2
     
     
    2.86%
    0 - 4 1
     
     
    1.43%
    0 - 2 1
     
     
    1.43%
    0 - 5 1
     
     
    1.43%
    1 - 5 1
     
     
    1.43%
    2 - 0 1
     
     
    1.43%
    3 - 4 1
     
     
    1.43%
    4 - 3 1
     
     
    1.43%
    4 - 0 1
     
     
    1.43%
    4 - 4 1
     
     
    1.43%
    5 - 2 1
     
     
    1.43%
    5 - 0 1
     
     
    1.43%
    6 - 0 1
     
     
    1.43%

    Мачове Гол-Гол
    Мачове Гол-Гол: 44
     
     
    63%

    Първо полувреме: Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Победи домакин: 22
     
     
    31%
    Равенства: 25
     
     
    36%
    Победи гост: 23
     
     
    33%
    Най-добра форма
    Отбор Форма Точки
    1. 16
    2. 15
    3. 14
    4. 13
    5. 12
    Най-слаба форма
    Отбор Форма Точки
    1. 1
    2. 3
    3. 3
    4. 4
    5. 4

    Топ трендове Дивизия A


    <
    Октомври 2026
    Футбол прогнози
    >
    {"9":"\u0421\u0435\u043f\u0442\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","10":"\u041e\u043a\u0442\u043e\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","11":"\u041d\u043e\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026"}
    ПонВтСрЧетПетСъбНед
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031
    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Петржин Пилзен 22 10 7 1 2 11
    2
    Кржимице 22 10 7 1 2 8
    3
    Спартак Прибрам 20 9 6 2 1 17
    4
    Хлубока над Вълтавоу 19 9 5 4 0 10
    5
    ФК Комаров 19 9 5 4 0 8
    6
    Хоржовице 17 10 5 2 3 4
    7
    Спартак Собеслав 16 9 5 1 3 6
    8
    Таборско Б 15 9 4 3 2 5
    9
    Чески Крумлов 12 10 4 0 6 -6
    10
    Сенко Доубравка 11 10 3 2 5 -2
    11
    Рокицани 10 9 3 1 5 -8
    12
    СК Страконице 7 9 2 1 6 -8
    13
    Домажлице B 3 9 1 0 8 -13
    14
    Окула Нирско 3 9 1 0 8 -21
    15
    Милевско 2 9 0 2 7 -11
    16
    Динамо Ческе Будейовице Б 0 0 0 0 0 0
    Промоция
    Отпадане

    Прогноза на деня

    8.
    14.
    В последните си 11 мача от МЛС Минесота Юнайтед винаги са допускали голове от двата отбора.