cal Футболът е математика
Още
Още
Превюта на мачове Тенденции Топ тенденции Резултати на живо Контузени играчи Сравнение на отбори
Настройки
Часова зона
cfimg
Коефициент

    Чехия 3. МСФЛ

    Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Изиграни мачове: 108
    Победи домакин: 49
     
     
    45%
    Равенства: 26
     
     
    24%
    Победи гост: 33
     
     
    31%
     
    Срещи с отбелязани Под / Над 2.5 гола
    Под 2.5 гола: 50
     
     
    46%
    Над 2.5 гола: 58
     
     
    54%
     
    Отбелязани голове
    Всички голове: 317  
    Голове домакини: 174
     
     
    55%
    Голове гости: 143
     
     
    45%
    Голове на мач: 2.94
    Топ 5 най-добро нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Хлубина 28 2.33
    2. СК Уничов 26 2.17
    3. Бърно B 25 2.08
    4. Лишен II 21 1.75
    5. Словачко B 21 1.75
    Топ 5 най-добра защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. Лишен II 5 0.42
    2. СК Хранице 10 0.83
    3. Витковице 13 1.08
    4. Ходонин 13 1.08
    5. Фридек Мистек 13 1.08
    Най-слабo нападение
    Отбор Отбелязани голове Голове на мач
    1. Хавиров 9 0.75
    2. Поланка над Одроу 11 0.92
    3. Всетин 11 0.92
    4. Витковице 12 1
    5. Върховина 13 1.08
    Най-слаба защита
    Отбор Допуснати голове Голове на мач
    1. ФК Бланско 28 2.33
    2. Хлубина 27 2.25
    3. Всетин 26 2.17
    4. Върховина 24 2
    5. Ухерски Брод 22 1.83

    Най-лесна програма
    Отбор Програма
    1. Ходонин
    5
    2
    1
    1
    2
    2. Върховина
    2
    1
    1
    4
    4
    3. Хавиров
    1
    2
    4
    3
    2
    4. Хлубина
    2
    2
    2
    3
    2
    5. Словачко B
    4
    5
    2
    1
    1
    Най-трудна програма
    Отбор Програма
    1. Злин B
    4
    2
    1
    4
    5
    2. Витковице
    4
    4
    2
    1
    4
    3. Карвина II
    4
    4
    4
    2
    3
    4. Лишен II
    2
    3
    4
    5
    2
    5. СК Уничов
    4
    3
    2
    2
    2
    Резултати
    1 - 1 13
     
     
    12.04%
    0 - 1 11
     
     
    10.19%
    1 - 0 11
     
     
    10.19%
    2 - 1 7
     
     
    6.48%
    0 - 0 6
     
     
    5.56%
    2 - 0 6
     
     
    5.56%
    2 - 2 6
     
     
    5.56%
    3 - 1 6
     
     
    5.56%
    3 - 0 5
     
     
    4.63%
    0 - 3 4
     
     
    3.7%
    1 - 3 4
     
     
    3.7%
    0 - 2 3
     
     
    2.78%
    0 - 4 3
     
     
    2.78%
    3 - 2 3
     
     
    2.78%
    4 - 1 3
     
     
    2.78%
    1 - 4 2
     
     
    1.85%
    1 - 2 2
     
     
    1.85%
    4 - 2 2
     
     
    1.85%
    0 - 5 1
     
     
    0.93%
    2 - 4 1
     
     
    0.93%
    2 - 3 1
     
     
    0.93%
    3 - 3 1
     
     
    0.93%
    3 - 5 1
     
     
    0.93%
    4 - 0 1
     
     
    0.93%
    4 - 3 1
     
     
    0.93%
    5 - 0 1
     
     
    0.93%
    5 - 2 1
     
     
    0.93%
    6 - 0 1
     
     
    0.93%
    8 - 2 1
     
     
    0.93%

    Мачове Гол-Гол
    Мачове Гол-Гол: 55
     
     
    51%

    Първо полувреме: Победи домакин / Равенства / Победи гост
    Победи домакин: 40
     
     
    37%
    Равенства: 38
     
     
    35%
    Победи гост: 30
     
     
    28%
    Най-добра форма
    Отбор Форма Точки
    1. 14
    2. 14
    3. 12
    4. 11
    5. 10
    Най-слаба форма
    Отбор Форма Точки
    1. 3
    2. 4
    3. 5
    4. 6
    5. 6

    Топ трендове 3. МСФЛ


    <
    Октомври 2026
    Футбол прогнози
    >
    {"9":"\u0421\u0435\u043f\u0442\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","10":"\u041e\u043a\u0442\u043e\u043c\u0432\u0440\u0438 2026","11":"\u041d\u043e\u0435\u043c\u0432\u0440\u0438 2026"}
    ПонВтСрЧетПетСъбНед
    01020304
    05060708091011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031
    КЛАСИРАНЕ Т М П Р З +/-
    1
    Лишен II 26 12 7 5 0 16
    2
    СК Уничов 26 12 8 2 2 12
    3
    Бърно B 24 12 7 3 2 8
    4
    Фридек Мистек 21 12 6 3 3 6
    5
    СК Хранице 20 12 6 2 4 6
    6
    Сигма Оломуц B 19 12 6 1 5 4
    7
    Словачко B 18 12 5 3 4 7
    8
    Ходонин 17 12 5 2 5 4
    9
    Витковице 16 12 4 4 4 -1
    10
    Хлубина 15 12 4 3 5 1
    11
    Ухерски Брод 15 12 4 3 5 -4
    12
    Злин B 15 12 4 3 5 -4
    13
    Карвина II 14 12 4 2 6 -2
    14
    Върховина 14 12 4 2 6 -11
    15
    ФК Бланско 11 12 2 5 5 -10
    16
    Всетин 10 12 3 1 8 -15
    17
    Поланка над Одроу 9 12 2 3 7 -6
    18
    Хавиров 8 12 1 5 6 -11
    Промоция
    Отпадане

    Прогноза на деня

    8.
    14.
    В последните си 11 мача от МЛС Минесота Юнайтед винаги са допускали голове от двата отбора.